شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۳:۳۱Jul 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایدرو»

معاون ایدرو ضمن تشریح دلایل نیمه تمام ماندن پروژه های عمرانی گفت: در حال حاضر 40 هزار میلیارد تومان طرح روی کاغذ داریم که هنوز به آن ها ورود نکردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دستغیب گفت: برخی از سازمان ها مثل ایدرو جایگاه حاکمیتی و تاثیرگذاری بالایی دارند ولی در بودجه کمتر دیده می شوند.
جامع نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
بزرگترین کوره واگنی این مجتمع صنعتی اسفراین با حضور معاون بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به بهره برداری رسید.به گزارش کیوسک خبر به نقل از ایدرو نیوز، این کوره عظیم با الگو برداری از طرح های شرکت دانیلی ایتالیا طراحی و توسط شرکت زانکو خاور به عنوان پیمانکار، ساخته شد و به [...]
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شهریار طاهرپور، مشاور مدیرعامل شرکت بین المللی مهندسی ایران و یکی از مدیران با سابقه بخش صنعت و معدن که سابقه حضور در مجلس شورای اسلامی و مدیرعاملی سابق مجتمع های سالکو، ایرالکو، المهدی، آلومینای جاجرم و مهندسی فن آور معادن و فلزات را بر عهده داشته است ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نوسازی و اجرای طرح های صنعتی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در این مراسم با بیان اینکه ایدرو با ورود به مناطق ویژه در صدد تحقق اهداف توسعه ای است ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۵    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو به همت شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه، برگزار شد. ...
اقتصاد ایران: دیوان محاسبات کشور در ادامه سلسله جلسات شفافیت و انضباط مالی، عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) را رسیدگی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام مسوول در ایدرو ضمن اشاره به لزوم جذب سرمایه گذاری در تولید قطعات بر لزوم استفاده دانش و فناوری روز در این بخش تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی تامین آب شرب اهالی بوکان را از مهمترین مباحث مورد پیگیری دانست و گفت: تامین آب بوکان و 165 روستا در طرح آبرسانی تعریف شده که باید به مرحله اجرایی شدن برسد.
اقتصاد آنلاین / صنعت ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در افتتاحیه نمایشگاه قطعات خودرو تهران علی آبادی وزیر صمت به همراه معاونش از غرفه شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس صنعت و معدن جهان صنعت نیوز، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور وزیر صنعت. معدن و تجارت، مدیران خودروساز، روسای اتحادیه های مرتبط با صنعت خودرو و قطعات، نمایندگان مجلس و... با تاخیر فراوان. در محل دائمی نمایشگاه هایبین المللی برگزار شد. ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایدرو با تمرکز بر رفع موانع فناورانه موجود به عنوان حلقه مفقوده شکل گیری زنجیره های ارزش صنعتی، سرمایه گذاری در طرح هایی را در حوزه های صنایع پیشرفته تعریف کرده است .
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم ،نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو به همت شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه، آماده بازدید عموم مردم از ساعت 8 الی 15 است. ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو صبح امروز خرداد 1403 در نهمین همایش دوره جایزه ملی مدیریت انرژی که در سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایدرو گفت: استفاده از خودرو های برقی در حمل و نقل کشور دارای مزایای بسیاری از جمله مدیریت انرژی، کاهش استفاده از سوخت های فسیلی، حفظ محیط زیست و جلوگیری از انتشار گاز های گلخانه خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایدرو گفت: بر اساس محاسبات صورت گرفته میزان مصرفی انرژی در خودروهای برقی در مقایسه با خودروهای بنزینی، نشانگر کمتر بودن هزینه انرژی در خودروهای برقی است.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو بر اهمیت توسعه زیرساخت های انرژی تجدیدپذیر و سرمایه گذاری در این بخش تأکید کرد و گفت که این اقدامات می توانند به کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و ارتقاء پایداری محیط زیست کمک کنند.
صمت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایدرو پیشنهاد ایجاد سازمانی مستقل و غیر دولتی برای ارزیابی و رتبه بندی مدیران را مطرح کرد تا به بهبود نظام حکمرانی کشور کمک کند. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایدرو پیشنهاد ایجاد سازمانی مستقل و غیردولتی برای ارزیابی و رتبه بندی مدیران را مطرح کرد تا به بهبود نظام حکمرانی کشور کمک کند.
به همت وزارت صمت ، مراسم بزرگداشت شهدای خدمت شنبه پنجم خردادماه 1403 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود. منبع: ایدرو
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره تحقیق و تفحص از سازمان های ایدرو و ایمیدرو به قوه قضاییه ارجاع شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره تحقیق و تفحص از سازمان های ایدرو و ایمیدرو به قوه قضاییه ارجاع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش های نهایی تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی، صنایع و معادن، کشاورزی ایران و شهرستان ها، تفحص از ایمیدرو و ایدرو و تفحص از حقوق های نامتعارف و نجومی را جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارجاع دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره تحقیق و تفحص از سازمان های ایدرو و ایمیدرو به قوه قضاییه ارجاع شد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هئیت عامل ایدرو در پیامی، شهادت رییس جمهوری و هیات همراه در راه خدمت و تحقق آرمان های والای نظام جمهوری اسلامی را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفتند.
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید برای سازمان ها ایدرو و ایمیدرو ماموریت جدید تعریف شود، گفت: این سازمان ها باید از بنگاهداری خارج شوند.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه مرتبط با حوزه ریلی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع تجهیزات و خدمات وابسته حضوردارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن تجارت با حضور در ایزوایکو از این مجموعه عظیم کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بازدید کرد. به گزارش صبح ساحل، عباس علی آبادی ، وزیر صنعت معدن تجارت در جریان سفر خود به هرمزگان از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس بازدید به عمل آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد ایمیدرو و ایدرو از بررسی گزارش این هیئت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در جریان برگزاری بیست و خشتمین نمایشگاه بین الللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و در آخرین روز کاری این نمایشگاه دو شرکت ایزوایکو و IPMI از شرکت های تابعه ایدرو در محل غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند تا با بهره گیری از تجارب گذشته خود بخصوص در پروژه های مشترک ...
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در مراسمی تفاهم نامه نهایی سازی قرارداد احیاء ، بهره برداری و انتقال گاز و گاز مایع (NGL ) سیری در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران امضاء شد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو درباره فعالیت های این شرکت و اینکه قرار است مجموعه به چه سمت و سویی برود؟ گفت : در کشور تقاضا و ظرفیت ساخت و تولید به قدر کافی در حوزه شناورهای دریایی اعم از تجاری، صنعتی ، گردشگری و مسافری وجود دارد. ...
اقتصاد آنلاین / ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو در بازدید از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: ایدرو قصد دارد با بهره گیری از ظرفیت جدید دانشی و اقتصادی در کشور در حوزه انرژی، برای احداث 30 زیست پالایشگاه گام بردارد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه شرکت های تابعه خود در 28 امین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور فعال دارد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
روسای هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو ) و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) جهت سرمایه گذاری مشترک در اجرای طرح تولید الیاف شیشه توافق نامه مشارکت امضاء کردند .
ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو در مراسم بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از استادان سازمان مدیریت صنعتی تصریح کرد : با تغییر در فضای آموزشی ، سازمان مدیریت صنعتی نیز می بایست مباحث جدید در حوزه آموزش را دنبال کند .
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۷    
سازمان ایدرو در سال1346توسط رضا نیازمند تاسیس شد. در این سال ها سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف دستیابی به نقش محوری در توسعه متوازن صنعتی و نوسازی صنایع کشور در راستای ایجاد زیست بوم توسعه صنعتی پایدار ...
اقتصاد آنلاین / ایدرو نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از آمادگی این سازمان برای همکاری با کشور های آفریقایی در ایجاد یا تکمیل زنجیره صنایع معدنی، نفت و گاز و صنایع تبدیلی خبر داد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم گرامیداست سالگرد تاسیس شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران از ورود این شرکت به حوزه های جدید صنعتی خبر داد . ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به گزارش های موجود درباره تخلفات علی نبوی در دوران وزارت فاطمی امین، انتصاب او در راس بزرگترین هلدینگ مالی و اقتصادی کشور، آن هم به دلیل انتسابات فامیلی، اقدامی فسادزا است و اگر آقای علی آبادی، وزیر صمت، علت برکناری نبوی از ایدرو را بیان نکند، ناچار از بیان آنها هستیم.
نخستین نشست کمیته صنعت ریلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع بررسی عملکرد تولید سال 1402 و برنامه تولید محصولات ریلی در سال 1403 با حضور مسئولان و مدیران واحدهای تولیدی صنایع ریلی در ایدرو برگزار شد.