دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۱May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان محیط زیست»

عصر ایران   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی عصر ایران؛ بهرامعلی ظاهری مدیر محیط زیست سمنان که به عنوان مسئول پروژه تکثیر در اسارت یوز و مسئول مستقیم زایمان ایران و تولد توله ها معرفی می شود، از مسئولیت یوزها شانه خالی می کند. ...
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امروز در نشست خبری فرصت ها و چالش های تکثیر در اسارت گونه های در معرض انقراض که با حضور حسن اکبری، معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست و بهرنگ اکرامی، دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست و جراح سزارین ایران یعنی همان یوزپلنگ مادر برگزار شد ...
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست گفت: حال توله 20 روزه ایران که از توران به پارک پردیسان تهران منتقل شده، خوب است و وضعیت مطلوبی دارد.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان محیط زیست کانادا، سرعت باد را در شهر کیچنر در استان اونتاریو تا 132 کیلومتر بر ساعت و در شهرهای تورنتو و اوتاوا تا 120 کیلومتر بر ساعت ارزیابی کرده است.
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست درباره شرایط توله یوز ایران توضیحاتی داد.
معاون تنوع زیستی سازمان محیط زیست گفت: کل بودجه در نظر گرفته شده برای احیای یوز 3 میلیارد تومان بود که از این مقدار تنها 600 میلیون به پروژه تکثیر در اسارت اختصاص داشت.
اقتصاد ایران: دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست گفت: قرار است که هفته آینده یک متخصص خارجی ایران را سزارین کند تا مشخص شود که "ایران" بار دیگر می تواند باردار شود یا خیر.
دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست گفت: قرار است که هفته آینده یک متخصص خارجی ایران را سزارین کند تا مشخص شود که "ایران" بار دیگر می تواند باردار شود یا خیر.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۹    
محمد درویش گفت: سازمان محیط زیست نسبت به این پروژه سهل انگارانه عمل کرده و باید این جرات را داشته باشد که از افکار عمومی عذر خواهی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام در نامه ای به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور خواستار توقف ریزگردها از طریق دیپلماسی با کشورهای همسایه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل 90 که با موضوع بررسی علت مرگ توله یوزپلنگ های ایران برگزار شد، گفت: پاسخ های مطرح شده از سوی محیط زیست قانع کننده نبود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان محیط زیست گفت:تمام حفاظت از تنوع در کشور ما دولتی است و این روش در هیچ جای دنیا جواب نداده و نمی دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: جایگاه تنوع زیستی در سازمان محیط زیست و دبیرخانه تنوع زیستی نباید زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی باشد.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست دستور تامین حقابه دریاچه ارومیه را می دهد و رئیس جمهور بازدید هوایی می کند؛ اما نکته مهم، مشکل این دریاچه نه با دستور حل می شود نه با بازدید هوایی!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان محیط زیست قرارگیری مرجع تنوع زیستی در سازمان جهاد کشاورزی را خلاف اهداف آن دانسته و ابراز داشت: امیدواریم توله سوم یوزپلنگ تازه متولد شده حفظ شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۹    
سال 99 ایران و چند یوزپلنگ دیگر از تهران به شاهرود منتقل شدند، در این باره چندین گزارش از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مختلف جمع آوری شده است. خبر آنلاین در سال 99 نوشت: درباره نحوه انتقال دو یوز از پارک پردیسان به سمنان دو روایت مختلف وجود دارد. ...
سلام نو / تیک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۳۵ سایت دیگر  
شمالی ها که نمی توانند همیشه نقش خدماتی را برای مسافران شمال بازی کنند؛ باید صنایع و کارخانجات بزرگ داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان محیط زیست لرستان از برنامه ریزی جهت سامان دهی دریاچه گهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: باید برای کاهش و کنترل مصرف پلاستیک از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کنیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست مشترک فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل 90 به منظور بررسی مرگ توله یوزپلنگ های ایران با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام دامپزشکی در نامه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به اظهارات وی مبنی بر دعوت از دامپزشک اندونزیایی برای مراقبت از توله یوزپلنگ باقی مانده از ایران واکنش نشان داد. واکنش سازمان نظام دامپزشکی به اظهارات رئیس سازمان محیط زیست ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۷    
رضا انجم شعاع به معاونت توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست کشور منصوب شد. او پیش از این در در وزارت نیرو به عنوان معاون منابع انسانی مشغول به فعالیت بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
توله یوزپلنگ سوم در مهمانسرای مدیران سازمان محیط زیست است و تیمارگر بالاسر آن قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
توله یوزپلنگ سوم در مهمانسرای مدیران سازمان محیط زیست است و تیمارگر بالاسر آن قرار دارد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، این گفته دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست در نشست نمایندگان مجلس با کارشناسان محیط زیست است که آن را فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل 90 مجلس برای بررسی مرگ توله یوزپلنگ های ایرانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
شاهرود- کارشناس و فعال محیط زیست با بیان اینکه مرگ دو توله یوز خارتوران شاهرود آزمون و خطای تأسف بار برای سازمان محیط زیست بود، گفت: تنها راه نجات پروژه، استفاده از تیم متخصص بین المللی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست، رضا انجم شعاع را به عنوان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان محیط زیست تولید قطعات خودرو با تکنولوژی 30 سال قبل شرق آسیا را از دیگر عوامل آلودگی های زیست محیطی دانست و گفت: دیگر اجازه نخواهیم داد که صنایع پیر و فرسوده با این شرایط به تولید خود ادامه دهند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین روز های کار در دولت حسن روحانی، تور خبری ناامن سازمان محیط زیست به دریاچه ارومیه، حواشی زیادی برای عیسی کلانتری، رئیس وقت سازمان محیط زیست رقم زد و مورد انتقاد گسترده جامعه خبری ایران قرار گرفت.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رعایت نکردن اصول بهداشتی در مدیریت توله ها در روزهای اول، لمس توله ها بدون دستکش، مواجه با توله ها بدون ماسک، شیر دادن غیر اصولی توله ها مواردی بود که تصاویر منتشر شده از سوی خود مسئولان پروژه آنها را به وضوح نشان می داد و باعث تلف شدن دو توله شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: دکتر بهرنگ اکرامی، دامپزشک جراح یوزپلنگ ایران ضمن تشریح فرآیند زایمان این یوز ایرانی گفت: من تمام توصیه های لازم برای تهیه امکانات ویژه جهت زایمان ایران را به مسئولان اداره کل محیط زیست سمنان و سازمان محیط زیست ارائه کرده بودم، اما متاسفانه بسیاری از برنامه هایی که من به آقایان ارائه دادم ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
علی ربیعی، سخنگوی دولت روحانی، در یادداشتی به بهانه ی مرگ دومین توله یوزپلنگ نوشت: در روزهای اخیر دو پرده از نمایش آثار تحریم را در جایی که انتظارش را نداشتیم مشاهده کردیم. پرده اول مربوط به توله یوزهایی بود که مدتی است که در فضای خبری کشور مطرح هستند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست کشور از صدور دستور ویژه رئیس جمهور برای حل مشکل پسماند در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان حفاظت محیط زیست پس از چندین روز برای اقدام جدی در طرح تکثیر یوزپلنگ های آسیایی بالأخره تکانی خورد و قرار است دامپزشک اندونزیایی برای حفاظت از تنها توله ایران وارد کشورمان شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
علی سلاجقه رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به موضوع توله های یوز ایران افزود: یک دامپزشک اندونزیایی در حال ورود به کشور است تا در این راستا از توله یوز ایران مراقبت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس سازمان محیط زیست کشور از عدم تخصیص حق آبه دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: تخصیص این حق آبه باید در دستور کار قرار گیرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست برای پی بردن به دلایل تلف شدن دو توله یوزپلنگ ایران کمیته حقیقت یاب تشکیل داده است.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
آذربایجان غربی/ وزیر کشور با اشاره به معضل ریزگردها بویژه در غرب کشور، گفت: رییس جمهور در دستور ویژه ای به رییس سازمان حفاظت محیط زیست، تاکید کرده معضل ریزگردها تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر کشور با اشاره به معضل ریزگردها گفت: رئیس جمهور در دستور ویژه ای به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، تاکید کرده معضل ریزگردها تعیین تکلیف شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان محیط زیست گفت: عزم دولت برای احیای دریاچه ارومیه جدی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست به تلف شدن یوزپلنگ های تازه متولد شده واکنش نشان داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست برای پی بردن به دلایل تلف شدن دو توله یوزپلنگ ایران کمیته حقیقت یاب تشکیل داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت:سازمان حفاظت محیط زیست برای پی بردن به دلایل تلف شدن دو توله یوزپلنگ ایران کمیته حقیقت یاب تشکیل داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
2 توله از 3 یوزپلنگی که قرار بود امیدبخش احیای جمعیت یوزپلنگ آسیایی بودند به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی از بین رفته اند و جان توله سوم نیز در خطر است! حال مسؤلان سازمان محیط زیست باید پاسخگو باشند که با فرزندان "ایران" چه کردند؟
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست با اشاره به تلف شدن دو توله یوز در اسارت گفت: توله سوم پس از درمان اولیه به پارک پردیسان منتقل شده و طی دو روز گذشته چندین متخصص داخلی و رادیولوژیست با مشورت متخصصین خارجی، کار درمان را دنبال کرده اند و وضعیت بهتری دارد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سازمان محیط زیست علت اصلی مرگ دومین توله ایران را شیر بی کیفیت عنوان کرد و گفت: تمامی شیرها به دلیل مسائل تحریم ها مستقیماً قابل خرید نیست و همین ها باعث شد توله دوم را از دست دهیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست در قبال ایران ، گفت:بارها تذکر داده بویم زیرا گزارش هایی از اقدامات زیان بار محیط زیست در توران نگران کننده بود.
میهن نوین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست ضمن پذیرش اشتباهات در نگهداری از توله های یوزپلنگ گفت: بسیاری از دامپزشکان معتقند که انتقال توله یوزها به تهران اشتباه بود چرا که در پایتخت ویروس دیستمپر و آلودگی سگ و گربه ها وجود دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان محیط زیست علت اصلی مرگ دومین توله ایران را شیر بی کیفیت عنوان کرد. حسن اکبری با بیان اینکه فرضیه های اولیه این است که شیر کیفیت مناسب نداشته اظهار کرد ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اکبری خاطرنشان کرد: کلاً خطاهایی وجود داشته است که ما آن ها را می پذیریم و باید آن ها را اصلاح کنیم تا با استفاده از ظرفیت های بعدی، این اشتباهات را جبران کنیم.
شفاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست گفت: روابط عمومی سازمان محیط زیست با سکوت رسانه ای، تولد توله یوزپلنگ هارا به حاشیه کشاند.