یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۵۰Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اطلاعات»

بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
الی کوئن ، وزیر اطلاعات اسراییل در دیدار با نمایندگان "خانه آذربایجان در اسراییل، دیاسپورای آذربایجان در کنست گفت : اسراییل از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان حمایت می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
الی کوهن وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی، دیروز جمعه در اظهاراتی به طور ضمنی تهدید کرد که ترورهای بیشتری علیه دانشمندان هسته ای ایران رخ خواهد داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که این رژیم محسن فخری زاده را شناسایی و سپس تعقیب کرده و مدعی شد که فهمیده اند وی در حال انجام چه کارهایی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۹    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در واکنش به ترور دانشمند هسته ای ایران، مدعی شد که نمی داند چه کسی او را ترور کرده است؛ اما در جریان اقدامات و برنامه های او بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
واکنش بایدن به ترور شهید فخری زاده/ بیانات رهبر انقلاب درباره معیشت افرادی که کارمند رسمی نیستند و بیمه ندارند/ اعتراف وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به شناسایی و تعقیب شهید فخری زاده/ بهبود حال آیت الله مصباح یزدی نسبت به روزهای گذشته ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به ترور شهید فخری زاده اذعان کرد. به نقل از شبکه خبری المیادین، ایلی کوهن، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در سخنانی، به نقش این رژیم در ترور شهید فخری زاده اعتراف کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در واکنش به ترور دانشمند هسته ای ایران، مدعی شد که نمی داند چه کسی او را ترور کرده است؛ اما در جریان اقدامات و برنامه های او بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که این رژیم محسن فخری زاده را شناسایی و سپس تعقیب کرده و مدعی شد که فهمیده اند وی در حال انجام چه کارهایی است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که این رژیم محسن فخری زاده را شناسایی و سپس تعقیب کرده و مدعی شد که فهمیده اند وی در حال انجام چه کارهایی است. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول دو سوال ملی از وزیر اطلاعات در جلسه علنی مجلس خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز در حاشیه مراسم تدفین پیکر شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته ای هسته ای و دفاعی کشور در گفت وگویی عنوان کرد: خدمات شهید هسته ای سردار محسن فخری زاده قابل بیان نیست. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی، به شدت از محکوم کردن ترور فخری زاده توسط کشورهای اروپایی انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) بلافاصله بعد از ترور شهید فخری زاده تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند و سرنخ های زیادی به دست آوردند و همچنان با تمام ابعاد در حال پیگیری قضیه هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) بلافاصله بعد از ترور شهید فخری زاده تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند و سرنخ های زیادی به دست آوردند و همچنان با تمام ابعاد در حال پیگیری قضیه هستند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه تشییع شهید فخری زاده گفت: به دنبال وقوع ترور شهید فخری زاده همکاران من در وزارت اطلاعات در همه ابعاد پیگیری این حادثه را آغاز کرده اند و تاکنون به سرنخ های زیادی نیز دست یافته اند. ...
اقتصاد آنلاین / ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
امیرحاتمی در مراسم تشییع پیکر شهید فخری زاده گفت: هیچ ترور و کار احمقانه ای نزد مردم ایران بی پاسخ نمی ماند، فرمان رهبری عملی خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد که سرنخ های زیادی در رابطه با ترور شهید فخری زاده بدست آمده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام سیدمحمود علوی در حاشیه مراسم به خاک سپاری شهید محسن فخری زاده گفت: همکاران ما بلافاصله بعد از این اتفاق تمام تلاش خود را به کار گرفتند و کار خود را آغاز کردند و تاکنون سرنخ های زیادی به دست آورده اند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) برای ناسایی عاملان ترور شهید فخری زاده گفت: در جریان بررسی ترور شهید فخری زاده به سرنخ های زیادی رسیدیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات اعلام کرد: سرنخ های زیادی در خصوص ترور شهید فخری زاده بدست آمده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
در خالی که بر اساس اعلام برخی منابع، مدارکی به دست آمده است که نشان می دهد رژیم صهیونیستی در ترورشهید محسن فخری زاده دست دارد، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی مدعی شد که بنیامین نتانیاهو در سخنان اخیر خود اشاره ای به دخالت این رژیم در ترور شهید محسن فخری زاده نکرده است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نشست مشترک اعضای این کمیسیون با محمود علوی وزیر اطلاعات، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۳۲    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی از واکنش اتحادیه اروپا به ترور شهید فخری زاده انتقاد و خرسندی خود از این اقدام تروریستی را نیز ابراز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی ضمن خشنودی از ترور دانشمند هسته ای ایران، از اتحادیه اروپا به دلیل محکوم کردن این اقدام انتقاد کرد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه مجلس از طرح نمایندگان برای لغو اجرای پروتکل الحاقی در رابطه با بازرسی بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از تأسیسات هسته ای کشورمان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۰    
پس از ترور دانشمند هسته ای ایران، مقامات رژیم صهیونیستی اظهارات مختلفی درباره این عملیات تروریستی اعلام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی مدعی شد که نخست وزیر این رژیم هیچ اشاره ای به دخالت تل آویو در ماجرای ترور محسن فخری زاده نکرده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
جواد موگویی، مستندساز، در یادداشتی در خصوص ترور دانشمند کشورمان توسط تروریست ها نوشت: یک تیم 12 نفره عملیاتی حداقل 50 نفر پشتیبانی لازم دارد. چگونه یک گروهان تروریستی در پایتخت با تمام تجهیزات عملیات کردند؟ ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی درباره ابعاد مختلف ترور شهید فخری زاده که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، گفت: در این جلسه مصوبات و توافقاتی داشتیم که در جلسات علنی به اطلاع مردم خواهد رسید.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فرارو- صبح امروز مجلس شورای اسلامی در یک جلسه غیرعلنی به بحث و بررسی پیرامون ابعاد حادثه ترور شهید فخری زاده و حادثه نطنز پرداخت. قرار بود وزیر اطلاعات در این جلسه حاضر شود که به دلایل نامعلومی حضور نیافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت : قرار بود در جلسه غیرعلنی امروز وزیر اطلاعات حضور یابد اما با توجه به مذاکره ای که در آستانه این جلسه از سوی رئیس مجلس انجام شد، مقرر شد مجلس رأسا جلسه را اداره کند از این رو وزیر اطلاعات حضور نیافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی برای بررسی ابعاد ترور شهید فخری زاده دقایقی قبل آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز با حضور وزیر اطلاعات گفت:در این جلسه مصوبات و توافقاتی داشتیم که در جلسات علنی به اطلاع مردم خواهد رسید.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۲    
نشست غیرعلنی مجلس با وزیر اطلاعات برای بررسی ابعاد ترور شهید فخری زاده لحظاتی پیش آغاز شد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه غیر علنی مجلس با حضور وزیر اطلاعات به منظور بررسی ابعاد ترور شهید محسن فخری زاده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه غیر علنی مجلس با حضور وزیر اطلاعات به منظور بررسی ابعاد ترور شهید محسن فخری زاده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه غیر علنی مجلس درباره ترور شهید فخری زاده با حضور وزیر اطلاعات خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی ابعاد حادثه ترور شهید فخری زاده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات دولت صنعا در اظهاراتی دولت آمریکا را "مادر تروریسم" و سازنده آن خواند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۵۰    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس از فراخوانده شدن وزیر اطلاعات به جلسه غیرعلنی خانه ملت خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر پیگیری خانه ملت در خصوص ترور شهید محسن فخری زاده تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان تجمع کننده مقابل مجلس از نمایندگان خواستند هرچه سریع تر طرح خروج از برجام را در دستور کار قرار داده، پروتکل های الحاقی را لغو کرده و رئیس جمهور و وزیر اطلاعات را به مجلس بکشانند و بابت کم کاری شان آنان را مواخذه کنند.
اعضای کمیسیون امنیت ملی ضمن ادامه بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در هفته جاری، نشست مشترکی با وزیر اطلاعات خواهند داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۴    
نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی با وزیر اطلاعات، آماده باشید تا کسی جرئت تهدید نداشته باشد، استفاده از همه ظرفیت ها برای پیگیری ترور شهید فخری زاده، دشمنان ایران تقاص خون شهید فخری زاده را پس خواهند داد برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: به آگاهی مردم عزیز و قدرشناس کشورمان می رساند که سربازان گمنام امام زمان (عج)، شناسایی عناصر خود فروخته تروریست این جنایت ددمنشانه را آغاز کرده است
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر در مجلس گفت: با توجه به تهدیدهای مکرر سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی باید ساز و کار مراقبت و رصد تیم های تروریستی مضاعف می شد. بنده طرح سوال از وزیر اطلاعات در مورد ترور شهید محسن فخری زاده را مطرح کرده ام.