دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۶:۱۶Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر مجمع تشخیص مصلحت»

خبرگزاری مهر   ۲۱ دقیقه پیش    
الشتر- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه امروز روز دفاع در برابر جنگ ناجوانمردانه اقتصادی است، گفت: معضل بیکاری در لرستان باید چاره اندیشی و رفع شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم الشتر و سلسله در استان لرستان گفت: امروز در جبهه بزرگ اقتصادی و برای خنثی کردن تحریمها، نیازمند دانش اقتصادی و همبستی و غیرت و جلوگیری از جدا شدن سفره دولت از ملت هستیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اجتماع عظیم و پرشور مردم در مصلی نورآباد شهرستان دلفان گفت: دردهای اقتصادی لرستان، مُزمن شده است و به فرموده مقام معظم رهبری و با همت و تلاش و همبستگی اقشار مختلف مردم، باید فکری برای رفع این دردهای مُزمن اقتصادی کنیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: متاسفانه در سالهای اخیر، فرهنگ شما دخالت نکنید بین دولتمردان و مردم فاصله انداخته است.
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
محمود میرلوحی، در خصوص اظهارات اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره مذاکرات هسته ای، اظهار کرد: برخی از نظامیان از جمله آقای رضایی معمولاً فکر می کنند که در همه حوزه ها صاحب نظر و حق هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت ها حق تغییر مسئولان اقتصادی را ندارند، اینکه هر دولتی سر کار می آید با تغییر مسئولان اقتصادی انبوهی از طرح های نیمه تمام می ماند و میلیاردها پول هدر می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه اقتصاد کشور باید با الگوی جدید ایالت اقتصادی اداره شود گفت: بنده معتقدم در هر استان باید ایالت اقتصادی داشته باشم.
زرک   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از ادامه پیگیری ها برای تبدیل پارسیلون خرم آباد به منطقه ویژه اقتصادی در جلسه با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان با اشاره به اظهارات اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ممکن است بسیاری از نظرات و اظهارات با منافع ملی در تضاد باشد و همین امر سبب سوء استفاده دشمن خواهد شد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سید موسی خادمی در جلسه بررسی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در خرم آباد که 17 اسفندماه با حضور دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، اظهار کرد: طرح منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد توسط دولت پیشنهاد شده و جز 8 منطقه ویژه اقتصادی کشور است و پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی در [...]
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با شبکه افلاک گفت: باید نخبگان و کارآفرینان وارد عرصه شوند و با بزرگ کردن ظرف اداره کشور، به جوانان میدان کار و آفرینش بدهیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : گفت وگوی اخیر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز این روزها واکنش های زیادی را برانگیخته است. سخنان رضایی حول دو محور بود، مذاکره با آمریکا و در بخش دوم کمک به سوریه و عراق که هر دوی این مباحث با واکنش دولت ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ایرنا نوشت: در ساعات گذشته خبری مبنی بر گفت و گوی ایرنا با علی لاریجانی، مشاور مقام معظم رهبری در انتقاد از محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت در معدود شبکه های اجتماعی منتشر شده که صحت ندارد. ایرنا به تازگی گفت و گویی با دکتر لاریجانی نداشته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور نیازمند تحول است گفت: برنامه هفتم توسعه مبدا تصمیمات مهم در حوزه اقتصاد خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون استاندار لرستان از ادامه پیگیری ها برای تبدیل پارسیلون خرم آباد به منطقه ویژه اقتصادی در جلسه با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خرم آباد درباره تحریمهای ظالمانه امریکا علیه کشورمان گفت: امروز با همبستگی و تلاش می توانیم تحریمها را لغو یا بی اثر کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی و دفاعی گام اول را بلند و قوی برداشتیم، اما در گام دوم که تحول و انقلاب اقتصادی و فرهنگی باید انجام گیرد به شدت مردم اذیت می شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصل سخنان جنجالی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با روزنامه اقتصادی فایننشال تامیز را ببینید و بشنوید.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۳۰    
رکنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رایزن های اقتصادی ایران بی عرضه ترین رایزن ها و دیپلماسی اقتصادی کشور، ضعیف ترین دیپلماسی دنیاست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی تاکید کرد:ایران از اهرم های متعدد در چارچوب حقوق خود و موازین بین المللی برای عقب نشینی ایالات متحده و لغو تحریم ها استفاده خواهد کرد اجازه و ادامه تحریم ها را نخواهد داد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
یک شنبه 99/12/17 ، تبریز , (اخبار رسمی) : تعیین تکلیف FATF به سال 99 نرسید و در حالی که خیلی ها منتظر بودند امروز نتیجه اعلام شود، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که بررسی FATF در مجمع به فروردین 1400 موکول شده است اما آیا تصویب احتمالی آن در سال آینده، قیمت خودرو را کاهشی می کند؟
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به تازگی در مصاحبه با نشریه فایننشال تایمز مدعی شد که ایران زمانی حاضر به مذاکره با آمریکا و قدرت های جهانی است که سیگنال روشنی در خصوص رفع تحریم ها دریافت کند. رضایی در حالی این موضوع را مطرح کرد که همه امور مرتبط به سیاست خارجی از طریق وزارت امور [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مجلس دهم در واکنش به سخنان اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برجام و مذاکره گفت: گویا در کشور ما همه وزیر امور خارجه اند جز ظریف و همه در مورد همه چیز اظهار نظر می کنند. کاش یک عده اجازه دهند دولت کار خود را انجام دهد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۳    
رکنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات 1400 برای ملت ایران سرنوشت ساز و حیاتی است.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ایرنا نوشت: مصطفی کواکبیان نماینده سابق مجلس، فراتر از بحث های اخیر درباره مصاحبه محسن رضایی وی را به مناظره دعوت کرد و گفت: گفته های آقای سردار محسن رضایی را دیدم؛ گاهی برخی سخنان چنان بدون مبنا و ضابطه است که نمی توان درباره آن موضعی نداشت؛ لذا من به عنوان یک فعال سیاسی ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۸    
روابط عمومی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای با اشاره به اظهارات محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک گفتگوی رسانه ای درباره عراق و سوریه، تاکید کرد که آنچه گفته شده است دیدگاه شخصی مصاحبه شونده بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی استان لرستان گفت: ملت ایران هشیارتر از قبل شده است و همه ما ملت ایران مصمم هستیم که این روند را تغییر دهیم و اصلاح کنیم. اصلاح وزارت خارجه بخش مهمی از اصلاح اقتصاد ملی ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس، با اشاره به اظهارات اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه با نشریه فایننشال تایمز گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی توسط افراد غیرذیصلاح در امور مختلف، بلای جان کشور است و به منافع ملی آسیب می زند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مصاحبه با فایننشنال تایمز اظهار نظری بحث برانگیز درباره مذاکره با آمریکا مطرح کرده بود، شب گذشته پس از واکنش مقامات دولتی به نوعی از موضع خود عقب نشست. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم سالاری دینی در کشور ما بدون ابزار است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۵    
واکنش ها به حدی بود که محسن رضایی حرفش را پس گرفت. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با نشریه انگلیسی فایننشال تایمز گفته بود: ایران آماده است که به مذاکرات هسته ای با آمریکا و دیگر قدرت های جهان باز گردد، اگر طرف های مقابل سیگنال واضحی بفرستند که تحریم ها تا یک سال آینده برداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات سال 1400 یکی از مهمترین انتخابات کشور در طول 42 سال گذشته است که نیروهای انقلابی باید برای شرکت در آن اتحاد ایجاد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۸۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای اعلام کرد: اظهارات اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره سوریه و عراق؛ دیدگاه شخصی وی بوده است.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (یکشنبه) پس از ورود به مرکز استان لرستان و زیارت مزار شهدای خرم آباد، با جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری ضرورت ندارد از منافع ملی خرج کنیم و رفتارهای خارج از شأن دیوانی انجام دهیم. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
علی امیدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، درباره اظهارات دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با نشریه فاینشنال تایمز افزود: انعکاس چند صدایی و اظهارات چندگانه و متفاوت داخلی در طرف های مقابل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۱    
گروه استان ها- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تکرار اشتباهات گام اول انقلاب نمی تواند گام دوم را بسازد گفت: کشور و اقتصاد باید روی ریل خودش برگردد تا گام دوم را برداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گام دوم انقلاب یعنی اقتصاد و فرهنگ را براساس اصول انقلاب پایه ریزی کنیم.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بروجرد گفت: با هشیاری مردم، به زودی برکت به زندگیها برمی گردد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر جلیل بیات: صحبت های اخیر محسن رضایی در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز مصداق عینی حرکت برخلاف منافع ملی است و لازم است برخورد قانونی در این باره صورت گیرد. ...
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جمع اقشار مختلف مردم شهرستان دورود گفت: نباید به آب نباتی مثل پرداخت پولمان از سوی کره جنوبی دلخوش باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سفره دولت نباید از سفره مردم جدا باشد چرا که مسئولان خدمتگزار مردم هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۴    
خبرگزاری روحانی که باید صدای ملت و نه بوق دولتی ورشکسته در روزهای احتضار خود باشد، وقتی در برابر نقد منصفانه محسن رضایی خود را ناتوان حس می کند، خود را به زمین و زمان می زند و بهانه انتخابات را پیش می کشد، در حالی که محسن رضایی از دوران سازندگی تا کنون همین نقد را داشته و آن را بارها بیان کرده است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جمع پر شور اقشار مختلف مردم الیگودرز گفت: مشکلات اقتصادی مردم فراتر از تحمل شده است و همه مشکلات به تحریم ها مربوط نیست.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خرداد: دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در بحث پالرمو CFT مجمع کوچکترین عقب نشینی از ارزش های انقلاب و منافع ملی نخواهد داشت. محسن رضایی شامگاه جمعه در دیدار با مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان اراک در مسجد الزهرا با اشاره به جایگاه والا رهبر به عنوان بالاترین مقام کشور اظهار داشت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه شورای اداری شهرستان خمین گفت: انقلاب به دنبال مشارکت واقعی مردم در سیاست و اقتصاد بود.