سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۴۰Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسین فریدون»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بازداشت 14 نفر در حادثه متروپل، عدم موافقت با درخواست آزادی مشروط و پابند الکترونیک محمدعلی نجفی، آخرین وضعیت پرونده های اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی و حسین فریدون و ... از اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
حسین فریدون پس از اتمام مرخصی قانونی به زندان بازگشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۸    
حسین فریدون پس از اتمام مرخصی قانونی به زندان بازگشته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی قوه قضاییه گفت : بقایی با نظریه کمیسیون پزشکی قانونی تحت درمان است مشایی نیز غیبت دارد و حسین فریدون که به مرخصی رفته بود دیشب خودرا به زندان معرفی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسعودستایشی سخنگوی قوه قضاییه:نیمی ازجزای نقدی حسین فریدون هنوزپرداخت نشده است وپایان محکومیت ایشان تکذیب می شود.حسین فریدون درمرخصی بود ودربازگشت به زندان چندروز غیبت کرد که شب گذشته به زندان بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با مخالفت دستگاه قضا با درخواست آزادی مشروط و یا گذراندن دوران محکومیت با پابند الکترونیک محمدعلی نجفی خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه درباره اینکه پاسخ دادستانی به درخواست آزادی مشروط محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران چیست؟ گفت: نجفی در سال 98 به اتهام قتل عمدی و نگهداری اسلحه غیرمجاز بر اساس شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان به 6 سال و نیم حبس محکوم شد و تاریخ پایان حبس ایشان 10 اردیبهشت 1403 است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در این فیلم توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت پرونده محمدعلی نجفی، حسین فریدون و حمید بقایی را مشاهده می نمایید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به بازداشت 14 نفر در حادثه ساختمان متروپل آبادان، جزییات اقدامات دستگاه قضایی در این پرونده را تشریح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در تشریح آخرین جزئیات از پرونده حادثه متروپل گفت: دستگاه قضایی تا الان و تا این مرحله 14 نفر از کسانی که در ماجرای متروپل احتمال قصور و تقصیر آن ها بوده، بازداشت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه ضمن پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت ادامه حبس فریدون و مشایی توضیحاتی مطرح کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه آخرین وضعیت پرونده حسین فریدون، حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی را تشریح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۷    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: روحانی شدن کاری نداره که درخواست برگشتنشو دارید. آقای رئیسی دلار رو 10 برابر کن، میشه 250 هزار تومن 18 میلیارد دلار رو گم کن، 62 تن ذخایر طلای کشور رو حراج کن، ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۷    
سریال" راز بقا" نیامده متلک پرانی شدید را شروع کرده است. مورد داشتیم طرف تو پاستور بوده، همزمان برادرش تو اوین! منتقدین بشکل خاص معتقدند که کنایه سریال "راز بقا" به حسن روحانی و حسین فریدون بوده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
یکی از محورهای تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد دولت روحانی مربوط به نقش حسین فریدون در مذاکرات هسته ای و پیامدهای منفی مداخلات او است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۶    
جزئیات بدهی های کلان بانک ملی نشان می دهد که یکی از بدهکاران این بانک، ارتباط نزدیکی با حسین فریدون برادر روحانی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس طی تذکری از رئیس بنیاد مستضعفان خواست تا با نظارت بیشتری اجازه حضور مدیران مسئله دار و مورد حمایت حسین فریدون ها را در زیرمجموعه خود ندهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
بازخوانی بخشی از رانت بزرگ حسین فریدون برای جعبه سیاه و عابر بانک خود، خالی از لطف نیست.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۴    
ذکر نام حسین فریدون در دادگاه شرکت قطعه سازی کروز، برای کاربران توئیتر جالب توجه بود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رسیدگی به پرونده تخلفات شرکت کروز در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در حالی از روزهای نخست بهمن ماه آغاز شده که ابعاد جدیدی از پرداخت مبالغی برای حمایت از برخی چهره ها در انتخابات را نشان می دهد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: محمود علیزاده طباطبایی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران اعلام کرده اخیراً حسن روحانی با محمد خاتمی، ناطق نوری، اسحاق جهانگیری، محمدرضا باهنر، محسن هاشمی و علی لاریجانی دیدار کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
قاضی دادگاه شرکت کروز خطاب به مالک این شرکت و متهم پرونده گفت: مدعی هستید با افراد سیاسی ارتباطی ندارید ولی کمک های انتخاباتی شما در سال 94 به مبلغ 2 میلیارد و 100 میلیون تومان ردیابی شده است. چک ها به حساب محکوم پرونده حسین فریدون واریز شده است.
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: هشتمین جلسه رسیدگی به متهمان پرونده کروز در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در ابتدای جلسه قاضی صلواتی از متهم ردیف اول درخواست کرد تا برای دفاع از خود در جایگاه قرار گیرد. ...
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم تبریز در مجلس، بر ضرورت ورود قوه قضاییه به اتهام جدید حسین فریدون و اطلاع رسانی سریع آن به مردم تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۶    
همزمان با برگزاری چهارمین روز دادگاه رسیدگی به پرونده کروز، حسین فریدون برخی موارد مطرح شده از طرف نماینده دادستان را در این پرونده تکذیب کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز، به فردی در پرونده اشاره شد که از وی به عنوان عابر بانک حسین فریدون نام برده می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز، به فردی در پرونده اشاره شد که از وی به عنوان عابر بانک حسین فریدون نام برده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۲    
گذشته از حاشیه سفر رئیس به مسکو که یکی از خبرهای آن امروز هم پربیننده ترین خبر شده است، تقابل مجلس با اتاق بازرگانی، واکنش حسین فریدون به سخنان نماینده دادستان و تصمیم مجلس برای افزایش قیمت ها در بین خبرهای سیاسی بیشترین کلیک را از مخاطبان گرفته اند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ذبیح الله خدائیان،سخنگوی قوه قضائیه گفت: حسین فریدون در اجرای حکم قطعی که صادر شده در زندان به سر می برد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی قوه قضاییه درباره املاک مسعودیه گفت : پرونده ها املاک مسعودیه متعدد هستند که برخی منتهی به صدور حکم و خلع ید شدند و برخی در جریان رسیدگی قرار دارد و تعداد پرونده ها به دلیل خواهان ها و خواندگان بسیاراست.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: خداییان در پاسخ به پرسشی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی و محمدعلی نجفی اظهار کرد: جناب آقای نجفی و جناب آقای هاشمی محکومیت قطعی داشته اند و در اجرای محکومیت خود در زندان به سر می برند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری گفت: دستور داده شد که قضات براحتی اجازه ورود به منازل افراد و متهمان را جز در موارد خاص صادر نکنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خداییان در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده امنیتی حسین فریدون چه زمانی است و اینکه در پرونده کروز هم اسم ایشان مطرح شده و آیا پرونده ای در این رابطه تشکیل می شود نیز گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
خداییان در پاسخ به پرسشی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی هاشمی و محمدعلی نجفی اظهار کرد: جناب آقای نجفی و جناب آقای هاشمی محکومیت قطعی داشته اند و در اجرای محکومیت خود در زندان به سر می برند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۷:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
حسین فریدون، برادر رئیس جمهور سابق به سخنان نماینده دادستان در اولین دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت قطعه سازی کروز واکنش نشان داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۷    
نماینده دادستان در دادگاه انقلاب اسلامی تهران گفت: طبق گزارش اطلاعات سپاه مبلغ یک میلیارد ریال بابت انتخابات مجلس نهم توسط شرکت کروز به حسین فریدون پرداخت شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دومین جلسه دادگاه شرکت کروز هم برگزار شد و این بار نام حسین فریدون برادر حسن روحانی هم در آن به میان آمد، به همین دلیل اخبار این دادگاه برای افکار عمومی اهمیت بیشتری پیدا کرد. حسن روحانی حدود 200 روز است که دیگر روی صندلی ریاست جمهوری ننشسته است ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه شرکت کروز هم برگزار شد و این بار نام حسین فریدون برادر حسن روحانی هم در آن به میان آمد، به همین دلیل اخبار این دادگاه برای افکار عمومی اهمیت بیشتری پیدا کرد. رویداد24 در این گزارش بخش هایی از دادگاه کروز را روایت کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۸    
مهدی کشتدار مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه با انتشار این ویدیو در صفحه شخصی خود نوشت: نام: حسین، نام خانوادگی: فریدون، جدیدترین رد پا در پرونده های فساد: پرونده شرکت کروز.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۵۹ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز امروز (یکشنبه، 3 بهمن ماه) در شعبه 4 دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز، نماینده دادستان گفت: حسب گزارش معاونت حقوقی سازمان اطلاعات سپاه حد فاصل تاریخ 10/ 09/ 94‬ تا 17/ 10/ 94‬ مجموعاً مبلغ 16 میلیارد و 200 میلیون ریال طی 38 تراکنش بانکی از حساب محمد علی پور فطرتی به حساب آقای مسعود احمدی زاده در بانک صادرات از مرتبطان ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، حسین فریدون، برادر حسن روحانی، رئیس جمهور سابق ایران، متهم شده است که از مدیران شرکت قطعه سازی کروز میلیاردها تومان در قالب رشوه و همچنین کمک به فعالیت های انتخاباتی مجلس نهم دریافت کرده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دادگاه متهمان شرکت کروز امروز برگزار شد. متهم اول و دوم پرونده احمد توچایی و محمدعلی پورفطرتی هستند که اتهام آن ها قاچاق سازمان یافته قطعات خودرو به میزان 33 هزار میلیارد تومان و گران فروشی قطعات خودرو به میزان 200 میلیون دلار است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۷۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز امروز (شنبه، 2 بهمن ماه) در شعبه 4 دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در ابتدای دادگاه قاضی صلواتی با اشاره به مواد 352 ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری میزان توضیحاتی را درباره برادر رئیس جمهور سابق در توئیتی منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم : در پی انتشار برخی ادعاها درباره حسین فریدون در فضای مجازی، درویش وند سرپرست دایره نظارت بر زندانیان اقتصادی و کارکنان دولت، درباره آخرین وضعیت این محکوم، گفت: حسین فریدون در زندان دوران محکومیت خود را سپری می کند.