شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۴:۳۶Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیب درختی»

صبا ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سیب یکی از اون میوه هایی است که همه دوستش دارن، ولی چطوری می شه این میوه خوشمزه رو مدت بیشتری تو خونه نگه داشت؟ روش نگهداری سیب درختی بستگی به این داره که می خوای چقدر نگهش داری.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سردخانه 5 هزار تنی شهرستان بروجن با حضور وزیر کشور در این شهرستان، افتتاح شد. به گزارش گروه استان های حیات ؛ سردخانه 5 هزار تنی شهرستان بروجن با حضور احمد وحیدی وزیر کشور در این شهرستان، افتتاح شد ...
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مصرف روزانه میوه های حاوی پکتین برای کاهش خطرات آلودگی هوا بسیار مهم است و توصیه می شود حداقل یک سیب در طول روز مصرف شود. منصور رضایی، سیب درختی را منبع غنی پکتین عنوان کرد که از دسته فیبرهای محلول در آب و باعث تسهیل دفع سرب از بدن است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۲    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: 250 هزار هکتار از باغات کشور زیر کشت سیب درختی است که سالانه سه تا چهار میلیون محصول از این باغات برداشت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت:642 هزار تن سیب درختی از گمرکات آذربایجان غربی صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون امور میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی گفت: 250 هزار هکتار از باغات کشور زیر کشت سیب درختی است که سالانه سه تا چهار میلیون محصول برداشت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران گفت: با توجه به موجودی سیب درختی و پرتقال در سردخانه ها، تا یک ماه آینده حداقل 200 هزار تن سیب و پرتقال باید صادر شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نصر: آذربایجان غربی با تولید سالانه بیش از 1 میلیون تن معادل یک سوم سیب درختی کشور، یکی از مهمترین قطب های تولید این محصول باغی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۰    
مددکاران ترویجی شهرستانهای ارومیه، نقده و اشنویه در نشستی آموزشی با اصول تغذیه ومبارزه با آفات سیب درختی و کلزاآشنا شدند.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته سیب درختی تولیدی زنجان به مقصد هند صادر شد، گفت: با این اقدام خوشبختانه مشکلات بخشی از باغداران در سال 1403 رفع می شود و می توانیم محصول را با دغدغه کمتری تولید و صادر کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- واحد بازرسی و نظارت استان سمنان قیمت مصوب اقلام اساسی استان را اعلام کرده که بر طبق این قیمت گذاری سیب زرد کیلوگرمی 50 هزار تومان قیمت گذاری شده است.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۲    
در راستای نظارت بر روند صادرات محموله های سیب درختی از پایانه مرزی اینچه برون به کشورهای آسیای میانه کارشناسان مدیریت باغبانی استان از محموله های سیب صادراتی در پایانه مرزی اینچه بازدید به عمل آوردند.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون سازمان تعاون روستایی ایران گفت: میوه تنظیم بازار شب عید امسال 35 درصد زیر قیمت بازار است به طوری که هر کیلوگرم سیب با کیفیت زرد و قرمز 31 هزار تومان و پرتقال 18 هزار تومان در تهران عرضه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: 14 واحد صنفی در منطقه ثامن توسط نظارت و بازرسی اتاق اصناف شناسایی شدند تا خرما، پرتقال و سیب درختی را به صورت تنظیم بازار عرضه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی گلستان از کاهش قیمت سیب درختی در طرح تنظیم بازار به 30 هزار تومان خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
به گزارش خبرنگار اقتصاد آینده، عاطفه قلع ریز، اگر چه قیمت سیب درختی به جهت کاهش میزان صادرات و فراوانی در بازار رشد قیمتی نداشته است اما افزایش قیمت در پرتقال، خیار، موز، کیوی از سوی عمده فروشان گزارش شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۲    
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم از بلاتکلیفی رانندگان کامیون های یخچالی و بار سیب درختی در بازارچه مرزی کشور پاکستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون روستایی لرستان از کاهش قیمت پرتقال تامسون و سیب درختی تنظیم بازاری در استان خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت:میوه طرح تنظیم بازار در استان اصفهان در حال توزیع و عرضه است. مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت: توزیع و عرضه حدود هزار و 500 تن سیب درختی و پرتقال برای تنظیم بازار میوه شب عید و حدود 40 تن خرما به مناسبت ماه مبارک رمضان به [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیر تعاون روستایی سیستان و بلوچستان از توزیع سیب درختی و پرتقال تنظیم بازار شب عید همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاونی روستایی استان سیستان و بلوچستان گفت: هم زمان در سراسر استان سیستان و بلوچستان، توزیع سیب درختی و پرتقال تنظیم بازار شب عید آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: عوارض صادراتی سیب درختی لغو شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان، با اشاره به اینکه مشکلی در تامین میوه شب عید استان نداریم، گفت: روند توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب تنظیم بازار و مصوب کمیته راهبری، از امروز شنبه 26 اسفندماه در استان آغاز شده است. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن صیادی اظهار کرد: قیمت تعیین شده برای هر کیلوگرم سیب درختی زرد درجه یک 285 هزار ریال، هر کیلوگرم پرتقال تامسون درجه یک 215 هزار ریال، هر کیلوگرم خرمای سه ردیفه مضافتی 950 هزار ریال است که در جایگاه های مزبور عرضه می شود. ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی عوارض صادراتی سیب لغو شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال وبختیاری گفت: تامین میوه نوروزی از مهرماه با برداشت میوه از باغات استان آغاز شده و 70 درصد سیب درختی میوه شب از باغات استان تامین شده همچنین خرید پرتقال تامسون از باغات شمال کشور از آذر ماه صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: قیمت هر کیلوگرم پرتقال تامسون شمال 20 هزار تومان و سیب درختی 31 هزار تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
هشتصد تن سیب درختی و پرتقال ذخیره شده ویژه شب عید از 27 اسفند در 111 غرفه در استان عرضه می شود.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۲    
سرویس آذربایجان غربی- جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی از لغو وضع عوارض صادراتی سیب درختی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای تسهیل و افزایش روند صادرات، از سال آینده َصادرات سیب درختی از مراکز و سردخانه های مجهز به سیستم سورت و بسته بندی انجام خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی خواستار تداوم صادرات سیب درختی با لغو اخذ عوارض 35 درصدی ارزش صادراتی محصول از گمرکات کشور به مدت 3 ماه که از 20 اسفند ماه 1402 که قرار بود، اجرایی شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و میادین میوه و تره بار ذخیره سازی کافی برای میوه شب عید شامل سیب درختی و پرتقال صورت گرفته است و مشکلی در این بخش وجود ندارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین، با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و میادین میوه و تره بار ذخیره سازی کافی برای میوه شب عید شامل سیب درختی و پرتقال صورت گرفته است و مشکلی در این بخش وجود ندارد ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: اعمال تعرفه 35 درصدی برای صادرات سیب درختی باعث شده تا دیگر صادرات این محصول صرفه اقتصادی نداشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و بازرگانی مدیریت تعاون روستائی آذربایجان غربی، از آغاز فرایند درجه بندی و بسته بندی سیب درختی طرح تنظیم بازار میوه شب عید 1403 در سردخانه و سورتینگ اتحادیه تعاونی روستائی استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان با اشاره به اینکه مشکلی در تامین میوه شب عید استان نداریم، گفت: 200 تُن میوه شب عید شامل 100 تُن سیب درختی و 100 تُن پرتقال برای تنظیم بازار استان خریداری و ذخیره سازی شده است.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۲    
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که عوارض صادراتی سیب درختی از تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری 35 درصد خواهد شد. ...
فود پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای به سازمان توسعه تجارت عوارض صادراتی سیب درختی از تاریخ 20 اسفند ماه 1402 را 35 درصد اعلام کرد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: برای ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان، حدود 100 تن سیب درختی آذربایجان غربی و 200 تن پرتقال تامسون شمال تدارک دیده شده است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اول فارس سیب سیب یکی از میوه های محبوب و فراوان کشت شده در جهان است به طوریکه امروزه سیب با نام تجاری “فناوری پیشرفته” شناخته می شود و نام این میوه برای نام تجاری محبوب ترین فن آوری در جهان برای آیپد و آیپاد یعنی همان “اپل” انتخاب شده است ولی این چند مورد همه چیز درباره سیب نیست . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجانغربی در بازدید از سردخانه های شهرستان های استان از ذخیره سازی 400 هزار تن سیب درختی در این واحد ها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از ذخیره سازی 400 هزار تن سیب درختی در سردخانه های استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
300 تُن سیب درختی و 500 تُن پرتقال میوه شب عید برای استان کرمان خریداری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان اعلام شد: 300 تن سیب درختی و حدود 150 تن پرتقال برای بازار شب عید تامین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: بنابر آمار 40 درصد مرکبات تولیدی و 50 درصد سیب درختی در سردخانه ها دپو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: روند صادرات سیب درختی امسال بسیار مطلوب بود و نسبت به پارسال 15 درصد افزایش صادرات در کشور ثبت شده است.
فودنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان حفظ نباتات کشور ضوابط جدید صادرات محموله های سیب درختی را ابلاغ کرد.