پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۲:۱۵Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شمیرانات»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب یک باب ویلای غیرمجاز در بخش لواسانات این شهرستان خبرداد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات به مناسبت سالروز میلاد امام علی (ع)، روز مرد و پدر از آقایان کارمند در این اداره تجلیل کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۶    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، به مناسبت فرارسیدن 13 رجب و ولادت مولی الموحدین حضرت علی(ع) بزرگ مددکار عالم مدیر بهزیستی شمیرانات از مددکاران حوزه توانبخشی تقدیر و تشکر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شمیرانات- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب یک باب ویلای غیرمجاز 553 متری در نیکنام ده بخش لواسانات این شهرستان خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شمیرانات می گوید: ما بازنشستگان کارگری، در زمان اشتغال تابع قانون کار بودیم و حالا که بازنشست شدیم باید به اندازه کارگران شاغل عیدی بگیریم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۸    
آموزش مهارتهای زندگی با موضوعیت بلوغ و نوجوانی و توانمندسازی والدین در محله فرحزاد برگزار شد.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تمامی دستگاه های اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی تا 15 فروردین ماه مهلت دارند، نسبت به راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان و همچنین آغاز فرآیند خود اظهاری اقدام کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۴    
معاون پیشگیری بهزیستی شهرستان شمیرانات ضمن اعلام خبر برگزاری دوره های آموزشی ویژه زنان سرپرست خانوار، گفت: هدف از برگزاری این جلسات افزایش مهارت ها، خود باوری و خود کفایی جامعه هدف بهزیستی است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۸    
فرماندار شمیرانات در جلسه ستاد انتخابات شمیرانات گفت: بسترسازی مناسب در راستای برگزاری انتخابات سالم و پرشور برآیند مجریان انتخابات است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در دیدار با شهردار لواسان ضمن تأکید بر گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری، ایجاد زیرساخت و توسعه فضاهای فرهنگی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶    
چهارمین نشست case report در بهزیستی شهرستان شمیرانات برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۱    
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، اشتغال و مشارکت های مردمی مدیریت بهزیستی شهرستان شمیرانات به تشریح فعالیت های حوزه مشارکت های مردمی پرداخت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی فرمانداری شمیرانات گفت: روسای کمیته های یازده گانه ستاد انتخابات شمیرانات معرفی شدند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات گفت: همه بسترها و ملزومات برگزاری انتخابات در شهرستان شمیرانات آماده شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کتابخانه سیار یار مهربان با حضور فرماندار شمیرانات، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران و مسئولان استانی و شهرستانی در کتابخانه باهنر شمیرانات افتتاح و رونمایی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۲    
سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات امروز(سه شنبه) با شهروندان دیدار و به درخواست های آنان رسیدگی کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۷    
فرماندار شمیرانات گفت: طرح استفاده از فضای عمومی مجتمع های مسکونی به کتابخانه در افزایش سرانه کتاب و کتابخوانی بسیار موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان تهران، از راه اندازی دهمین کتابخانه سیار این استان در شهرستان شمیرانات خبر داد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
صبح امروز اولین کتابخانه سیار در شمیرانات رسما فعالیت خود را آغاز کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود 20هزار مترمربع از اراضی حریم و بستر رودخانه در منطقه شورکاب و چناربن لواسان دربخش لواسانات و رودبار قصران خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷    
کتابخانه سیار یار مهربان 10 سه شنبه (28بهمن ماه) در کتابخانه عمومی شهید باهنر شمیرانات با هدف دسترسی مردم منطقه به کتاب و امر کتابخوانی و گسترش فضاهای فرهنگی افتتاح شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
فارس : روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی درباره آسیب های کنکور، اظهار کرد: باید سایه مؤسسات کنکور را از فضای کنکور کم کنیم. در مورد سؤالات کنکور اخیراً طرحی در مجلس تعیین شده که باید منبع سؤالات از کتب درسی باشد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت با چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی کتابخانه سیار یار مهربان 10 فردا سه شنبه 28بهمن ماه در شهرستان شمیرانات افتتاح خواهد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات از شروع بکار هیأت ورزشی جانبازان و معلولین شمیرانات در 5 رشته ورزشی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷    
ساداتی گفت: نظارت دقیق برعدم مغایرت های قانونی مصوبات در کمیته انطباق سرلوحه همه اعضا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: در راستای اجرای طرح جامع کاداستر، تاکنون برای 50 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان اسناد تک برگ کاداستری صادر شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴    
سرپرست بهزیستی شهرستان شمیرانات در نشست علمی و خبری خود با خبرنگاران، اقدامات و فعالیت این اداره را تشریح کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات گفت: سهم آموزش و پرورش از عوارض شهرداری مناطق باید به آموزش و پرورش شمیرانات واریز گردد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۴    
فرماندار شمیرانات گفت: مردم با دشمن شناسی به موقع خود مشارکت در انتخابات را افزایش می دهند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۱    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، لواسان، شهری در جنوب کوه های البرز و از توابع شهرستان شمیرانات است که درواقع دره ای میان کوه های مختلف به شمار می رود. لواسان شهری ییلاقی است و در کنار جاذبه های دیدنی و طبیعتی زیبا ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۴    
چهارمین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شمیرانات با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کارگروه پدافند غیرعامل بهزیستی شمیرانات با حضور سرپرست بهزیستی شمیرانات و دیگر اعضاء کارگروه و کمیسیون های تخصصی در محل سالن شهید فیاض بخش ستاد شمیرانات با بررسی و محوریت موضوع تعامل و هماهنگی میان واحد های ستادی و اجرایی و اهمیت پدافند غیر عامل برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۵    
برنامه رادیویی سعادت آباد با سرپرست بهزیستی شهرستان شمیرانات گفتگو کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جشن پیروزی چهل و دومین سالگرد تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در شرایطی امسال برگزار شد که ستاد ملی کرونا نحوه برگزاری آن را از پیاده روی به خودرویی و موتوری تغییر داده بود. فرماندار ویژه شهرستان ری و نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر [...]
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۸    
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات طرح همیار طبیعت را با هدف ترویج فرهنگ منابع طبیعی و جلب مشارکت مردمی در امور حفاظت، احیا و توسعه و بهره برداری صحیح از منابع طبیعی برگزار می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۹    
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، نشست علمی و خبری سرپرست بهزیستی شهرستان شمیرانات با حضور تعدادی از خبرنگاران برگزار شد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان دومین پویش مجازی موسیقی شمیرانات با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و مهدی کاظمی مسئول انجمن موسیقی شهرستان مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۵    
مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی افراد دارای اختلال طیف اوتیسم با عنوان صدای اوتیسم به عنوان دومین مرکز شمیرانات و چهاردهمین مرکز استان تهران با حضور مدیرکل بهزیستی استان تهران گشایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: با اجرای 4 فقره حکم قضایی، 7 هزار و 250 متر مربع از زمین های ملی لواسانات در هفته جاری آزادسازی شد که ارزش زمین های رفع تصرف شده به 20 میلیارد تومان می رسد.
طلا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۱۴    
نائب رئیس اتحادیه طلا، جواهر، نقره، سکه وساعت شهرستان شمیرانات تقاضا برای خریدساعت تا پایان سال افزایش خواهد یافت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۵    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امروز اما استقلال اقتصادی کشور با ناکارآمدی ها و کم کاری ها و نگاه به بیرون در معرض تهدید است، گفت: تنزل مفهوم راهبردی گام دوم به موضوع رقابت های سیاسی و تعیین مصادیق انتخاباتی، قطعاً جفا به رهبری ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه مجازی آوای قرآن در سالن شهدای اوشان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۳۵    
سرپرست بهزیستی شمیرانات به همراه معاونین خود در جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مرکز شهید قدوسی با شرکت فرزندان برپاشد، حضور یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۷    
سرپرست بهزیستی شمیرانات با حضور در مرکز طلیعه مهر طاها در جشن تکلیف دختران نیز حضور یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شمیرانات اعلام کرد: با آغاز بارش برف و باران و وزش شدید باد در سطح شهرستان (از روز جمعه تا امروز)، شاهد ریزش سنگ در گردنه قوچک و محور زربند - فشم، محدوده کمرخانی و حاجی آباد بودیم که این اتفاق با تلاش راهداران کنترل و منجر به انسداد مسیر و یا حادثه نشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
دربندسر محله ای بزرگ در شهرستان شمیرانات است. بارش برف در این منطقه سبب شده ماشین ها پوشیده از برف شوند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تجلیل از قاریان برتر اولین دوره مسابقات قرآن کریم شمیرانات و همچنین نخبگان علمی و ورزشی اوشان فشم میگون با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات بهشت فاطمه اوشان برگزار شد.