یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۱۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «شمیرانات»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم سفیر جمهوری اسلامی ایران از سوی ایالات متحده به دلیل ایستادگی ایران اسلامی در مقابل زیاده خواهی های ایالات متحده بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران درباره دلایل شکل گیری میز خیرین و فضاهای آموزشی در شورای شهر تهران سخن گفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر گفت: برای حل مسائل و مشکلات تهران باید نگاه راهبردی داشت و در ارائه راهکارها می بایست تمام وابستگی های بین مسائل لحاظ شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۰    
خیرین و اصناف منطقه شمیرانات 250 بسته سبدکالا برای خانواده های بی بضاعت تهیه کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود احزاب با تعاریف و کارکردهای مناسب سبب رشد و بالندگی نظام سیاسی کشور می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰    
امام جمعه رودبار قصران، شهرستان شمیرانات با انتقاد از برخی مسئولان گفت: اهداف شورای فرهنگی شهرستان محقق نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات اعلام کرد: در زمان بحران شیوع کرونا مردم و مسئولان دست در دست هم نهاده و در راستای توصیه های مقام معظم رهبری در قالب کمک های مومنانه، بیش از 24 میلیارد تومان حمایت مالی از نیازمندان را رقم زدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵    
سید احسان خاندوزی در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: امروز کلیات طرح تسهیل مجوز های کسب وکار در کمیسیون ویژه تصویب شد. نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در صورت تصویب نهایی: بخشی از کسب وکار ها تنها با ثبت اطلاعتشان در سامانه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهر تهران پایتخت کشور است به صورت ملی به آن نگاه می شود و همین موضوع باعث شده زیرساخت های این شهر متناسب با جمعیت آن افزایش نیابد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
فرماندار شمیرانات اعلام کرد: جلسه کمیته انطباق شهرستان امروز (دوشنبه) با 12 مصوبه از شهرداری شمشک دربندسر، 11 مصوبه لواسان و 8 مصوبه اوشان، فشم، میگون به پایان رسید.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
فرماندار شمیرانات گفت: ترویج فرهنگ وقف و احیای بیش از پیش این سنت پسندیده می تواند منجر به بسط عدالت اجتماعی و اقتصادی شده و با جبران برخی از نیازها، توازن را در جامعه پدید آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مسائل و مشکلات استان تهران مربوط به ناهماهنگی دستگاه های اجرایی و بخشی دیگر مربوط به مسائل بودجه ای است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود 55 هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه جاجرود در منطقه گرمابدر،بخش رودبار قصران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۹    
سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات ظهر یکشنبه به همراه جمعی از مسئولان فرمانداری به مناسبت روز جهانی "عصای سفید" با کارمند روشن دل مجموعه، رضا لشگری دیدار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات با تاکید بر اهمیت جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: بررسی و احصای آسیب ها و مسائل فرهنگی شهرستان، و همچنین همفکری، تصمیم گیری و برنامه ریزی برای اجرای اقدامات مختلف در این حوزه، برای اثربخشی هرچه بیشتر، نیازمند اهتمام ویژه اعضای این جلسه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بیست و هفتمین مرکز نیکوکاری شهرستان شمیرانات در آستان مقدس امام زاده قاسم (ع) افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سیاسی انتظامی فرماندار شمیرانات تاکید کرد: احصای کارشناسی و دقیق ناهنجاری های اجتماعی در بوستان های شمیران (منطقه یک تهران) اولین گام اساسی برای ریشه کن شدن این آسیب ها تلقی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن استقبال از گسترش و توسعه مراکز دارالقرآن در سطح شهرستان تاکید کرد: تقویت این مجموعه دینی فرهنگی می تواند عامل موثری در کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان شمیرانات تاکید کرد: با ترویج و گسترش فرهنگ دوچرخه سواری می توانیم مانع از تردد خودروهای تک سرنشین شده و در نهایت آلودگی هوا و هزینه های تردد، از جمله سوخت و کرایه را به طور چشمگیری کاهش دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
گروه استان ها - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات گفت : 10 هزار متر از اراضی کشاورزی به ارزش 300 میلیارد ریال در منطقه خوش آب و هوای لواسانات که ساخت و ساز های غیر مجاز در آن بنا شده بود تخریب و آزاد سازی شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به حواشی ایجاد شده درباره سفر تعدادی از نمایندگان به مشهد، واکنش نشان داد و توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴    
سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان شمیرانات با حضور در بیمارستان فرمانیه واقع در شمال پایتخت و گفتگو با رئیس و پرسنل مجموعه از آخرین وضعیت این بیمارستان که اکنون خدمت رسان بیماران کرونایی نیز هست، مطلع شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان پیشگیری و مدیریت بحران منطقه یک تهران با همکاری واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر شمیرانات با توجه برشبه فرا رسیدن فصل بارندگی مانوری با هدف پیشگیری از سیلاب برگزار کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، ظهر امروز مورخ 22 مهرماه سال جاری، مراسم رونمایی از سامانه ملی پایش اطلاعات انرژی ساختمان در محل مرکز تحقیقات راه و شهرسازی برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۳    
تهران- ایرنا- رئیس اداره کتابخانه های عمومی شمیرانات اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن 28 صفر، سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) این اداره و محفل ادبی مولانا، مراسم شعرخوانی آیینی رثای ملکوت را روز پنجشنبه، ساعت 10 و 30 دقیقه با حضور شاعران آیینی در فضای مجازی برگزار می کند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: بیش از هزار نفر بین 50 تا 100 دستگاه خودرو دارند که همه آنها از بنزین یارانه ای استفاده می کنند. مالک شریعتی امروز در مراسم رونمایی از سامانه پایش اطلاعات انرژی در ساختمان ها با اشاره به نامطلوب بودن وضع عدالت در جامعه گفت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴    
سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان شمیرانات ظهر امروز (سه شنبه) با جمعی از شهروندان دیدار و گفت و گو کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴    
سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان شمیرانات عصر یکشنبه به همراه جمعی از مسئولان با خانواده معزز سرلشگر شهید خلبان اسدالله بربری از شهدای سرافراز شمیران دیدار و ادای احترام کرد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: شهروندان اطمینان دارند که ما زمینه عرضه سالم کالا را فراهم ساخته و با قاچاق کالا مبارزه می کنیم، لذا انتظار داریم مسئولان مربوطه با اهتمام به این مسئولیت، نظارت بر اجرای این مهم را تشدید کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۴    
جلسه آموزش سامانه ملی پایش مصوبات شوراهای اسلامی برای روسا و منشی شورای شهرهای لواسان، اوشان فشم میگون، شمشک دربندسر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شمیرانات- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات از در بخش رودبار قصران خبر داد و گفت: بر این اساس 10 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی به وضعیت سابق بازگشت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: مسابقه خوشنویسی از غزلیات حافظ در شمیرانات برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس گفت: آقایان وزارت بهداشت موظف هستند درباره عدم پرداخت آن یک میلیارد یورو از سوی دولت اطلاع رسانی و شفاف سازی کنند؛ در غیر این صورت باید رسانه ها و خبرنگاران به این موضوع ورود کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۹    
بیشترین تعداد سالمندان شهر تهران در مناطق حاکمیتی بهزیستی شمیرانات زندگی می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۰    
شمیرانات در شمال شرق تهران بزرگ در میان کوه های مرتفع رشته کوه البرز مرکزی محصور شده و از آب وهوا و طبیعت بکر و سالم برخوردار است.از گذشته سرشت پیشینیان عجین با اعتقادات است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۴    
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شمیرانات و منطقه 3 تهران همزمان با اربعین حسینی، به مناسبت گرامیداشت هفته سالمند با هفت خانواده سالمند دیدار کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۴    
معاون جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کاروان دوچرخه سواری کانون طلاب جوانان حوزه امام خمینی (ره) ازگل جمعیت هلال احمر شهرستان با هدف ترویج ورزش همگانی و شکست ویروس کرونا به مقصد مشهد مقدس حرکت کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۴    
معاون جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: دوره آموزشی و توان افزایی ویژه بانوان امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان در پایگاه امدادی درمانی بین شهری نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون جمعیت هلال احمر شمیرانات گفت: نجاتگران شهرستان امروز (جمعه) توانستند طی عملیاتی کوهنورد (آقا) 29 ساله ای را در ارتفاعات دربند نجات دهند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۴    
معاون جمعیت هلال احمر شمیرانات گفت: همزمان با فرا رسیدن روز نیروی انتظامی، اعضای مجتمع امدادی آموزشی هلال احمر منطقه 4 از پرسنل پر تلاش پلیس راهور منطقه 4 با اهدای گل تجلیل کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات گفت: بر اساس دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و با توجه به روند شیوع این بیماری در سطح استان تهران، استفاده از ماسک از درب منازل برای تمامی شهروندان الزامی است.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای آخر هفته هوایی بارانی همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای در اغلب شهرهای کشور پیش بینی کرد. به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی برای سواحل دریای خزر استان های گلستان، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، شمالی سمنان، نقاطی از استان های اردبیل ...
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی امروز و فردا (17 و 18 مهر) بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس به صورت برف خواهد بود، از بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور از امروز (17 مهر) خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۸    
سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات در پیامی فرا رسیدن اربعین شهادت الگوی حریت و 72 تن از یاران باوفایش را به مسلمانان تسلیت گفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست موانع جذب تسهیلات اشتغالزایی با حضور مدیرکل اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور، معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران و معاونان و کارشناسان مشارکت های مردمی و اشتغال شهرستان های تهران، ری و شمیرانات برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مسعود ایلکا در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی همواره از چالش ها و مشکلات اصلی فراروی بخش کشاورزی شهرستان بوده و حفظ کاربری این اراضی از جمله فاکتورهای اساسی تامین کننده پایداری کشاورزی است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی در دیدار با لیلا سیف جمالی، رئیس جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شمیرانات ضمن حمایت از ایجاد سامانه الکترونیکی در این اداره، بیان داشت: این اقدام بسیار خوبی است که باید ادامه پیدا کند و به مرور زمان قابلیت های آن را نیز افزایش داد ...