جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۰:۵۳Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احمدرضا احمدی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وقتی از عبدالعلی دستغیب درباره آدم ها و شخصیت های ادبی می پرسید خود را پشت واژه ها پنهان نمی کند، تند و تیز درباره آن ها حرف می زند و در بیان نظراتش صریح است ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۵    
حجت الاسلام احمدرضا احمدی با موضوع مردم فلسطین و طوفان الاقصی شعری با عنوان من به امید بهار غزه ام سرود و آن را تقدیم مردم آزادی خواه جهان کرد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۷    
حجت الاسلام احمدرضا احمدی در وصف غزه مظلوم با عنوان برای غزه مظلوم و بیت المقدس در بند شعری سرود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
علیرضا قربانی به دلیل عدم اجازه ساز زدن به نوازنده های خانم گروهش در اصفهان، هفت شب (14 سانس) کنسرت را در نصف جهان لغو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست نگاهی به زندگی و آثار احمدرضا احمدی در انجمن نویسندگان کودک و نوجوان برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰    
رکنا: درباره احمدرضا احمدی اینجا بخوانید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۴    
کاوه کاغذچی مدیر انتشارات چلچله در اتاق گفت وگوی خبرگزاری کاب ایران (ایبنا) به ماجرای انتشار نمایشنامه های احمدرضا احمدی پرداخت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در این شماره و بخش هفتادمین سال کودتای 28 مرداد 1332 مقالاتی از محمدعلی موحد و فخرالدین عظیمی با عنوان های شاه و خارخارِ مشروعیت و ایران در راهیابی سیاسی: گذشته و گزینش های ما منتشر شده و بخش برنامه هفتم توسعه اقتصادی ...
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به همت انجمن ادبی دل عالم و همکاری انجمن ترانه کرمان و همچنین حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان یادمان احمدرضا احمدی شاعر بزرگ معاصر برگزارشد. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کاوه کاغذچی مدیر مسئول انتشارات چلچله بیان کرد: شاید عمر کتاب نمایش نامه صد برابر کتاب های عادی است زیرا تاریخ مصرف ندارد، هنوز که هنوز است کارهای برشت و شکسپیر اجرا می شوند. اما شعر تاریخ مصرف دارد، امروز شاملو می خوانند و فردا نمی خوانند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۹    
احمدرضا احمدی شاعر شعر موج نو معاصر در سن83 سالگی درگذشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سبک "هاپکیدو whf " استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور رده های سنی نونهالان و نوجوانان این سبک به میزبانی کرمانشاه خبر داد . احمدرضا احمدی در گفت و گو با ایسنا ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مزدک پنجه ای، شاعر و منتقد در ابتدا، به بیان زندگینامه ی احمدرضا احمدی پرداخت و به برنامه های آتی خانه ی فرهنگ اشاره کرد و سپس با یادآوری مرگ شاپور جورکش، محقق و منتقد، بیان داشت که با خواندن آثار این دست هنرمندان و شناساندن ظرفیت های ادبی ایشان، می توان راه آن ها را ادامه داد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۲    
ایران پلاس: مرگ احمدرضا احمدی که همه ما بیشتر از همه او را به عنوان شاعر می شناسیم، یکی از آن اتفاقات تلخ جامعه هنری بود. احمدی به گواه بسیاری از دوستانش نه تنها یک شاعر، بلکه آدم جامع الاطرافی بود که در بیشتر حوزه های فرهنگی و هنری وارد شده و صاحب تجربه بود ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شماره بیست و یکم دوره جدید مجله تجربه با یادنامه ای ویژه درباره احمد رضا احمدی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی ماهنامه تجربه؛ شماره بیست و یکم دوره جدید مجله تجربه با یادنامه ای ویژه درباره احمد رضا احمدی و در ستایشِ نگاهِ او به زندگی به همراهِ صفحاتی ویژه خسرو حسن زاده، ر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نمایشگاهی از منتخب کتاب های فارسی و غیرفارسی که به موضوع مهاجرت پرداختند، برپا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
هفدهمین حراج تهران در حالی با مجموع فروش 211 میلیارد و 210 میلیون تومانی به کار خود پایان داد که دو اثر سهراب سپهری جمعاً به مبلغ 33 میلیارد و 700 میلیون تومان به فروش رسید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هفدهمین حراج تهران عصر جمعه 30 تیرماه با ارائه آثاری از سهراب سپهری، احمدرضا احمدی، آیدین آغداشلو و عباس کیارستمی آغاز شد که اثر میلیاردی سیراک ملکونیان نیز به فروش نرسید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۹    
رکنا:حضور فرامرز قریبیان هنرپیشه نام آشنای کشور در مراسم خاکسپاری زنده یاد احمدرضا احمدی و چهره شکسته شده او در محافل هنری مورد توجه قرار گرفت.
همزمان با درگذشت شاعر مشهور احمدرضا احمدی، صد و پنجاه و سومین انجمن ادبی آفتاب کانون خراسان رضوی با محوریت شعر برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۴    
پژمان موسوی در اینستاگرام خود در روز خاکسپاری احمدرضا احمدی نوشت: مراسمِ تشییع و وداع با پیکرِ احمدرضا احمدی، یک سره شور بود و شعور. یک سره یاداوری، یاداوری از روزگاری که دیگر نیست، روزگاری که یک کانون بود و یک نسلِ طلایی؛ یک کانون بود و یک احمد رضا احمدی، یک عباس کیارستمی، یک پرویز کلانتری ...
همزمان با درگذشت احمدرضا احمدی اعضا کانون پرورش فکری مرکز عالیشهر با برگزاری برنامه ای یاد و خاطره ی این شاعر بزرگ معاصر را گرامی داشتند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به بهانه عروج احمدرضا احمدی
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مراسم بدرقه پیکر احمدرضا احمدی به خانه ابدی که صبح امروز (پنجشنبه، 22 تیرماه) از مقابل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: احمدرضا احمدی (Ahmadreza Ahmadi) متولد 30 اردیبهشت 1319 در کرمان از شاعران سرشناس ایرانی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مستند وقت خوب مصائب (تولید 1384، به کارگردانی ناصر صفاریان) سکانسی دارد که در آن، احمدرضا احمدی پشت میزی نشسته و روی آن میز کاغذها و کتاب هایی پخش و پلا هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
داود رشیدی، همواره مشغول خواندن بود و همیشه ایده های تازه ای برای اجرای تئاتر داشت و حالا در روز تولدش کتاب زندگی نامه او در قفسه کتابفروشی ها جای می گیرد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از حمیدرضا صدر در کنار شاعر مورد علاقه اش احمدرضا احمدی که به تازگی از دنیا رفته است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۵    
در آستانه سالگرد درگذشت حمیدرضا صدر و چند روز پس از درگذشت احمدرضا احمدی، امیرحسین، برادر صدر از علاقه برادرش به این شاعر و نویسنده و رابطه پسر و پدری شان گفته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عبدالعلی دستغیب می گوید: احمدرضا واقعا شاعر بود؛ اما در شعر بزرگسال موفق نبود البته شعرهای کودکش انصافاً خوب بود؛ زیرا به روحیه اش می خورد؛ او روحیه کودکانه داشت و همیشه 15ساله بود.
علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با صدور پیامی درگذشت احمدرضا احمدی را تسلیت گفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع احمدرضا احمدی، شاعر معاصر، مقابل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. در این مراسم آیدین آغداشلو با اشاره به اینکه دوست قدیمی اش احمدرضا احمدی وصیت کرده بود من و مسعود کیمیایی زیر تابوتش را بگیریم گفت: او در حوزه فرهنگ و هنر آنچه می توانست انجام داد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۶    
بیست و یکمین ماه نشست کانون ادبی زمستان با عنوان در آستانه چهارشنبه 21 تیرماه با برنامه های متنوعی مانند جشن تولد مصطفی رحماندوست، یادبود احمدرضا احمدی و مسابقه استعدادیابی انتخاب بهترین شاعر، بهترین ترانه سرا و بهترین خواننده با حضور هنرمندان در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
از مرگ احمدرضا احمدی تا درگذشت جان ماتسون. همه چیزهایی که اگر بودی ازشان حرف می زدیم.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر زنده یاد احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده معاصر دیروز پنجشنبه (22 تیر 1402 ) با حضور جمعی از فعالان و شخصیت های فرهنگی و هنری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
سینما سینما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۰    
سینماسینما ، حمید عبدالحسینی عنوان این یادداشت را از فیلم مستندی درباره ی احمدرضا احمدی وام گرفته ام؛ چرا که به خوبی بازگوکننده ی نوع نگرش و برخورد او با بالا پایین های زندگی اش بود ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: مراسم تشییع پیکر احمدرضا احمدی با حضور مدیرعامل کانون، هنرمندان و جمعی از دوست داران در کانون پرورش فکری برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۹    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. حرکات نمایشی زیبای یک دختر باموتور 1000استریت این نشانه ها می گوید والدین شما خودشیفته هستند آیا سال 2023 گرم ترین سال تاریخ خواهد بود؟ بازداشت سریع 4 زن به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. دیوانه ای که پایتخت را سوزاند و سپس ساز زد جزایر فراموش شده دریای وادن اعدام 2 نفر در ملأ عام در فولاد شهر اصفهان عکس مشهورترین چهره های هنری در خاک سپاری احمدرضا احمدی ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه ورزشی:وریا غفوری استوری جدیدی در صفحه شخصی خود منتشر کرد.احمدرضا احمدی، شاعر مشهور درگذشت. وریا غفوری به مناسبت درگذشت این شاعر یک شعر از او در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تصویری متفاوت از مراسم تشییع پیکر احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده سرشناس کشورمان که روز گذشته انجام شد را مشاهده کنید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
احمدرضا احمدی، شاعر مشهور درگذشت. وریا غفوری به مناسبت درگذشت این شاعر یک شعر از او در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
هم زمان با آیین تشییع و تدفین احمدرضا احمدی در تهران، ویژه برنامه ی بزرگداشت این شاعر و نویسنده ی کودک و نوجوان، در کانون پرورش فکری شهرستان نمین، برگزار شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در مراسم بدرقه پیکر احمدرضا احمدی به خانه ابدی که صبح امروز (پنجشنبه، 22 تیرماه) از مقابل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران آغاز شد، شعرهای این شاعر فقید با صدای خودش به استقبال حاضران آمد که احساسات آن ها را برانگیخت و برخی اشک می ریختند. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تصویری متفاوت از مراسم تشییع پیکر احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده سرشناس کشورمان را ببینید.