پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۲:۲۴Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسعود فراستی»

پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بی سیم چی مدیا نوشت: مسعود فراستی در یک برنامه ای در سال 1370 گفت: غرب با کف زدن برای فیلم های بی وطن روشنفکری، سینمای ایران را به بی راهه می برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد مسعود فراستی طی بررسی برندگان اسکار گفت: جایزه بازیگر زن حق مسلم کیت بلانشت بوده ولی به یک زن چینی که اسمش را هم حوصله ندارم بگم دادند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۵۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی اولین واکنش مسعود فراستی به نتایج اسکار که به تازگی اعلام شد را در این ویدئو می بینید.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ چند هفته ای است که مسعود فراستی کانال یوتیوبی خود را راه انداخته و هر دوشنبه شب به نقد آثار سینمایی جهان می پردازد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی گفت: سراغ سلبریتی ها نرید، روزی دو سه میلیون خرج مواد مخدرشونه!
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مسعود فراستی، منتقد پرسروصدای سینمای ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی اش 4 فیلمساز اول محبوب خود را به همراه آثاری از آنها معرفی کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سروش بامداد در عصر ایران نوشت: فضای جشنوارۀ در حال برگزاری فیلم فجر با همۀ اما و اگرها و آشفتگی ها -و به تعبیر پربازتاب همکارمان شلختگی ها- و در مقابل ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۰۳    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مسعود فراستی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرامی اش خبر داد که دوشنبه 17 بهمن ساعت 9 شب نقد فیلم تار را در کانال یوتیوبی خود خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشینان مسعود فراستی در برنامه هفت معرفی قرار است در طول جشنواره بهروز افخمی را در این برنامه همراهی کنند.
برترین ها / سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تهیه کننده سری جدید برنامه هفت که با اجرای بهروز افخمی از شبکه نمایش پخش می شود، از امیر قادری و میلاد دخانچی به عنوان منتقدان این فصل از برنامه یاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سریال سعید آقاخانی به عنوان تنها گزینه قطعی نوروز، موضع وزیر ارشاد درباره بازیگران حاشیه ای و پروژه هایشان، اعلام سریال های جدید خانگی و موضع گیری تازه مسعود فراستی از نکات مهم این هفته بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رانت منتقد ثابت بودن فراستی در برنامه سینمایی هفت باعث شد که او به عنوان یک سلبریتی منتقد در جامعه شناخته شود و به دلیل نظرات معمولا رادیکالش درباره سینمای ایران مورد توجه قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مسعود فراستی با انتشار ویدئویی نبود حضورش را در دور تازه برنامه هفت تلویزیون که این بار نیز بهروز افخمی مجری اش است، تایید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی با انتشار یک ویدئو اعلام کرد در سری جدید برنامه هفت حضور نخواهد داشت.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۲    
مسعود فراستی درباره عدم حضورش در سری جدید برنامه "هفت" و فیلم های جشنواره فجر توضیحاتی ارائه داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مسعود فراستی با انتشار ویدیویی عدم حضورش را دور تازه هفت که این بار نیز بهروز افخمی مجری اش است، تایید کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۰    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مسعود فراستی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرامی اش اعلام کرد که از این پس از طریق مدیوم یوتیوب به نقد فیلم ها و آثار سینمایی ایران و جهان خواهد پرداخت و نه در تلویزیون.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۴    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ مسعود فراستی، منتقد سینمای ایران و جهان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی اش خبر راه اندازی کانال یوتیوب خود را برای نقد و بررسی آثار سینمایی داد.
جامعه سینما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۵    
مختص جامعه سینما:رضا ظفری/ مسعود فراستی، نام شهره و پُر سر و صدای مدیوم نقد در ایران.شاید علی العموم شناخته شده ترین منتقد ایران! کسی که برای اولین بار داعیه قلم زدن بر حسب نظریه و تز های خود را در این جغرافیا به تحقق رساند . ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۷:۰۲    
مسعود فراستی منتقد پرحاشیه و جنجالی و پای همیشه ثابت برنامه های تلویزیونی است. به گزارش وقت صبح ، حال ویدئویی از سال 1371 منتشر شده که مسعود فراستی با ادبیاتی آشنا درباره سینمای ایران صحبت می کند. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی با انتشار پستی در اینستاگرام به معرفی بهترین 10 فیلم عمر خود را معرفی کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره مستقل فیلم کوتاه دانش آموزی ایران شب گذشته در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد. در این مراسم مهمانانی نظیر علی دایی، مسعود فراستی، محمدتقی فهیم، فرزاد حسنی، امیرعلی دانایی، سیاوش مفیدی و جمع کثیری از هنرمندان و فرهیختگان حضور داشتند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پرواز همای در واکنش به نظر مسعود فراستی که او را خواننده محبوب خود دانست، واکنش نشان داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی با انتشار تصویری در اینستاگرام نسبت به عملکرد برخی از مسئولین واکنش نشان داد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسعود فراستی، در اظهارنظری عجیب مدعی شد که برخی از سلبریتی ها روزی 2 الی 3 میلیون تومان خرم مواد می کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱    
مسعود فراستی در نشست نقد و بررسی یک فیلم اعلام کرد که پول کثیف، دستمزد بازیگران را میلیاردی کرده است. این منتقد سینما درباره دلیل افزایش دستمزد بازیگران گفت: اینکه دستمزد 200 میلیونی یک نفر می شود 2 میلیارد، به خاطر ورود پول کثیف به سینما است ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فیلم نیوز نوشت: مسعود فراستی در تازه ترین اظهارات خود اتهام سنگینی به کمال تبریزی و رضا میرکریمی وارد کرد و گفت که فیلم مشترک آنها با نام ماهمه با هم هستیم با پول کثیف ساخته شده است. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مسعود فراستی در یک نشست سینمایی از سینماگران خواست سراغ سلبریتی ها نروند او همچنین ادعا کرد که پول مواد مخدر برخی از این سلبریتی ها روزی 2 الی 3 میلیون تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مسعود فراستی گفت: در این وضعیت به کسانی که می خواهند فیلم بسازند توصیه ای دارم و آنهم این است که لطفاً سراغ سلبریتی ها نروید. با این کار این دستمزد مزخرف آنان را بشکنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مسعود فراستی در نشست سینمای ایران از امید تا سیاه نمایی با تاکید براینکه سینما آینه اجتماعی خودش نیست، گفت: این موضوع دعوای من با مرتضی آوینی بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسعود فراستی منتقد سینما در نشست مقایسه تطبیقی امید در سینمای ایران و جهان: پیشنهاد میکنم سینماگران سراغ سلبریتی ها نروند.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود فراستی معتقدست باید کنشگر بود و درباره کار مولد و علیه دلالی و پول کثیف حرف زد چراکه جامعه ای که مولد نیست نمی تواند روی سینمای امید کار کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
مسعود فراستی در تازه ترین اظهار نظر خود به فیلم های کمدی سال های اخیر واکنش نشان داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسعود فراستی ، منتقد مشهور که با اظهارنظرهای جنجالی اش شناخته می شود، این بار با صحبت های تند خود درباره ی بازیگرانی ایرانی خبرساز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی منتقد سینما به سینماگران پیشنهاد داد که برای ساخت فیلم سراغ سلبریتی ها نروند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی منتقد سینما به سینماگران پیشنهاد داد که برای ساخت فیلم سراغ سلبریتی ها نروند چون حرام خور هستند و روزی 2 الی 3 میلیون خرج موادشان است!
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسعود فراستی، منتقد سینما گفت: از وقتی سلبریتی ها پول حرام خوردند روزی دو سه میلیون پول مواد مخدر این ها است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وقتی نقدهای فراستی بر آثار فرهادی یکسره در تحقیر و تخفیف فرهادی در مقام یک فیلمساز بوده، معلوم نیست بر چه اساس الان باید این حرف فراستی را بپذیریم که "فرهادی اندازه ای دارد" و "جغله" نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی نسبت به اصغر فرهادی و فیلم هایش و همچنین جایزه زهرا امیر ابراهیمی واکنش نشان داد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فراستی گفت: عنکبوت مقدس مفلوک، حقیر، بی وطن و بی همه چیز است.
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی به سوالات حاضران در مورد فیلم عنکبوت مقدس و جایزه این فیلم در جشنواره فیلم کن پاسخ داد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسعود فراستی منتقد سینما در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی به سؤالات حاضران در مورد فیلم عنکبوت مقدس و جایزه این فیلم در جشنواره فیلم کن پاسخ داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فراستی درباره فیلم عنکبوت مقدس: این فیلم یک اثر مفلوک، حقیر، بی همه چیز و بی وطن و غلط است، پس اصلا غلط کرده بتواند به امام رضا(ع) توهین کند.
اقتصاد ایران: مسعود فراستی منتقد سینما در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی به سؤالات حاضران در مورد فیلم عنکبوت مقدس و جایزه این فیلم در جشنواره فیلم کن پاسخ داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسعود فراستی منتقد سینما گفت: عنکبوت مقدس به هیچ عنوان فیلم نیست و می توان گفت یک اثر مفلوک، حقیر بی وطن و بی همه چیز است که توهین محسوب می شود.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسعود فراستی در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی به سوالات حاضران درباره فیلم عنکبوت مقدس و جایزه این فیلم در جشنواره فیلم کن پاسخ داد. مسعود فراستی منتقدسینما در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی که به مناسبت چهلمین روز درگذشت نادر طالب زاده در شهر زنجان برگزار شد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسعود فراستی؛ روز گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه شهر زنجان به نقد تند فیلم عنکبوت مقدس پرداخت که حتی باعث درگیر شدنش با یکی از دانشجویان شد.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گام خبر: مسعود فراستی در نشست سیر و تحول رسانه ای انقلاب اسلامی به سوالات حاضران در مورد فیلم عنکبوت مقدس و جایزه این فیلم در جشنواره فیلم کن پاسخ داد.