شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۱۰Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

آفتاب یزد   ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
آتش ته سیگار روشن خانه ای را در شهر رشت و در نبود اهالی آن دچار آتش سوزی کرد.به گزارش رکنا شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت در این خصوص اعلام کرد: در پی تماس با مرکز مبنی بر آتش سوزی یک منزل مسکونی دوبلکس واقع در خیابان شهدا کوچه داوود زاده ...
آوای رشت   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، طی تماس نگهبان ساختمان مرکزی شهرداری در ساعت 10:46 امروز 26 دی ماه 99 آتش سوزی در ساختمان مرکزی شهرداری رشت واقع در میدان گیل گزارش شد . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران از قطع هر دو پای جوان 25 ساله در پی تصادف در بزرگراه یادگار امام خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از آتش سوزی شش باب خانه ویلایی در این شهر خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات 25 نفر در پی آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات 25 نفر در پی آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از آتش سوزی یک منزل مسکونی در زاهدان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برخورد یک پراید با گاردریل ها و مصدومیت یک جوان 22 ساله در اتوبان چمران خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: شهرام مؤمنی با اشاره به هشدار اداره کل هواشناسی مبنی بر وزش باد گرم و احتمال وقوع آتش سوزی و حادثه سوخت درخت طی روزهای پایانی هفته در استان، اظهار کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت همانند همیشه در آماده باش کامل قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۹    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از آتش سوزی 38 هزار و 500 متر مربع از علفزارهای این کلانشهر خبر داد و گفت: آتش سوزی ها توسط آتش نشانان این سازمان مهار شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از سقوط یک کارگر حفار در هنگام کپل گذاری به درون چاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۱    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 8 عملیات امدادی و اطفای حریق طی شبانه روز گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت نسبت به ایمنی در برابر وزش باد گرم در رشت هشدار داد و گفت: نیروهای این سازمان در آماده باش کامل هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز 24 دی ماه شهروندان 509 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس پنج مورد منجر به عملیات شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان از برگزاری مانور اطفای حریق در بازار تاریخی کاشان توسط تیم های عملیاتی این سازمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت نسبت به ایمنی در برابر وزش باد گرم در گیلان هشدار داد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فکرشهر: آتش سوزی در مغازه تعویض روغنی شهر بوشهر، یک کشته برجای گذاشت. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر با اعلام این خبر گفت : از مردم و کسبه محله ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: آتش سوزی یک باب مغازه تعمیرگاه موتور سیکلت در قم مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه از مرگ یک مرد بر اثر نشت و استنشاق گاز منواکسیدکربن خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از آتش سوزی یک باب کارگاه طلاسازی در این شهر خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: شاخص ترین حوادث رخ داده در 24 ساعت گذشته در اهواز حبس در آسانسور شهروندان اهوازی به دلیل قطعی برق بوده است.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: سقوط تیرآهن یک ساختمان مخروبه باعث گیر کردن پای مرد جوان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: انفجار گاز شهری در یک واحد مسکونی در مراغه یک مصدوم بر جای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 12 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات با تلاش آتش نشانان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز 23 دی ماه شهروندان 976 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس هشت مورد منجر به عملیات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت؛ در 24 ساعت گذشته سه آتش سوزی در سنندج اتفاق افتاد .
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۰    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برخورد قطار مسافربری با یک خودرو پژو و جان باختن یکی از سرنشینان خودرو خبر داد. وحیدی افزود: به محض اعلام تماس باسامانه 125 نیروهای آتش نشانی بعد از دقایقی به محل حادثه اعزام و در کوتاهترین زمان دو سرنشین را از خودرو خارج کردند که متاسفانه یکی از ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برخورد قطار مسافربری با یک خودرو پژو و جان باختن یکی از سرنشینان خودرو خبر داد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
حوالی ساعت 20:18 امشب با گزارش شهروندان به سامانه 125 و اعلام مشاهده دود از مغازه ای در راسته بازار جدید، آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند به گزارش خبر روز ، سر آتش یار اکبر دشتی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت؛ این [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: برخورد قطار مسافربری کرج- هشتگرد با دستگاه خودرو سواری پژو 206 در شیخ آباد کرج یک فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: بی توجهی به رعایت اصول ایمنی، گازگرفتگی مادر و دختری را در پی داشت اما مصدومیتی درپی نداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش سوزی مغازه لباس فروشی در بازار قزوین با تلاش آتش نشانان مهار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: بی توجهی به رعایت اصول ایمنی، گازگرفتگی مادر و دختری را در پی داشت اما مصدومیتی درپی نداشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: با افزایش ماموریت های مربوط به آسانسورهای ساختمانی مواجه هستیم.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عباس جعفری در جلسه شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ایمنی با حضور سید امیر سامع معاون خدمات شهری و اعضای هیئت مدیره این سازمان در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به عملکرد این سازمان از ابتدای سال جاری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انفجار یک منزل مسکونی و مصدوم شدن دو نفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده باش تیم های حریق و نجات ویژه و تیم تکان این سازمان که مربوط به عملیات ویژه چندمنظوره در شهر مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: بر اثر تخریب دیوار زیرزمین گودبرداری شده در خیابان باجک قم، یک کارگر جان خود را از دست داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اشاره به خرید تجهیزات پیشرفته موردنیاز سازمان آتش نشانی در سال جاری، گفت: این سازمان با بهره مندی از 550 نیرو بزرگ ترین مجموعه شهرداری ازنظر پرسنل و نیروی انسانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان پنج عملیات اطفای حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اصفهان ازاطفاء حریق یک منزل مسکونی در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون متأسفانه در حوادث مختلف در سطح شهر 46 نفر مصدوم شدند و 18 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: 820 عملیات اطفاء حریق توسط آتش نشانان سنندجی در 9 ماهه امسال انجام شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف یک دستگاه خودروی سمند با کامیون در اتوبان خرازی خبر داد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراغه در گفت وگو با خبرنگار راهبردنیوز اظهار داشت: اگرچه عوامل سازمان آتش نشانی به موقع در محل حادثه حضور یافتند اما اجناس این مغازه لباس فروشی در آتش سوخت ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۱:۵۱    
به گزارش خبرنگار تابا؛ شهردار کلان شهر اهواز در آیین رونمایی از 50 خودرو سنگین و سبک و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با بیان اینکه شهرداری اهواز دارای سازمان های متعددی است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از 50 دستگاه خودرو سنگین، نیمه سنگین و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سقوط مرد جوانی به داخل چاهک آسانسور در سپاهانشهر خبر داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون با اشاره به آتش سوزی مسجدالشجره در کازرون گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش آتش سوزی مسجد الشجره جنب پارک هزار و 100 شهید، تیم های اطفای حریق ابتدا از ایستگاه شماره 2 و پس از آن ایستگاه شماره یک به محل حادثه اعزام شده و عملیات اطفا را آغاز کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات مرد جوانی که در چاهک آسانسور سقوط کرده بود در سپاهان شهر خبر داد.