دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۸:۰۵Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنجان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف داروی قاچاق به ارزش تقریبی 2 میلیارد و 100 میلیون ریال در زنجان خبر داد.
استاندار زنجان گفت:در حال حاضر ساختمان های نیمه کاره زیادی در زنجان وجود دارد که باید سریعاً تعیین تکلیف شود، وگرنه در این خصوص ورود می کنیم.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان نخبه و فعال زنجانی به مناسبت سالروز اولین ورود آزادگان به میهن اسلامی خبر داد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 71 واحد نانوایی لواش، بربری و سنگک برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ 25 مرداد سال جاری تا اطلاع ثانویی در سطح شهر زنجان دو شفیت پخت خواهند داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
توسعه کشت گیاهان دارویی زمینه ساز رونق در بخش کشاورزی است، اما گاهی این ظرفیت ثروت آفرین مغفول مانده و آن طور که باید مورد توجه قرار نمی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
زنجان-معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان،گفت: تعداد بستری های مبتلا به کرونا در استان زنجان نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.
نیک بخش با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 50 مزار شهدا بالاخص در روستا ها ساماندهی شده است، گفت: ساماندهی 160 گلزار شهدا تا شهریور سال آینده نهایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با بیان اینکه سهمیه امسال مقاوم سازی مسکن روستایی این استان پنج هزار مسکن است گفت: تاکنون چهار هزار و 300 فقره تسهیلات به این مهم اختصاص یافته است.
رسا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخستین همایش طلبه عصر انقلاب و یادواره طلبه مجاهد مرحوم حجت الاسلام بهنام نجفلی برگزار خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 20 دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش 10 میلیارد ریال در زنجان خبر داد.
قم پرس   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسین اسدی پژوهشگر و فعال قرآنی و از شاگردان استاد محمدرضا شهیدی پور در خصوص فعالیت ها و خدمات استاد شهیدی پور در عرصه قرآنی گفت: او یک استاد تمام عیار و یک دایره المعارف قرآنی بودند. حاج آقا شهیدی متولد 1337، در خانواده ای روحانی اصیل و اهل زنجان در قم به دنیا آمدند و همانجا رشد پیدا کردند ...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به نقش نخبگان در گره گشایی مسائل کشور، تصریح کرد: گره گشایی و حل مسائل کشور به دست این قشر تحصیل کرده و فعال علمی محقق خواهد شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: شرکت های فناوری اطلاعات نقش مهمی در اقتصاد دیجیتال دارد.
موج رسا   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه درخواست نیرو برای آتش نشانی داده ایم، گفت: مقرر است سریعا این کار انجام شود اما فعلا منتظر دستور شهرداری و شورا هستیم تا اقدامات لازم را انجام دهند.
موج رسا   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه 55 درصد واحد های مسکونی روستایی استان مقاوم سازی شده است، گفت: امسال نیز مطابق با برنامه ریزی ها 5 هزار واحد مسکن روستایی نیز مقاوم سازی خواهند شد.
موج رسا   ۴ ساعت پیش    
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه 4282 فقره تسهیلات ازدواج در استان زنجان در طول چهار ماه ابتدایی سال پرداخت شده است، گفت: 5140 نفر از متقاضیان تسهیلات ازدواج در صف انتظار هستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: موانع صدور مجوز محدوده های معدنی و اکتشافی واگذار شده از طریق مزایده که به دلیل اجرای بخشنامه گون از طریق منابع طبیعی استان متوقف شده بود، برطرف شد.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از جانباز سرافراز ابراهیم صمدی در بیمارستان بهمن زنجان عیادت کرد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: حدود 55 درصد واحدهای روستایی استان زنجان مقاوم سازی شده و حدود 40 هزار واحد مسکونی روستایی باید مقاوم سازی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون پژوهشکده فناوری های نوین زیستی دانشگاه زنجان گفت: کشت باریجه در مناطقی که با خشکسالی روبرو هستند می تواند اقتصاد را متحول کند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: 55 درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم سازی شده است و امسال نیز مقاوم سازی 5 هزار واحد پیش بینی شده است.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیریت امور اراضی استان زنجان، با اشاره به ارزیابی سال 1400 وزارت جهادکشاورزی، گفت: در ارزیابی عملکرد مدیریت های امور اراضی کشور در سال 1400، و در مجموع شاخص های ارزیابی استان زنجان رتبه دوم کشوری را مدیریت امور اراضی استان زنجان کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: عملیات آسفالت ریزی شهرک شهید شهریاری با اعتباری بالغ بر 62 میلیارد ریال آغاز شده است.
موج رسا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان با بیان اینکه در تلاش هستیم تا مشکلات حوزه مسکن را کاهش دهیم، تصریح کرد: بانک مسکن تاکنون برای ساخت 10 هزار و 539 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان زنجان تأمین تسهیلات کرده است.
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به تبدیل وضعیت 640 نفر از فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد در زنجان، گفت: تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد به جد پیگیری می شود.
فرماندار زنجان با بیان اینکه با پول پاشی اشتغال ایجاد نمی شود گفت: راهکار حل معضل بیکاری فقط "تولید" است.
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 68 دستگاه دوربین مدار بسته خارجی قاچاق توسط پلیس آگاهی خدابنده، خبر داد.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن استان زنجان، بااشاره به اهمیت صدور اسناد مالکیتی تک برگی و رتبه اول کشوری استان زنجان در این زمینه ، گفت : 78درصد واحد های روستایی استان دارای سند مالکیتی هستند.
رییس اداره پیمان ، رسیدگی و امور قراردادهای راه و شهرسازی استان زنجان گفت: هدف اصلی از اجرای این کمربندی، تسهیل دسترسی شرق به غرب زنجان به خصوص برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن می باشد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید، تامین و پخش بیش از 20 هزار دقیقه برنامه از شبکه اشراق در طول دهه اول محرم امسال خبر داد.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، گفت:ایثارگران با تحمل سال ها سختی و مشقت اسوه صبر و استقامت هستند و آرامش و امنیت امروز کشور مرهون ایثار و از جان گذشتگی این عزیزان است .
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 548 قطعه کیت تسمه تایم خارجی قاچاق به ارزش تقریبی 13 میلیارد ریال توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی زنجان، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
استاندار زنجان با تاکید بر اهمیت مولد سازی و تبدیل داشته ها و منابع از وضعیت خود به شکل کاربردی تر، گفت: مدیران در بخش ها و حوزه های مختلف، تبدیل ثروت از حالت موجود به شکل کاربردی تر را در جهت توسعه استان، جدی بگیرند.
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست؛ محمود لیائی در ادامه سفرهای استانی اخیر خود روزگذشته 23 مرداد 1401 از ادارات کل پست استان های زنجان و قزوین بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد. ...
روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان در اطلاعیه ای میزان نذورات حسینیه را در محرم امسال اعلام کرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان معاون پژوهشکده فناوری های نوین زیستی دانشگاه زنجان گفت: کشت گیاه دارویی - مرتعی - صنعتی باریجه از برنامه های امیدبخش تحقیقاتی و تولیدی و ترویجی کشور در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی می تواند باشد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری صنایع دستی شهرستان زنجان گفت: هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی تا پنج سال از زمان صدور پروانه برای شهرها و تا 10 سال از زمان صدور مجوز برای مناطق محروم معاف از مالیات هستند که این اقدام باتوجه به رکود ناشی از کرونا بیش از 2 سال گذشته نوعی حمایت محسوب ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
بازرس کل استان زنجان گفت: شهرک صنعتی صائین قلعه پس از 17 سال تعیین تکلیف می شود.
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس حوزه هنری استان زنجان گفت: هنر عاشورایی، هنر و سبک زندگی است که به زمان و مکان محدود نیست. کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا در همه شئون انسانی و به تبع آن در هنر عاشورایی جایگاه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
جلسه مدیریت توسعه هواشناسی کاربردی سازمان هواشناسی با حضور ادارات کل هواشناسی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، همدان و گیلان در زنجان برگزار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: روند تولید آرد در 6 کارخانه آردسازی این استان به منظور ارتقای کیفیت پایش می شود.
رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت:مجموع نذورات جمع آوری شده در حسینیه با فروش دام زنده،نذورات نقدی و آلایش قربانی ها 8 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سطح استان در مجموع 508 روستا با مشکل نبود آب پایدار مواجه هستند که از این تعداد 86 روستا مشکل دائمی اب شرب دارند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از شامگاه سه شنبه دمای هوا روند کاهشی خواهد داشت و انتهای هفته هوای نسبتاً خنکی در استان مستقر می شود.
مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه شهرستان ابهر با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در محل فرمانداری شهرستان ابهر برگزار شد.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه واحدهای دپوی چوب باید پروانه بگیرند تا نظارت شوند، گفت: دپوهای چوب فعال در استان نیازمند ساماندهی هستند که اهتمام در این موضوع نقش موثری در مبارره با قاچاق چوب ایفا می کند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - به منظور ساماندهی فعالیتهای مرتبط با حفظ خلوص نژادی، تعیین استراتژی های پرورشی و اصلاح نژادی، ارائه آموزشهای تخصصی به بهره برداران و علاقه مندان پرورش گوسفند افشاری، انجمن نژادی گوسفند افشاری در استان زنجان برای اولین بار در کشور راه اندازی شد.
مدیرروابط عمومی کمیته امداد زنجان گفت:باحکم مدیرکل کمیته امداد استان زنجان سهرابی به عنوان رئیس کمیته امدادزنجان و کرمی به عنوان رئیس کمیته امدادایجرود منصوب شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس حوزه هنری استان زنجان گفت: زیست بوم زنجان تنظیم شده و چشم انداز نقشه تحول استان نیز با عنوان زنجان پرچم دار هنر عاشورایی و روایت گری هنری و انقلابی از فرهنگ عاشورایی در زنجان تدوین شد.