دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون بهداشت و درمان مجلس»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی مشکلات دانشجویان پزشکی در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیسیون بهداشت بر لزوم وجود برنامه دقیق وزارت بهداشت جهت افزایش حقوق دانشجویان پزشکی تاکید دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان "برخی کشورها واردات و تزریق برخی واکسن های کرونا را متوقف کردند اما هنوز هم این واکسن ها به کشور ما وارد می شود"، گفت: متأسفانه در کشورمان از ظرفیت طب ایرانی در درمان کرونا استفاده ای نمی شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: با توجه به اختیارات وزیر آموزش و پرورش باید هرچه سریع تر مطالبات به حق فرهنگیان اجرایی شود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر گم شدن بخشی از محموله واکسن های وارداتی می گوید، وجود واکسن های کرونا در ناصرخسرو هیچ ارتباطی با وزارت بهداشت و واکسن های وارداتی ندارد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی شود با افرادی که سال ها مسئولیت داشته و مسبب مشکلات هستند راه را ادامه داد. باور غلطی است که فکر کنیم این افراد می توانند مشکلات را حل کنند. آزموده را آزمودن خطاست. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی معتقد است، آمار اعلامی کرونا حدود 20 درصد کمتر از آمار رسمی روزانه است که این اختلاف هم به دلیل مسائل پزشکی است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر بهداشت دولت اصلاحات در انتخابات 1400 ثبت نام کرد. مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به عدم کنترل کامل در مناطق مرزی، این خطر وجود دارد که در آینده نه چندان دور با شیوع انواع کرونا هندی و آفریقایی، کشور وارد پیک پنجم همه گیری شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۲    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تا کنون از چهار برند، 3 میلیون و 200 هزار دُز واکسن وارد شده است و 2 میلیون دز واکسن سینوفارم هم از چین وارد می شود.
معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی و نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شب گذشته 21 اردیبهشت ماه در برنامه زنده به وقت ایران درباره موفقیت ایران در تولید واکسن کرونا و توزیع آن میان طبقه بندی های مختلف صحبت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹    
زاهدان -رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان با توجه به شیوع جهش های جدید ویروس کرونا باید در همه پایه ها لغو شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تولید واکسن کرونا سوژه جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی به وقت ایران 19 اردیبهشت ماه بود که با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و رییس انیستیتو پاستور ایران روی آنتن رفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش آخرین وضعیت بیماری کرونا توسط کارشناسان مرکز پژوهش ها و رئیس اندیشکده سلامت مولانا در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تولید واکسن کرونا سوژه جدیدترین قسمت برنامه تلویزیونی به وقت ایران 19 اردیبهشت ماه بود که با حضور رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و رییس انیستیتو پاستور ایران روی آنتن رفت.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۸    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی در توضیح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان گفت: این جلسه با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها و رئیس اندیشکده سلامت مولانا برای ارائه گزارشی از وضعیت کرونا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارشات مربوط به کارشناسان مرکز پژوهش ها و اندیشکده سلامت مولانا درباره آخرین وضعیت کرونا و راه های کنترل هر چه بهتر آن در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: برتری ایران در جراحی های زیبایی بسیار خوشایند است اما از رتبه داری در عمل های غیر ضروری نگران کننده است گاهی عواقب و تبعات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در توئیتی بر ارایه خدمات به بیماران توانبخشی و بیماران خاص تاکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۰    
توضیحات سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص رایگان بودن واکسن کرونا.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی از رد شدن پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظرگرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ظرفیت های بودجه ای در کشور متناسب با نیاز معلولان نیست و باید افزایش یابد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به هیچ وجه اجازه نمی دهد واکسن پولی شود و اینکه پولدارها در اولویت قرار بگیرند. زهرا شیخی مبارکه مهمان برنامه طبیب با اشاره به اینکه رویکرد مجلس در بحث واکسیناسیون عدالت اجتماعی و عدم تبعیض است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۳    
نوشهر- محسنی بندپی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تا پایان نیمه اول سال جاری واکسن های ایرانی از جمله واکسن برکت به تولید انبوه می رسد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۵    
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دبیر کل مجمع خیرین سلامت از سامانه 6070 در دانشکده علوم پزشکی ایران بازدید کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که طبق اعلام وزارت بهداشت واکسن کرونا برای افراد بالای 80 سال به اندازه کافی است پس آنها عجله نکنند و به تدریج برای واکسیناسیون به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: 96 طرح کارآزمایی بالینی با رویکرد طب ایرانی در کشور ثبت علمی شده که تعداد قابل توجهی از آن ها به پایان رسیده و نتایج خوبی داشته اند اما در کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا تعداد بسیار اندکی از آن ها مطرح شده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به ویژه وزارت بهداشت باید تمهیدات ویژه ای برای دانش آموختگان پزشکی به ویژه رزیدنت ها در نظر بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر حسین علی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در برابر دوربین مستند پورسینا قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت سیاستگذاری و تصمیم سازی بر مبنای شواهد علمی در حوزه سلامت استان تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۸    
تهران (پانا) - یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می گوید خطر کرونای آفریقایی و هندی بسیار جدی است و کنترل مرزهای کشور ضرورت دارد. همایون سامه یح نجف آبادی در گفت وگو با پانا با تاکید بر اینکه کنترل جدی مرزهای شرقی و غربی به ویژه مرزهای آبی، با توجه به ویروس جهش یافته هندی و کرونایی ضرورت دارد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: ویروس کرونا از انگلیسی و هندی گرفته تا آفریقایی نیازمند عکس العمل سریع است، گاهی نمی توانیم آن را با فقط کاغذ بازی اداری کنترل کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به آقای حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، تجدید نظر در نحوه برگزاری و یا تاریخ امتحانات حضوری دانش آموزان را خواستار شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری تاکید کرد که با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر تدابیری برای جلوگیری از سفرها اتخاذ شود. نامه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان به رییس جمهوری به شرح زیر است: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که آموزش و پرورش بر برگزاری امتحانات حضوری پایه های نهم و دوازدهم اصرار دارد، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نسبت به برگزاری این امتحانات با توجه به جهش سوش انگلیسی، هندی و آفریقایی ویروس کرونا ابراز نگرانی می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، جلیل کوهپایه زاده، در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از سامانه 6070، افزود: این سامانه با حمایت استانداری تهران و با همکاری وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات راه اندازی شده و دانشگاه های علوم پزشکی استان تهران در یک سیستم هماهنگ پاسخگوی نیازهای بیماران هستند ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه دین در دنیای مدرن رادیو گفت وگو در خصوص دین و تاثیر آن بر سلامت با دکتر زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به پیشرفت 98 درصدی پروژه احداث بیمارستان 320 تخت خوابی زاهدان، گفت: تکمیل و تجهیز این بیمارستان با جدیت در حال پیگیری است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پیامی روز معلم را تبریک گفت.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سرانه پزشک در ایران نسبت به کشورهای پیشرفته جهان و حتی کشورهای منطقه بسیار پایین تر است و برای اجرای طرح پزشک خانواده حداقل نیاز به 80 هزار پزشک وجود دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: باید سعی کنیم زمینه را برای رقابتی شدن مشاغل فراهم کنیم و همین موضوع باعث می شود مردم دستشان برای انتخاب متخصصص با کیفیت باز شود و مراجعه کنندگان با اختیار خودشان به سمت خدمات دهی بهتر ، مفیدتر، با کیفیت بالا و قیمت پایین تر بروند.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۵    
سیدجلیل میرمحمدی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با رسالت در مورد مدیریت کرونا در کشور بیان کرد: تصمیمات ستاد ملی کرونا از پیک اول تا به امروز که به پیک چهارم رسیده ایم تصمیماتی به صورت زیگزاگی و پرفرازونشیب بوده است و یکی از ویژگی های تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا ازنظر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، نسبت به تردد بی ضابطه کامیون های با اتباع هندی از مرزهای شرقی و خطر شیوع کرونای هندی در کشور، هشدار داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: موج چهارم شیوع و همه گیری کرونا در کشور محصول اهمال دولت و ستاد ملی کرونا است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با نظارت و قدرت بیشتری می تواند در جهت کنترل بیماری کرونا وارد عمل شود. ویروس کرونا از انگلیسی و هندی گرفته تا آفریقایی نیازمند عکس العمل سریع است. گاهی نمی توانیم آن را با فقط کاغذ بازی اداری کنترل کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۰۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه واکسن کرونا باید توسط وزارت بهداشت و نظارت آن وارد شود، می گوید نباید اجازه داد افرادی که صلاحیت ندارند واکسن کرونا را وارد کنند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
شفقنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به روند تولید واکسن داخلی کرونا، اظهار کرد: بر اساس بازدیدی که اعضای کمیسیون بهداشت و درمان از روند تولید واکسن کرونا داشتند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان-در حال حاضر بیمارستان ها در هند بیش از ظرفیت معمول خود بیمار پذیرش کرده اند و کمبود دستگاه های اکسیژن در تمامی مراکز درمانی وجود دارد. بسیاری از بیماران به علت نبود تخت در بیمارستان ها پذیرش نشده و بازگردانده می شوند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های انفعالی مانند "ممنوعیت مطلق" یا "بازگشایی مطلق" قطعا در شرایط مواجهه با بیماری کرونا پاسخگو نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۹    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با توجه به اینکه هنوز تجهیزاتی برای بیمارستان 320 تخت خوابی زاهدان تهیه نشده، لزومی به افتتاح زودتر از موعد نیست و دولت نیز مطمئن باشد ما این بیمارستان را از دستاوردهای دولت دوازدهم می دانیم.