چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۳۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون بهداشت و درمان مجلس»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تضعیف وزیر بهداشت به عنوان فرمانده جنگ مقابله با کرونا به مصلحت کشور نیست و نباید حاشیه ایجاد کرد زیرا در چنین شرایطی معاندان و ضدانقلاب بیشترین بهره برداری را خواهند داشت.
دانا   ۳ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اجرای تعطیلی های دو هفته ای را طرحی تاثیر گذار؛ اما زمان آن را ناکافی دانست و گفت: زمان این تعطیلی ها باید تا دو الی سه ماه تمدید شود تا کاهش چشمگیری در آمار مبتلایان داشته باشیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و دانشیار دانشگاه شهید بهشتی که از مجلس هشتم تا کنون عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بوده و هم اکنون نائب رئیس قوه مقننه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: حضور بسیج برای مقابله با کرونا نتایج بسیار خوبی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تولید و واردات واکسن کرونا به این زودی ها انجام نخواهد شد گفت: مردم بدانند فعلا در ایران خبری از واکسن کرونا نخواهد بود. پس رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک را مد نظر قرار دهند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، ابعاد طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص کنترل بیماری کرونا موسوم به طرح شهید قاسم سلیمانی بررسی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست صبح امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در این جلسه ابعاد طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص کنترل بیماری کرونا (موسوم به طرح شهید قاسم سلیمانی) مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر روند ابتلا به بیماری کرونا همچنان صعودی باشد، ناچار به اختصاص همه توان درمانی استان به بیماران کرونایی هستیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
زهرا شیخی مبارکه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روز (سه شنبه 4 آذر ماه ) از حضور شاهین محمدصادقی رئیس بسیج جامعه پزشکی در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در این جلسه ابعاد طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی ابعاد طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص کنترل بیماری کرونا (طرح شهید سلیمانی) در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که تاکید این طرح بر پیشگیری و شناسایی مبتلایان در تمام نقاط کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم افزایش آگاهی مردم برای مقابله با ویروس کرونا گفت: قطعا می توان با سبک زندگی سالم با بیماری کرونا مقابله کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد : به دنبال استعفای رضا ملک زاده، معاون تحقیقات وزارت بهداشت و ادعاهای محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری مبنی بر آزمایش یک دارو روی بیماران کرونایی در زمان حضور ملک زاده در وزارت بهداشت، روزگذشته علی باقرزاده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با بیان اینکه باید موضوع بیماری کرونا مولتی فاکتوریال بررسی و برنامه ریزی شود، گفت: پروسه تولید واکسن قطعاً زمان بر اما امیدآفرین است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:درمان طب سنتی و ایرانی برای کرونا نمی تواند درمان قطعی باشد، تمام داروها بر حسب احتمالات است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بخشی از موضوعات مطرح شده در دستور کمیسیون اصل 90 قرار دارد و از سوی این کمیسیون بعضا از آقای ملک زاده درباره ابهامات مطرح شده در برخی رسانه ها شکایت شده که ما نیز پیگیر و منتظر پاسخ هستیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه 3 آذرماه) این کمیسیون اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه تاکید شد که ساخت واکسن کرونا پروسه زمان بر است پس در شرایط فعلی مهم ترین اقدام رعایت پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۸    
نشست اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی امروز 3 آذر ماه 1399 برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اجتماعی رادیو گفت وگو با موضوع حرکت تند جامعه به سمت کهنسالی و با حضور دکتر فاطمه محمد بیگی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و رئیس بسیج پزشکان به روی آنتن رفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره ادعای یکی از پزشکان مبنی بر اجرای پروژه ای که فقط بیماران ایرانی در آن مشارکت داشتند، گفت: اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، کمیسیون می تواند از شأن نظارتی خودش به این موضوع ورود کند و شکی هم نیست.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه در کشور ما علی رغم برنامه ششم توسعه و سند ملی گیاهان دارویی که بر ادغام طب سنتی و مدرن تاکید شده این تصمیم عملیاتی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه در کشور ما علی رغم برنامه ششم توسعه و سند ملی گیاهان دارویی که بر ادغام طب سنتی و مدرن تاکید شده این تصمیم عملیاتی نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی حضور نمایندگان این کمیسیون در ستاد ملی کرونا و باور به توان ⁧‫طب ایرانی‬⁩ را یک ⁧‫مطالبه جدی دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۷    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات و مسائلی که در وزرات بهداشت رخ داد و منجر به استعفای رضا ملک زاده معاون تحقیقات وزارت بهداشت شد، گفت: طرح مسائل نباید به گونه ای باشد که موجب بهره برداری سیاسی دشمنان و افزایش التهابات جامعه باشد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران با حضور در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص اقدامات مجموعه تحت مدیریت خود در خصوص تولید کیت تشخیص کرونا گزارش می دهد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: محدودیت های جدید برای مقابله با کرونا که از روز گذشته آغزاز شده چنانچه با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه باشد تاثیرگذار خواهد بود، هر چند این طرح طرحی کامل نیست و مشکلات خود را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به لزوم تبعیت از تصمیمات اتخاذشده توسط وزیر بهداشت در دوران کرونا گفت: در شرایط بحران نیاز است که در بحث های تحقیقاتی و کارازمایی های بالینی دقت عمل لازم وجود داشته باشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۵    
وی ادامه داد: علیرغم همه توصیه ها اما باز گوش کسی بدهکار نیست و باید گفت اگر این عدم همکاری مردم ادامه پیدا کند شاید لازم باشد ما هم مانند بسیاری از کشورهای غربی از قوه قهریه استفاده کنیم ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اجتماعی رادیو گفت وگو با موضوع تاثیر طب سنتی بر پیشگیری یا درمان کرونا و با حضور دکتر مرتضی مجاهدی، معاون دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر سید محمد پاک مهر، نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: حسینعلی شهریاری درباره تعطیلی دو هفته ای کشور برای کنترل و قطع زنجیره کرونا و رعایت این سبک زندگی تا پیدایش درمان قطعی این بیماری گفت: سبک زندگی که این روزها با توجه به کرونا باید رعایت شود خیلی هم سخت نیست و اگر مردم به این موارد توجه جدی داشته باشند می توانیم از پس بیماری برآییم ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی با نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان و نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تعطیلات دو هفته ای پیش رو از صاحبان خانه و مغازه درخواست می کنم که با کمک های مومنانه حداقل یک ماه گرفتن اجاره خانه را به تعویق بیندازند تا مردم نگرانی مضاعف نداشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناقلان سالم باید از طریق تست های فراوان، جداسازی، قرنطینه و کنترل شوند، افزود: تست های انجام گرفته در کشور تاکنون اثرگذاری معناداری نداشته، چرا که انجام 20 تا 25 هزار تست، شعاع تاثیرگذاری قابل توجهی نخواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
پس از "معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت" یک مقام دیگر در وزارت بهداشت نیز استعفا داد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: برخوردهای سیاسی با مسائل باعث شده تا مطالبات کارگران زمین بماند، نباید کارگر طعمه نگاه سیاسی و حزبی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از آمادگی استان قزوین برای توسعه توریسم سلامت با استان بابل عراق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: با توجه به تجارب گذشته و تولید محدود و گران واکسن کرونا در جهان بهتر است دولت به جای نگاهی که به خارج از کشور دارد از همین توان داخلی حمایت کند و به واسطه همین جوانان بتوانیم واکسن کرونا را تولید کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواستار دفاع وزیر بهداشت از حقوق پرسنل بهداشت و درمان کشور شد و بر لزوم پرداخت فوق العاده ویژه به آنها تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد شخص رئیس جمهور به دلیل مباحث اقتصادی از تعطیلی کامل برخی شهرها جلوگیری می کند، اما دولت نباید با بهانه مباحث اقتصادی سلامتی مردم را در خطر قرار دهد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۷    
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای کنترل بیماری کرونا کشور را به 31 منطقه تقسیم کرد و فرمانده هر منطقه هم استاندار باشد تا اختیار وضع محدودیت ها را داشته و پاسخگوی شرایط باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین روش برای کنترل کرونا پیشگیری است و محدودیت های اعمال شده توسط ستاد مدیریت این ویروس تاکنون اثربخش بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه غیر علنی درباره نحوه فعالیت مجلس در زمان قرنطینه بحث و بررسی صورت گرفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در حاشیه جلسه دیدار با اعضای کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس شورای اسلامی و در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به جلسه خود با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات سازمان ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (سه شنبه 27 آبان) این کمیسیون اظهار داشت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش های مربوط به کارآزمایی های بالینی برای درمان کرونا با رویکرد طب ایرانی در جلسه امروز این کمیسیون خبرداد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۶    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: 80 درصد مشکل ما در کشور خود تحریمی و سومدیریت است که با مدیریت صحیح می توان جلوی افزایش قیمت ها را گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: دردها زیاد است و قرار نیست مجادلات ما مردم را ناراحت کند مبنای ما در این مجلس این است که در مقابل دشمن یک صدا باشیم اما به من بگویید آقای رئیس جمهور چرا نتایج جلسات هیات وزیران شما مخالفت با طرح های مجلس است؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر اینکه باید در ساختار کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا تغییراتی رخ دهد، عنوان کرد: فارغ از تعصب و افراط و تفریط ها باید افرادی عضو این ستاد باشند که قضاوت و پیش داوری نکنند و نگاه شان علمی باشد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دارو همیشه باید در دسترس و قابل تهیه برای مردم باشد گفت: اختصاص ارز دولتی به دارو موجب کاهش هزینه های تحمیلی به مردم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از برنامه ها و اقدامات وزارت بهداشت در مقابله با شیوع کرونا حمایت می کند اما برخی دستگاهها در همکاری با وزارت بهداشت به درستی عمل نمی کنند.