سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۴۸Oct 2020 20

جدیدترین‌های «وزارت صنعت معدن و تجارت»

معدن24   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: قیمت گذاری دستوری فولاد پیشنهاد شده، اما تاکنون در این زمینه تصمیم گیری انجام نشده و در حد حرف است. ...
شما نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تدوین برنامه پنج ساله خودروسازی کشور به پیشنهاد معاونتهای تخصصی این وزارتخانه و مشارکت نخبگان، ذینفعان و فعالان عرصه تولید با محوریت ایدرو از فردا کلید می خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آن طور که مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و امور طرح های وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام کرده، کشور سالیانه به 16 هزار و 200 تن منسوج بی بافت ملت بلون (Melt Blown Nonwoven) به عنوان ماده اولیه برای تولید ماسک، فیلترهای صنعتی و برخی محصولات بهداشتی نظیر پوشک بچه نیاز دارد.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توسعه از طریق شرکت های بزرگ از سیاست های ایمیدرو در راستای اهداف کلان دولت و وزارت صنعت معدن و تجارت است.
اقتصاد آنلاین / معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین برنامه های وزارت صمت در این روزها تعیین تکلیف رانت ناشی از قیمت گذاری فولاد است که دلالان با استفاده از اختلاف قیمت محصولات در بورس کالا و بازار آزاد سودهای هنگفتی را کسب می کنند، به گفته کارشناسان اما نیاز است تا برای رفع این معضل راهکار کاراتری نسبت به دست کاری های قیمتی اتخاذ شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساوه -ایرنا- مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: طبق برنامه ریزی ها قرار است تا پایان امسال 12 میلیون دستگاه انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ در کارخانه های داخلی تولید شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۹    
رییس جمهوری امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با تاکید بر اینکه باید با دنیا تعامل گسترده سازنده داشته باشیم، گفت: وزارت صنعت معدن و تجارت درخط مقدم مبارزه در شرایط تحریم است و بار مسئولیت تامین کالاهای اساسی و ضروری و بخش بزرگی از تولید را بر عهده دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حسن روحانی در جلسه هیات دولت امروز 9 مهر گفت: این حرف نادرست و غلط و تحریف کننده را تکرار نکنید که نگاه دولت به بیرون است، نگاه ما تعامل با دنیاست. رییس جمهوری گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید با دنیا تعامل گسترده سازنده داشته باشیم، گفت: وزارت صنعت معدن و تجارت درخط مقدم مبارزه در شرایط تحریم است و بار مسئولیت تامین کالاهای اساسی و ضروری و بخش بزرگی از تولید را بر عهده دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲    
ایرنا- رییس جمهوری امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: وزارت صنعت معدن و تجارت درخط مقدم مبارزه در شرایط تحریم است و بار مسئولیت تامین کالاهای اساسی و ضروری و بخش بزرگی از تولید را برعهده دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید با دنیا تعامل گسترده سازنده داشته باشیم، گفت: وزارت صنعت معدن و تجارت درخط مقدم مبارزه در شرایط تحریم است و بار مسئولیت تامین کالاهای اساسی و ضروری و بخش بزرگی از تولید را بر عهده دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۴:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه با 175 رای موافق به علیرضا رزم حسینی گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت رای اعتماد دادند ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۲    
وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت پس از معرفی به مجلس، توانست رأی اعتماد بگیرد. بیش از چهار ماه است که وزارت صمت وزیر نداشت، و چه بسا بخشی از نابسامانی های موجود در بازار بلاتکلیفی این وزارتحانه مهم بود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
کمال علیپور خنکداری اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به نشست امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن در نشست امروز کمیسیون عمران با حضور نمایندگانی از بانک مسکن، وزارت جهاد سازندگی، بانک مرکزی و وزارت صنعت معدن و تجارت بررسی شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۸    
نوش آبادی، نماینده مردم و رامین در مجلس شورای اسلامی در دفاع از تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت توسط علیرضا رزم حسینی خواستار ساماندهی معضلات و مشکلات بازار و بخش های مختلف صنعت و معدن کشور شد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
هرچند فریاد و فغان در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهاد صمت کم نبود اما در نهایت نمایندگان مجلس با 175 رای موافق، 80ذرای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 246 آرا ماخوذه؛ به رزم حسینی برای تصدی گری وزارت صنعت معدن و تجارت اعتماد کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت حاشیه هایی داشت اما پایان خوشی برای علیرضا رزم حسینی رقم زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت حاشیه هایی داشت.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت، با 175 رأی موافق، 80 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع با حضور علیرضا رزم حسینی در وزارت صنعت معدن و تجارت موافقت کردند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با 175 رای موافق، 80 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 246 آرا ماخوذه؛ به رزم حسینی برای تصدی گری وزارت صنعت معدن و تجارت اعتماد کردند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی گزینه پیشنهادی دولت جهت تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت امروز (سه شنبه 8 مهر) در جلسه علنی مجلس در دفاع از خود اظهار داشت: در شرایط اقتصادی و دشوار امروز که تحریم ظالمانه و بیماری منحوس کرونا وجود دارد پذیرش مسئولیت سخت است اما به خدا و استعانت امام رضا (ع) امید دارم. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به رزم حسینی برای تصدی گری وزارت صنعت معدن و تجارت اعتماد کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با 175 رای موافق، 80 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 246 آرا ماخوذه؛ به رزم حسینی برای تصدی گری وزارت صنعت معدن و تجارت اعتماد کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با 175 رای موافق، 80 رای مخالف و 9 رای ممتنع از مجموع 246 آرا ماخوذه؛ به رزم حسینی برای تصدی گری وزارت صنعت معدن و تجارت اعتماد کردند
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی تازه ترین ها، نشست برسی برنامه ها و صلاحیت علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نشست برسی برنامه ها و صلاحیت علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. در حال حاضر کمیسیون صنایع مجلس گزارشی از روند بررسی صلاحیت این گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت معدن وتجارت به نمایندگان مجلس ارائه کرد. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 4 ماه از برکناری رحمانی می گذرد . آقای روحانی رئیس جمهور اول مهر ماه رزم حسینی استاندار فعلی خراسان رضوی را برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت به مجلس معرفی کرد . پیش از این مدرس خیابانی سرپرست این وزارتخانه نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت از علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رزم حسینی می تواند در وزارت صنعت معدن و تجارت اقدامات موثری انجام دهند
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۱۱    
ماه ها بی وزیر ماندن وزارت صنعت معدن و تجارت در سال 99 باعث ایجاد آشفتگی در برخی بازارها را فراهم کردن است. بازار خودرو یکی از این بازارها است که سرپرست های تعیین شده برای وزارت صمت تاکنون نتوانسته اند تدبیری برای کاهش قیمت خودرو در بازار ارائه کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح توسعه شرکت صنایع روغن نباتی حیات هرمزگان با حضور معاونان وزارت صنعت معدن و تجارت در شهرک صنعتی شماره یک بندرعباس به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: تلاش خواهیم کرد بر اساس شرایط موجود و به صورت همزمان هم تولید را افزایش دهیم و هم فضا را برای رقابت مهیا کنیم تا قیمت ها در بازار به تعادل برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت با حضور در فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی برنامه های خود را تشریح کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست برخی از اعضا هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت در روز شنبه پنجم مهر با خبر از خوبی ها و وصف خوشی ها برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف هرچه سریعتر وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: مجلس به علیرضا رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت رای اعتماد می دهد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: فضای کلی در مجلس شورای اسلامی نسبت به آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت معدن و تجارت مثبت است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد صادرات تخم مرغ منوط به اخذ مجوز از وزارت جهاد کشاروزی است. کاظم خاوازی در نامه ای به جعفر سرقینی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت نوشت: پیرو تصمیمات متخذه در جلسه مورج 26 شهریور 99 که با حضور معاون اول ریاست جمهوری برگزار شد ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۵:۱۵    
دقیقاً 132 روز است که وزارت صنعت معدن و تجارت بدون وزیر و با سرپرست اداره می شود و این موضوع می تواند پیامدهای منفی اقتصادی و صنعتی برای کشور در پی داشته باشد. 22 اردیبهشت امسال بود که رضا رحمانی وزیر سابق صمت در یک نامه ای به رئیس جمهور استعفای خود را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت تفاهم نامه مشترک بین وزارت صنعت معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای طرح خودکفایی تولید و توزیع کودهای فسفاته به امضا رسید و شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان مجری فرآوری این محصول تعیین شده است.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- جلسه اختتامیه ارزیابی های خدمات پس از فروش صنعت خودرو مربوط به دوره ارزیابی سال 1398 که به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اواسط تابستان سال 99 ادامه پیدا کرده بود با حضور مدیر کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت معدن و تجارت در شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برگزار گردید.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، 2 برنامه این وزارتخانه برای بومی سازی 142 محصول وارداتی را اعلام کرد. *** بومی سازی به گزارش خبرگزاری صنایع ، سعید زرندی در جمع رؤسای سازمان صنعت منطقه 3 (استان های قم، البرز، قزوین، مازندران، مرکزی و سمنان) با بیان این مطلب، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه 100 درصد مواد و مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان در داخل تولید می شود، گفت: با توجه به آنکه دو برابر نیاز صنعت ساختمان صادرات اقلام ساختمانی داریم هیچ دلیلی برای گرانی مصالح ساختمانی در کشور وجود ندارد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت که لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوا نسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی به تصویب کمیسیون بهداشت نرسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: وجود تقاضای سوداگرانه ورق فولادی دلیل ناآرامی در این بازار است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از وزارت صنعت معدن و تجارت ، داوود موسوی گفت: قیمت مصوب تخم مرغ درب مرغداری ها باید 9500 تومان در هرشانه و 11 هزار تومان در هر کیلوگرم است و در فروشگاه ها نیز حداکثر می تواند 20 هزار تومان در هر شانه عرضه شود. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گزینه نهایی دولت برای وزارت صمت کیست؟ آیا سرپرست فعلی، برای تصدی پست وزارت صمت به مجلس معرفی می شود؟
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
کمیته سنا پیشنهاد خود را در خصوص تعدیل مبلغ و زمان قراردادهای حوزه فاوا طی نامه ای به معاونت امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: استجازه مکتوب رهبری برای تعیین سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت وجود دارد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: کردستان، آذربایجان غربی، خراسان، زنجان، اراک، آذربایجان شرقی، گلستان و قم و ... بیشترین ذخایر طلای کشور را به خود اختصاص داده است.