دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۱:۰۸Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه قدس»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- 145 کلاس درس در قالب 28 باب مدرسه امروز/یکشنبه/ با مشارکت قرارگاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۷    
اجرای نمایش نوری در نیمروز که به زندگی سراسر مجاهدت سردار سرلشکر پاسدار نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده قرارگاه قدس پرداخته از هفته دفاع مقدس در مشهد آغاز شده و تا پایان مهر سالگرد شهادت این فرمانده دلاور سپاه اسلام ادامه خواهد داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۱    
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدرسه چهار کلاسه شهید عبدالمالک گمشادزهی در روستای علی آباد شهرستان میرجاوه به صورت نمادین افتتاح و همزمان 28 باب مدرسه در قالب 145 کلاس درس نیز به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه قدس منطقه ای جنوب شرق کشور گفت: سیستان و بلوچستان در طول تاریخ جبهه مستحکم اسلام و ایران اسلامی در برابر همه دشمنان و همه مستکبران قرار دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نزسا گفت: قرارگاه قدس و مجموعه نیروی زمینی سپاه از سال 88 تاکنون در سیستان و بلوچستان 13 هزار و 581 پروژه عمرانی در نقاط دورافتاده این استان و مناطق سخت گذر اجرا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۰    
جانشین فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق گفت: در هفته دفاع مقدس امسال 700 پروژه عمرانی با 88 هزار خدمت اجتماعی در سیستان و بلوچستان افتتاح خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: تاکنون 13 هزار و 581 پروژه عمرانی در عرصه های زیرساخت روستایی، مسکن، اشتغال، کشاورزی و آموزشی توسط قرارگاه در نقاط مختلف استان اجرا و تحویل مردم شده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- جانشین فرمانده قرارگاه قدس نزسا در جنوب شرق کشور، از اجرای بیش از 9 هزار برنامه طی هفته دفاع مقدس در سطح استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
میزان نوشت:: یک تیم 4 نفره که از کشور پاکستان وارد کشور شده بود توسط سپاه قدس شناسایی و بازداشت شدند. شمس آبادی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت ...
الف   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک تیم از گروهک تروریستی که قصد انجام عملیات در منطقه جنوب شرق کشور را داشت، با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، قبل از انجام هرگونه اقدام منهدم و تعداد 4 نفر از آنان دستگیر شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک تیم از گروهک تروریستی که قصد انجام عملیات در منطقه جنوب شرق کشور را داشت، با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، قبل از انجام هرگونه اقدام منهدم و تعداد 4 نفر از آنان دستگیر شدند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور از دستگیری یک تیم 4 نفره تروریستی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از دستگیری یک تیم 4 نفره تروریستی در جنوب شرق کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از دستگیری یک تیم 4 نفره تروریستی در جنوب شرق کشور خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
حاج قاسم به عنوان فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور، مسئولیت تامین امنیت در این خطه را برعهده داشت اما او چهره ای نبود که صرفا از قوه قهریه استفاده کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۰    
راننده شهید قاسم سلیمانی گفت: جایی یادم هست که یکی از پسر های حاج قاسم بیمار شد و حاجی در مأموریت قرارگاه قدس بود، نتوانست بالای سر پسرش باشد و پسرش هم در اثر بیماری در بیمارستان فوت شد. با برنا همراه باشید تا در این باره بیشتر و بهتر بدانید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۴    
خلبان شهید احمد مایلی فرمانده یگان ویژه هوایی صابرین و یگان ویژه هوایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که شب تاسوعای حسینی 19 مهر 1395 در یک عملیات شناسایی در نقطه صفر مرزی ایرانشهر به مقام شهادت نائل آمد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
او در بیشتر عملیات های مبارزه با اشرار و قاچاقچیان در مناطق عملیاتی کردستان و مناطق مرزی سیستان و بلوچستان حضور داشت و در دفاع از حریم اهل بیت و آموزش نیروهای جهان اسلام از جمله حزب ا... لبنان و مدافعان حرم نقش مهم و تأثیرگذاری داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پوستر | هفتمین سالگرد شهادت خلبان شهید سردار سرافراز احمد مایلی / او فرمانده یگان ویژه هوایی صابرین و یگان ویژه هوایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در شب تاسوعای حسینی 19 مهرماه سال 1395، در یک عملیات شناسایی در نقطه صفر مرزی ایرانشهر به مقام شهادت نائل آمد. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دستگیری یک تیم تروریستی 4 نفره در جنوب شرق کشور خبر داد.
یک تیم از گروهک تروریستی که قصد انجام عملیات در منطقه جنوب شرق کشور را داشت، با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، قبل از انجام هرگونه اقدام منهدم و تعداد 4 نفر از آنان دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۷۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک تیم تروریستی چهار نفره در جنوب شرق کشور که قصد انجام اقدامات تروریستی در داخل کشور را داشت متلاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش سران طوایف با حضور فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق به منظور برطرف کردن مشکلات در سراوان برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۹    
فاش نیوز - همزمان با سی و ششمین سالگرد شهادت سرتیپ پاسدار شهید غلامرضا آزادی معاون عملیاتی قرارگاه قدس، همرزمان او امروز برایش بزرگداشت می گیرند. به گزارش خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید غلامرضا آزادی معاون عملیات قرارگاه قدس دفاع مقدس با عنوان قدسیان بر بال ملائک با حضور فرماندهان دفاع مقدس، خانواده های شهدا و اقشار مختلف مردم در فرهنگسرای خاوران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه قدس در زمان دفاع مقدس در مراسم یادبود شهید غلامرضا آزادی گفت: این جمله که شهدا زنده هستند به این معناست که ارواح مطهر شهدا هنوز در راه اهداف شان قدم برمی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۷    
مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت سردار غلامرضا آزادی امروز در فرهنگسرای خاوران تهران برگزار می شود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۵    
ستاد بزرگداشت شهدای قرارگاه قدس با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت سردار غلامرضا آزادی را در فرهنگسرای خاوران برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد بزرگداشت شهدای قرارگاه قدس با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت سردار غلامرضا آزادی را در فرهنگسرای خاوران برگزار می کند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد بزرگداشت شهدای قرارگاه قدس با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ مراسم بزرگداشت سی و ششمین سالگرد شهادت سردار غلامرضا آزادی را در فرهنگسرای خاوران برگزار می کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - به کردستان عزیمت کرد و در مسئولیت معاونت عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) به همراه شهید محمد بروجردی نقش موثری را در ممانعت از جداسازی این بخش از میهن مان توسط ضدانقلاب وابسته به استکبار ایفا نمود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۵:۴۶    
شهید احمد مایلی فرمانده یگان ویژه هوایی صابرین و یگان ویژه هوایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در شب تاسوعای حسینی سال 1395 در یک عملیات شناسایی در نقطه صفر مرزی ایرانشهر به شهادت رسید.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تابناک _ صبح امروز یک تیم تروریستی 4 نفره که قصد ورود به کلانتری 16 زاهدان را داشت، با مقاومت جانانه کارکنان خدوم انتظامی روبه رو شد و پس از هلاکت تمام تروریست ها اقدام کور تروریستی آنها ناکام ماند. روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه طی بیانیه ای در خصوص حادثه [...]
رسا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از شهادت یکی از رزمندگان قرارگاه حین اجرای ماموریت تامین امنیت در حومه شهر زاهدان خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
صداوسیما به نقل از قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: صبح امروز یک تیم تروریستی چهار نفره که قصد ورود به کلانتری 16 زاهدان را داشت ،با مقاومت جانانه کارکنان خدوم انتظامی مواجه و پس از هلاکت تمام تروریست ها اقدام کور تروریستی آنها ناکام ماند. ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تابناک _ صبح امروز یک تیم تروریستی 4 نفره که قصد ورود به کلانتری 16 زاهدان را داشت ،با مقاومت جانانه کارکنان خدوم انتظامی مواجه و پس از هلاکت تمام تروریست ها اقدام کور تروریستی آنها ناکام ماند. روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه طی بیانیه ای در خصوص حادثه تروریستی صبح امروز [...]
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطاعیه ای اعلام کرد: بر اثر حمله تروریست های مسلح به کلانتری 16 زاهدان، 2 نفر از مدافعان امنیت به شهادت رسیدند.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
چند فرد مسلح به کلانتری 16 زاهدان در جنوب مصلی اهل سنت حمله کردند که این درگیری پس از چند ساعت تبادل آتش، با شهادت یک مأمور پلیس و هلاکت تروریست ها دقایقی پیش به پایان رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه دراطلاعیه ایی اعلام کرد: حمله تروریست های مسلح به کلانتری 16 زاهدان با هلاکت آنها ناکام ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۵    
معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از آبرسانی به یک هزار و 751 روستا در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۷    
سردار مرتضوی گفت: در سایه تلاش عزیزان در محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه و قرارگاه قدس بیش از 700 پروژه در سیستان به بهره برداری رسید تا این طرح ها و اقدامات بتواند ذره ای از مشکلات مردم این سرزمین را برطرف کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۲    
معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: 712 پروژه عمرانی محرومیت زدایی در شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 712 پروژه عمرانی و خدماتی به همراه 50 سری جهیزیه با دست توانمند قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به مردم جنوب شرق ایران اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از افتتاح 721 طرح عمرانی و اشتغالزایی در آستانه عید سعید غدیر در شمال سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۹    
یکی از کارگران طرح گاز رسانی در سیستان و بلوچستان که طی روز های گذشته ربوده شده بود در یک عملیات اطلاعاتی آزاد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کارگران پروژه گازرسانی در سیستان و بلوچستان که طی روزهای گذشته ربوده شده بود در یک عملیات اطلاعاتی آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
یکی از کارگران پروژه گاز رسانی به مردم استان سیستان و بلوچستان که در روزهای گذشته ربوده شده بود در یک عملیات اطلاعاتی آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
صدو ششمین باب مدرسه توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در منطقه حاجی آباد شهرستان زاهدان افتتاح شد.