چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۳۹Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اهواز»

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: برخورد 2 دستگاه سمند و تریلی در باغملک یک کشته و 3 مصدوم بر جا گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - 9 پروژه فرهنگی - ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روز سه شنبه با حضور معاون وزیر بهداشت در اهواز افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند طرح ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اهواز افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاد برجسته دانشگاه علوم پزشکی اهواز در اجتماع دانشگاهیان حامی رئیسی گفت: دانشگاه موتور پیشران کشور است و این ظرفیت در 8سال روحانی به اغما رفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۶    
دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بخش دختران المپیاد ورزش های همگانی دانشگاه های کشور موفق به کسب مقام سوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز توضیحاتی در خصوص درج اطلاعات اشتباه مبتلایان به کرونا ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
ستاد انتخاباتی مردمی حامی آیت الله رئیسی در اهواز پس از طرح شبهه رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در تجمع حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری اعلام کرده تجمع مردمی به تایید دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: تاکنون 208 هزار و 994 خوزستانی تحت پوشش واکسیناسیون قرار گرفتند و تلاش می کنیم این روند با دریافت محموله جدید سرعت بیشتری داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / رهیاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خروج خوزستان از وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد و اعضای این شورا مشخص شدند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، درباره برگزاری تجمع انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در روز گذشته در اهواز، جهت تنویر افکار عمومی اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، در این اطلاعیه آمده است: ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایلنا: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در خصوص برگزاری تجمع انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در روز گذشته در اهواز، اطلاعیه ای صادر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: از مردم خوزستانی خواهش می شود که به استان هرمزگان به ویژه جزیره کیش که اکنون روزانه پنج پرواز به خوزستان دارد، سفر نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت تصادف بین 2 دستگاه خودروی پراید و وانت سایپا در محور هفتکل - باغملک در روز یکشنبه یک کشته و 6 مصدوم برجا گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 53 درصد جمیعت مورد نظر در استان واکسینه شدند و فعلا منتظر ورود محموله جدید واکسن به استان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: برای توسعه سلامت و افزایش شاخص های بهداشت در استان مراکز بهداشتی در استان توسعه پیدا می کند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز (پانا)- رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ابراز نگرانی شدید از برپایی و شرکت در تجمعات و دورهمی ها گفت وضعیت نارنجی و زرد شهرهای استان موجب عادی انگاری در رعایت شیوه نامه های بهداشتی نشود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با توجه به میزان رعایت پروتکل ها توسط مردم، شاهد کندتر شدن شیب ابتلا جدید به ویروس در استان خوزستان هستیم ولی شیب همچنان افزایشی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزود: مجوز راه اندازی مراکز ناباروری در چندین شهر استان خوزستان صادر شده است که امیدوارم به زودی اجرایی شود تا بار مراجعه به مرکز استان کاهش یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در حکمی منصور امین عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز را مسئولیت ستاد مردمی خوزستان منصوب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان چهار عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز موفق به کسب عنوان دانشمند یک درصد پر استناد نظام رتبه بندی جهانی ESI شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پیک اول کرونا میزان مرگ و میر نسبت به مبتلایان پنج درصد، در پیک دوم 6 درصد و در پیک سوم 1.3 درصد در خوزستان بود که این کاهش با اجرای طرح درمان زود هنگام مبتلایان حاصل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ابول نژادیان از بهره برداری از چهار پروژه بزرگ عمرانی و درمانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد و گفت: این پروژه ها با حضور وزیر بهداشت شهرستان های اهواز، بستان و الوارگرمسیری افتتاح شدند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: میزان مرگ و میر بر اثر کرونا با افزایش تجربه پزشکان، کاهش آمار ابتلا وامکان رسیدگی بهتر و بیشتر توسط کادر درمان و آشنایی و رعایت بیشتر پروتکلها در پیک سوم و چهارم در استان50 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۱    
سامانه جامع انتخابات الکترونیکی دانشجویی (سجاد) در دانشگاه علوم پزشکی اهواز راه اندازی شد .
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید نمکی وزیر بهداشت روز شنبه از استاندار خوزستان به خاطر اقدامات پیشگیرانه از کرونا در عید فطر و جلوگیری از شیوع کرونا از طریق کشتی های باری مشکوک به کرونا تقدیر و تشکر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به شناسایی یک مورد بیمار مبتلا به کرونا هندی در آبادان اشاره کرد و گفت: شخص بیمار که تبعه هند بوده چند روز گذشته از فرودگاه شیراز وارد آبادان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کاهش تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های خوزستان به یک هزار و 300 نفر خبر داد و گفت: روند کاهشی بیماری در استان بسیار آرام و کند است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ورود 100 هزار دوز واکسن کرونا به خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: محموله جدید واکسن امشب یا فردا صبح وارد استان می شود تا بتوانیم کار واکسیناسیون گروه های هدف را از سر بگیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۷    
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در دیدار با مسئولان بنیاد مستضعفان خوزستان گفت: محموله جدید واکسن کرونا برای تزریق به گروه های سنی در اولویت، به زودی وارد خوزستان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مرحله سوم واکسیناسیون عمومی کرونا در استان خوزستان که مختص گروه سنی 18 تا 60 سال از خردادماه آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۶:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با تایید ابتلای 2 خدمه کشتی برزیلی به کرونا، تمام 25 خدمه و سرنشینان این کشتی در بندر امام خمینی قرنطینه شده و اجازه خروج از کشتی به آنها داده نشد همچنین بار این کشتی که غلات بود توسط دستگاه های مکنده پیشرفته تخلیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ابتلای 2 سرنشین برزیلی یک فروند کشتی ایرانی به کرونا در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ابتلای 2 سرنشین برزیلی یک فروند کشتی ایرانی به کرونا در بندر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این افراد در همان کشتی و در قرنطینه بسر می برند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کاهش 28 درصدی فوتی های کرونایی در خوزستان خبر داد و گفت: روند بیماری و بستری مبتلایان به کرونا نیز نسبت به 2 هفته گذشته کاهش یافته است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: افرادی که واکسن زدند باید توجه کنند که ایمنی در آنها، 2 هفته بعد از دوز دوم واکسن ایجاد می شود لذا تصور نکنند که بعد از واکسینه شدن، می توانند ماسک خود را کنار گذاشته یا رعایت پروتکل ها را کم رنگ کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - طرح واکسیناسیون خودرویی علیه کرونا ویژه سالمندان بالای 70 سال روز جمعه در محل دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد. / عکس: علی معرف
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تزریق واکسن خودرویی علیه بیماری کرونا برای رعایت هر چه بیشتر فاصله گذاری اجتماعی، عصر جمعه 24 اردیبهشت در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از اجرای طرح واکسیناسیون خودرویی برای تزریق واکسن کرونا به همه سالمندان بالای 70 سال در این شهرستان خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۰    
دومین عید فطر در دوران تاخت و تاز کرونا در حالی در پیش است که مردم، کادر درمان و مسئولان استان خوزستان نگران کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی در دید و بازدید های عید فطر هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه مقابله با بیماری کرونا در خوزستان از طرح موفق درمان بیماران سرپایی با داروی رمدسیور خبر داد و گفت: تجربه دانشگاه علوم پزشکی اهواز به سازمان جهانی بهداشت معرفی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در زمینه مراسم دید و بازدید های قبل و بعد از عید فطر اقداماتی از سوی ستاد کرونا در حال انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: طبق آخرین رنگ بندی اعلام شده از طرف وزارت بهداشت، در خوزستان 3 شهرستان در وضعیت قرمز، 13 شهرستان زرد و 10 شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: سالمندان 75 تا 79 سال از روز شنبه 18 اردیبهشت ماه به مراکز بهداشتی مراجعه کرده و واکسن کرونا تزریق کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: سالمندان 75 تا 79 سال می توانند از امروز به مراکز بهداشتی مراجعه کرده و واکسن کرونا تزریق کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: خوشبختانه با ورود محموله جدید واکسن به خوزستان؛ از شنبه 18 اردیبهشت 1400؛ واکسیناسیون افراد 75 سال به بالای استان در سطح تمامی مراکز بهداشت آغاز می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۹    
سی تی اسکن بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک امروز (پنجشنبه 16 اردیبهشت) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به بهره برداری رسید.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بلافاصله پس از درگذشت قاسم آهنین جان، ویدیویی در شبکه های اجتماعی دست به دست شد، که نشان می داد، او با لباس بیمارستان کنار خیابان نشسته است. برخی از فعالان رسانه ای مدعی شده بودند که آهنین جان به دلیل فقر و بی پولی از بیمارستان اخراج شده است و مدتی پس از این اتفاق هم تسلیم سرطان شده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، صفحه اینستاگرام اهواز خبر توضیحات دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص فیلم منتشر شده از مرحوم استاد آهنین جان را منتشر کرد. دکتر مردانی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ...