شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۶    
هرمزگان-معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرعباس درجلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان باید در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش خود را بکار گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات این استان با انجام اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به کشف بیش از 700 کیلوگرم انواع موادمخدر سنتی و صنعتی در شهرستان مرزی میرجاوه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۱    
فرماندار ماسال : پیشگیری از مصرف موادمخدر و اعتیاد از مهمترین برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷    
هفتمین جلسه کمیته فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران در اداره کل بهزیستی استان با حضور نماینده ی دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۰    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامیان با حضور اعضا و به ریاست فرماندار شهرستان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامیان، مهندس صادقلو فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۷    
جلسه کمیته فرعی و فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ورامین در سالن جلسات اداره بهزیستی ورامین تشکیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کردستان با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر منعقد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار به ریاست منجیری معاونت سیاسی و اعضای جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۱    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از مرکز اقامتی ترک اعتیاد اختیاری و اجباری در شهرستان نیشابور که در شرف افتتاح می باشد، بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا-دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت برخورد با خرده فروشان و پاکسازی نقاط آلوده استان گفت: این استان امسال رتبه سوم کشوری در زمینه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر را کسب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح پاکسازی نقاط آلوده با حضور دادستان چهارمحال و بختیاری، فرمانده انتظامی استان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در منطقه 32 شهرستان شهرکرد به اجرا درآمد که در این راستا 5 واحد مسکونی توزیع و استعمال مواد مخدر پلمب شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری، بخشداران و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۳    
️ نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تیران و کرون به ریاست فرماندار شهرستان (دکتر حججی) با حضور معاون سیاسی و امنیتی (آقای ابوالحسنی) و اعضای شورای تامین و سایر اعضا امروز مورخ 99/10/23 در محل فرمانداری تشکیل گردید و ضمن ارائه گزارش اقدامات بعمل آمده ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۱    
هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران روز سه شنبه بیست و سوم دیماه به ریاست "لطف اله پرندین"معاون امنیتی انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری تهران بزگزار شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: باید عوامل زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی به خصوص آسیب های ناشی از عرضه و مصرف مواد مخدر شناسایی و با نظر کارشناسی رفع شود. ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام: ⭕️ ایلام، استان 27 کشور در شیوع مواد مخدر است/مسائل آسیب دیدگان از مواد مخدر را بایست ریشه ای حل کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان فارس با تاکید براینکه سیاست زدگی یکی از آفت های مهم در کاهش آسیب های اجتماعی است، گفت: نباید از بیان آمارهای منفی، هراسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: 750 معتاد متجاهر در شهرستان این استان به منظور اصلاح چهره شهر و بازپروری آنان جمع آوری می شوند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۴    
حوزه/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم، با بیان این که منویات مقام معظم رهبری در دستاوردهای ده ساله دفتر تبلیغات اسلامی متجلی شده است، گفت: اگر این رویکردها به بخش های دیگر حاکمیت هم سرایت کند، شاهد تحولات بنیادی در کشور خواهیم بود.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۵    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک به ریاست احمدپور فرماندار و با حضور علی رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اخلاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، بخشداران و جمعی دیگر از مسئولین در محل آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۸    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری گفت: امروز مواد مخدر اولین آسیب اجتماعی کشور بوده و 90 درصد جرایم بانوان مربوط به این هنجار اجتماعی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به اهمیت اجرای طرح هایی همچون یاریگران زندگی با هدف پیشگیری و آگاهی بخشی به جامعه در برابر آسیب اجتماعی اعتیاد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در بهبود، نگهداری و جامعه پذیری معتادان خوب عمل نکرده ایم، گفت: سیکل و چرخه ساماندهی باید تکمیل شود و در کنار جمع آوری، ترک و درمان باید به بحث توانمند سازی اشتغال زایی و صیانت هم توجه کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان اولین همایش یک روزه خوشنویسی با عنوان کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف مواد اعتیادآور توسط اداره کل بهزیستی کرمان و با مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان ، مرکز خیریه مهرآوید و مرکز سلامت روان مهرآفرین برگزار می شود
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور "سید مهدی طلائی مقدم" به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق منصوب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۷    
حق شناس گفت: در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برای راه اندازی کمپ های ترک اعتیاد در برخی نقاط استان تصمیم گیری شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۴    
رئیس دفتر نمایندگی بنیاد در محمدیه به همراه فرماندار شهرستان البرز و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با خانواده شهید مجید قنبری دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند با اشتغال زایی از معتادان بهبودیافته صیانت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۳    
مبارزه با موادمخدر در استان سمنان این روزها درگیر مشکلات غم انگیزی است که از حضور نیافتن مسؤولان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در جلسات مربوطه تا نبود حتی یک کمپ ترک اعتیاد ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۲۹    
اردبیل _ ایرنا _ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گفت: 99 مرکز درمان سوء مصرف موادمخدر و روان گردان در این استان فعال بوده و علاوه بر درمان ارائه خدمات مصاحبه انگیزشی ، گروه درمانی و خانواده درمانی از طریق کارشناسان دوره دیده و پزشکان متخصص می دهند.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آقاعلی فرماندار بوئین زهرا؛ طرح توجیهی مرکز مشاوره و کمپ ترک اعتیاد در سطح شهرستان بوئین زهرا در شهر سگزآباد اجرا میگردد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته فرعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پیشوا در اداره بهزیستی این شهرستان و با حضور اعضا تشکیل شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خلخال از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و هدایت آنها به کمپ و مرکز بهبودی و ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد. فریدون بابایی روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خلخال افزود: با تامین هزینه های مربوط به بستری ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۲    
یعسوب اسدی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار کوثر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اینکه مسئولیت مشترک، اجتماعی و همگانی در بحث مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر که باید بگونه ای تبیین و اجرایی شود که این همت و نیاز جمعی بصورت کاملا علمی و بدور از هرگونه حاشیه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان زنجان گفت: میانگین سنی مصرف موادمخدر در استان زنجان بین 25 تا 45 سال بوده و تریاک، پایه مصرف موادمخدر در این استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: بیش از 14 هزار معتاد در این استان در چرخه درمان اعتیاد قرار گرفته اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش یزدان کرمان با همین امکانات فعلی آمادگی لازم جهت رفع مشکل اعتیاد را داریم
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: با نگاه سطحی و ساده بینی نمی توان معضل مواد مخدر و آسیب های ناشی از آن را کنترل و مهار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان های این استان بستری شده اند و دانشگاه علوم پزشکی ارزیابی هایی را انجام داده، تعداد 498 نفر بیماری اعتیاد داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۰۸    
بجنورد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: 500 معتاد از ابتدای پیدایش ویروس کرونا تاکنون در این استان کرونا گرفته اند که برخی از آن ها نیز فوت شده اند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد طرح یاریگران زندگی در 2 هزار و هفت مدرسه استان اجرا می شود و 12 هزار دانش آموز تحت پوشش این طرح قرار دارند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: امسال افزون بر 291 تن انواع موادمخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه پارسال با بیش از 196 تن رشد 48 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: امسال افزون بر 291 تن انواع موادمخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه پارسال با بیش از 196 تن رشد 48 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۳    
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: درگیر شدن قشر جوان و به خصوص زنان به مواد مخدر صنعتی یکی از دغدغه های موجود در استان است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مصوب شد که 104 میلیارد تومان اعتبار بابت ایجاد اشتغال پایدار برای معتادان بهبود یافته استان اختصاص و هزینه شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران گفت: مرکز نگهداری از معتادان متجاهر زخم باز ورامین نیازمند حمایت ویژه ستاد مبارزه با موادمخدر و شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شرق استان تهران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، امشب در خبر 20 شبکه اترک جزئیات طرح اشتغال معتادان بهبود یافته را تشریح کرد.