شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۵۸Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج اساتید»

آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۰    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد که با قاطعیت می گویم در همه کشور، عَلَم و گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دست بسیج اساتید کشور و این دانشگاه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۸    
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت بسیج اساتید برای شکوفایی و رونق حوزه تولید و اشتغال تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به همت بسیج اساتید پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و با مشارکت پژوهشگران، محققان و اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزشی و پژوهشی، همایش ملی بحران کرونا و چالش های فلسفه ی سیاسی-اجتماعی غرب روز سه شنبه، 12 اسفندماه 1399، به صورت حضوری و مجازی در پژوهشگاه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-با جدی شدن راه اندازی دفتر منطقه ای یونسکو در همدان و با اعتراض شدید بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان و شورای بسیج فرهنگیان استان همدان، رئیس بسیج اساتید استان همدان به شرح بایدهای و نبایدهای گشایش دفتر یونسکو در همدان پرداخت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۵    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، جزئیات تفاهم نامه شعبه بینش مطهر این استان و دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۵۰    
حجت الاسلام رفعتی گفت: در طرح استاد و مسجد تفاهمنامه ای میان بسیج اساتید و مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان منعقد شده، در این طرح قرار بر این است تا از ظرفیت های علمی اساتید بسیجی در مساجد استفاده شود، 50 استاد با مساجد این منطقه مرتبط خواهند شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان عنوان کرد: در گام نخست انقلاب اسلامی گروهی قصد واردکردن اقتصاد غربی را به کشور داشتند؛ اما مقام معظم رهبری جلوی این توطئه را گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه تبریز و جمعی از اساتید، دکتر جعفر رازقی به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه تبریز معرفی و از زحمات دکتر جلیل شفق قدردانی به عمل آمد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۸    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی همدان اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه ها تبیین شده است؛ اما در جامعه و به ویژه در بخش اجرایی کشور، این موضوع مهم کمتر تبیین شده و دستگاه های اجرایی قرابتی با آن ندارند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، با استقبال از تعامل فعال تر بسیج علمی با ائمه جمعه کشور، برای حمایت نهاد نمازجمعه از جریان تولید علم و نخبگان علمی اعلام آمادگی کرد. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید گفت: مردم از حرف های سیاسی خسته شده اند و ما به دنبال تشکیل جبهه علمی - فرهنگی هستیم و مرجعیت و ریاست این جبهه، باید به نمایندگان ولی فقیه در استان ها سپرده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید گفت: آمریکایی ها می دانند که انقلاب اسلامی و جوانان ایران اسلامی در موضوع انتقام سخت پیگیر هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۵:۵۰    
مسؤول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس بسیج اساتید استان اصفهان گفت:مسؤولان می گویند که این ویروس بسیار مسری تر و آسیب زننده تر است، پس مطالبه های جدی در مورد آن مطرح است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: سیره، مکتب و منش شهدا در جوامع دانشگاهی ترویج و دنبال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۸    
گروه استان ها-رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: بعضی از افراد ادعای ولایت پذیری دارند اما برخلاف رهبری رفتار می کنند و آنها باید به این نکته توجه کنند که آینده آنان همانند گذشتگان می شود که در مقابل امام(ره) ایستادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امروز دانشجویان و اساتید باید در سنگر علم و دانش راه و مسیر شهدا را دنبال کنند و در مسیر دستیابی به اهداف انقلاب گام بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با بیان اینکه در شکل گیری دولت اسلامی تأخیر 40 ساله داریم، گفت: فاصله گرفتن برخی مسئولین از خط انقلاب و شهدا و دلبستگی به رفتارهای طاغوتی از دلایل تاخیر تحقق دولت اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: برخی حرف از ولایت پذیری می زنند اما عکس امام عمل می کنند، خطاب به آنها می گویم که آینده شما همانطوری خواهد شد که گذشتگان در مقابل امام ایستادند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پی درگذشت مادر همسر رئیس استان تهران این دانشگاه پیام تسلیتی صادر کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جدید سازمان بسیج اساتید استان بوشهر گفت: شکل گیری حلقه های علمی توسط 70 درصد از استادان دانشگاه های استان بوشهر از اهدافی است که باید در دانشگاه ها تحقق یابد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ، وبینار اخلاق و سیره کارگزاران علوی با همت بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه شیراز و با سخنرانی دکتر مجتبی اشرافی مدیر اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه برگزار شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در آئینی باقر گرگین بعنوان رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر معرفی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان بسته های معیشتی بین خانواده های آسیب دیده کرونایی توزیع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
آیین اهدای بیش از هزار بسته معیشتی در سالن شهید شهریاری سازمان بسیج اساتید کشور و به طور همزمان در استان های خوزستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، آذربایجان غربی و کرمانشاه برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۲    
حوزه/ حجت الاسلام علی اسفندیار نویسنده و روزنامه نگار قم، به عنوان مدیر کانون نخبگان یادداشت نویسی بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم انتخاب شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۲    
اولین وبینار طرح بانوی تمدن ساز با محوریت عفاف و حجاب از سوی شرکت آب و فاضلاب استان و با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان ، دانشگاه های آزاد اسلامی و بسیج اساتید خواهران استان برگزار شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۵    
معاون امور بانوان سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: بر اساس رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، علاج مشکلات امروز کشور، ترویج اندیشه و روحیه انقلابی در سطح جامعه است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۴    
معاون بازرسی و تعالی مدیران کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: روشنگری و تبیین شاخص های نامزدهای اصلح و انقلابی در انتخابات 1400 منجر به تشکیل دولت اسلامی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آئین اهدای بیش از هزار بسته معیشتی به خانواده های آسیب دیده کرونایی دانشگاهیان سراسر کشور توسط سازمان بسیج اساتید کشور برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۰    
مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: دانشگاه ها، استادان و دانشجویان باید در تراز انقلاب اسلامی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس بسیج اساتید دانشگاه های استان یزد گفت: مشارکت پرشور و آگاهانه اقشار مختلف مردم و دانشگاهیان در انتخابات سال آینده به تقویت نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه منطقه ای و جهانی کمک می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کلنگ مدرسه 2 کلاسه روستای برآفتاب غزال شهرستان پلدختر با مشارکت بسیج اساتید لرستان و نوسازی مدارس استان به زمین زده شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان به نقل از روابط عمومی نوسازی مدارس ، با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۱    
بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد در زمینه ارائه خدمات روانشناسی، مدیریت زلزله و برگزاری و بینارهای آموزشی به زلزله زدگان سی سخت اعلام امادگی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰    
مشاور عالی بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی گفت: ستاد اجرایی بیانیه گام دوم بسیج اساتید کشور اقدام به طراحی گارگاه های تربیت مدرس بیانیه گام دوم انقلاب اساتید بسیجی در سراسر دانشگاه کشور نموده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۷    
سازمان بسیج اساتید دانشگاه های مازندران نسبت به برنامه ریزی برای ادغام معاونت دانشجویی و فرهنگی اجتماعی در دانشگاه های کشور واکنش نشان داده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اساتید بسیجی سیستان و بلوچستان با راه اندازی پویش ملی مهر استادی به کمک نیازمندان آسیب دیده از کرونا رفته اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، با توجه به نزدیک شدن به ضرب الاجل ایران برای توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی در پنجم اسفندماه، بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در دفاع از طرح مهم اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی برای لغو تحریم ها بیانیه ای صادر کرد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دوره تربیت مدرس گام دوم انقلاب ویژه بسیج اساتید خراسان شمالی در دانشگاه ازاد واحد بجنورد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۰    
مسئول بسیج اساتید دانشگاه تهران گفت: اگر دانشجویان رشته ادبیات به درستی مطالعه کرده باشند پس از فارغ التحصیلی بیکار نخواهند ماند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۴    
مسئول کارگروه مطالبه گری بسیج اساتید استان اصفهان گفت: فرهنگ اسلامی ضعف، ناتوانی و یا به تعبیر رهبر انقلاب بن بست ندارد و همه امید، رشد و کمک است.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۹    
آیین رونمایی از ترجمه 20 زبانه نامه شهید سپهبد اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی برای دخترش فاطمه، هدیه به دختران و پسران طی مراسمی به همت بسیج اساتید دانشگاه های کشور در دانشگاه تهران برگزار شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۲    
به همت بسیج اساتید دانشگاه های کشور، از ترجمه 20 زبانه نامه تاریخی شهید سپهبد قاسم سلیمانی به دخترش فاطمه رونمایی شد. به همت بسیج اساتید دانشگاه های کشور طی مراسمی در دانشگاه تهران از ترجمه 20 زبانه نامه تاریخی سپهبد شهید قاسم سلیمانی برای دخترش فاطمه رونمایی شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج اساتید آذربایجان غربی گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی 40 سال بدون منت در خدمت ملت بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به همت بسیج اساتید دانشگاه های کشور طی مراسمی شنبه 2 اسفند 1399 از ترجمه 20 زبانه نامه تاریخی سپهبد شهید قاسم سلیمانی برای دخترش فاطمه در سالن علامه امینی دانشگاه تهران رونمایی شد. این نامه با هدف استفاده دختران و پسران جهان به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به همت بسیج اساتید دانشگاه های کشور، از ترجمه 20 زبانه نامه تاریخی شهید سپهبد قاسم سلیمانی به دخترش فاطمه رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو ستاد اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب سازمان بسیج اساتید کشور گفت: متأسفانه مفهوم انتقام سخت، در بین نخبگان و در جامعه ما، خوب تبیین نشده است. امروز می بینیم آثار این عدم تبیین را که تبدیل شده به بعضی چالش های داخلی و درونی حتی نیروهای انقلاب که به خودزنی ها و نوعی یاس آفرینی منتهی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی گفت: بسیج اساتید در قالب گروه های معماری و عمران در کمک به بازسازی مناطق آسیب پذیر آمل، کمک مؤمنانه، دیدار با خانواده شهدا، سمینارها و وبینارهای مختلف نقش پررنگی داشته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، سرهنگ سعید مسینه با جمعی از اساتید فعال حلقه صالحین آموزشکده فنی وحرفه ای دختران نجف آباد دیدار وگفتگو نمودند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۴    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: بیانیه گام دوم منحصر به مراکز علمی و آموزشی نیست و لازم است در اجرا و عمل عمومیت پیدا کند و با دید کاربردی توسط متخصصان تحلیل و تبیین و از حالت شعاری خارج شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی کازرون نما، محمد پورقربان در نشستی با دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، کانون بسیج واحد کازرون را یکی از کانون های فعال در کشور دانست و گفت ...