شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۴۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج اساتید»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید کشور گفت: مهم ترین رسالتی که دانشگاهیان مخصوصا نهضت استادی بسیج در این برهه از زمان بر عهده دارند، پیگیری تحقق گام دوم انقلاب و فراهم سازی بسترهای تحقق این مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور از برگزاری رویدادهای استارتاپی با راهبرد تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نهضت استادی بسیج طی نامه ای به رئیس جمهور منتخب هر گونه کمک علمی، فکری، مشورتی و تخصصی به دولت مردمی و انقلابی را وظیفه شرعی و قانونی خویش دانست و جهت همکاری با دولت سیزدهم برای حل مشکلات اعلام آمادگی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های استادی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای نسبت به تحدید وظایف ماهوی و مأموریت دانشگاه فرهنگیان در امر خطیر تربیت معلم، ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های استادی دانشگاه فرهنگیان در بیانیه ای نسبت به تحدید وظایف ماهوی و مأموریت دانشگاه فرهنگیان در امر خطیر تربیت معلم، ابراز نگرانی کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۲    
حوزه/ مسئول بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کاشان، با تاکید بر نجات نسل جوان از افتادن در دام دشمنان گفت: با روحیه دادن به نسل جوان متعهد، دلسوز و انقلابی باید آنها را در سرنوشت کشور دخالت دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بانوان و خانواده بسیج اساتید دانشگاه آزاد از برگزاری برنامه ها و نشست های تخصصی حجاب و عفاف در کانون های استادی بسیج به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۸    
زنجان-نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب به همت بسیج اساتید استان زنجان در محل دانشگاه فرهنگیان این استان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۵:۴۵    
رحیمی نژاد گفت: امروز بیش تر از گذشته نیازمند تجلی ابعاد شخصیتی شهید مصطفی چمران به عنوان الگوی کم نظیر اساتید و دانشگاهیان ما برای ورود به عرصه گام دوم انقلاب هستیم.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید بسیجی حوزه ضمن محکومیت شدید عاملان مروج بی عفتی و بی حیایی در سطح جامعه، اعلام کردند که اکنون وضعیت عفاف و حجاب جامعه تا نقطه ی مطلوب فاصله ی زیادی دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، حجت الاسلام و المسلمین عباس ابن علی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه کاشان در همایش عفاف و حجاب از منظر حضرت آیت الله جوادی آملی دام ظله مفسر بزرگ قرآن کریم که همزمان با گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و به همت بسیج اساتید دانشگاه کاشان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی انتصاب محمدرضا مردانی به سمت ریاست سازمان بسیج اساتید کشور را تبریک گفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۷:۰۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، امروز صبح مرکز نوآوری بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان و سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ا صفهان ، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان که با حضور سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان همچنین خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۳:۲۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ا صفهان ، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان که با حضور سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان همچنین خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان اصفهان، در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان که با حضور سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان که با حضور سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، همچنین محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ا صفهان ، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در آیین انعقاد تفاهم و راه اندازی مرکز نوآوری بسیج اساتید استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان که با حضور سید مهدی ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان همچنین محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی انتصاب محمدرضا مردانی را به سمت ریاست سازمان بسیج اساتید کشور تبریک گفت و آمادگی خود را برای هر گونه همراهی و پشتیبانی از سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید طی توییتی نوشت: 8 سال توسعه زیر ساخت ها از جمله نیروگاه ها در کشور را معطل مذاکره با آمریکا کردید چرخ کارخانه ها را متوقف و چرخ زندگی مردم را هم شکستید حالا برق مردم و صاحبان کسب و کار را هم قطع کردید اما به جای شرم وحیا مثل مگس روی زخم می ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیین معارفه محمدرضا مردانی رئیس بسیج اساتید کشور و قدردانی از تلاش های مجتبی زارعی رئیس پیشین این سازمان در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۰    
در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان آمده است: چرا مجددا در پایان بیش از دو هفته دیگر از عمر دولت دوازدهم، بحث پروژه محول کردن وظایف مستقیم دانشگاه فرهنگیان برای چندمین بار رقم خورده است؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: آیین نامه نحوه مشارکت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و حوزه های علمیه در تربیت منابع انسانی آموزش و پرورش ، بر خلاف سیاست های اجرایی نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۱    
جلیل دارا گفت: استادان بسیجی نقش خود را در تحقق تمدن نوین اسلامی موثر و مهم می دانند، اقداماتی که در این 4 سال خدمت دکتر زارعی انجام شد عصاره اصلی اش سیاست اجتماعی کردن فعالیت های بسیج اساتید بوده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: سازمان بسیج اساتید کشور بیش از همیشه آماده است تا تحقق تمدن نوین اسلامی و چشم انداز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی به انجام وظیفه پرداخته و در کنار دولت و مردم مسلمان ایران باشد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سعید رضا عاملی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید سازمان بسیج اساتید کشور که در دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مجتبی زارعی رئیس سابق بسیج اساتید و آرزوی توفیق برای مردانی رئیس جدید این سازمان گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۵    
آئین تکریم مجتبی زارعی و معارفه محمدرضا مردانی روسای سابق و جدید بسیج اساتید کشور ظهر امروز دوشنبه 14 تیر 1400، با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری در دانشگاه تهران برگزار شد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بسیج اساتید کشور که در دانشگاه تهران برگزار شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران امروز شرایطی استثنایی و تحسین برانگیز در طول تاریخ دارد و دشمن نیز به همین دلیل احساس خطر می کند و به دنبال پیاده سازی نقشه های خود در راستای متوقف کردن الگوی موفق و شکوهمند انقلاب اسلامی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جدید سازمان بسیج اساتید کشور با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها و جمعی از اساتید و دانشگاهیان معارفه شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۶    
بنابه پیشنهاد مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد و در حکمی از سوی فرمانده سپاه فتح استان مسئول جدید کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج معرفی و منصوب شد .
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۳    
حوزه/ دومین همایش سالانه بسیج اساتید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه کاشان به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره شهید چمران در دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۲    
بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم با تمام ظرفیت آمادگی خود را برای کمک به تحقق عدالت قضایی در کشور و انتظارات 6 گانه رهبری از دستگاه قضایی اعلام می دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۷    
کارگاه کارآفرینی و اشتغال زایی به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان میاندوآب برگزار شد.
مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: اخیراً اخباری پخش شده مبنی بر اینکه برخی مدیران و مشاوران وزارت آموزش و پرورش قرار است به عنوان مدیر و سرپرست مدارس ایرانی خارج از کشور منصوب و اعزام شوند، بدون اینکه روند قانونی و اداری آن را طی کرده باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه بدون داشتن تیم و برنامه امکان کارآمدی وجود ندارد، گفت: رئیس جمهور منتخب برنامه تحولی بسیار خوبی را تهیه کرده و اکنون باید تیم مناسبی را انتخاب کند تا برنامه ها را به خوبی اجرا کنند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
با حکم فرمانده کل سپاه محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید، محمدحسین کفعمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی و سردار مولایی جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی از خدمات مجتبی زارعی در بسیج اساتید کشور قدردانی کرده و انتصاب محمد رضا مردانی به عنوان رئیس جدید بسیج اساتید کشور را تبریک گفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، ظهر امروز و طی حکمی از سوی سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محمدرضا مردانی به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی کشور منصوب شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا مردانی به عنوان رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی کشور منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهشی بسیج اساتید استان گفت:نهضت استادی بسیج آماده کمک برای تهیه بسته های سیاستی متکی بر ظرفیت ها و استعداد های استانی است و آماده است به عنوان یک بازوی مشورتی تمام ظرفیت و همت خودش را در اختیار دولت قرار دهد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۳:۰۴    
بسیج اساتید خطاب به ملت ایران تأکید کرد: دولت حجت الاسلام رئیسی می تواند گشاینده و هموارکننده مسیر آینده انقلاب بوده و ظرفیت های فراوانی را به وجود آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
سردار بوعلی گفت: بسیج اساتید باید بعنوان یک جریان تعیین کننده و جهت دهنده به همه اقشار جامعه به خصوص جوانان نقش آفرینی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۶    
همایش بسیج اساتید استان کرمان بمناسبت سالروز شهادت شهید دکتر چمران برگزار و از کانون های برتر تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
شورای مرکزی بسیج اساتید کشور، با توجه به ضرورت جلوگیری از تحریف و وارونه نمایی حماسه 28 خرداد، در نامه ای تحلیلی به ملت بزرگ ایران به تبیین ابعاد گوناگون انتخابات و دلایل اقبال ملی از آیت الله رئیسی پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج اساتید و نخبگان حوزه های علمیه استان اصفهان گفت: این انتخابات برگزار شد که ما در برابر یک جنگ تمام عیار رسانه ای بودیم تا از حضور مردم در انتخابات جلوگیری کنند بلکه در بعضی از کشور های غربی پا را فراتر از این گذاشته و حضور فیزیکی پیدا کردند تا مانع شرکت مردم در انتخابات شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید کشور تاکید کرد: با دیدن صحنه های دلهره آور چگونگی رآی دادن ایرانیان غیور اما محاصره شده در آمریکا و اروپا یاد و خاطره دهشتناک تونل های وحشت حزب بعث و دیکتاتور عراق مقابل اُسرای میهن دوباره در اذهان زنده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه قم طی بیانیه ای ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در انتخابات اعلام کرد: مردم ایران علی رغم وجود تمامی مشکلات اقتصادی و تبلیغات منفی و با وجود بیماری کرونا با حضور مقتدرانه خود ...