جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۴۸Oct 2020 23

جدیدترین‌های «بسیج اساتید»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۶    
حجت الاسلام بهروزی لک با تشریح فعالیت کارگروه دانشگاهیان ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی، گفت: ایجاد شبکه استادان مهدی یاور با همکاری مسجد جمکران، آستان قدس رضوی(ع) و حضرت معصومه(س) و ایجاد اندیشکده آینده پژوهی با همکاری بسیج اساتید را در دست داریم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول بسیج اساتید و نخبگان جامعةالزهرا(س) تصریح کرد: برای این که خانواده ها را نسبت به خطر سقط جنین آگاه نماییم، باید هنرمندانه به روشنگری و اطلاع رسانی بپردازیم.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۰    
افتتاحیه و اولین جلسه دوره آموزشی تخصصی حکمرانی و سیاستگذاری سازمان بسیج اساتید کشور با حضور جمعی از مسئولان این سازمان برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، استادان بسیجی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در قالب اردوی راهیان علم و فنآوری از نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه بازدید کردند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران در پیامی شهادت بسیجی شهید محمد محمدی را تسلیت گفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
افتتاحیه و اولین جلسه دوره آموزشی تخصصی حکمرانی و سیاستگذاری برای مدیران و اعضای کانون ها، اندیشکده ها و گروه های علمی مسئله محور بسیج اساتید سراسر کشور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
معاونت پژوهش بسیج اساتید دانشگاه های تهران کرسی های علمی-ترویجی را با هدف بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی برگزار می کند.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اما #محمدحسین_پرکره مدیر مسئول پایگاه خبری #اطلاعات_روز# در واکنشی جنجالی خطاب به رئیس سازمان بسیج اساتید نوشت:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، محمد پورقربان به عنوان معاون بازرسی و تعالی مدیران بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی بازشناسی دشمنان و جریان های معارض امام مجتبی (ع) با ارائه سعید طاووسی مسرور فردا برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، به همت دانشگاه پیام نور مرکز پاکدشت و همکاری بسیج اساتید و مدیریت فرهنگی دانشگاه پیام نور استان تهران کارگاه آموزشی بازشناسی دشمنان و جریان های معارض امام مجتبی (ع) ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها در نامه ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار باطل شدن فوری مصوبه افزایش حق مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد البرز گفت: با مشارکت نهاد رهبری، معاونت فرهنگی و بسیج اساتید این دانشگاه موفق به تهیه و توزیع 220 بسته کمک معیشتی بین خانواده های کم برخوردار کرج شدیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو تیم کوهنوردی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با هدف گرامیداشت یاد شهدای سلامت به قله چکاد آزاد کوه واقع در استان مازندران صعود کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست بحران کرونا و نقد جباریت تکنولوژی با سخنرانی مسعود فراستی برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و بسیج اساتید این پژوهشگاه نشست بحران کرونا و نقد جباریت تکنولوژی برگزار می شود. سخنران این نشست مسعود فراستی منتقد و مدرس دانشگاه است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اصفهان در نشست فرهنگی-اقتصادی با موضوع آسیب های کاهش ارزش پول ملی و اقدامات مجلس شورای اسلامی که به همت دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بسیج اساتید طی نامه ای با اشاره به تشکیل چند اندیشکده کاربردی توسط اساتید و دانشجویان بسیجی در سیستان و بلوچستان، از رئیس مجلس خواست تا از ظرفیت این اندیشکده ها برای حل مشکلات این استان استفاده شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نشست تحلیل و بررسی انتقادی روایت های مربوط به شروع جنگ تحمیلی به صورت مجازی به همت بسیج اساتید و بسیج کارکنان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سومین اجلاس مسئولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای سراسر کشور با محوریت امت دولت ساز برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه علمی نقد فلسفه اجتماعی غرب کانون بسیج اساتید پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی از پوستر همایش ملی بحران کرونا و چالش های فلسفه سیاسی - اجتماعی غرب رونمایی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سومین اجلاس مسئولان کانون های بسیج اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با محوریت امت دولت ساز به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس بسیج اساتید کشور گفت:کشور به نشاط سیاسی و امید به آینده نیاز دارد طرفداران رجال سیاسی ناخواسته به جنگ افزارهای ضد امید تبدیل نشوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس بسیج اساتید کشور گفت: با این که جمهوری اسلامی ایران دارای مزیّت نسبی در امور زنان و خانواده نسبت به زیسته ی زنان در جوامع غربی است امّا فقدان تشکیلات زنان از ضعف های اساسی ما است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید استان مازندران گفت: اساتید بسیجی دانشگاه مازندران در اقدامی آتش به اختیار و آرامش تابلوی اتاقی که در گذشته منصوب به استاد هتاک بود را بدون حاشیه ای پایین کشیدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کارگروه تخصصی ویروس کرونا (کووید19) بسیج اساتید استان اصفهان در یادداشتی با بیان این که اکنون اعتقاد و باور به مسئولیت اجتماعی؛ یک سبک زندگی است، می نویسد: انفعال مسئولان در یک تصمیم گیری ساده؛ هم ویروس را وحشی کرده است و هم گروهی را گستاخ!
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: فلسفه سیاسی_ اجتماعی غرب و نظام لیبرال دموکراسی غربی در مواجهه با بحران ناکارآمد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
300 کانون استادی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی انتخاب سیدمحمود هاشمی به عنوان استاد نمونه بسیجی را تبریک گفتند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۵    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر حجت الاسلام علیرضا رجالی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران را تسلیت گفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، وحید جلیلی مسئول مطالعات و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در یک نشست تخصصی که توسط بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، با بیان این که انقلاب اسلامی ایران مظهر دگر اندیشی در جهان مدرن است ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، وحید جلیلی مسئول مطالعات و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بعنوان سخنران نشست تخصصی جنبش استادی ایران و نقش آن در تشکیل دولت جوان حزب الهی که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، بابیان این که ما فاقد یک نگاه فعال و مبتکرانه به فضای سیاسی کشور هستیم ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۹    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سومین اجلاس سراسری مسئولان کانون های بسیج اساتید واحدهای این دانشگاه با محوریت امت دولت ساز برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: سومین اجلاس سراسری مسئولان کانون های بسیج اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با محوریت امت دولت ساز و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج اساتید شماره اول ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا منتشر شد.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۷    
به گزارش کازرون نما، مجتبی زارعی، رئیس سازمان بسیج اساتید و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور با صدور حکمی، حجت الاسلام و المسلمین، دکتر علی اکبر عارف ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۵    
گزارش کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا در قالب یک ماهنامه پژوهشی، تحلیلی و اطلاع رسانی توسط بسیج اساتید منتشر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵    
دکتر مرادزاده معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور در جلسه دیروز شورای معاونت بر ضرورت و اولویت دیدار با خانواده های معظم شهیدان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاونت امور بانوان بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه ای استفاده ابزاری از زنان در نوزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی را محکوم کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور بانوان بسیج اساتید دانشگاه آزاد در بیانیه ای از استفاده ابزاری زنان در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی با هدف تبلیغات ابراز تاسف کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۲    
حوزه/ مسئول بسیج اساتید و نخبگان جامعةالزهرا(س)، کمک مؤمنانه در آستانه اربعین حسینی را عمل به سیره اهل بیت(ع) دانست.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک دی؛ سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر محمدرضا مردانی را به پاس سال ها فعالیت علمی و مجاهدت خداپسندانه و خدمت بی منت به عنوان استاد نمونه بسیجی در سال 1399 معرفی کرد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۸    
در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به همت حوزه بسیج اساتید، طلاب و روحانیون شهید مطهری شاهرود و سازمان بسیج اساتید و طلاب و روحانیون سپاه استان در مراسمی از طلاب و روحانیون ایثارگر تجلیل شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۹    
تهران (پانا) - در پی اعمال محدودیت های یک هفته ای تهران با تشدید انتشار ویروس کرونا، همایش هم اندیشی پدیده جهانی شدن در عصر حاضر و امت جهانی از منظر ادیان الهی به تعویق افتاد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت بیان کرد: دغدغه اصلی بسیج اساتید بر مبنای نگاه رهبری، طرح اعتلای بسیج اساتید و تدوین نقشه راه آن است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پی انتخاب محمدرضا مردانی به عنوان استاد نمونه بسیجی پیام تبریکی به وی صادر کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۶    
سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای خطاب به آیت الله رئیسی نسبت به واگذاری پالایشگاه کرمانشاه اعتراض کرده و خواهان رسیدگی سریع و قاطع دستگاه قضا به این مسئله و خلع ید در این خصوص شدند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه با صدور بیانیه ای به حمایت قاطع از اقدامات رئیس قوه قضائیه و مبارزه با فساد و خصوصی سازی های مسئله دار پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید تهران بر ایجاد گرو ه های علمی حل مساله با دو موضوع زن و خانواده در دانشگاه های تهران تاکید کرد و گفت: این اقدام برای حل مشکلات مربوط به حوزه زنان و خانواده ضروری است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان دعوت به همکاری ویژه برپایی اولین جشنواره بین المللی نسیم رحمت توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج اساتید استان فارس و مرکز آفرینش های هنری استادان دانشگاه منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۸    
حوزه/ شورای فرماندهی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خواهران استان تهران، با حضور مسئولان حوزوی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا پارسا گفت: اربعین حرکت دیپلماسی عمومی بین المللی در جهت بسط و نشر فرهنگ جامع اهل بیت و آغاز راه جریان کربلاست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
غلامی در پیامی به همایش ملی اربعین پژوهی که در دانشگاه پیام نور برگزار شد، بر لزوم پیشگامی و روشنگری مشعل داران عالم برای جلوگیری از هجمه های دشمنان در جعل و تحریف اربعین حسینی تأکید کرد.