یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۰۴Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج اساتید»

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در نشست تخصصی پدافند غیر عامل مردم محور و توسعه پایدار که با همکاری بسیج اساتید ابومهدی المهندس (دانشگاه صنعتی اصفهان) برگزار شد ...
ابنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به اینکه نهضت میرزا کوچک جنگلی، مبتنی بر اندیشه اسلامی و شعارهای قرآنی بود، گفت: این نهضت توانست استعداد و انرژی ملت ایران را در دفاع از ارزش های اسلامی و خاک وطن در محدوده شمال کشور به نمایش درآورد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید گیلان با اشاره به غفلت در زمینه انجام فعالیت های پژوهشی با موضوع میرزا، گفت: یک مستند علمی درباره نهضت جنگل توسط بسیج اساتید گیلان ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۷    
رشت- رئیس سازمان بسیج اساتید کشور نفوذ و قدرت طلبی را از عوامل شکست نهضت جنگل برشمرد و گفت: باید از عوامل شکست قیام جنگل درس عبرت گرفت.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۳    
هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به دیدار مجموعه بسیج اساتید با وزیر علوم تحقیقات و فناوری اظهار کرد: یکی از درخواست های اساتید در این دیدار توجه بیشتر به نیروهای انقلابی و بسیجی بود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۶    
میرزایی از تهیه یک مستند علمی از نهضت جنگل به همت بسیج اساتید گیلان خبر داد و گفت: جای پژوهش و واکاوی در خصوص نهضت جنگل در مجامع علمی خالی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سرهنگ غلام هنرمند، مسئول سازمان جهاد علمی و پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر جلسه ای که با حضور دکتر حیدری سنگستانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بو شهر و دکتر قربانی ...
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه در همه عرصه ها و دوران خود را عضوی از جامعه بسیج می دانیم گفت: بسیار خوشحال هستیم که در جمع سرداران و بسیجیان عزیز حضور دارم من خود را نیز یک بسیجی می دانم که از زمان دفاع مقدس از طریق بسیج در جبهه حضور پیدا کردیم و این حضور در بسیج چه در زمان تدریس در دانشگاه و چه در ...
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۱    
ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در اجلاس سراسری مسوُولین کانون های بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای سراسر کشور بیان کرد: آموزش های دانشگاه فنی و حرفه ای انعطاف پذیر است و آموزش ثابت در رشته های مهارتی معنا ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشکده های کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در نامه ای خواستار توقف طرح ساخت مسکن در اراضی کشاورزی این دانشکده ها شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام سازمان بسیج اساتید کشور گفت: سازمان بسیج اساتید کشور یک نهاد جنبشی و نهضتی است که به شکل سایه ای درکنار نهاد علم در کشور حرکت می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با حضور مسئولان دانشگاهی و سازمان بسیج اساتید خوزستان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی گفت: نگاه تبعیض آمیز به دانشگاه شهید رجایی و فرهنگیان، باعث تنزل کیفیت نظام تربیت معلم در کشور می شود و این موضوع، آسیب بسیار بزرگی است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۷    
مسئولان بسیج اساتید کرمانشاه به منظور آشنایی با دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه در این واحد دانشگاهی حضور پیدا کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۱    
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور از برگزاری پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای (مدظله العالی) در سوم اسفند سال جاری در دانشگاه صنعتی مالک اشتر خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید فارس، بسیج را پتانسیل رو به جلو فائق شدن بر ضعف ساختارهای اداری دانست و تاکید کرد: هر جا مسئولان کم فروشی در وظایف یا خدمات داشته اند یا احیانا خطایی داشته باشند بسیج به میدان می آید و با خدمت به مردم خلأهای موجود را برطرف می کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با صدور بیانیه ای بر ضرورت ادامه و تقویت نهضت نخبگی توسط اساتید دانشگاه ها تأکید کرد.
مدیرکل حوزه وزارتی وزارت علوم با اشاره نشست اخیر وزیر علوم با تشکل بسیج اساتید که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در محل این وزارت برگزار شد گفت: در پی این نشست، چارچوب مشخص همکاریهای تشکل بسیج اساتید و وزارت علوم ایجاد شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بسیج اساتید کشور با بیان اینکه تبیین دستاوردهای علمی مانع از مهاجرت دانشجویان به خارج از کشور می شود، گفت: کاربردی شدن پایان نامه های دانشجویی موجب پیشرفت کشور و رفاه مردم می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری در امور مجلس گفت: سند تحول دولت به صورت موضوعی و نه وزارتخانه ای، با کمک اندیشکده ها و افراد صاحب نظر تدوین شده و مورد جرح و تعدیل قرار گرفته لذا به زودی رونمایی خواهد شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سید محمد حسینی روز سه شنبه در حاشیه نشست سراسری مسوولان کانونهای بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگر صنعت مسکن راه اندازی شود مشاغل و صنایع بسیاری در کنارش فعال و به تبع آن فرصتهای شغلی فراوانی در این بخش ایجاد می شود. وی ادامه داد: کنترل تورم [...]
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی نقش مجلس در آینده انقلاب اسلامی که به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج وزارت علوم کشور گفت: بسیج اساتید به طور کلان می تواند هسته اصلی اندیشه ورزی در اتاق فکرهای آموزش عالی کشور باشد و مسائل آموزش عالی و مسائل سطح جامعه را حل کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در اجلاس سراسری مسؤولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ضمن گرامیداشت یاد شهدای علمی و با تبریک هفته بسیج گفت: باید آگاهی ما از معارف ناب، روز به روز افزایش پیدا کند ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: روند توسعه روابط با همسایگان را در پیش گرفته ایم به طوری که در سفر اخیر رئیس جمهوری به ترکمنستان خط ترانزیت گاز محقق شد که دستاوردهای سیاسی، اقتصادی و امنیتی مثبتی برای کشور به همراه دارد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید وزارت علوم گفت: بسیج یک سبک نگاه راهبردی است و از فرمایشات امام اقتباس شده و تفکری راهبردی برای هدایت نظام اجتماعی و انقلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۱    
نشست مسئولان بسیج اساتید دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور امروز در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۱    
نشست مسئولان بسیج اساتید دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور امروز در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۳    
دکتر محمد تقی امینی به عنوان مسئول دفتر هماهنگی بسیج اساتید دانشگاه پیام نور منصوب شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۳۷    
آسیا نیوز / یزد ؛ در این جلسه که به همت کارگروه اخلاق و معنویت مرکز شهید الله دادی بسیج اساتید استان یزد و همکاری مدیریت فرهنگی و بسیج کارمندان دانشگاه میبد برگزار شد حجت الاسلام یحیی زاده به توضیح مقوله اخلاق و معنویت به عنوان دومین مطالبه رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور، عدم انسجام، اشرافیگری و نفوذ فرصت طلبان را از چالش های گام دوم انقلاب اسلامی خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - رییس سازمان بسیج اساتید استان زنجان گفت: با پی گیری های انجام شده در تلاش هستیم تا نخستین همایش و جایزه ملی شهید شهریاری سال آینده در این استان برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور گفت: شهید شهریاری با تلاش جهادگونه خود به "ما می توانیم" عینیت بخشید و این باور را به عنوان یک برکت به جامعه ما اهدا کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی بسیج اساتید کشور با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید شهریاری، گفت: شهید شهریاری یک نمونه کاملی از شعار "ما می توانیم" است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید با اشاره به فعالیت های شهید شهریاری در راستای پیشرفت کشور گفت: بُعد مذهبی در حرکت های علمی و اجتماعی این دانشمند هسته ای تأثیر بارزی داشت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز بسیج اساتید حوزه علمیه قم ضمن محکومیت سوء استفاده دشمنان در اجتماع مردم اصفهان تصریح کرد: وظیفه مسؤولان تفکیک میان مطالبات مردم و هنجار شکنان است.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۲    
معاونین و اعضای سازمان بسیج اساتید کشور نظرات و پیشنهادات خود را در نشست هم اندیشی شورای مرکزی بسیج اساتید کشور در حضور وزیر علوم مطرح کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵    
جانشین بسیج اساتید استان فارس گفت: بسیج به عنوان یکی از عوامل مهم توانسته است به پایداری کشور و رسیدن آن به دهه دوم چهل سالگی یا به عبارتی گام نهادن در گام دوم انقلاب کمک کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در جمع صمیمی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان گفت: رونق و احیای دانشگاه فرهنگیان یک نقطه مثبت در بحث آموزش کشور است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به عنوان استاد نمونه بررسی و گفتمان سازی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان انتخاب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین یادواره شهید مجید شهریاری دوشنبه هشتم آذر به همت بسیج اساتید و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار خواهد شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی گفت: تا فردی در کلاس درس معلمی نکرده باشد یعنی فرصت ها، تهدیدها و قدرت آموزش و پرورش را در کلاس درس درک نکرده باشد، نمی تواند برای کلاس درس تصمیم بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۲    
رئیس و اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور با حضور در وزارت علوم با وزیر علوم دیدار و گفت وگو کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید در نشست هم اندیشی شورای مرکزی بسیج اساتید کشور گفت: نخبگان بسیج اساتید، دلسوزترین گروه نخبگانی هستند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه زایش برای آینده باید در دستور کار بسیج اساتید باشد، گفت: بسیج اساتید باید زایش داشته باشد، لذا باید از هم اکنون از پتانسیل ورودی های دانشگاه ها که آینده سازان کشور هستند استفاده کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: لازم است که وزارت علوم از برخی تحولات در دانشگاه آزاد اسلامی الگو بگیرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه باید تفکر بسیجی را در دانشگاه احیا کنیم، اظهار کرد: تدریس اصول و مبانی دفاع مقدس در دانشگاه اهمیت خاصی دارد و انتظار می رود دانشجویانی تربیت کنیم که انسان هایی متعهد بوده و عشق خدمت به مردم داشته باشند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: بسیج اساتید در تصمیم سازی های استان سهیم می شوند و از نظرات آنها در کارگروه ها و شوراها استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناری از اصفهان ، نخستین جشنواره جهادگران علم فناوری شهرستان برخوار همراه با تجلیل از 30 نفر از نخبگان ملی و بین المللی همزمان با هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد. ...