شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۱۲Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج اساتید»

آنا / رسا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور و دبیر اولین جشنواره علمی شهید چمران از ارسال 19 هزار و 112 اثر علمی از سراسر کشور به سامانه جشنواره خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: یافتن راه حل ها، نیاز به آسیب شناسی دارد تا ببینیم چرا اثرپذیری برنامه های فرهنگی و تربیتی در دانش آموزان و دانشجویان کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: نیاز است شورای هماهنگی تبیین با حضور رؤسای دانشگاه ها و سایر بخش ها و نهادها و تشکل های فرهنگی تشکیل شده و هم افزایی اثربخش صورت گرفته و از موازی کاری پرهیز شود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۲    
همایش آشنایی با منظومه فکری مقام معظم رهبری به همت بسیج اساتید و جامعه اسلامی اساتید دانشگاه آزاد قم شنبه 8 بهمن 1401 برگزار می شود.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
در قبال آن مسئول هستند و نیاز جامعه است؛ هم در حوزه فردی و هم در تمامی شئون و دستگاه های مختلف باید مورد توجه قرار گیرد البته برخی وظیفه بیشتری دارند از جمله دستگاه های تعلیم و تربیت کشور مانند آموزش وپرورش و دانشگاه ها.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در بیانیه ای جسارت و اهانت به ساحت قرآن کریم را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۴    
همدان- مسئول بسیج اساتید استان همدان گفت: آمریکایی ها و کشورهای دیگر جرأت انجام اقدامی علیه سپاه را ندارند،چون از واکنش بسیار سخت جمهوری اسلامی ایران و مجموعه مسلح بیم داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۷    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه مازندران از برگزاری نشست علمی زیست عفیفانه؛ راهکارها و چالش ها در دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران خبر داد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۶    
محمدرضا مردانی در پیامی انتصاب حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه را به سمت دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تبریک و تهنیت گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور معاون هماهنگ کننده و معاون آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران و رؤسای بسیج علمی، بسیج اساتید در کمیسیون آموزش، گفت: بودجه دانشگاه های نهادهای نظامی بر اساس شاخص های عملکردی به صورت عادلانه توزیع می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، اندیشکده آب و محیط زیست بسیج اساتید استان اصفهان با صدور بیانیه ای مسئله آلودگی شدید هوای اصفهان و چند شهرستان را به شدت مورد مطالبه قرار داده و اعلام کرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۶    
کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر اقدام اخیر پارلمان اروپا در تروریستی نامیدن سپاه را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نهضت استادی بسیج اساتید استان اصفهان ضمن اعلام انزجار از حرکت نابخردانه پارلمان اروپا این حرکت را محکوم کرده و حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام می کند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۵    
جانشین بسیج اساتید سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در ماجرای جنگ نرم بر مقوله احساسات توجه می شود و انتخاب های مبتنی بر ذائفه بن مایه جنگ نرم و تبلیغات است، گفت: تفاوت میان جنگ نرم و جنگ شناختی در این است که جنگ شناختی عناصر منطقی جامعه هدف را در نظر می گیرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۲    
رئیس اندیشکده علمی راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با تشریح و معرفی اندیشکده ها از جای خالی این نهادها در کشور به عنوان حلقه های میانی برای ارتباط جامعه نخبگان و مردم با سیاستگذاران و مسئولان سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق بسیج اساتید کشور در یادداشتی به اظهارات برخی چهره های اصلاح طلب درباره اتفاقات اخیر پاسخ داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رئیس اندیشکده علمی راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در سلسله نشست های تخصصی دانشگاه حل مسئله با موضوع اندیشکده ها و کارگروه علمی و رویکردهای حل مسئله و بسته های سیاستی با بیان این که ایران با 59 اندیشکده در رتبه 18 جهان و چهارم آسیا قرار دارد ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۱    
عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان با بیان این که روشنگری های امام خمینی و هدایت انقلاب سبب فرار شاه از کشور شد، گفت: در ماجرای فرار شاه و نپذیرفتن او بعد از خروج از ایران توسط کشورهای مختلف از جمله آمریکا به عنوان سردمدار نظام سلطه و استکبار در جهان ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه لرستان در گردهمایی سالانه مجمع بسیجیان استان لرستان، گفت: آموزه های نهج البلاغه، بهترین شیوه های حُکمرانی اسلامی را به ما می آموزند. به گزارش تمدن لر، دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان و رئیس سازمان بسیج اساتید استان لرستان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان در نشست تخصصی دانشگاه حل مسئله با عنوان نشست علمی خبری ویژه تبیین جشنواره شهید چمران و آخرین مهلت ارسال آثار که به همت اندیشکده های علمی راهبردی بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رئیس اندیشکده گردشگری بسیج اساتید استان اصفهان در نشست تخصصی دانشگاه حل مسئله با عنوان نشست علمی خبری ویژه تبیین جشنواره شهید چمران و آخرین مهلت ارسال آثار که به همت اندیشکده های علمی راهبردی بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۸    
نشست علمی خبری ویژه تبیین جشنواره شهید چمران توسط سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با سخنرانی نمایندگان اندیشکده های گردشگری و محیط زیست این سازمان برگزار شد.
آنا / صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج اساتید و دانشجویی دانشگاه آزاد میمه اعلام کرد: اقدام سخیف نشریه فرانسوی در هتک حرمت به مرجعیت شیعه، نشانی دیگر از پایبندنبودن به حقوق بشر و مخالفت با روح آزادی واقعی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۲    
معاون پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان پایان دی ماه را آخرین فرصت ارسال آثار برای شرکت در نخستین جشنواره علمی شهید چمران اعلام کرد و گفت: امیدوارم در هفته های آینده نیز بتوانیم نشست هایی را در زمینه این جشنواره برگزار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور کمک به تمدن سازی اسلامی و تحقق دانشگاه اسلامی را برنامه بسیج اساتید دانست و گفت: کمک به کارآمدی نظام حکمرانی از مأموریت های مهم بسیج اساتید است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ معاون علمی سازمان بسیج اساتید استان قم و دبیر علمی مرحله استانی جشنواره شهید چمران از تمدید مهلت دریافت آثار این جشنواره تا پایان دی ماه سال 1401 خبرداد و گفت: بعد از دریافت آثار و انجام مراحل داوری، نفرات برگزیده استان به مرحله ملی این جشنواره راه می یابند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۷    
کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان ایلام به مناسبت اقدام سخیف و وقیحانه نشریه فرانسوی شارلی ابدو علیه ساحت، مرجعیت شیعه بیانیۀ ای را صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان با تأکید بر لزوم تقویت وحدت حوزه و دانشگاه و سند اسلامی شدن دانشگاه ها، گفت: فعالیت های مشترک علمی، پژوهشی، تحقیقاتی بین حوزه و دانشگاه ها، به ویژه در حوزه های علوم اسلامی و انسانی، گسترش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بسیج اساتید و کانون دانشگاهیان صنعتی اصفهان با صدور بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مرجعیت را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بسیج اساتید دانشگاه خوارزمی ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی، از وزارت امور خارجه خواست از همه ظرفیت های دستگاه دیپلماسی به منظور اعلام خشم و اعتراض کشورمان استفاده کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همایش مکتب شهید سلیمانی؛ بصیرت و مقاومت به همت بسیج اساتید دانشگاه کردستان، امروز، 19 دی برگزار شد.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۳    
نشست اندیشه ورزی با موضوع نسبت برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان با برنامه درسی رسمی و عمومی با حضور شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان و شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج شهید موسوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد. 43,575,040 10 دی 1393 8,533
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقدام توهین آمیز و دور از نزاکت نشریه فکاهی فرانسوی شارلی اِبدو (CHARLIE HEBDO) بار دیگر مهر تأییدی بر زبونی و اضمحلال دشمنان اسلام است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۱    
رئیس بسیج اساتید چهارمحال وبختیاری با اشاره به برنامه ریزی این نهاد برای برگزاری نخستین دوره طرح ولایت اساتید دانشگاه های چهارمحال وبختیاری در استان از اساتید دانشگاه برای حضور در این دوره دعوت کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۰    
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قم گفت: امروز که دشمن به واسطه دولت خبیث فرانسه در صدد تخریب روحانیت می باشد و این نشان از ضعف و شکست دشمن از ناحیه مقام معظم رهبری و نقش روحانیت در عرصه جامعه جهانی و اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / بسیج اساتید حوزه علمیه استان همدان در واکنش به توهین نشریه فرانسوی به رهبر معظم انقلاب، ضمن محکوم کردن این اقدام هتاکانه، دولت پَست فرانسه را شریک جرم این اهانت دانست و این اقدام را ناشی از عجز، ناتوانی و حقارت غرب برشمرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار علم و فناوری لرستان، همایش ملی مدل ها و روش های توانمندسازی گردشگری نهم و دهم اسفند ماه امسال با محوریت استان لرستان و با حمایت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان توسط سازمان بسیج اساتید استان و همکاری دانشگاه لرستان برگزار می شود. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کانون بسیج اساتید دانشگاه قم با انتشار بیانیه ای انتشار کاریکاتورهای موهن نشریه فرانسوی علیه مقام معظم رهبری را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: در این برهه از زمان، تنها بسیج است که در مقابل استکبار جهانی در دانشگاه ها می تواند اهداف انقلاب را محقق کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۵    
معاون علمی و پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان همدان از برگزاری نخستین جشنواره علمی شهید چمران در همدان خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان دی ماه به دبیرخانه ارسال کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۳:۲۰    
حوزه/ کرسی علمی ترویجی معامله قرن و بازتاب آن در جهان اسلام همزمان با دهه بصیرت از سوی دانشکده اصول الدین قم با همکاری بسیج اساتید برگزار می شود.
آنا / خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرشید سلیمی گفت: علمای علوم اجتماعی نظرشان بر این است که الگو ها و اسطوره های جامعه باید به مردم و جوانان معرفی شوند؛ زیرا رمز پیشرفت جامعه و ارتقای آن در پیروی از اسطوره هاست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان با بیان اینکه الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران، بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهید چمران هستند، گفت: استاد تراز انقلاب اسلامی، مرزی برای دانش نمی شناسد و پیوسته تلاش می کند یکی پس از دیگری، مرزهای دانش را فتح کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۷    
مدیر بسیج اساتید شهرستان سوادکوه گفت: اگر شبیه سردار سلیمانی باشیم بسیاری از مشکلات جامعه حل می شود و سردار سلیمانی بیش از 40 سال بدون ادعا در جبهه های مختلف جنگید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قاسم محمدی نژاد، رئیس بسیج اساتید استان کرمان و معاون آموزشی دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیان اینکه حضور هزاران مردم در سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی شبیه پیاده روی های اربعین است ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید استان بوشهر گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اسوه و فرمانده ای بی نظیر بود.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا ابن الدین حمیدی گفت: هدف جنگ ترکیبی دشمن بی تصمیمی و ایجاد ناامیدی در مردم بوده و سناریو های پیچید ه ای را در این جنگ برای تجزیه کشور ایران ایجاد کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز ملی مقاومت بیانیه ای صادر کرد و در آن بر لزوم فعالیت دلسوزان انقلابی و فعالان عرصه فرهنگ در رابطه با تبیین رسالت شهیدانی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر خودسازی جوانان و زنده کردن روح مقاومت در آنان، تأکید کرد.