سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۷:۱۵Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح سنجش سلامت»

خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، سید جلال رحیمی بیدک ضمن تاکید بر اهمیت سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان گفت : 25 خرداد ماه آخرین مهلت برای سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی طرح سنجش استان همدان از ارزیابی بیش از 90 درصد نوآموزان همدانی در طرح سنجش سلامت جسمانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۶    
دبیر اجرایی طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی خوزستان : از دی ماه سال گذشته تاکنون 77 هزار و 474 نوآموز خوزستانی سنجش سلامت شده اند و 78 هزار و 292 نوآموزان نیز که نوبت گیری کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اجرایی طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی خوزستان از سنجش 77 هزار و 474 نو آموز در طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهلت طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان تا 10 خرداد در خراسان جنوبی تمدید شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح سنجش سلامت روان داوطلبان ورود به حوزه به همت مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در مشهد گفت: خانواده ها تا 10 خرداد 1402 فرصت دارند برای ثبت نام و نوبت گیری طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۶    
به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش والدین ایرانی و اتباع خارجی تا دهم خرداد فرصت دارند ثبت نام سنجش کودکانشان را انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش نهاوند از اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان خبر داد و گفت: امسال 2 هزار و 700 نوآموز در نهاوند وارد مدرسه می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ مسعود حمیدی نژاد امروز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه 1402 در گفتگو با روابط عمومی و ضمن تایید این خبر اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۹    
تاکنون 13 هزار و 101 نفر در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان خراسان جنوبی، ارزیابی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 13101 نفر در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان خراسان جنوبی سنجش شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از هشت هزار نوآموز کلاس اولی استان تاکنون برای نوبت گیری شرکت در طرح سنجش سلامت اقدام نکرده اند ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
طرح سنجش سلامت همکاران سردفتر و دفتر یار با همراهی و مشارکت خوب همکاران در محل کانون سردفتران و دفتری تران استان قم در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۲    
مدیر آموزش و پرورش استثنایی گیلان از اجرای طرح سنجش سلامت بیش از 34 هزار نوآموز در استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش استثنایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: تاکنون حدود 12 هزار دانش آموز کلاس اولی مورد سنجش و ارزیابی قرا گرفته اند و حدود 20 هزار دانش آموز هم برای اجرای طرح سنجش سلامت در نوبت هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۵    
دهمین مرکز ثابت سنجش با حضور مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه و منابع و معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش و رییس آموزش و پرورش استثنایی استان افتتاح شد. ...
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۲    
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گیلان با بیان اینکه در اجرای طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان برخلاف سال های گذشته خانواده ها باید برای نامنویسی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان آماده ورود به دبستان و مراکز پیش دبستانی در گلستان خبرداد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۱    
مدیر آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: در حال حاضر 15 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شرکت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: در حال حاضر 15 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شرکت کرده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان سمنان گفت: سنجش سلامت ویژه نوآموزان بدو ورود به دبستان در سراسر استان تا پایان اردیبهشت ماه سال 1402 ادامه خواهد داشت. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کلام تازه / آموزش و پرورش شهرستان چناران به منظور بررسی سلامت جسمانی دانش آموزان، طی اطلاعیه ای زمان آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان را اعلام نمود. این طرح هر ساله هم زمان با آغاز ثبت نام مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی آغاز می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه: نوآموزان برای مراجعه به پایگاههای سنجش سلامت تا 31 خرداد امسال فرصت دارند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش استثنایی کهگیلویه و بویراحمد از آغاز طرح سنجش سلامت خبر داد و از والدین خواست کودکان 4 تا 6 ساله خود را در این طرح ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت پایگاه های طرح سنجش سلامت جسمانی از روز دوشنبه 14 فروردین ماه آغاز خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، محسن موسیوند معاون آموزش ابتدایی نهاوند با اعلام این خبر گفت: برخلاف سال های گذشته که فراخوان سنجش سلامت نوآموزان، توسط مدیران مدارس ابتدایی و در ایام تابستان انجام می شد، در رویکرد جدید طرح سنجش، اولیای محترم نوآموزانی که مهر 1402 کلاس اولی هستند ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خانم احسانی از اجرای طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود جامعه الزهرا سلام الله علیها خبر داد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۲    
گرگان | طرح سنجش سلامت ائمه جمعه و اساتید سطوح عالی مدارس علمیه استان گلستان به همت معاونت سلامت و بیمه های مرکز خدمات استان اجرا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۷    
لرستان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد از آغاز طرح سنجش سلامت جسمانی کلاس اولی ها در بروجرد خبر داد. نریمان سبحانی نیا عنوان کرد: طرح سنجش در یک پایگاه واقع در میدان صفا و مدرسه بوعلی دایر شده و فعالیت آنها تا اواخر شهریورماه امسال ادامه دارد. ...
تهران | طرح سنجش سلامت طلاب جدید الورود به حوزه های علمیه خواهران، با همکاری مرکز خدمات حوزه ی علمیه استان و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران در مدارس علمیه برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: طرح سنجش سلامت دانش آموزان پیش دبستانی برای سال تحصیلی 1402 - 1403 آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مشهد رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان از این پس محدود به ایام تابستان نیست و در کل ایام سال قابل اجرا است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۶    
والدینی که نوآموز اول ابتدایی و پیش دبستانی دارند می توانند از امروز برای انجام ثبت نام طرح سنجش سلامت دانش آموزان اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۵    
طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی نوآموزان بدو ورود به دبستان برای سال تحصیلی جدید در استان همدان آغاز شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۷    
دانش آموزان دوره پیش دبستانی می توانند در طرح سنجش سلامت شرکت کنند. والدینی که فرزندشان امسال در دوره پیش دبستانی ثبت نام کرده اند خودشان یا مدیر واحد پیش دبستانی می توانند به سامانه مراجعه و برای نوبت گیری اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۲    
سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان از فعالیت پایگاه های طرح سنجش نوآموزان پیش دبستان در مراکز مشکلات ویژه یادگیری استان از فردا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: طرح سنجش سلامت نوآموزان ورود به دبستان از اوایل بهمن در 16 پایگاه استان اجرا می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرایند اجرای طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی یک و دو با تحولی نو آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان از پیش بینی پوشش 90 درصدی نوآموزان استان در طرح جدید سنجش سلامت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۶    
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز طرح سنجش سلامت نو آموزان کرمانشاهی خبر داد و گفت:15 پایگاه برای نوبت گیری سنجش فعال است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: جلسه هماهنگی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان منطقه نظرکهریزی برگزار شد .
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ نشست ستاد هماهنگی طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان با حضور علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از معاونین و رؤسای ادارات داخلی این اداره کل و نمایندگان سایر دستگاه های اجرایی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از آغاز سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در 14 پایگاه سنجش نوآموزان خبر داد و گفت: طرح سنجش نوآموزان در سطح استان از 20 دی ماه شروع و تا پایان اسفندماه ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام با اشاره به آغاز اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در این استان از اول دی ماه گفت: برای اجرای این طرح 16 پایگاه استقرار یافته است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۴    
مشهد | معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه با اشاره به این که در طرح سنجش سلامت اولویت های درمانی شناسایی و برنامه ریزی ها بر اساس داده های این طرح انجام می شود، گفت: در طرح سنجش سلامت برای طلاب پرونده الکترونیکی سلامت صادر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان یزد از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی ها و بدو ورود به کلاس اول خبر داد.
خرم آباد/ طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان لرستان در شهرستان های بروجرد، دورود، ازنا و الیگودرز اجرا شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۳    
رشت/ طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود حوزه علمیه استان گیلان به همت مرکز خدمات استان اجرا شد.