چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۶:۲۲Oct 2020 28

جدیدترین‌های «گروهک منافقین»

بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، گروهک منافقین خلق که در طول حیات خبیثانه خود اقدامات وحشیانه ای علیه هم وطنان خود انجام دادند، از عبرت های بزرگی است که باید برای همیشه آن را به خاطر سپرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: گروهک منافقین یکی از گروهک هایی بود که خیانت های بسیاری را علیه کشورمان انجام داد.آن ها در جنگ تحمیلی نیز به سوی دشمن بعثی رفتند و در چند عملیات علیه کشورشان جنگیدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح طلبان که اکنون در صف اول انتقاد از وضع موجود ایستاده اند، خود بانی و مسبب اصلی این وضع هستند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در آستانه برچیده شدن تحریم تسلیحاتی ایران، کشورهای غربی که گروهک ترویستی منافقین را پناه داده اند، بار دیگر این مُهره سوخته را به بازی گرفته و با عروسک خیمه شب بازی خود مشغول شده اند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۵:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای عضویت در دیوان عالی آمریکا سابقه وکالت برای گروه تروریستی منافقین را دارد.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در جنگ تحمیلی چندان صحبتی از ایرانی و غیرایرانی نبود، بلکه بیشتر از حق و باطل حرف بود. به همین دلیل همان طور که عده ای از ایرانی ها در قالب گروهک منافقین به لشکر بعث عراق پیوستند، عده ای از مجاهدان عراقی هم به سپاه ایران پیوستند و با بعثی ها جنگیدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۷    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی هابیلیان فیلمی از شورش منافقین را منتشر کرد: گروهک منافقین در 5 مهر 1360 و پس از یک دوره ترور و شورش در 30 خرداد همین سال مجدد به یاغی گری پرداختند که با واکنش مردم و نیروهای امنیتی مواجه شدند. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خوابگردها بیانگر ارتباط رهبران سازمان منافقین با نهاد های اطلاعاتی و نظامی عراق 1381 1358 است که انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عملیات مرصاد یادآور آخرین عملیات جنگ تحمیلی است که نسبت به اغلب این عملیات ها از نظر ماهیت مهاجمان متفاوت است؛ در عملیات غرور آمیز مرصاد، طرف متهاجم گروهک منافقین منصوب به سازمان مجاهدین خلق بوده است که به دست یاری گر خداوند بعد از شکست مفتضحانه خود در تنگه مرصاد می توان گفت برای همیشه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
"امام به همین گروهک منافقین که خواسته بودند بیایند با ایشان ملاقات کنند، پیغام دادند که اگر شما به حق عمل کنید، من میآیم سراغ شما."
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در ساعت 19:30 روز 15شهریور ماه سال 1361در اقدامی تروریستی، گروهک منافقین با انفجار بمب در خیابان خیام تهران ده ها تن از هموطنان را کشته و زخمی کردند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۴    
چند روز پس از انفجار، یکی از عوامل گروهک منافقین که در زندان است در مصاحبه ای اعتراف و اعلام می کند، بدون شک اعضای این گروهک در انفجار حرم مطهر رضوی دست داشته اند. بخش هایی از صحبت های علیرضا رحمانی با نام مستعار حمید رضایی را بخوانید که سال 1373 در قدس به چاپ رسیده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۸    
ایرنا - تهران - 8 شهریور ماه 1360 محمدعلی رجایی رئیس جمهوری و محمد رضا باهنر نخست وزیری با انفجار بمب توسط گروهک منافقین به شهادت رسیدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مقابله با گروهک منافقین که ذات پلید و قدرت طلب خود را برای مردم عیان کرده بودند و آشکارا دست به قتل مردم و غارت اموال آنان می زدند، آزمونی بود که سید اسدالله ظفرمندانه آن را پشت سر گذاشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منافقین نمایشگاه های مختلفی در سطح شهر برگزار می کردند و سعی در اغوای جوانان داشتند. برپایی نمایشگاه عکس و سخنرانی در گوشه و کنار شهر از اهم فعالیت های آن ها بود. گروهک منافقین در ادامهٔ تلاش های خود، جوانان انقلابی را شناسایی و ترور می کردند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سریال شاهرگ جدیدترین مجموعه تلویزیونی بود که با مضمون سال های دهه شصت و فعالیت گروهک منافقین ساخته شد و هر شب (از جمعه تا چهارشنبه) رأس ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه دو رفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
جدیدترین قسمت از برنامه نردبان سراغ پرونده مستند هایی با موضوع منافقین رفته و چهره سازمان مجاهدین خلق در فیلم مستند را بررسی کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمایت ایران اینترنشنال از گروهک منافقین تنها یک تنفس مصنوعی به گروهکی است که در ایران هیچ پایگاهی ندارد و این حمایت هیچ نفعی برای آل سعود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد با اشاره به حمایت های برخی قدرت های غربی از گروهک تروریست نفاق عنوان کرد: سرنوشت این گروهک علی رغم این حمایت ها تغییر نخواهد کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: دو دولت که بعد از جنگ تحمیلی روی کار آمدند توجه به جنابت سازمان منافقین را کنار گذاشتند و موجب شدند نسل های بعدی چیزی از آن دوران و جنایات منافقین ندانند. ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری با گرامیداشت سالگرد عملیات مرصاد، اظهارکرد: گروهک منافقین اگرچه امروز پیر و فرتوت و تبدیل به دایناسورهای تروریست شدند اما در زمان جنگ تحمیلی و دهه 60 هم که ساز وبرگ داشتند و مورد حمایت صدام و قدرت های خارجی ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جنایت هایی که گروهک منافقین در طول دهه 60 مرتکب شد، دارای همان مختصاتی است که داعش امروز به آن مشهور و معروف است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
برترین ها: حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به عملیات مرصاد که به شکست و خروج گروهک منافقین از کشور منجر شد، نوشت: ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور مجلس معتقد است ملت ایران در بزنگاه های حساس تاریخی با منافق شناسی خود باعث شدند گروهک منافقین هیچگاه به اهداف خود در براندازی نظام جمهوری اسلامی نرسد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر فوری ، سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) سازمان سیاسی چپ گرا با ساختار شبه نظامی است که از اواسط دهه 40 برای مبارزه با رژیم پهلوی تاسیس شد اما بعد از انقلاب اسلامی کشتارهای زیادی در داخل ایران مرتکب شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۰    
گروهک منافقین درحالی که در ابتدا ادعای مبارزه برای آزادی خلق را داشت، به درگیری با خلق روی آورد و با ترور و کشتار 17هزار نفر از مردم این سرزمین نشان داد که هرگز نمی تواند برای ایران دموکراسی را همراه بیاورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد:حافظه تاریخ ایرانیان گواهی می دهد گروهک منفور و خائن منافقین، آخرین حلقه استکبار و صهیونیسم بین المللی برای درهم شکستن مقاومت پیروزمندانه ایران است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یعقوب رضازاده به مناسبت سالروز عملیات مرصاد به بیان بخشی از اقدامات تروریستی گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: سازمان منافقین از اوایل انقلاب به نوعی در عملیات های ترور از جمله انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، دفتر نخست وزیری، ترورهای ائمه جمعه، ترور دانشمندان هسته ای ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت معارف جنگ ارتش با اشاره به تهدیدات اخیر گروهک تروریستی منافقین گفت: از نظر عملیاتی و رزمی حسابی روی این پیرمرد و پیر زن های خائن، جانی و احمق باز نمی کنیم.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
چهارم مرداد مصادف است با آغاز عملیات مرصاد، زمینه این عملیات را می توان در تصور و تحلیل نادرست گروهک منافقین از اوضاع سیاسی نظامی ایران جست. سازمان مجاهدین خلق در نشستی مشترک با رژیم بعث به این نتیجه رسید که با یک عملیات نظامی با حمایت ارتش صدام و خصوصا نیروی هوائی ...
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از سقوط حکومت صدام و پناه بردن منافقین به دامن آمریکا و اروپا، آنها تلاش فروانی برای نقش آفرینی خود می کنند اما با جنایاتی که مرتکب شدند هیچ گاه نمی توانند محبوبیتی در بین مردم کسب کنند.
598   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای پایانی 8 سال دفاع مقدس و پس از قبول قطع نامه 598 شورای امنیت توسط ایران، گروهک منافقین با ادعای اینکه 48 ساعته به تهران می رسند، عملیاتی نظامی را آغاز کردند که حاصل آن، شکست مفتضحانه شان توسط نیروهای نظامی و مردمی ایران بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز وامام جمعه کرج با اشاره به فعالیت های تبلیغاتی گروهک منافقین از طریق فضای مجازی گفت : گروهگ منافقین با جنگ هشتک ها در فضای مجازی باورهای دینی را هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز وامام جمعه کرج با اشاره به فعالیت های تبلیغاتی گروهک منافقین از طریق فضای مجازی گفت : گروهگ منافقین با جنگ هشتک ها در فضای مجازی باورهای دینی را هدف قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی در صفحه اینستاگرام خود، پخش نشست گروهک منافقین در رسانه سعودی ایران اینترنشنال را تحلیل کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۲    
هماهنگی و همراهی این روزهای شبکه سعودی اینترنشنال با گروهک منافقین، پخش زنده سخنان رجوی و قرار دادن هشتگ اعدام نکنید در بالای صفحه تلویزیون خود، موجب شد تا بسیاری عنوان کنند که اینترنشنال به جاده صاف کن مسیر دشمنی های منافقین با جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
میتینگ سالانه گروهک تروریستی منافقین در حالی برگزار شد که شبکه ایران اینترنشنال این مراسم را بصورت زنده پخش کرد. این رسانهها که توسط دشمنان ایران مانند سعودی تامین مالی میشوند مدعی اند دنبال آزادیخواهی در ایران هم هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۶    
کاربران شبکه های اجتماعی به برگزاری همایش آزادی توسط گروهک منافقین واکنش نشان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اجلاس امسال گروهک منافقین را به جرات می توان آخرین تقلای منفورترین تشکل تروریستی تاریخ معاصر ایران دانست که تنها به دنبال اثبات کارآیی خود برای کارفرمایان سعودی و صهیونیستی خود است تا پرت شدن خود را به درون زباله دان تاریخ اندکی به تعویق بیاندازد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انفعال توجیه ناپذیر دستگاه سیاست خارجی در برابر این اقدام و موج سواری اعضای گروهک منافقین که سال هاست در تلاش هستند با طرح چنین ادعاهایی به نقش آفرینی های خود گستره بیشتری ببخشند تا حد زیادی یادآور پرونده میکونوس و ائتلاف گروهک های ضدانقلاب با دولت های اروپایی با نیت ضربه زدن به کشورمان است.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در پی اشراف اطلاعاتی بر روی تحرکات و فعالیت های عناصر خودفروخته منافقین در داخل کشور؛ تیم اقدامی این سازمان تروریستی که به منظور انجام عملیات ایضائی وارد استان فارس شده بود توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و منهدم و اعضای آن دستگیر شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۹    
در ایامی که گروهک منافقین روز به روز به پایان خود نزدیک می شوند و اعضای پیر و فرتوت سرای سالمندان آلبانی خسته از انتشار توییت های فیک و جعلی به دنبال یک دورهمی هستند، ویروس کرونا این دلخوشی را هم از آنها گرفت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: گروهک منافقین در آستانه تجمع سالیانه خود به منظور پوشش خلاء های هویتی و رسانه ای، پروژه مرده انگاری مریم (رجوی) را کلید زدند. در این پروژه منافقین با ارسال ایمیل به برخی از سایت ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
از موج سازی ضدانقلاب و گروهک منافقین با استفاده از اکانت های فیک و همراهی اکانت های باهویت و بی هویت سعودی ها و حتی برخی سلبریتی های داخلی که بگذریم، موضع عجیب، قابل تامل و شاید خنده دار تیم وکلای این متهمان نیز نباید مغفول بماند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در کمتر از 24 ساعت گذشته شایعه ای در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که از مرگ مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین موسوم به مجاهدین خلق در اثر ابتلا به کرونا خبر می دهد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مریم رجوی ، سرکرده گروهک منافقین در اثر ابتلا به کرونا کشته شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
انسان های جنایت کار و تروریست همیشه خبرمرگشان باعث خوشحالی مردمان یک سرزمین می گردد.خبرمرگ ملکه ترور،باعث شادی ملت ایران گشته است قوه قضاییه از این پس به شکایات مطرح شده از سمت بانک ها و موسسات اعتباری که به دریافت سود و جریمه تسهیلات، بیشتر از نرخ اعلام شده توسط بانک مرکزی رسیدگی نخواهد کرد. ...