دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۴:۰۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک منافقین»

پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد رصد سایبری بنیاد هابیلیان که اقدامات گروهک های تروریستی ضد ایرانی را رصد و تحلیل می کند، امروز یکشنبه فهرستی شامل 256 حساب کاربری گروهک منافقین را با منشأ کشور آلبانی کشف و شناسایی کرد. به گفته هابیلیان صد ها صفحه جعلی دیگر وابسته به این گروه در توییتر فعالیت می کنند. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر در توییتر بیان کرد: آلمان برای اجرای عدالت باید دادگاه هایی چون نورنبرگ برای مجازات منافقین برپا کند. نه اینکه به آن ها مصونیت بدهد!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید صیادشیرازی، عید غدیر سال 1378 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا به درجه سرلشکری نایل و سرانجام صبح روز 21 فروردین 1378 توسط گروهک منافقین ترور شد و به درجه شهادت رسید که پس از شهادت به درجه سپهبد ی نائل آمد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۰    
در روزهای گذشته، صدها حساب کاربری ساختگی فیس بوک که مرتبط با فرقه مجاهدین خلق بودند، شناسایی و حذف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۱    
شرکت فیسبوک اعلام کرد حساب های متعلق به گروهک مجاهدین خلق را از روی این پلتفرم حذف کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۶    
ICTna.ir – فیس بوک از حذف هزاران حساب کاربری مرتبط با گروهک منافقین مستقر در آلبانی خبر داد. به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) ...
خبرگزاری ایرنا: شبکه اجتماعی فیس بوک در حالی صدها حساب کاربری در ارتباط با گروه منافقین در آلبانی را حذف کرد که اعضای این گروه با استفاده از حساب های کاربری، تصاویر و پروفایل جعلی به انتشار پست های انتقادی از دولت ایران می پرداختند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فیس بوک صد ها حساب مرتبط با گروهک معاند با ایران را که از آلبانی هدایت می شده را حذف کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آسوشیتدپرس، این حساب ها وابسته به گروهک منافقین بوده است و در بسیاری از موارد از نام و عکس پروفایل جعلی استفاده می کرده اند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۰    
مروری بر مواضع آیت الله منتظری در مواجهه با منافقین و بازخوانی فراز و نشیب دیدگاه های وی در این مورد نشان از تغییرات عمیق نظری و سیاسی وی دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۴    
عضو کمیسیون های آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به موضوع رسیدگی به دادخواست اعضای سابق منافقین توسط شعبه بین الملل قوه قضاییه اشاره کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست 42 نفر از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین به ریاست قاضی پورمریدی برگزار شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : راز جنایت های وحشیانه گروهک منافقین در دومین دادگاه امروز فاش شد مسعود رجوی دختران زیر 18 سال را به مردان مسن واگذار می کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دادگاه شکایت اعضای گروهک منافقین از سرکردگان این سازمان تروریستی را ببینید:
خبرگزاری ایسنا: قوه قضاییه از برگزاری دادگاهی برای "گروهک تروریستی منافقین" در "شعبه 55 دادگاه حقوقی و عمومی بین الملل تهران" خبر داد. مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
اولین دادگاه رسیدگی به دادخواست 42 نفر از اعضای سابق گروهک و فرقه تروریستی منافقین در شعبه 55 دادگاه حقوقی و عمومی بین الملل تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به شکایات آسیب دیدگان گروهک منافقین در شعبه 55 کیفری با صلاحیت رسمی بین المللی و به ریاست قاضی پور منیر آغاز شد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: مجموعه سرچشمه با هدف بررسی موضوعات مختلف تاریخ انقلاب با حضور شاهدان عینی و کارشناسان با به تصویر در آوردن فیلم های کمتر دیده شده انقلاب به روی آنتن شبکه پنج رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مقابله نیروهای امنیتی نظام جمهوری اسلامی با پشتوانه اطلاعات و همکاری مردم، در کوتاه زمانی عرصه را بر منافقین تنگ کرده و سرانجام در کمتر از هشت ماه از آغاز عملیات ترور توسط آنان، مرکزیت اصلی گروهک، شناسایی و منهدم شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۲۲    
ایسنا : دادگاهی در بلژیک با تکیه بر ادعاهایی بی اساس و ساختگی، دیپلمات ایرانی را به دلیل اتهامی که پیش تر از سوی مقامات ایران قویا رد شده است، به 20 سال حبس محکوم کرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دادگاهی در بلژیک با تکیه بر ادعاهایی بی اساس و ساختگی، دیپلمات ایرانی را به دلیل اتهامی که پیشتر از سوی مقامات ایران قویا رد شده است، به 20 سال حبس محکوم کرد. ...
دادگاهی در بلژیک، دیپلمات کشورمان را به عنوان مغز متفکر نقشه خنثی شده بمب گذاری در گردهمایی گروهک منافقین متهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رجوی با تشکیل ارتش آزادی بخش ملی می خواست وانمود کند که گروهک منافقین از مرحله ترور گذر کرده و اکنون به مرحله ای رسیده است که می تواند اقدام به جنگ ها ی کلاسیک کند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
روایت تفکرات ایدئولوژیکی و نحوه زندگی اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق از زبان یکی از اعضای آن در مستند اشتباه از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در شرایط اوایل انقلاب، برخی از اعضای منافقین توانستند با بهره گیری از ارتباطات قدیمی خود با برخی مقامات دولت موقت در درون بعضی از مراکز حساس سیاسی و قضایی رخنه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در سال 1344 سه نفر از اعضای سابق جبهه ملی دوم و نهضت آزادی، تصمیم گرفتند در مبارزه علیه رژیم شاه، سازمانی سیاسی نظامی به وجود آورند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
جورج تاناسی، روزنامه نگار تحقیقی و شناخته شده آلبانی که به تازگی درباره شرایط کرونا در کمپ گروهک منافقین تحقیقات میدانی را آغاز کرده است این کمپ را شبیه سردخانه یک بیمارستان برای معالجه بیماران مبتلا به Covid-19 دانسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
دایی اسماعیل از کارگران مؤمن و از پیروان صدیق خط امام و عضو انجمن اسلامی کارخانه بود که فعالیت های زیادی علیه گروهک منافقین انجام داده بود و همین بهانه ای شد تا او در لیست ترور منافقین قرار بگیرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۲:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره احضار سفرای آلمان و فرانسه گفت: جای بسی شرم است که برخی کشورهای اروپایی سالهاست مامن تروریست ها از گروهک منافقین گرفته تا جنایتکاران الاحوازیه شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری گزتا ایمپکت آلبانی به تازگی گزارشی را در خصوص مرگ های مشکوک به کووید - 19 در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین منتشر کرده است. این گزارش از مرگ و دفن شش عضو گروهک منافقین در ماه گذشته میلادی پرده برمی دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری گازتا ایمپکت نوشت: یعقوب معراجی از اعضای جدا شده گروهک منافقین که اخیراً گزارش فساد مالی آن گروهک را به پلیس فرانسه ارائه داده است ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
زنده یا مرده بودن مسعود رجوی ملعون، تأثیری در فروپاشی تدریجی تشکیلات گروهک تروریستی منافقین ندارد، برخی شواهد، حکایت از آن دارد که او دیگر وجود خارجی و یا دست کم حضور اثرگذار ندارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری امریکن هرالد تریبیون نوشت: هزینه تامین مالی سخنرانی جولیانی، بولتون، پارلمانتر ها و... در مراسمات گروهک منافقین، هزینه کمک مالی به احزابی، چون حزب راستگرای اسپانیا، هزینه به برخی رسانه های معتبر برای درج اخبار گروهک و موارد دیگر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرنوشت گروهک منافقین بارها در فیلم و سریال های مختلف مورد اشاره قرار گرفته و حالا خانه امن از موضعی متفاوت به تحلیل آن پرداخته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه گمانه زنی های خبرگزاری فارس درباره ترور شهید محسن فخری زاده این خبرگزاری با انتشار مطلبی تحت عنوان "هویت شهید فخری زاده چگونه در دولت اصلاحات به دست غربی ها رسید؟" نوشت: هویت فخری زاده را دولت اصلاحات لو داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اسلام تایمز نوشت: شبکه ی اجتماعی توئیتر روز چهارشنبه صفحه ی فارسی مریم رجوی سرکرده ی گروهک تروریستی منافقین (مجاهدین خلق را مسدود کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
زولتان وارگا هاژونیس سفیر مجارستان در تهران با محمدحسن آصفری رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و مجارستان دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: نشریه نیوزویک در گزارشی در خصوص توییت انتقادی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مورد رودی جولیانی وکیل رئیس جمهور آمریکا، نوشت ایران جولیانی را به دلیل ارتباط با گروهک منافقین هدف انتقاد و تمسخر قرار داد. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب دادسرای سنقر از دستگیری 3 نفر از عاملین گروهک منافقین در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۱    
قسمتی از مصاحبه بی بی سی با بولتون مشاور سابق جنگ طلب ترامپ که در ازای دریافت پول در مراسم منافقین در پاریس شرکت کرده بود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، شبکه 4 تلویزیون انگلیس از زندگی غیرطبیعی فرقه رجوی (منافقین)گزارشی را پخش کرد. در این گزارش به ساخت و سازهای گروهک منافقین در حومه آلبانی اشاره کرده و آنرا بزرگترین بنای ساخته شده توسط آنها دانسته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
برنامه تاریخی "سرچشمه" با موضوع بازخوانی تغییر ایدئولوژی در گروهک منافقین پخش می شود و با شروع لیگ برتر محمدرضا احمدی به فوتبال برتر اضافه می شود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، گروهک منافقین خلق که در طول حیات خبیثانه خود اقدامات وحشیانه ای علیه هم وطنان خود انجام دادند، از عبرت های بزرگی است که باید برای همیشه آن را به خاطر سپرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: گروهک منافقین یکی از گروهک هایی بود که خیانت های بسیاری را علیه کشورمان انجام داد.آن ها در جنگ تحمیلی نیز به سوی دشمن بعثی رفتند و در چند عملیات علیه کشورشان جنگیدند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح طلبان که اکنون در صف اول انتقاد از وضع موجود ایستاده اند، خود بانی و مسبب اصلی این وضع هستند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در آستانه برچیده شدن تحریم تسلیحاتی ایران، کشورهای غربی که گروهک ترویستی منافقین را پناه داده اند، بار دیگر این مُهره سوخته را به بازی گرفته و با عروسک خیمه شب بازی خود مشغول شده اند.