شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۸:۵۷Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاشمر»

بسیج   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن خراسان رضوی گفت: بازسازی 600 واحد از مجموع 900 واحد تخریبی زلزله در شهرستان کاشمر به پایان رسیده است.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
آرامگاه شهید آیت الله سید حسن (ره)پذیرای صدها نفر از مادران و طفلان شیرخوار به یاد کوچک ترین سرباز دشت کربلا در محل آرامگاه شهید آیت الله سیدحسن مدرس (ره) شهرستان کاشمر بود. مادران و نوگلان حسینی همزمان در اولین جمعه ماه محرم و مادران با نوای لالایی، برای شش ماهه ی کربلا عزاداری کردند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی پس از زمین لرزه 5 ریشتری کاشمر و پس لرزه های آن کمتر شبی بوده که خانواده ها چشمان خود را با بیم وقوع زلزله ای دیگر نبندند؛ یک، دو و...لرزشی که ناگهان می آید و طی فقط چند ثانیه کلی خرابی و تلفات جانی به بار می آورد.
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۱۵    
مخبر کمیسیون اقتصادی گفت: به علت بی ثباتی در نهاد بانک مرکزی طرح استقلال بانک مرکزی تهیه شده که در صورت تصویب در مجلس رئیس کل بانک مرکزی با تایید رئیس جمهور و رای اعتماد مجلس منصوب خواهد شد. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۰    
مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی با حضور پرشور مادران و شیرخواران در محل آرامگاه شهید مدرس (ره) برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۵    
کاشمر (پانا) - معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان کاشمر گفت: هدف از برگزاری سوگواری احلی من العسل الگو قرار دادن قاسم بن الحسن(ع) برای نوجوانان است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۳    
نماینده مردم کاشمر در مجلس دوازدهم با بیان اینکه قوانین مجرمانه زیادی وجود دارد و لازم است کم شود، گفت: مجلس باید در تنقیح قوانین به قوه قضاییه کمک کند چراکه این موضوع در اجرای دقیق سند تحول قضایی راهگشا خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۰    
اقتصاد ایران: کاشمر- در این فیلم سنت دیرینه عزاداری محرم در شهر کاشمر را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۹    
کاشمر- در این فیلم سنت دیرینه عزاداری محرم در شهر کاشمر را مشاهده می کنید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کاشمر- رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر گفت: 30 روحانی برای برپایی و اقامه عزای امام حسین(ع) به کاشمر از شهرهای قم و مشهد حضور دارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۷    
شبکه دامپزشکی کاشمر با توجه به بروز بیماری تنفسی IBR در برخی از دامداری های استان نسبت به شیوع این بیماری هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: عملیات "پی ریزی" (فونداسیون) منازل تخریب شده در زلزله 29 خرداد ماه این شهرستان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دو سالی می شود که وضع وزنه برداری کاشمر تعریفی ندارد و مشکلات این رشته آن قدر زیاد است که صدای ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان را درآورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۵    
سارق محتویات داخل خودرو با 7 فقره سرقت در شهرستان کاشمر دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سابقه فعالیت در عرصه هنر عکاسی در شهر کاشمر قریب به یک قرن می رسد. وقتی اولین بار حاج علی اصغر رحیمی طلاساز این شهر 80 سال قبل تجهیزات ابتدایی عکاسی را به شهر آورد و مهدوی اولیایی در زمره قدیمی ترین عکاس باشی های این دیار، آموزش های لازم را فرا گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۶:۰۷    
اعضای شورای شهر کاشمر با درخواست شهرداری مبنی بر واگذاری کشتارگاه دام شهرستان با ترک تشریفات موافقت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۶:۰۰    
نجاتگران جمعیت هلال احمر کاشمر مرد 50 ساله آسیب دیده رادر ارتفاعات شمالی کاشمرنجات دادند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۶    
کاشمر (پانا) - هیأت دانش آموزی قاسم بن الحسن(ع) همزمان با ایام سوگواری شهادت سیدالشهدا(ع) با حضور پرشور دانش آموزان در کانون فرهنگی و تربیتی لقمان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشمر (پانا) - امام جمعه شهرستان کاشمر گفت برای پشتیبانی از کودکان و نوجوانان در جمع آن ها حضور یافته ایم و از جوانان و نوجوانان مسجد جامع، ویژه تر پشتیبانی خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برداشت طالبی در کاشمر آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۲    
کاشمر(پانا)- دبیر قرارگاه میدان چهارده صفر سه پسران شهرستان کاشمر گفت: قرارگاه میدان 14 صفر3 را بزرگترین میدان کنشگری نوجوانان به منظور ایجاد شور و نشاط در جامعه است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۳    
رئیس سازمان توسعه و تجهیزات مدارس کشور با بیان اینکه 13 مدرسه از تعداد مذکور دانش آموز حداقلی داشتند و قدیمی ساز بودند، گفت: زمانی که روستاها خالی شدند، به این مدارس آسیب جدی وارد شد و سه مدرسه باید به صورت کامل تخریب و بازسازی شوند و با حضور خیرین جمعه این کار انجام شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشمر (پانا) - مردم عشایر غیور و شهیدپرور کاشمر در منطقه عشایری پای صندوق های رأی حاضر شدند و رأی خود را در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صندوق انداختند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کاشمر- در این فیلم حضور مردم انقلابی شهرستان کاشمر در پای صندوق های رای در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری را مشاهده می کنید.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۷    
کاشمر (پانا) - رأی اولی ها با شور و حرارت مثال زدنی در انتخابات یازدهم اسفند ماه شرکت کردند و از دلیل خود از شرکت در انتخابات گفتند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
توزیع 97 صندوق اخذ رای دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان کاشمر با حضور نماینده فرماندار، ناظرین شورای نگهبان و نیروی انتظامی هر شعبه در محل فرمانداری شهرستان کاشمر انجام شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایت مدار کاشمر با حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، رای خود را به صندوق انداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کاشمر- امام جمعه کاشمر گفت: انتخابات مساله مهم کشور و قدرت آفرین است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۰    
مشهد-ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: رای دهندگان در شهرستان کاشمر خراسان رضوی تا ظهر امروز مشارکت پرشوری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری داشته اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۸    
فرماندار کاشمر از افزایش 2 برابری میزان مشارکت در 4 ساعت اولیه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان نسبت به مرحله اول خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۱    
کاشمر- در این فیلم حضور مردم انقلابی شهرستان کاشمر در پای صندوق های رای در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس ستاد انتخابات شهرستان کاشمر گفت: 2500 نفر عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی، انتظامی، امنیتی، ستادی و خدماتی کار برگزاری مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان را بر عهده دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 800دستگاه چادر در اردوگاه های اسکان اضطراری شهری و روستایی برپا شده است
به گزارش هوادار نیوز عرفان حسین پور طی حکمی از سوی موسی الرضا کبیری ریاست هیات ورزش همگانی، به عنوان مسئول کمیته فری استایل شهرستان کاشمر منصوب شد. عرفان حسین پور استاد حرکات نمایشی با توپ "فری استایل" در استان خراسان رضوی بوده و برنامه های متنوعی در این خصوص به نمایش گذاشته است ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۰    
کاشمر (پانا) - مهد آدینه برای میزبانی از فرزندان خردسال شرکت کننده در نماز عبادی - سیاسی جمعه شهرستان کاشمر تاسیس شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان خراسان رضوی با اهدای لوح، از تلاش مسئول واحد نظارت شبکه دامپزشکی کاشمر برای تحقق شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم تقدیر نمود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کاشمر از پیش بینی 97 شعبه اخذ رأی برای دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور 17 صندوق سیار در شهرک های صنعتی توس، مشهد (کلات)، ماشین ابزار، چناران، گناباد، قوچان، سبزوار، خیام، تربت حیدریه، کاویان، بینالود، چرمشهر، کاشمر برای اخذ رأی در روز انتخابات از صنعت گران خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کاشمر (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر در راستای همراهی و کمک به خسارت دیدگان زلزله 5 ریشتری ظهر 29 خرداد امسال با لایحه شهرداری درخصوص صدور پروانه ساختمانی رایگان برای منازلی که بر اثر زلزله، تخریب یا نیاز به بازسازی دارند تا متراژ 120 مترمربع موافقت کردند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۶    
کاشمر (پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشمر از شرکت هزار و 108 دانش آموز پایه دوازدهمی از کاشمر در کنکور تیر ماه سال 1403 خبر داد .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۶    
سومین نشست هم اندیشی کنگره ی ملی بزرگداشت شهید مدرس (ره) و 1220 شهید منطقه ی ترشیز کهن با حضور مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی در اداره ورزش و جوانان کاشمر برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بازدید مدیرکل ورزش وجوانان استان خراسان رضوی از مجموعه ی ورزشی روستای قوژد و روستای زلزله زده ی زنده جان در بخش مرکزی انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شهرستان کاشمر به لحاظ ازدواج در بین 33 شهرستان رتبه چهارم و در طلاق نیز رتبه هفتم را دارا است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، پژوهشگر لرزه زمین ساخت و مسؤول پروژه های پالئوسایزمولوژی این سازمان با تاکید بر لزوم توجه به گسل بزرگ کویر (درونه) در جوار مراکز جمعیتی خراسان و توان لرزه زایی گسل های درون و پیرامون گستره تهران بزرگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری شایستگان و کمیته امداد نیشابور اقلامی به ارزش 1میلیارد ریال به زلزله زدگان کاشمر کمک کردند.
رئیس ادارۀ راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشمر گفت: در خرداد ماه 1403 برای ایمن سازی و تردد ایمن مسافران و زائران 43 میلیارد و 84 میلیون و 700 هزار هزینه شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شبکه دامپزشکی شهرستان کاشمر طی اطلاعیه ای از شهروندان خواست بیماری هاری را که عموما از گازگرفتگی یا پنجه کشیدن حیوانات به خصوص سگ و گربه هار به انسان سرایت می کند جدی بگیرند.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در این مطلب بیوگرافی و عکس های علیرضا فغانی داور افتخارآفرین ایرانی را با شما به اشتراک گذاشته ایم . علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال متولد اول فروردین ماه سال 1357 و اهل کاشمر استان خراسان است . ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو(پاون)، تقسیم آب بین کشاورزان براساس نیاز و درخواست آنان بوده است، در جریان این رهاسازی 4 میلیون متر مکعب آب در مسیر کانال سد رهاسازی شده است. ...