چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۴:۱۲Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنفدراسیون صادرات ایران»

اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد لاهوتی می گوید بخشنامه جدید بانک مرکزی در رابطه با ثبت سفارش واردات عملا امکان اجرا ندارد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید: تسهیل تجارت همچنان مهم ترین مطالبه بخش خصوصی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که تا حدودی می تواند با اجرای پیشنهادهای ده گانه اتاق ایران درباره بسته سیاستی نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات محقق شود. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید: تسهیل تجارت همچنان مهم ترین مطالبه بخش خصوصی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که تا حدودی می تواند با اجرای پیشنهادهای ده گانه اتاق ایران درباره بسته سیاستی نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات محقق شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید: تسهیل تجارت همچنان مهم ترین مطالبه بخش خصوصی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که تا حدودی می تواند با اجرای پیشنهادهای ده گانه اتاق ایران درباره بسته سیاستی نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات محقق شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران از اقدام وزیر صمت در برکناری مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید برخی دستگاه های دولتی بین صاحبان کارت های بازرگانی تجاری و تولیدی فرق می گذارد که این نگاه اشتباه می تواند در میان مدت به ضرر آمارهای تجاری در ایران منجر شود.
جنگ آذربایجان و ارمنستان به پایان رسیده است و تحلیل ها از کاهش مرز ایران و ارمنستان و اثرگذاری آن بر معادلات اقتصادی و سیاسی منطقه می گوید. تحولات اخیر در همسایه های شمال غربی ایران ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران اظهار کرد: در اوایل سال 90 میزان صادرات خدمات فنی مهندسی ما بالغ بر 4 میلیارد دلار بود اما خدمات فنی مهندسی ما امروز به 500 میلیون دلار رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با استقبال از دستورالعمل صادرشده از سوی معاون اقتصادی رئیس جمهوری، ابراز امیدواری کرد 60 تا 70 درصد مشکلات صادرات، واردات و تامین مواد اولیه، با این ضوابط جدید مرتفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران گفت: تکلیف صادرکنندگان سال 97 در سیاست های جدید ارزی مشخص نشده است.
جمشید نفر، دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران و رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران می گوید نقطه ضعفی که در سیاست های ابلاغی دولت در حوزه سیاست های ارزی وجود دارد، این است که مشکلات صادرکنندگان سال 1397 را مورد توجه قرار نداده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۵    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: تغییرات جدید را به فال نیک می گیریم و امید است با افزایش صادرات، مشکلات ارزی کاهش یابد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور با ابلاغ تصمیمات ارزی و تجاری ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ، تکالیف اعضای کابینه، واردکنندگان و صادرکنندگان در موضوع تهاتر و مکانیزم های واردات در مقابل صادرات را ابلاغ کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید آنچه که در روزهای گذشته در ترخیص کالاها از گمرک اجرایی شده، ارتباطی با افزایش قیمت ارز ندارد و نباید به مردم آدرس غلط داد.
فودنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۸    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید آنچه در یک ماه گذشته رخ داده، امید به بهبود اوضاع و آمارهای صادراتی کشور را افزایش داده است. محمد لاهوتی، اظهار کرد: در شرایطی که اقتصاد ایران با تحریم های آمریکا و شیوع ویروس کرونا مواجه بود، از ابتدای سال وزارت صمت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۱۹    
لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: در شرایط تحریمی بازگشت ارز به چرخه تولید، اهمیت فراوانی دارد تا صادرکننده بتواند احتیاجات خود را تامین کنند و روش واردات و صادرات تهاتری کالا می تواند احتیاج صادرکنندگان را برطرف کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید آنچه در یک ماه گذشته رخ داده، امید به بهبود اوضاع و آمارهای صادراتی کشور را افزایش داده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۳۰    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: به نظر می رسد می توان با هماهنگی ایجاد شده در تیم اقتصادی دولت به افزایش تولید وصادرات امیدوار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به جلسه دولت و مجلس درباره تشکیل سندیکای صادرکنندگان خوشنام، گفت: هدف مجلس از تشکیل سندیکای صادرکنندگان تسهیل گری است و منظور از آن ایجاد یک تشکل دولتی نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: هدف مجلس تسهیلگری برای صادرکنندگان متعهد است؛ نه مجوز ورود دولت به این بخش؛ چراکه این موضوع حتماً خلاف قانون بهبود محیط کسب و کار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید برای آنکه کاهش صادرات ثبت شده در ماه های گذشته جبران شود، باید مقدماتی مهم را فراهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: نرخ پایه های صادراتی منجر به ارائه تعهداتی از سوی صادرکنندگان به گمرک برای بازگشت ارز می شود که به آن میزان، ارز از خریدار کالای خود دریافت نمی کنند.
دروبینار بررسی تخصصی روش های رفع تعهد ارزی که با حضور عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان و رئیس کنفدراسیون صادرات ایران برگزار شد، عنوان گردید عدم آگاهی از قانون باعث توجیه عدم ایفای تعهدات قانونی نمی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۸    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: امید است با تصویب راهکارهای 10 گانه اتاق بازرگانی در جهت تسهیل روش های بازگشت ارز صادراتی، صادرات رونق بگیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران اعلام کرد: رییس سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه ی قبلی به سازمان های ذی ربط دستور داده که علی الحساب 80 درصد به صادرکنندگان عودت داده شود ولی متاسفانه با وجود تاکید موکد رییس سازمان امور مالیاتی بر اجرای دستورالعمل قبلی خود داده متاسفانه سازمان های مالیاتی به این مهم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره آمار انتصابات در وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: آیا با این روش ها جهش تولید محقق خواهد شد یا توقف تولید؟
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از کنفدراسیون صادرات ایران بر اساس اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به تعویق افتاد. در این اطلاعیه آمده است: ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: افزایش صادرات به کشورهای همسایه بدون وجود زیرساخت های مورد نیاز مقدور نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل کنفدراسیون صادرات ایران می گوید برای آنکه امکان حفظ تجارت در کشورهای همسایه به وجود آید بانک مرکزی باید در برخی سیاست های ارزی خود تجدید نظر کند.
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه براساس دستورالعمل بانک مرکزی امکان تهاتر برای صادرکنندگان فراهم است، گفت: چندین تشکل درخواست استفاده از تهاتر را داشته اند که تا کنون مشخص نیست با چند درخواست موافقت شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نائب رئیس کنفدراسیون صادرات ایران از عدم توجه دولت به تشکل ها و فعالان معدنی کشور گفت و سیاست های دولتی را مانع صادرات مواد معدنی و ورود ارز به کشور دانست و تصریح کرد این عدم توجه و مانع تراشی در شرایطی اعمال می شود که مقام معظم رهبری بر جایگزینی معدن به جای نفت تاکید داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به عوامل موثر بر کاهش صادرات گفت: با به کارگیری سیاست حمایت از صادرات، باید عقب ماندگی صادرات را در نیمه دوم امسال جبران کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: پیشنهاد مجلس در خصوص بورسی شدن خودرو یک ایده نوین در دنیا محسوب می شود که در صورت موفقیت، همین خودروسازان پیشرو هم می توانند راه و رسم بازاریابی را از ما یاد بگیرند!
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به بی توجهی به نظرات بخش خصوصی گفت: با انتقال صدور و تمدید کارت بازرگانی به سامانه جامع تجارت، صدور و تمدید این کارت ها عملا متوقف شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
لاهوتی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: با تغییر روند تمدید و صدور کارت بازرگانی به سامانه جامع تجارت، در 45 روز گذشته فقط پنج تاییدیه برای تمدید کارت بازرگانی اعضای اتاق تهران صادر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران ضمن انتقاد از برنامه ریزی صورت گرفته برای تغییر سامانه صدور کارت های بازرگانی از بلاتکلیفی تجار در دو ماه گذشته خبر داد.
محمد لاهوتی، رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید تقاضای اسکناس دلار در از منابع ارزی کشور 5 درصد و تجارت 95 درصد است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران گفت: متاسفانه در پنج ماه نخست سال جاری حدود 40 درصد از میزان صادرات غیرنفتی کاهش یافته است اما در همین مدت میزان صادرات محصولات کشاورزی نسبت به دو سال رشد چشمگیری داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید، پیگیری وضعیت صادرکنندگانی به که به دلیل ایفا نکردن تعهدات ارزی با تعلیق کارت های بازرگانی مواجه شده اند، ادامه دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران گفت: با وجود تحریم های خارجی و شیوع ویروس کرونا، برخی تحریم های داخلی نیز مانع از فعالیت سرمایه گذاران اقتصادی می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران از رایزنی های انجام شده در راستای تسهیل روند بازگشت ارز های صادراتی با صادرکنندگان خبر داد و گفت: قطعا عرضه بیشتر ارز در کاهش قیمت آن تاثیر خواهد داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۴    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به اینکه اگر به دنبال درآمد صادراتی هستیم باید بدون شتابزدگی از صادرات حمایت کنیم، پیش شرط های کاهش وابستگی به اقتصاد نفتی را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به اینکه اگر به دنبال درآمد صادراتی هستیم باید بدون شتابزدگی از صادرات حمایت کنیم، پیش شرط های کاهش وابستگی به اقتصاد نفتی را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران می گوید، اعمال محدودیت بر عملکرد صادرکنندگان تازه وارد، می تواند نتایج مثبتی داشته باشد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران نوشت: انتخاب مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت بهترین گزینه دولت بوده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کنفدراسیون صادرات ایران بر این باور است که با تبدیل شدن سرمایه این صندوق به صورت ارزی و افزایش سرمایه آن از محل صندوق توسعه ملی، شرایط مساعدتری برای ضمانت های صادراتی فراهم خواهد کرد
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پنجاه و ششمین جلسه کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران با حضور نماینده سازمان توسعه تجارت، کنفدراسیون صادرات ایران و نماینده شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد و طی آن اعلام شد که در سه ماهه نخست سال 99 صادرات محصولات پلیمری با کاهش روبه رو شده است و عمده دلیل این کاهش صادرات شیوع ...
جمشید نفر، دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران در گفت وگو با روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران عنوان کرد که نتیجه بخشنامه های متعدد و بعضاً متناقض در حوزه صادرات، کاهش صادرات ، ظهور صادرکنندگان بدون شناسنامه و از دست رفتن بازارهای صادراتی بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با تشریح دلایل منفی شدن تراز تجاری کشور طی 4ماهه نخست امسال گفت: بهبود این وضعیت مشروط به برطرف شدن مشکل کرونا در سراسر دنیا است.