چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۳۲Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل بانک مرکزی»

شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تاکید کرد: با توجه به وعده های رئیس کل بانک مرکزی اگر نرخ ارز کاهش یابد و یا مدتی در یک قیمت، ثابت بماند شاهد افت دوباره قیمت خودرو خواهیم بود.
ایرنا: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه برای رفع مشکلات ارزهای مسدود شده تلاش می کنیم، گفت: بخشی از این منابع آزاد شده است و اکنون در حال استفاده از آن هستیم، بخش دیگر نیز به تدریج از طریق تحولاتی که در حال رخ دادن است تامین خواهد شد. ...
روند بازار   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روند بازار – همتی رئیس کل بانک مرکزی در برنامه عیار گفت: همیشه گفته ام مردم روی ارز خارجی سرمایه گذاری نکنند زیرا به ضرر منافع ملی است. شاید در آینده کاهش قیمت دلار بیشتر باشد. قیمت واقعی دلار را نمی توانم بگویم، قیمت دلار را بازار باید تعیین کند. انشاءالله دلار به 15 هزار تومان برسد. ...
خبر خوی   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برخی دخالت ها مانند قیمت گذاری های دستوری و همین طور بالا رفتن نرخ بهره بین بانکی به طور مستقیم بر بازار سرمایه تأثیر منفی می گذارد.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: نرخ ارز نیمایی کمی بالاتر از نرخ بازار است که با توجه به تاخیری که در معاملات این سامانه وجود دارد، این نرخ هم با کمی تاخیر متعادل می شود.
نامه نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: راجع به اینکه کاندیدای ریاست جمهوری شوم، فکر نکرده ام.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: نرخ ارز نیمایی کمی بالاتر از نرخ بازار است که با توجه به تاخیری که در معاملات این سامانه وجود دارد، این نرخ هم با کمی تاخیر متعادل می شود.
اقتصاد ایران: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه ارز روند خوبی دارد و بهتر هم می شود، گفت: باید صبر کرد و به تدریج فعالان اقتصادی خود را با شرایط اقتصادی تطبیق خواهند داد.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ارز روند خوبی دارد و بهتر هم می شود. مردم و بازار بهترین قضاوت کننده در شرایط اقتصادی هستند.
خبرگزاری ایسنا: رییس کل بانک مرکزی گفت: من یک بار گفتم بازهم می گویم که رییس کل بانک مرکزی اولین کسی است که طرفدار ارزش پول ملی است. حیثیت و اعتبار رییس بانک مرکزی به تعدیل نرخ ارز است نه اینکه نگذارد پایین بیاید. ...
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ارز روند خوبی دارد و بهتر هم می شود. مردم و بازار بهترین قضاوت کننده در شرایط اقتصادی هستند. قبلا هم گفتم نرخ ارز را بازار تعیین می کند، روند، روند مثبتی است.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ارز روند خوبی دارد و بهتر هم می شود مردم عزیز و بازار بهترین قضاوت کننده در شرایط اقتصادی هستند قبلا هم گفتم نرخ را بازار تعیین می کند.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: قیمت واقعی دلار را نمی توانم بگویم، قیمت دلار را بازار باید تعیین کند. انشاءالله دلار به 15 هزار تومان برسد.
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: اراده سیاسی در مسئولان کره جنوبی برای حل این موضوع نیست، اما این بار قول داده اند تا با دست پر برگردند و این قولی است که قائم مقام وزارت امور خارجه این کشور داده است. ...
خلیج فارس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از تابناک؛ عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در گفت و گو با شبکه افق افزود: کره درخواست ارایه برخی اقلام از جمله تست کرونا و آمبولانس را به ایران داده است؛ در حالی که به هر حال 7 میلیارد دلار از این منابع در کره جنوبی بلوکه بوده و این کشور باید آن را آزاد کند.
روز نو   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد که پول هایی نظیر آنچه که برای کرونا اختصاص داده ایم اثر خود را روی پایه پولی می گذارد و نمی توان سلب مسئولیت کرد و باید تمام ابعاد را کنار هم دید.
نقدینه   ۸ ساعت پیش    
نقدینه - رئیس کل بانک مرکزی گفت: ما اعتقاد داریم که بانک های کره ای باید خسارت جمهوری اسلامی ایران در طی این دو سال را جبران کنند؛ البته میزان این خسارت یک مسئله فنی است و باید توسط متخصصان بانکی و مالی تعیین شود. ...
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در برنامه عیار شبکه افق: همیشه گفته ام مردم روی ارز خارجی سرمایه گذاری نکنند زیرا به ضرر ملی است. شاید در آینده کاهش قیمت دلار بیشتر باشد.
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در برنامه "عیار" شبکه افق گفت:اگر مقابل بسیاری از زیاده خواهی ها و پولپاشی ها را نمی گرفتیم تورم بسیار شدیدی را لمس می کردیم، به طوری که دلار بالای 50 هزار تومان و تورم فراتر از 100 تا 150 درصد پیش می رفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۵۷   + ۶۳ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در برنامه عیار شبکه افق سیما گفت: در مذاکرات اخیر، وزارت خارجه کره جنوبی قول داد برود و با دست پر برگردد. البته پیشنهاداتی دادند که تجهیزات کرونا بدهند ولی ما 7 میلیارد دلار پول داریم که حق ماست و گفتم به آنها که واقعا باید طلب ایران را بدهند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همتی رئیس کل بانک مرکزی گفت: اظهارات مطرح شده در روزهای اخیر در خصوص ذخیره کردن ارز توسط دولت بی پایه و اساس است. من به عنوان رئیس بانک مرکزی از همه بیشتر دنبال کاهش نرخ ارز هستم و هیچ عمدی برای افزایش نرخ ارز در کار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با تأکید براینکه عراق و کره جنوبی اراده سیاسی برای آزادسازی پول های بلوگه شده ایران ندارند، گفت: اگر اقدامات بانک مرکزی نبود همان سال 97 دلار 50 هزار تومان می شد و الان تورم از 150 درصد عبور کرده بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اگر ارزپاشی می کردیم، دلار به 50 هزار تومان و نرخ تورم به 120 درصد می رسید، گفت: درآمدهای ارزی کشور رو به افزایش است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: اراده سیاسی در مسؤولان کره جنوبی برای حل این موضوع نیست اما این بار قول داده اند تا با دست پر برگردند و این قولی است که قائم مقام وزارت امور خارجه این کشور داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اگر ارزپاشی می کردیم، دلار به 50 هزار تومان و نرخ تورم به 120 درصد می رسید، گفت: درآمدهای ارزی کشور رو به افزایش است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اگر ارزپاشی می کردیم، دلار به 50 هزار تومان و نرخ تورم به 120 درصد می رسید، گفت: درآمدهای ارزی کشور رو به افزایش است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۱۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در گفت وگو با خبرگزاری بلومبرگ توضیحاتی را درخصوص منابع مسدود شده ایران در کره جنوبی و نیز دیدار اخیر خود در تهران با هیئت کره جنوبی، ارائه کرده است. آنچه در ادامه می خوانید برگردان فارسی این گفت وگوست: ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برخی دخالت ها مانند قیمت گذاری های دستوری و همین طور بالا رفتن نرخ بهره بین بانکی به طور مستقیم بر بازار سرمایه تاثیر منفی می گذارد. فرهاد دژپسند امروز در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس: ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ولی اسماعیلی، نماینده مجلس طی توییتی در صفحه شخصی خود نسبت به نوسانات بورس واکنش نشان داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۶:۳۵    
براساس گفته رئیس کل بانک مرکزی در آذر و دی ماه 99، انتظارات تورمی کاهش یافته و تمایل به نگهداری نقدینگی به صورت پول نقد و چک و اسکناس نسبت به قبل یعنی هشت ماه اول سال 99 کمتر شده است و نشان می دهد که روند انتظارات تورمی که درهشت ماه نخست سال به شدت بالا بود در چهارماه آخر سال و تحت تاثیر کاهش نرخ ...
بانک مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۷    
به گزارش بانک مردم به نقل از ایبنا، همتی رئیس کل بانک مرکزی روز جمعه در یادداشتی در فضای مجازی با اشاره به تلاش ها برای جلوگیری از سقوط ارزش پولی ملی در جنگ اقتصادی اظهار داشت: بانک مرکزی در طول دو سال و نیم گذشته تلاش کرده است با برنامه و تدبیر ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - یک استاد اقتصاد معتقد است ممکن است یک وزارتخانه ای به دنبال یک سیاستی باشد که ممکن است مغایر با نظری است که بانک مرکزی دنبال می کند؛ بنابراین استقلال بانک مرکزی باید تقویت شود. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
نقدینه - به گفته کارشناسان اقتصادی، هرگونه استقراض از بانک مرکزی توسط دولت ها، به رشد پایه پولی و افزایش تورم و در نهایت، به کاهش ارزش پول ملی منجر می شود. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی عنوان کرد: این روزها، در خصوص روند کاهشی نرخ ارز، بر اساس دیدگاه های سیاسی، تحلیل های مختلف ارائه و قضاوت های خاص می شود. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت جدیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "این روزها، درخصوص روند کاهشی نرخ ارز، بر اساس دیدگاههای سیاسی، تحلیل های مختلف ارائه و قضاوت های خاص می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون ریزش بورس ها پس از دو میلیونی شدن قربانیان کرونا در جهان، پنتاگون 9 شرکت چینی را تحریم کرد، قیمت طلا 1 درصد و قیمت نقره 3 درصد سقوط کرد، کرونا سرمایه گذاری جهانی در صنعت نفت را کاهش داد و واردات نفت خام چین رکورد زد را در بر دارد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابت های حزبی و جناحی خود را به تلاش های بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصت های بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون ریزش بورس ها پس از دو میلیونی شدن قربانیان کرونا در جهان، پنتاگون 9 شرکت چینی را تحریم کرد، قیمت طلا 1 درصد و قیمت نقره 3 درصد سقوط کرد، کرونا سرمایه گذاری جهانی در صنعت نفت را کاهش داد و واردات نفت خام چین رکورد زد را در بر دارد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فشار ناشی از تحریم ها، به ویژه تشدید انتظارات در افزایش قیمت ارز موثر بوده است، گفت: انتظار می رود با فروکش کردن انتظارات، نرخ ارز نیز به سمت تعادل رود.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و تقویت ارزش پول ملی وصل نکنند. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: همانگونه که ریاست محترم جمهوری تأکید کردند با دسترسی بهتر بانک مرکزی به منابع مسدودی خود و نیز شرایط پیش رو، امکان مدیریت مؤثرتر در بازار ارز فراهم خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
از آنجایی که تبعات حذف ارز 4200 تومانی بر روی رشد پایه پولی و نقدینگی به مراتب کمتر از حفظ آن است، نگرانی رئیس کل بانک مرکزی درباره تبعات تورمی مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس منطقی نیست.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی ایران طی یادداشتی در صفحه مجازی خود نوشت: این روزها در خصوص روند کاهشی نرخ ارز، بر اساس دیدگاه های سیاسی، تحلیل های مختلف ارائه و قضاوت های خاص می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاثیر فشار ناشی از تحریم ها به ویژه تشدید انتظارها در افزایش قیمت ارز نوشت: انتظار می رود با فروکش کردن انتظارها نرخ ارز هم سمت تعادل برود.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی تمام توان خود را برای ایجاد تعادل در بازار ارز و تقویت ارزش پول ملی بکار میگیرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت جدیدی نوشت: "این روزها، درخصوص روند کاهشی نرخ ارز، بر اساس دیدگاههای سیاسی، تحلیل های مختلف ارائه و قضاوت های خاص می شود. ...