شنبه ۱۰ آبانساعت ۰۹:۱۴Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان دیده بان شفافیت و عدالت»

خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد. *** ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان به گزارش خبرگزاری صنایع ، محسن جلواتی در توییتی درباره شرکت کشت و صنعت مغان، نوشت: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام احمد توکلی در سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در حساب توییتری خود، از ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۶    
بازرس کل استان گیلان در دیدار با اعضای سازمان دیده بان شفافیت و عدالت شاخه گیلان بر تقویت همکاری و استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد تاکید کرد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت تصریح کرد: مجلس جای لابی است درواقع تعجبی ندارد برای اینکه امری رای بیاورد مباحثه و مذاکره کنند اما اگر بگویند وعده بدهید تا به ما رای دهند، دروغ گویی، فریب و اغواست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: احمد توکلی رئیس دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای خطاب به منتخبان مردم در مجلس یازدهم از آنان خواست میزبانانی که این شب ها با هدف جلب رأی، اقدام به برگزاری ضیافت های اشرافی می کنند را افشا کنند. متن این نامه به شرح ذیل است: منتخب گرامی مجلس یازدهم؛ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با اشاره به لایحه مشارکت عمومی-خصوصی تاکید کرد: می خواهند به اسم مشارکت عمومی-خصوصی تمامی دارائی های ملت را اعم از مدارس، بیمارستانها، ورزشگاهها، دانشگاهها و ... همه، چه در حال کار یا تکمیل شده یا نیمه کاره را به تاراج بدهند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت بابیان اینکه در گزارش دیوان محاسبات درخصوص تفریغ بودجه97، اشاره ای به گم شدن منابع ارزی نشده، گفت: وقتی مردم در بدبختی بودند، [آقایان] با ارز دولتی چوب بستنی و خوراک سگ و گربه وارد کردند.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت و سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به تصمیم مجلس برای اختصاص قیر رایگان به برخی دستگاه ها انتقاد کردند و از مجلس خواستند از اصرار بر این رویه رانتی و فسادانگیز خودداری کند.
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: احمد توکلی گفت: دولت ها و دولت مردان بودند که از مردم فاصله گرفتند. این فاصله گرفتن باعث شد امر به معروف و نهی از منکر توسط مسئولین ادا نشود. در حالی که مهمترین مخاطب این توصیه مهم دینی حکومت است. ...
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۱    
قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: هم افزایی جریان مبارزه با فساد نتیجه داد و ماه گذشته، ماشین سازی تبریز و اجزای آن دوباره به دولت برگشت.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
واگذاری گوشت اردبیل با یک سوم قیمت به پوری حسینی [ایلنا] محسن جلواتی، قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در خصوص آخرین روند پرونده تخلفات پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی، گفت: پرونده ایشان هم اکنون در مرحله بازپرسی و تحقیقات است و به تازگی مبلغ قرار ایشان افزایش پیدا کرده است ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی انتشار نامه ای از احمد توکلی رییس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت خطاب به وزیر اقتصاد و تقدیر از وی برای نپذیرفتن هدیه از سوی مجمع عمومی بانک کشاورزی، روابط عمومی این بانک جوابیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی انتشار نامه ای از احمد توکلی رییس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت خطاب به وزیر اقتصاد و تقدیر از وی برای نپذیرفتن هدیه از سوی مجمع عمومی بانک کشاورزی، روابط عمومی این بانک جوابیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رییس دفتر رییس جمهوری، درخواست کرد: حکم رییس سازمان نظام مهندسی تا قبل رسیدگی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در خصوص کیفیت انتخابات نظام مهندسی، صادر نشود.
الف   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۹    
رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: هدف ما مبارزه با فساد بدون ترس و یاس است و بدون وجود رسانه های کمک کار هم نمیتوان به آن رسید. ما دیده بان شفافیت و عدالت را تشکیل دادیم و به این ترتیب با فساد مبارزه میکنیم.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۹    
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: دو قشر تحصیل کرده و مهم جامعه که خدمات ارزشمندی را برای عموم مردم ارائه می دهند، پزشکان و وکلا هستند اما متاسفانه هر دو قشر در تعیین هزینه های کاری شان بی رحم هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خواستار ابطال تغییر رشته فرزندان برخی از اساتید دانشگاه آزاد شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰    
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوّه قضائیه از تخلف در واگذاری اراضی کشاورزی منطقه نیاوران قزوین به دو مامور وزارت اطلاعات پرده برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوّه قضائیه از تخلف در واگذاری اراضی کشاورزی منطقه نیاوران قزوین به دو مامور وزارت اطلاعات پرده برداشت.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۶    
رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت معتقد است که در شرایط کنونی کشور، مصلحت این است که آرای نمایندگان مجلس آشکار باشد. رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت معتقد است که در شرایط کنونی کشور، مصلحت این است که آرای نمایندگان مجلس آشکار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از مسئولان دستگاه قضا خواست که به جای کارگران هفت تپه، اول سراغ خائنانی بروند که ارز و طلا و کارخانه های ملت را به تاراج داده اند.
الف   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دو روز بعد از نشست خبری مسئولین سازمان دیده بان شفافیت و عدالت که فساد گسترده در بحث واردات دارو و نقش مافیا در آنرا بر ملاء کردند، مافیا دست بکار شده و برخی مباحث انحرافی را در رسانه ها مطرح کردند. ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۷    
دانش آموختگان حقوق، در این جلسه، ظرفیت های غیرمنطقی برگزارکنندگان آزمون وکالت را مانعی برای اشتغال دانش آموختگان حقوق دانسته و علت آن را منفعت طلبی بعضی نمایندگان مجلس و تعیین کنندگان ظرفیت آزمون ها اعلام کردند.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان غذا و دارو، ضمن تکذیب ادعاهای سازمان دیده بان شفافیت و عدالت که علیه او مطرح شده، گفت: تمامی اسناد مربوط به دوره مدیریت من، حکایت از رشد تولید دارو در داخل کشور دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: از شخص رئیس سازمان خصوصی سازی به خاطر تخلفات متعدد شکایت کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در قزوین گفت: موضوع زمین خواری در هفت سنگان و نیاوران قزوین با جدیت در دستور کار این سازمان بوده و گزارش های مربوط به آن نیز به دستگاه قضایی ارسال شده است.
نارین خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت یزد گفت: وضعیت اقتصادی در کشور زیبنده نظام اسلامی نیست که این معضل باید با فرهنگ سازی و مبارزه حاکمیت با مفسدان اقتصادی رفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای ضمن اصرار بر اجرای ماده7 قانون سیاست های اجرایی اصل44 قانون اساسی از مجلس خواست تا قانون مجوز کسب و کار را اصلاح و از قوه قضاییه درخواست کرد برای رفع انحصار در صدور مجوزهای کسب و کار خصوصا در حوزه وکالت اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوه قضاییه خواستار تسریع بررسی پرونده های مقامات و مسئولان مجرم کشور شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۸    
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به حسن روحانی در خصوص بازار کالاهای اساسی نسبت به رفتارهای سلیقه ای در ثبت سفارش و صدور بخشنامه های متناقض هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به حسن روحانی در خصوص بازار کالاهای اساسی نسبت به رفتارهای سلیقه ای در ثبت سفارش و صدور بخشنامه های متناقض هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از روسای شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد خواست حقوق اعضای هیأت علمی در دانشگاه های آزاد و دولتی را متناسب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه علیه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام جرم شده است، گفت: پوری حسینی صلاحیتی برای ماندن در سمت ریاست سازمان خصوصی سازی را ندارد و باید در برابر خیانت هایی که به منابع ملی شده پاسخگو باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه علیه رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام جرم شده است،گفت: پوری حسینی صلاحیتی برای ماندن در سمت ریاست سازمان خصوصی سازی را ندارد و باید در برابر خیانت هایی که به منابع ملی شده پاسخگو باشد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
خبر: سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای از سران قوا خواست نسبت به سپردن اختیار در تنظیم بازار خودرو به وزارت صنعت تجدید نظر کنند و دست شورای رقابت را برای انجام وظیفه قانونی خود در بازارهای انحصاری، ازجمله خودرو باز بگذارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در بیانیه ای از سران قوا خواست نسبت به سپردن اختیار در تنظیم بازار خودرو به وزارت صنعت تجدید نظر کنند و دست شورای رقابت را برای انجام وظیفه قانونی خود در بازارهای انحصاری، از جمله خودرو باز بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت از دستور وزیر اقتصاد برای توقف واگذاری های غیر اصولی برخی شرکت ها و کارخانه های دولتی قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به وزیر اقتصاد خواستار شد، رئیس فعلی سازمان خصوصی سازی را عزل و از اعلام جرم دیده بان علیه ایشان حمایت کنید.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۲۱:۴۲    
سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعلام کرد که در موضوع توهین نماینده سراوان از هموطن کاپشن مشکی پوش حمایت می کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، این سازمان مردم نهاد وابسته به احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هئیت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت گفت: مردم به سازمان دیده بان شفافیت و عدالت اعتماد و با آن همکاری خوبی دارند و اطلاعات خوبی به ما ارائه می کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
احمد توکلی ظهر امروز در دیدار اعضای دفاتر استانی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با آیت الله نوری همدانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد اظهار داشت: برطرف کردن ناعدالتی و شفاف سازی هدف نخست دیده بان شفافیت و عدالت است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۰    
قم - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در 22 استان کشور شعبه دارد، البته این سازمان هنوز در ابتدای کار است، ولی با توجه به ظرفت های خود اقدام های خوبی انجام داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: نوسانات اخیر نرخ ارز شکاف های طبقاتی موجود در کشور را تشدید کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت گفت: زن ان تن فروش، کودکان خیابانی، بیکاران و زندانیان، قربانیان یک امضای مسئولان یقه سفید هستند. وی افزود: اما آثار رشوه و فساد آشکار شد و به سرمایه گذاری آسیب زد و تولید را کاهش و هزینه آن را افزایش داد ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: بیشتر نقدینگی موجود در دست ثروتمندان جامعه است که مالیات هم نمی دهند. دکتر احمد توکلی، استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ...
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴    
احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلح نظام و رئیس هیئت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در نشست 24 مهر ماه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت، ضمن تشریح بسته ارزی پیشنهادی خود از عملکرد پتروشیمی ها گلایه کرد که به گفته او آن ها 24 میلیارد دلار درآمد صادراتی داشته اند ولی تنها 4 ...
رئیس سازمان دیده بان شفافیت وعدالت:باید سیاست تثبیت نرخ ارز اعمال شود دولت نرخ ارز را ثابت کرد؛ اما کارآمد نبود، چون تخصیص ارز، بدون ملاحظه شرایط کشور بود.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مجلس لوایح چهارگانه درباره عادی شدن وضعیت ایران در اف.ای.تی.اف را تصویب کرد و هم اکنون دو لایحه پالرمو یا الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته و اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص مصلحت نظام و دو لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم و اصلاح قانون ...