شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۵۸Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بازرسی کل کشور»

اکو فارس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره حق فنی داروخانه ها گفت: دیوان عدالت اداری بحث تعرفه حق فنی داروخانه ها را ابطال کرده اما برخی داروخانه ها مبالغی را با عنوان خدمات دارویی از بیماران دریافت می کنند که وجاهت قانونی ندارد و وزارت بهداشت باید نظارت بیشتری داشته باشد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با وزیر بهداشت درباره حق فنی داروخانه ها گفت: دیوان عدالت اداری بحث تعرفه حق فنی داروخانه ها را ابطال کرده است ولی برخی داروخانه ها مبالغی را تحت عنوان خدمات دارویی از بیماران دریافت می کنند که وجاهت قانونی ندارد و وزارت بهداشت باید نظارت بیشتری در این خصوص داشته ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: ابوالمشاغل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کیست؟ سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای به دبیرخانه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انواع پست ها و مشاغل برادر دبیر شورای عالی این مناطق را بیان کرده و خواستار ارائه توضیحاتی شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فارس: پس از سفر ریاست کل دادگستری استان فارس به منطقه عشایری این استان و پیگیری مصوبات سفر ریاست قوه قضائیه و صاحب کانکس شدن مدارس عشایری و همچنین تقدیم تبلت به دانش آموزان عشایری، تعدادی از دانش آموزان روی تخته سیاه های مدارس خود از رئیس قوه قضاییه، ریاست کل دادگستری استان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهر ماه سال گذشته بود که ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه با حکم ابراهیم رییسی برکنار شد و حسن درویشیان مدیر کل بازرسی استان خراسان رضوی به جای او منصوب شد. سراج حتی در مراسم تودیع خود شرکت نکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هیچ واحد تولیدی در تملک بانک ها نباید تعطیل بماند و در چند ماه گذشته تعدادی از کسانی که وظیفه قانونی شان را در ارتباط با تولید انجام نداده اند، به مراجع قضایی معرفی کرده ایم.
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: طبق قانون اگر کالایی در داخل تولید می شود و به اندازه نیاز کشور است، واردات آن ممنوع است و قطعا با متخلفان در این زمینه برخورد می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: مقابله قاطع با اخلال گران و مفاسد اقتصادی در دستور کار است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کارگروهی متشکل از دادستانی، سازمان بازرسی، معاونت پیشگیری دادگستری ها در مرکز کشور و استان ها برای رسیدگی به مشکلات کارآفرینان به زودی ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی با اشاره به شناسایی صنایع بدهکار که توسط بانک ها تملک شده اند، گفت: این واحدها باید توسط مالکان ادامه کار دهند زیرا بانک ها نمی توانند تولید کنندگان خوبی باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هیچ واحد تولیدی در تملک بانک ها نباید تعطیل بماند و در چند ماه گذشته تعدادی از کسانی که وظیفه قانونی شان را در ارتباط با تولید انجام نداده اند، به مراجع قضایی معرفی کرده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بخش های مختلف قوه قضائیه برای تحقق شعار جهش تولید با فعالان اقتصادی کشور همراهی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی دارد، خلاف قانون است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۷    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی دارد، خلاف قانون است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه سفر خود به استان سمنان به عنوان هیات همراه حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه، از 2 واحد تولیدی عقاب افشان و رویان دارو در سمنان بازدید کرد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: اجرای سند تحول قضایی نیازمند حرکت مجاهدانه است و سازمان بازرسی کل کشور باید نظارت قبل و حین بعدی را بیشتر کند؛ نظارت پذیری برای مدیر و کارمند ارزش است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
کرج- رئیس دفتر حمایت از سرمایه گذاری و تولید ملی سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه در قانون ظرفیت های بسیاری وجود دارد که متاسفانه راکد مانده یا اجرائی نشده است، افزود: بخشی از این رکود قوانین به ضعف نظام اجرایی کشور در عدم تدوین ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۴    
در حالی که شرکت سایپا، خریداران خودروی شاهین را با تبلیغات رنگارنگ و وعده موتور برلیانس و قیمت حدود 160 میلیون، جذب پیش خرید این خودرو کرده بود، حالا با بدقولی های مکرر همچون جایگزینی موتور پراید و افزایش قیمتی فراتر از ارزش واقعی این خودرو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بارزسی کل کشور در بازدید از کارگاه خط 4 قطار شهری مشهد از هزینه های بالای احداث خطوط قطار شهری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۹    
ایسنا : حجت الاسلام والمسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع مدیران عامل بانک های استان خراسان رضوی و مدیران تعدادی از واحدهای تولیدی تملیک شده یا در شرف تملیک گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه از پروژه های خط سوم و چهارم قطارشهری مشهد و همچنین نمایشگاه قطعات بازطراحی شده مورد نیاز سیستم ریلی شرکت بهره برداری قطارشهری بازدید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: پیشنهادها و راهکار های شهرداری مشهد برای تأمین بخشی از اعتبارات مورد نیاز پروژه قطارشهری پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۹    
گروه استان ها- رئیس سازمان بازرسی کل کشور از روند احداث خطوط قطار شهری مشهد و کارگاه خط 4 بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه از پروژه های خط سوم و چهارم قطارشهری مشهد بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور از پروژه های قطار شهری مشهد از جمله نقطه اتصال خطوط دو، سه و چهار مترو مشهد با همراهی شهردار و بازرس کل استان خراسان رضوی بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت و مشکلات آن قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: یکی از اشکالات اصلی نظام اداری بویژه حوزه اقتصادی، عدم ثبات سیاستها و تصمیمات و تغییر مداوم آنهاست که باعث از دست رفتن برخی فرصتهای اقتصادی مانند صادرات به کشورهای سی.آی.اس و حتی کشورهای اروپایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در حال حاضر احداث هر کیلومتر قطار شهری یک هزار میلیارد تومان هزینه دارد، اما رقم های دولت خیلی پایین است و پاسخگوی هزینه ها نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مصوبه اخیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گفت: مقرر شد کمیته ای با حضور بازرسی کل کشور، دادستان کل کشور و معاونت پیشگیری از وقوع جرم در مرکز و به تناسب در همه استان ها برای هماهنگی و هم افزایی رسیدگی به مشکلات واحد های تولیدی تشکیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از ورود سازمان به پرونده ترک فعل در بانک ها خبر داد و گفت: ما در جلسه ستاد اقتصادی قوه قضاییه در هفته گذشته مصوبه پیشنهادی مطرح و قرار شد کمیته ای در مرکز و متناظر با آن در استان جهت هماهنگی بازرسی استان و داستانی صورت گیرد و پیگیر مسائل واحدهای تولیدی شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص نحوه نظارت بر کانال های تلگرامی طلای کاغذی، گفت: مسائل و مشکلات کانال های تلگرامی و به طور کل فضای مجازی به قدری رو گسترش است که اقداماتی که انجام شده، کافی نیست و نیازمند توسعه و گسترش اقدامات نظارتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از ورود سازمان به پرونده ترک فعل در بانک ها خبر داد و گفت: ما در جلسه ستاد اقتصادی قوه قضاییه در هفته گذشته مصوبه پیشنهادی مطرح و قرار شد کمیته ای در مرکز و متناظر با آن در استان جهت هماهنگی بازرسی استان و داستانی صورت گیرد و پیگیر مسائل واحدهای تولیدی شویم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
از حدود دو ماه پیش هشدار امنیتی - نظارتی گرانی تخم مرغ را به نهاد های ذی ربط داده بودیم. در حالی که وزیر محترم به کرات انکار می نمودند و از فراوانی تخم مرغ و ثابت ماندن قیمت حرف می زدند. اگر سازمان بازرسی کل کشور عرضه ورود به داستان را ندارد، از شیوه های دیگر اقدام کنیم ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به این که عملکرد همه مسئولان در هر سطحی رصد می شود اظهار کرد: هرکسی که هر مسئولیتی در هر رده ای برعهده داشته است باید نسبت به مسئولیتش پاسخگو باشد و اگر در انجام وظایف خود کوتاهی کرده باشد، قابل تعقیب است و مورد سوال قرار می گیرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان-حجت الاسلام والمسلمین درویشیان، رییس سازمان بازرسی کل کشور در بخش خبری 21 گفت: در رابطه با ترک فعل های مسئولین دستگاه های اجرایی ملاک ما قانون و مقررات است. در بسیاری از قوانین کوتاهی مسئولین از انجام وظایف هم قابل تعقیب کیفری است و هم قابل تعقیب اداری است. ...
حسن درویشیان گفت: با هر یک از مسئولانی که ترک فعل داشته باشند برخورد می کنیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: روز گذشته حواله داران خودرو شاهین در محل ساختمان سازمان بازرسی کل کشور تجمع کردند. اعتراض اکثر آنها این بود که شرکت خودروسازی به وعده هایش عمل نکرده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن موضوع آلودگی هوا گفت: 15 عامل اصلی آن شناسایی شده است .
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس گزارش بازرسی کل استان تهران از عملکرد شهرداری یکی از شهرهای این استان، 34 نفر از مسئولان این شهرداری اعم از شهرداران وقت و فعلی، کارکنان و اعضای شورای اسلامی شهر به مراجع ذی صلاح معرفی شدند. ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی 12 هزار تن قند و شکر بسته بندی شده و آماده مصرف که در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان احتکار شده بود خبر داد و گفت که بخشی از این محصولات در سنوات قبل تولید شدند، اما به بازار عرضه نشده بودند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: با اعلام بازرسی کل استان اصفهان، وضعیت آلودگی هوای استان به طور منظم درقالب کارگروه های تخصصی این سازمان رصد می شود. با اعلام بازرسی کل استان اصفهان ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازرسی کل کشور فعلا جلوی فرمول جدید شورای رقابت را گرفته و هنوز نمی دانیم قیمت گذاری قرار است تابع چه وضعیت و فرمولی باشد. این وضعیت دو برنده اصلی دارد؛ یکی سوداگران هستند و دیگری دولت که کماکان مواد اولیه را با قیمت های آزاد به فروش می رساند. بازندگان اصلی هم مصرف کنندگان نهایی و قطعه سازان هستند
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری: نام نویسی در انتخابات فدراسیون فوتبال امروز به پایان رسید و خلاف آنچه توقع می رفت برخی اعضای هیات رییسه فعلی فدراسیون فوتبال در انتخابات نامزد شدند. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دکتر علیرضا احمدی با بیان اینکه یکی از وظایف شوراها مسئله نظارت است گفت: شورای عالی استان ها می تواند در مبارزه با فساد به سازمان بازرسی کل کشور کمک کند. ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست پایان نامه فروشی به معضلی سد راه ارتقاء سطح علمی کشور تبدیل شده است که متاسفانه عزمی راسخ برای مقابله با آن وجود نداشت اما طی یک سال گذشته سازمان بازرسی کل کشور با آسیب شناسی دقیق موضوع به این مهم ورود کرده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۰    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: آئین نامه ای در خصوص ساماندهی کولبران از مدت ها قبل توسط دولت ابلاغ شده بود که اخیراً در حال بازنگری و بررسی موانع و مشکلات دستورالعمل ها است.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: آئین نامه ای در خصوص ساماندهی کولبران از مدت ها قبل توسط دولت ابلاغ شده بود که اخیراً در حال بازنگری و بررسی موانع و مشکلات دستورالعمل ها است.