یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۴۶Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لبنان»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته برخی منابع آگاه، حزب الله ظرف ساعات آتی تلاش های خود را جهت توافق درباره تشکیل دولت از سر خواهد گرفت و این اقدامات نه یک طرح و نه میانجیگری بلکه تلاش های این حزب در این زمینه خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های لبنان در روز گذشته به موضوعات مختلفی پرداختند که تداوم بحران تشکیل دولت جدید این کشور، مهمترین سوژه خبری این رسانه هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت های بهداشتی حزب الله در طرح ضربتی مقابله گسترده با کرونا در لبنان شرکت کردند.
شبکه هیسپان تی وی مستند قصه های مقاومت: طیبه را که به مقاومت مردم روستای طیبه و حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه می پردازد، فردا 5 بهمن ماه برای مخاطبان اسپانیایی زبان پخش می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای ریاست جمهوری لبنان در بیانیه ای هرگونه مداخله حزب الله در روند تشکیل کابینه دولت جدید و تصمیمات ریاست جمهوری این کشور را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای رئیس جمهوری لبنان با انتقاد از بسیاری از ادعاها پیرامون روند ناآرام تشکیل دولت، احتمال دعوت از نخست وزیر مامور تشکیل کابینه برای گفت وگو را رد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد یک فروند پهپادی را که از لبنان وارد شده بود را هدف قرار داده و سرنگون کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه سعودی در جدیدترین اظهاراتش در خصوص منطقه، ضمن تظاهر به تلاش برای توقف جنگ یمن و گفت وگو با ایران همچنان با ادبیات اتهام زنی علیه تهران، انصارالله یمن و جنبش حزب الله لبنان سخن گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان با اختصاص 50 میلیارد لیره برای پرداخت غرامت به خسارت دیدگان در این انفجار موافقت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۱    
منابع لبنانی با اشاره به تداوم اختلافات میان رئیس جمهور و نخست وزیر مکلف این کشور اعلام کردند که نمی توان زمان دقیقی برای خروج از بن بست سیاسی لبنان تعیین کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهور لبنان ادعاهای مطرح شده در خصوص مداخله حزب الله در روند تشکیل کابینه جدید را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان اعلام کرد: جنبش حزب الله در روند انتخاب کابینه دولت دخالتی نکرده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرز لبنان - اسرائیل 2020.01.16 - سربازهای صهیونیستی در مرز لبنانن وانمود می کنند که یک تکه سنگ هستند تا نیروهای حزب لبنان گول بخورند و آن ها را هدف قرار ندهند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای جنبش حزب الله لبنان در راستای تحقق خواسته های دبیرکل این جنبش، اقداماتی را در راستای مقابله با کرونا در سطح استان البقاع این کشور انجام دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر: در یک کلام دغدغه اصلی مرحوم اسلامی در حوزه فعالیت های فرهنگی، توسعه معارف اصیل اسلامی و نشر فرهنگ اهل بیت (ع) بود. همچنین ایشان به مسلمانان سایر کشور ها از جمله هند، پاکستان، افغانستان، لبنان و.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان بر آماده باش تمام اعضای کادر پزشکی و بهداشتی حزب الله برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۰    
اعلام خبر سرنگونی یک فروند پهپاد توسط پدافند رژیم صهیونیستی در مرز لبنان واکنش تمسخر آمیز کاربران لبنانی شبکه های اجتماعی را به همراه داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک پهپاد را در مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی شناسایی کرده که از خاک لبنان وارد این منطقه شده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۵    
وزارت بهداشت لبنان به زودی ثبت و وارادات واکسن "اسپوتنیک وی" روسیه را آغاز می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۷    
شفقنا- نخست وزیر مکلف لبنان در دیدار با سفیر آلمان فراهم سازی تجهیزات پزشکی و دو میلیون دوز واکسن کرونا را خواستار شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از النشره، حسان دیاب نخست وزیر مکلف لبنان امروز (جمعه) در دیدار با آندریاس کندال سفیر آلمان خواستار فراهم سازی تخت مراقبت های ویژه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر صهیونیستی مدعی شدند یک پهپاد کشور لبنان را شناسایی و ساقط کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی عصر جمعه مدعی شد یک پهپاد که از لبنان وارد حریم هوایی فلسطین اشغالی شده بود را سرنگون کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۶    
شفقنا- ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک پهپاد که از سمت لبنان وارد سرزمین اشغالی شده بود را ساقط کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آر تی عربی، سخنگوی ارتش صهیونیستی اعلام کرد که این پهپاد پس از رصد در شمال سرزمین اشغالی به وسیله پدافند هوایی منهدم شده است ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اجرای مقررات قرنطینه ای در لبنان ، در شبانه روز گذشته 67 نفر دیگر به قربانیان کرونا در این کشور افزوده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۵    
تعداد مبتلایان به کرونا در لبنان شش و نیم میلیون نفری به 270 هزار نفر رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دختر دبیرکل سابق حزب الله لبنان گفت: شهدای مقاومت با تأسی از تعالیم و رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری توطئه های استکبار جهانی و عواملش را در منطقه خنثی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۱    
یک رسانه لبنانی ضمن تشریح آخرین تحولات مربوط به تشکیل کابینه این کشور اعلام کرد زمانی رئیس جمهور لبنان، سعد حریری را به کاخ بعبدا دعوت خواهد کرد که تغییری در مواضع نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع نظامی سوری از حمله هوایی رژیم صهیونیستی از فراز شهر طرابلس لبنان به برخی مناطق حومه استان حماه سوریه و دفع موشک های شلیک شده از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی از سوی پدافند سوریه، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۵    
شورای عالی دفاع لبنان با افزایش آمار فوت شدگان روزانه کرونا، قرنطینه کامل در این کشور را بیستم بهمن ماه تمدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای دو حمله تروریستی را که روز پنجشنبه در بغداد رخ داد، محکوم کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز جمعه پدافند هوایی ارتش سوریه با اهداف دشمن صهیونیستی در حومه حماه مقابله کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، رسانه های سوری گزارش دادند که پدافند هوایی ارتش این کشور صبح امروز با حملات هوایی رژیم صهیونیستی به حومه استان حماه مقابله کردند. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو، با سرگئی ورشنین معاون وزارت امور خارجه روسیه دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش ایسنا، در این ملاقات طرفین در مورد روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی از جمله سوریه (کمیته قانون اساسی سوریه، فرمت آستانه، آوارگان و پناهندگان سوری) یمن، لبنان ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، پدافند هوایی سوریه توانست بیشتر موشک هایی که از طریق خاک لبنان پیرامون استان حماه در سوریه شلیک شد، سرنگون کند. براساس این گزارش یک منبع نظامی سوری گفت که حوالی ساعت 4 امروز به وقت سوریه در تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی از سمت شهر طرابلس در لبنان به پیرامون استان حمص چندین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پارلمان لبنان در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق و نماینده آیت الله سیستانی در لبنان، انفجارهای تروریستی روز پنجشنبه بغداد را که به کشته شدن بیش از 30 نفر منجر شد، تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تیراندازی افراد ناشناس در شهر طرابلس واقع در شمال لبنان به زخمی شدن چهار نفر منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۲:۰۰    
نخست وزیر لبنان در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق، همبستگی خود را با دولت و ملت عراق برابر این انفجارهای جنایتکارانه ابراز کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کمیساریای عالی حقوق بشر در لبنان گفت: مجاهدان یمنی و فلسطینی که در حال دفاع از امت اسلام هستند، توانسته اند بینی آل سعود و متحدانش را به خاک بمالند و محور عبری-عربی-غربی را مبهوت قدرت دفاعی و هجومی خود کنند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۵    
در ادامه پایبند نبودن رژیم صهیونیستی به قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل متحد، چند فروند جنگنده این رژیم ، روز پنجشنبه حریم هوایی لبنان را نقض کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- دفتر سیاسی جنبش امل لبنان پنجشنبه شب در بیانیه ای انفجارهای تروریستی بغداد در بازار "الباله" در مرکز بغداد را که طی آن بیش از 30 نفر کشته شدند، محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "حسان دیاب" نخست وزیر دولت پیشبرد امور در لبنان پنجشنبه شب در تماس تلفنی با "مصطفی الکاظمی" همتای عراقی خود ضمن محکوم کردن حادثه دو انفجار تروریستی در بغداد، با دولت و مردم عراق ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۵    
بانک مرکزی لبنان اعلام کرد 34 میلیون دلار ارز برای خریداری واکسن در اختیار وزارت بهداشت و کمیته مقابله با کرونای لبنان قرار داده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۵    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای انتحاری امروز پنجشنبه در بغداد را که به کشته و مجروح شدن ده ها تن منجر شد، محکوم کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مرز لبنان - اسرائیل 2020.01.16 - سربازهای صهیونیستی در مرز لبنانن وانمود میکنن که یک تیکه سنگ هستن تا نیروهای حزب لبنان گول بخورن و اونها رو هدف قرار ندن!
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۳    
حوزه/ حزب الله لبنان در بیانیه ای انفجار تروریستی دوگانه بغداد که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر شد را به شدّت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
حزب الله لبنان دربیانیه ای تاکید کرد بیداری و وحدت گروه های عراقی در مقابله با تروریسم و اخراج اشغالگران آمریکایی مسیر دستیابی به امنیت در این کشور است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان پنجشنبه شب در بیانیه انفجارهای تروریستی شهر بغداد را محکوم کرد و آن را حادثه ای مشکوک دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان وقوع دو انفجار تروریستی که به کشته و زخمی شدن ده ها تن در بغداد انجامید را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه امروز در بغداد تأکید کرد: بازگشت انفجارها به عراق مشکوک است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فارس: جنبش حزب الله لبنان پنجشنبه شب در بیانیه انفجارهای تروریستی شهر بغداد را محکوم کرد و آن را حادثه ای مشکوک دانست. این جنبش در واکنش به دو انفجار تروریستی شهر بغداد که بر اثر آن 32 نفر کشته و بیش از 100 نفر دیگر زخمی شده، تأکید کرد: حزب الله به شدت این انفجارهای تروریستی را که بغداد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- حزب الله لبنان و انصارالله یمن شامگاه پنجشنبه در بیانیه ای دو انفجار تروریستی بغداد در عراق که طی آن چندین کشته و زخمی برجای گذاشت، محکوم کردند.