چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۴:۲۷Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برج میلاد»

شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
به منظور بررسی آخرین وضعیت دو ایستگاه مترو برج میلاد و امیرکبیر که به ترتیب در خطوط هفت و شش شبکه مترو تهران واقع شده اند، نمایندگان وزارت کشور به همراه مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، از این ایستگاه ها بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سه سازه مهم شهری تهران در آستانه فرارسیدن 11 دسامبر (11 آذر) روز جهانی مبارزه با ایدز به رنگ قرمز درآمدند تا اهمیت آگاهی رسانی درباره این بیماری یادآور شود.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۰    
فرهنگ سرای دانش کلیپ گشتاور را با معرفی برج میلاد تولید و منتشر کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۳:۳۵    
مه غلیظ صبحگاهی در شهر استانبول ترکیه پل معلق بسفر را در خود غرق کرد. این رویداد بهانه ای برای تصویر برداری زیبا از این پل شده است. نکته جالب توجه اینکه در کمتر کسی، به فکر ساخت چنین تصاویری از پل طبیعت یا برج میلاد تهران است.
ایرنا: برج میلاد در شب سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین (پنج آذر ماه) به رنگ پرچم ایران در آمد. این اقدام به پاس قدردانی از ایثار و جان فشانی های جوانان و بسیجیان کشور در هشت سال دفاع مقدس و بزرگداشت تلاش های ایشان برای ایران اسلامی انجام شده است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از وضعیت مناسب ایستگاه برج میلاد تهران برای معلولان خبر داد و گفت:خوشبختانه در حال تلاش هستیم که به وعده هایی که داده ایم عمل کنیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران پاییزی در تهران از شامگاه شنبه شروع شده و تا امروز ادامه داشت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، در بازدید صورت گرفته که به همراه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو و مجری خط 7 مترو صورت پذیرفت، حاضران ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته جهت رفاه حال افراد کم توان جسمی و حرکتی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهره کیانوش راد نوزدهمین ایستگاه مترو در خط 7 مترو تهران در منطقه 2 افتتاح شد. ایستگاه برج میلاد در مجاورت برج میلاد، بیمارستان میلاد، دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان انتقال خون ایران یکی از ایستگاه های مهم است که می تواند نقش مهمی در آسان کردن تردد شهروندان داشته باشد ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۴    
برج میلاد تهران با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی دو هفته ای مجموعه با توجه به برقراری محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در استان تهران خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران اعلام کرد در صورت عدم واریز پول اوراق مشارکت مترو احتمال عدم افتتاح 11 ایستگاه مترو وجود دارد. علی امام در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به افتتاح آزمایشی ایستگاه برج میلاد و تحقق یکی از ایستگاه های وعده شده از 12 ایستگاه تا پایان سال ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۳    
محمد سرابی_خبرنگار در فاصله میان بیمارستان میلاد و برج میلاد، کمی بالاتر از میدان آرش، ورودی ایستگاه برج میلاد دیده می شود. ایستگاه در عمق زمین ساخته شده و برای رسیدن به آن باید از چند ردیف پله برقی پایین رفت. 6 آسانسور و 10 پله برقی امکان دسترسی به این سکوی ایستگاه را فراهم می کنند ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: 12ایستگاهی که قرار است امسال به بهره برداری برسد بالای 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این ایستگاه ها برای سرویس دهی به شهروندان در مرحله تامین و نصب تجهیزات است.
برترین ها / شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: ایستگاه متروی برج میلاد بعد از مدتها انتظار، امروز با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران و علی امام، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما؛ ایستگاه مترو برج میلاد تهران در عمق 55 متری زمین قرار دارد و از سه ورودی بهره مند است. یک ورودی در حاشیه سازه برج و دیگری در کنار بیمارستان و دانشگاه میلاد و سومین ورودی در میدان آرش و ساختمان انتقال خون قرار دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بهره برداری آزمایشی از ایستگاه مترو برج میلاد در خط هفت متروی تهران با حضور پیروز حناچی شهردار تهران صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به ویژگی های ایستگاه مترو برج میلاد گفت: این ایستگاه در کنار برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و بیمارستان میلاد یکی از پرمراجعه ترین نقاط تهران محسوب می شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یکشنبه 25 آبان ماه اصحاب رسانه از ایستگاه مترو برج میلاد بازدید کردند. این ایستگاه در عمق 55 متری زمین، واقع در خط 7 متروی تهران و در مجاورت برج میلاد قرار دارد و به گفته مدیر عامل مترو تهران در این هفته به بهره برداری میرسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز شهردار تهران از ایستگاه برج میلاد در خط 7 متروی تهران بازدید کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۴    
نمایندگان رسانه ها از مراحل پایانی عملیات عمرانی ایستگاه مترو برج میلاد، بزرگترین ایستگاه شهر تهران بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- ایستگاه مترو برج میلاد به عنوان بزرگترین ایستگاه در عمق 55 متری زمین و در مسیر خط 7 متروی تهران واقع شده است. ایستگاه برج میلاد در مجاورت سازه مدرن و نمادین برج میلاد، بیمارستان میلاد، دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان انتقال خون ایران قرار دارد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نوزدهمین ایستگاه در خط 7 متروی تهران این هفته افتتاح خواهد شد. ایستگاه برج میلاد در مجاورت سازه مدرن و نمادین برج میلاد، بیمارستان میلاد، دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان انتقال خون ایران قرار دارد و یکی از 3 ورودی اصلی آن در کنار سازه برج، در هفته جاری افتتاح خواهد شد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
*حمایت همه جانبه شهرداری منطقه2 از توسعه حمل ونقل عمومی* شهردار منطقه2 دربازدید میدانی از ایستگاه مترو برج میلاد که مدیر عامل شرکت مترو نیز حضور داشت از آمادگی مدیریت منطقه برای همکاری در تسریع روند پیشرفت ایستگاه های مترو خبرداد . ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۵    
معاون شهردار تهران با بیان اینکه مدیریت هزینه ها و درآمدها و مولدسازی دارایی ها دو راهکار کلان در بودجه سال 1400 شهرداری تهران است، ایجاد حس نشاط و سرزندگی شهری در دوران تحریم و کرونا و بکارگیری روش های خلاقانه را از ضروریات سال آینده برشمرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲    
بهنام سلطانی شعبده بازی در همه جای دنیا جنبه تفریحی دارد اما برخی شعبده بازهای بزرگ دنیا در اجرای شعبده به چنان تبحری می رسند که تماشاگر را به حیرت وا می دارند ...
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از افتتاح ایستگاه برج میلاد در هفته آینده و ایستگاه اقدسیه تا پایان سال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به انجام برنامه ریزی جهت اتصال مترو تهران به شهرهای اقماری گفت: توسعه مترو مساله ای حاکمیتی است و شهرداری به تنهایی از عهده آن بر نمی آید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل مترو تهران با بیان اینکه قول دادیم تا پایان سال 12 ایستگاه مترو را به بهره برداری برسانیم اعلام کرد: هفته آینده ایستگاه مترو برج میلاد به بهره برداری می رسد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مهدی مودینی شعبده باز مشهور ایرانی که اسکار شعبده بازی گرفته مدعی شد که قصد دارد برج میلاد را غیب کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
این شعبده باز که اسکار شعبده بازی را هم دارد مدعی است که می تواند برج میلاد را ناپدید کرده و دوباره آن را ظاهر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
برج میلاد همزمان با روز جهانی بیماری ذات الریه 22 آبان ماه(12 نوامبر) در کنار 205 بنای یادبود دیگر در جهان به رنگ آبی درمی آید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۴    
عضو شورای شهر تهران از اجرای ویدیومپینگ تسلیت و همدردی بر روی برج آزادی و برج میلاد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران، از افتتاح و بهره برداری از نخستین ایستگاه (برج میلاد) از 12 ایستگاه مترو طی ماه جاری خبر داد.
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ایستگاه حرم عبدالعظیم حسنی (ع) در مرکز شهرری باید در سال های گذشته ساخته می شد. همچنین با تمام مشکلات موجود، در ماه جاری نحستین ایستگاه (برج میلاد) از 12 ایستگاه مترو افتتاح می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: ایستگاه برج میلاد تا پایان آبان ماه امسال افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با شب میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) ویژه برنامه لیزرشو برج میلاد امشب اجرا می شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۰    
اقتصادتهران: کم تر از یکماه به سالروز بیمه (13 آذر) باقی مانده است و برگزاری نمایشگاهی که هر سال به صورت فیزیکی در برج میلاد تهران برگزار می شد. همین یک روز در یک سال بود که تمام دست اندرکاران، متولیان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با شب میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد (صلی الله علیه وآله و سلم) و حضرت امام جعفرصادق(علیه السلام) ویژه برنامه لیزرشو برج میلاد امشب در ششمین برج مخابراتی دنیا اجرا می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۳    
ایستگاه برج میلاد به مرحله بهره برداری رسید و تلاش داریم آن را حداکثر تا نیمه آبان سال جاری افتتاح کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
محمود یوسفی روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تا پایان امسال پنج ایستگاه آهنگ، محلاتی، قیام، نواب، باقرخان و برج میلاد در خط 7 مترو افتتاح می شود. به گفته وی در روزهای آینده ایستگاه برج میلاد مورد بهره برداری قرار می گیرد و چهار ایستگاه باقیمانده نیز امسال قطعا افتتاح خواهد شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۳۰    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) گفت: ایستگاه برج میلاد در خط 7 در مرحله بهره برداری قرار گرفت و در چند ماه آینده این ایستگاه افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران گفت: به زودی قرار است قرارداد شهرداری با شریک خود در پروژه فاز 2 برج میلاد به صورت توافقی فسخ شود بنابراین تا پیش از فصل زمستان گود برج میلاد ایمن سازی خواهد شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به زعم برخی اعضای شورای شهر مثل بهاره آروین عملکرد مالی شرکت برج میلاد ابهامات زیادی دارد. آروین معتقد است مبلغ لیستی که برج میلاد به عنوان هزینه تنظیم می کند، معقول نیست و با وجود همین شائبه های بسیار باز هم پول به خزانه واریز نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: گود کنار برج میلاد اکنون تهدیدی برای این برج نیست و خوب و ایمن برداشته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲    
چند تن از ورزشکاران طی برنامه بیس جامپ از برج میلاد به پایین آمدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره سرانجام افتتاح 12 ایستگاه جدید مترو در پایتخت ارائه داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۳۲    
[شهروند] معاون شهرسازی و شهرداری تهران طرح قبلی برج میلاد را شامل مرکز همایش های، هتل و مجموعه اداری دوقلو عنوان می کند. عبدالرضا گلپایگانی از مشکلات حقوقی میان شهرداری به عنوان مالک زمین و شریک سازنده یعنی بنیاد تعاون ناجا می گوید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
انجمن هنر های تجسمی ایران به مناسبت هفته وحدت، مجموعه ای از آثار خوشنویسی و نگارگری را در برج میلاد به نمایش می گذارد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 24-معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به تصویب طرح جدید برج میلاد در کمیسیون ماده 5 اعلام کرد: شهرداری تهران برای 120 هکتار محدوده جدید برج میلاد، چشم انداز ایجاد "مرکز دیپلماسی فرهنگی" ترسیم کرده است.