یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۲:۳۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیرساخت های بهداشتی»

خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۲    
فرماندار رفسنجان گفت: اداره کردن اتباع بیگانه در شهرستان کاری دشوار است و زیرساخت های بهداشتی و آموزشی برای این نسل ِ رو به ازدیاد، پاسخگو نیست، و اتباع بیگانه غیرمجاز که تبعات اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی را برای جامعه ایرانی ایجاد می کنند باید ساماندهی شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۸    
مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت : مشارکت خیران سلامت در حوزه درمان می تواند ضمن تقویت زیرساخت های بهداشتی ، روند خدمات رسانی به بیماران نیازمند و جامعه هدف این مجموعه بویژه نیازمندان را دوچندان کند.
رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زیرساخت های بهداشتی و درمان خواف و رشتخوار بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر احمد جوانمرد، رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری و هیئت همراه از زیرساخت های بهداشتی و درمان خواف و رشتخوار بازدید کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تنگستان گفت: اگر چه دولت سیزدهم، انقلابی در بخش زیرساخت های بهداشت و درمان این شهرستان انجام داده اما میزان محرومیت های به جای مانده از دولت های گذشته در سطحی است که این شهرستان ضعیف ترین امکانات درمانی را نسبت با سایر مناطق استان دارد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به نقل از وبدا، دکتر رحیمی در پنجمین اجلاس روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در ستاد وزارت بهداشت با اشاره به فعالیت 590 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای شهر تهران گفت: وضعیت ارائه خدمات و زیرساخت های بهداشتی شهر تهران خصوصاً در مناطق کم برخوردار مطلوب نیست و فضاهای عمومی، خدماتی و کالبد شهر با شاخص های بهداشتی فاصله دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی استان کرمانشاه گفت:42 روستای استان کرمانشاه جهت اجرای برنامه روستای سالم انتخاب شده که تاپایان سال برنامه های بهداشتی متنوعی درآن ها اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر رحیمی در دیدارهای جداگانه با جمعی از نمایندگان مجلس ضمن اشاره به رضایت رهبر انقلاب از حوزه سلامت به ویژه در عرصه ارتقا زیرساخت های بهداشتی و درمانی ...
دکتر رحیمی گفت: پروژه های بهداشتی و درمانی متعددی در سطح کشور با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار تا هفته دولت تکمیل و به بهره برداری می رسد تا بتوانیم روند عدالت در دسترسی به خدمات سلامت در کشور را تقویت کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هدف مهم ما توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در سراسر استان با نگاه عادلانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: پروژه 2 هزار و 200 چشمه سرویس بهداشتی توسط شهرداری ها در سطح استان انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان گفت: توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی، بهبود شاخص های حوزه آب و برق، گلستان را به کارگاه بزرگ از اقدامات عمرانی و پروژه های محرومیت زدایی تبدیل کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
زارعی کوشا گفت: تامین سلامت و ارتقاء زیرساخت های بهداشتی و درمانی از اولویت های برتر دولت در کنار ایجاد امنیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۷    
استاندار کردستان گفت: تامین سلامت وارتقای کیفی وکمی زیرساخت های بهداشتی ودرمانی از اولویت های دولت در کنار حفظ امنیت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز صبح روز یکشنبه، 21 اسفندماه روبرت کارگوگو، وزیر بهداشت کشور بورکینافاسو به اتفاق هیات همراه از دانشگاه علوم پزشکی البرز و زیرساخت های بهداشتی استان بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای تلاش برای توسعه منطقه و تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی و پزشکی یک دستگاه آنژیوگرافی برای بیمارستان طالقانی چالوس تأمین شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یکی از نیروهای امدادی که در شمال غرب سوریه در مناطق زلزله زده فعالیت می کند، اعلام کرد که وبا منجر به مرگ دو تن در این مناطق شده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، بیشتر مناطق سوریه که تحت تاثیر زلزله اخیر ترکیه قرار گرفتند، تحت کنترل شورشیان در این کشور هستند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۱    
لمیس جدید معتقد است: خرابی های ناشی از زلزله در سوریه کمتر از ترکیه نبود و با توجه به مشکلات دولت این کشور از جمله سال ها جنگ و از بین رفتن زیرساخت های بهداشتی و تجهیزات پزشکی انتظار می رفت کمک های بشردوستانه به یک اندازه به دو کشور انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، ارتقای نظام شبکه و توسعه زیرساخت های بهداشتی را از سیاست های اصلی وزارت بهداشت خواند و از تکمیل بیش از 2000 پروژه بهداشتی تا پایان سال خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۵    
ایجاد و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی از اولویت های است که ارتباط مستقیم با سطح رفاه و آرامش روحی و جسمی آحاد جامعه دارد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایران همچنین خواهان توسعه گردشگری پزشکی با بهره برداری از زیرساخت های بهداشتی کارآمد، قیمت های پایین تر و تخصص در جراحی های زیبایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جهرم-فرماندار ویژه جهرم گفت: از 5 سال گذشته تا کنون 65 هزار متر مربع به زیر ساخت های بهداشتی و درمانی جهرم اضافه شده که خیرین سلامت نقش پر رنگی در توسعه این زیر ساخت ها داشته اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم زاهدان در سفر یک روزه خود به بررسی زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهر جدید رامشار پرداخت. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت محور در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی و با هدف توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد، در احداث پایگاه اورژانس بین جاده ای شهرستان باشت این استان مشارکت کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۵۷    
روایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از سیمای سلامت کهگیلویه وبویراحمد به خوبی آشکار می کند که شاخص های موجود در این حوزه شامل توسعه بیمارستانها، افزایش خانه های بهداشت، افزایش پزشکان متخصص،کاهش مرگ ومیرمادران باردار، پایگاه اورژانس هوایی و غیره پس از انقلاب اسلامی به طور چشمگیری بهبود یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح توسعه بیمارستان 156 تخته خوابی شهید راثی شهرستان شاهین دژ امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید..
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در نشست مشورتی فرمانداران و ائمه جمعه جنوب کرمان از روند عرضه سوخت انتقاد شد و تسریع روند تامین زیرساخت های بهداشتی و درمانی مورد تاکید قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و تجهیز بیمارستان های دولتی باید مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در نشست کمیته سلامت مجمع نمایندگان تهران با حضور معاونان بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران و اداره کل سلامت شهرداری تهران راهکارهای تقویت زیرساخت های بهداشتی این کلانشهر بررسی و تاکید شد که وضعیت بهداشت و درمان در بودجه مطلوب نیست و مجلس و دولت باید رویکرد سلامت محور در قبال ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: ایلام در حوزه امکانات و زیرساخت های بهداشتی مشکلات جدی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در اجلاس معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی ضمن اشاره به لزوم تقدم بخشی رویکرد پیشگیری نسبت به رویکرد درمان، از عزم دولت و وزارت بهداشت برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و ارتقا نظام شبکه خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در اجلاس معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی ضمن اشاره به لزوم تقدم بخشی رویکرد پیشگیری نسبت به رویکرد درمان، از عزم دولت و وزارت بهداشت برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و ارتقا نظام شبکه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سلمان اسحاقی در گفت و گو با خبرنگار ایران اکونومیست افزود: درباره گمانه زنی ها برای استیضاح وزیر بهداشت، عموم نمایندگان به کلام رهبر معظم انقلاب استناد می کنند که در آخرین دیدار هیأت دولت فرمودند تلاش دولت در حوزه سلامت نتایج محسوس داشت . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در راستای توسعه عدالت در توزیع زیرساخت های بهداشتی و درمانی 15 مرکز خدمات جامع سلامت در استان قزوین احداث می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۸:۵۰    
حجت الاسلام زارعی با تاکید بر اینکه زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان بشرویه تامین شود، گفت: متاسفانه در شهرستان بشرویه تعداد متخصصین اندک است و برای عمل های هر چند کوچک به شهرهای دیگر مراجعه می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در راستای توسعه زیرساخت های بهداشتی در سطح استان 10 خانه بهداشت در روستاهای استان قزوین ساخته خواهد شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۱:۲۲    
سالاریان، معاون سازمان نظام پزشکی: ماندگاری جامعه پزشکی در مناطق محروم باید به انتخاب و میل قلبی همکاران و با ارائه تسهیلات، حقوق و حمایت مناسب باشد در شرایطی که در اسناد بالادستی نظام سلامت بر توزیع عدالت در سلامت تاکید شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خوروبیابانک گفت: یکی از دغدغه های اصلی در حوزه سلامت خوروبیابانک استقرار اورژانس هوایی و پزشک متخصص است که در کنار سایر زیرساخت های بهداشتی این مهم از اولویت های اصلی است.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر رحیمی در دیدار با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: رفع مشکلات بهداشت و درمان مناطق محروم در دستور کار دولت و وزارت بهداشت قرار دارد و شرایط ماندگاری منابع انسانی متخصص در مناطق کم برخوردار فراهم می شود. ...
اوشیدا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۵    
کمبود زیرساخت های بهداشتی درمانی بخش مرکزی شهرستان زهک موجب بروز مشکلات بسیاری برای بیماران این منطقه شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر غلامعلی جاودان روز شنبه در در جمع خبرنگاران ضمن تبریک انتصاب رییس قبلی دانشگاه علوم پزشکی استان به سمت معاونت وزارت بهداشت، این انتصاب را نشانه کارنامه موفق دکتر حسین فرشیدی و لزوم ادامه تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان دانست ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۲    
قزوین - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تکمیل طرح های درمانی و بهداشتی قزوین به دلیل نیازهای مبرم استان به زیرساخت های بهداشتی از اولویت های این وزارتخانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ارتقای سطح سلامت و شاخص های بهداشتی و درمانی، توسعه زیرساخت ها و کاهش کمبودها از اولویت های کاری در شهرستان تنگستان خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در تلاشیم کمبود آنتی بیوتیک ها را در سطح استان در روزهای آینده رفع کنیم.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، علی محمدیان،عصر امروز در مراسم معارفه رئیس مرکز بهداشت شهرستان پارس آباد اظهار داشت: در انتخاب مدیران باید صداقت، تقوا، داشتن انگیزه و شایسته سالاری نیز مدنظر قرار گیرد و مهمترین اقدام و هدف نهایی در حوزه سلامت باید خدمت به مردم و جلب رضایت الهی باشد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار شیراز با اشاره به گستره فعالیت ها و وظایف شهرداری و آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای ورود به فعالیت های اثرگذار در گسترش زیرساخت های بهداشتی و درمانی، گفت: آموزش همگانی و پیشگیری به عنوان مؤلفه ای برجسته در ارتقای سلامت و شادابی جامعه معرفی می شود و در تمام ابعاد اثرگذار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تنکابن- نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: مازندران دومین استانی است که با سرعت به سمت سالمندی پیش می رود و باید زیرساخت های بهداشتی و درمان استان را تقویت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمانها و منابع محلی طی چند روز گذشته از مشاهده چندین مورد ابتلا به وبا در اردوگاه های آوارگان شمال سوریه خبر داده و هشداردادند این بیماری ممکن است به دلیل نبود زیرساخت های بهداشتی وامکانات لازم، از کنترل خارج شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۴    
در دیدار نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک بر فراهم کردن زیرساخت های بهداشتی و درمانی قوی در شهرستان ها تاکید شد.