سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۴۰Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیرساخت های بهداشتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های بهداشتی و درمانی در شهرستان دیلم تقویت شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار درباره اینکه شرایط موجود در غزه برای شیوع انواع بیماری ها ایده آل است، تاکید کرد: تخریب زیرساخت های بهداشتی غزه، ناامنی، مسدود شدن راه ها، آوارگی مستمر ساکنان، کمبود کمک های پزشکی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دستاوردها و اقدامات شاخص در حوزه بیمه سلامت، دارو، تجهیزات پزشکی و توسعه زیرساخت های بهداشتی در دولت سیزدهم نشان می دهد این دولت در طول سه سال فعالیت خود، اقدامات قابل توجهی نیز برای رفع کمبود پزشک و ارتقای عدالت در نظام سلامت ایران انجام داده است.
طرح واپایش ناقل مهاجم زیستی (پشه آئدس) با هدف کاهش خطرات بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری های مرتبط با پشه آئدس، تدوین شده و همکاری و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی مختلف، ارتقاء زیرساخت های بهداشتی و درمانی، و آموزش و فرهنگ سازی عمومی از جمله عوامل کلیدی موفقیت این طرح هستند.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۷    
فرماندار بهارستان از افزایش و تحول چشمگیر زیرساخت های بهداشتی و درمانی در شهرستان طی سه سال اخیر با همت دولت سیزدهم خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه زیرساخت های بهداشتی و درمانی نسبت به استان های همجوار و هم تراز بسیار عقب تریم.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۶    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی حرف رک ، دولت سیزدهم از زمان آغاز به کار خود، توجه ویژه ای به توسعه زیرساخت های بهداشتی و ارتقاء خدمات سلامت در مناطق مختلف کشور داشته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا – فرماندار دزفول گفت: زیرساخت های بهداشتی و درمانی دزفول طی سه سال اخیر با همت دولت سیزدهم متحول شده است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر ، حسین فرشیدی پیش از ظهر امروز یکشنبه در آئین افتتاح 6 طرح بهداشتی و درمانی دزفول در روستای شهید بهشتی دزفول گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۵    
استاندار خراسان شمالی در آئین افتتاح مرکز جامع سلامت و پایگاه سلامت، گفت:توجه به تامین زیرساخت های سلامت و کمک به ارتقای شاخص های بهداشت و درمان از اولویت های دولت شهید رئیسی بود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۵:۵۱    
مدیر سازمان جهانی بهداشت گفت که این سازمان نگران تشدید بحران بهداشتی در کرانه باختری اشغالی به دلیل حملات به زیرساخت های بهداشتی و افزایش محدودیت ها در رفت و آمد است که مانع دسترسی به مراقبت های پزشکی می شود.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
توسعه و تجهیز اورژانس بیمارستانی و آزمایشگاه های تخصصی بیمارستان های دولتی گیلان، احداث و راه اندازی کلینیک های ویژه تخصصی و فوق تخصصی، بهبود زیرساخت های بهداشتی و درمانی در کنار توسعه زیرساخت آموزشی، راه اندازی بخش های سی. تی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۱    
بیمارستان مادر و کودک ایرانشهر، به عنوان نمونه ای موفق از استفاده بهینه از درآمدهای مالیاتی، نشان می دهد که چگونه دولت سیزدهم با بهره گیری از روش های نوین مالیاتی توانسته منابع مالی لازم برای توسعه زیرساخت های بهداشتی در مناطق محروم را فراهم کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سعید کریمی در جریان این بازدید اظهار داشت: پیش بینی می شود امسال جمعیت زیادی از مردم عزیز و زائران گرامی برای شرکت در مراسم 14 و 15 خرداد حضور داشته باشند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از زیرساخت های آماده شده جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران سی و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) مرقد مطهر امام راحل بازدید کرد.
معاون درمان وزارت بهداشت ظهر امروز 13 خرداد ماه از زیرساخت های آماده شده جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائران سی و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) مرقد مطهر امام راحل بازدید کرد.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۵    
در دولت مردمی و محبوب سیزدهم به همت شهید آیت الله رئیسی بیش از 10 واحد خدمات بهداشتی در مجموعهٔ زیر پوشش دانشگاه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵    
در دولت مردمی و محبوب سیزدهم به همت شهید آیت الله رئیسی بیش از 10 واحد خدمات بهداشتی در مجموعهٔ زیر پوشش دانشگاه افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای دولت سیزدهم اقدامات مؤثری در راستای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی و افزایش دسترسی زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی به خدمات برداشته شده و در این مدت بیش از 160 پروژه از ساخت بیمارستان های مختلف تا بهره برداری از بخش های بستری به اجرا رسیده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در راستای اجرای مصوبات دور نخست سفر هیات دولت به مازندران، تاکنون 11 هزار و 20 میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل و فراهم کردن زیرساخت های بهداشتی این استان اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان توسعه فرهنگی و تقویت زیرساخت های دانشکده های شرق و غرب استان؛ محور گفتگوهای فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نشست اتحادیه نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی آسیا همزمان با هشتادوششمین کنگره جهانی ایپس و بر اساس پیشنهاد ایران و کشورهای قطر، عمان، و عربستان ضمن ابراز تأسف از شهادت سه خبرنگار ورزشی فلسطینی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توجه دولت سیزدهم به زیرساخت های بهداشتی و درمانی گفت: ایجاد دانشکده علوم پزشکی این شهرستان با پیگیری های صورت گرفته تصویب شد و از بودجه سال 1403 ردیف اعتباری دارد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۷    
نصر: رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه از توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در این شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ مهدی فولادی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اعلام خبر برگزاری جلسه هم اندیشی معاونان پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش سراسر استان هرمزگان گفت ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۴    
با گذشت 200 روز از شروع جنگ در نوار غزه یک کارشناس سازمان ملل می گوید که این جنگ نظام بهداشتی در این باریکه را کاملا از بین برده است. تلالنگ موفوکنگ، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در زمینه حق سلامت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز علیرضا زالی ظهر یکشنبه در حاشیه در این آئین افتتاح دو خانه بهداشت روستایی در ورامین با تقدیر از تلاش های دولت در تأمین زیرساخت های بهداشتی و درمانی گفت: با تلاش های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به فعال شدن مجدد مجمع خیران سلامت خوزستان گفت: بیش از 80 درصد زیرساخت های بهداشتی در خوزستان در حال تکمیل هستند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری استفاده از ظرفیت خیرین به منظور توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در سطح استان، استفاده از فرصت مولدسازی، توسعه و حمایت بخش خصوصی در جهت افزایش زیرساخت های سلامت استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : زیرساخت های بهداشتی و درمانی کرمانشاه در دولت سیزدهم با هیچکدام از دولت های قبلی قابل مقایسه نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه بزرگترین دستاوردها در حوزه بهداشت و درمان طی دولت سیزدهم اتفاق افتاده است، گفت: توسعه زیرساخت های بهداشت و درمانی استان نسبت به سال های قبل اصلا قابل مقایسه نیست.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۳    
استاندار ایلام در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان در خدمت رسانی به مردم در حوزه بهداشت و درمان، گفت: ارائه گزارش رییس دانشگاه و معاونین، امیدوار کننده و تحقق مطالبات و خواسته های مردم در سراسر استان در بحث بهداشت و درمان و دارو بسیار می تواند امیدبخش باشد. ...
شوشان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تحقق شعار عدالت در سلامت دولت سیزدهم در استان خوزستان با مدیریت انقلابی و جهادی دکتر سرمست شوشتری و ارتقا زیرساخت های بهداشتی و درمانی در حوزه های عمرانی و تجهیزات پزشکی تشخیصی و درمانی علیرغم تمام تنگناهای مالی موجود و شرایط تحریم، نتیجه پیگیری های ویژه و تلاش های مجدانه 2 سال اخیر است
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی جنگ هدفمند خود علیه زیرساخت های بهداشتی علیه غزه را گسترش داده و اکنون بیمارستان های این منطقه را به کانون جنایت های خود تبدیل کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از وظایف حاکمیت و دولت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی است که در نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب به این موضوع توجه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بوشهر باتأکید بر ضرورت تقویت زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان بوشهر، گفت: گام های خوبی در حوزه درمان استان بوشهر برداشته شده، اما تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۰    
منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تکمیل پروژ های عمرانی و زیرساخت های بهداشتی در ساوه و زرندیه را الویت های کاری خود عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵    
اصفهان- ایرنا- نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال جوانان، معضل کشاورزی و کمبود زیرساخت های بهداشتی از جمله مشکلات شهرستان مبارکه است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه دزفول با اشاره به کمبود فضای آموزشی در دزفول گفت: جلوی بهره گیری از کاربری زمین های آموزشی در غیر از موارد آموزشی در این شهر با رعایت ضوابط قانونی باید گرفته شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز حقوق بشری اروپا – مدیترانه از تخریب عمدی زیرساخت های بهداشتی –درمانی نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی از فعال بودن تنها 4 مرکز درمانی از 22 مرکز آنروا در غزه به دلیل حملات صهیونیست ها خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، تعداد خانه های بهداشت روستایی استان تنها 7 خانه بود ولی در طول 45 سال اخیر تعداد این خانه ها به 274 خانه رسیده است.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت کیش، در راستای توجه دولت مردمی به توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی و تحقق عدالت در سلامت همچنین توجه ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به ارتقا سلامت در جامعه، دکتر شکوهی مشاور و مدیر کل حوزه مدیرعامل و سرپرست [...]
سازمان منطقه آزاد کیش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، با هدف توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در راستای تحقق دسترسی عادلانه ساکنان جزیره به خدمات سلامت، از ساختمان ستادی مرکز بهداشت بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دنا گفت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ایجاد زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان کم کاری کرده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و اعضای شورای عالی خیریه استان فارس، صبح امروز در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه(س) برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بازرسی گیلان با انتقاد از وضعیت تصفیه خانه سراوان گفت: در تصفیه خانه شیرابه لندفیل سراوان حاضر شدم که اوضاع را از نزدیک ببینیم و اقدامات صورت گرفته مطابقتی با قرارداد منعقد شده اولیه ندارد و با مسوولان متخلف برخورد می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۴    
زنجان - ایرنا - زیرساخت های بهداشتی و درمانی استان زنجان با حضور کاروان دولت مردمی در دور دوم سفر استانی به زنجان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اهتمام ویژه نسبت به تامین زیرساخت های بهداشتی و درمانی در شهرستان تازه تاسیس جازموریان در جنوب کرمان خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گناوه از تخصیص 350 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی گناوه خبر داد.