چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۰:۲۵Aug 2020 12

جدیدترین‌های «بیت المقدس»

 
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
شهید مهدی هاتفی در اوّلین روز آبان 1341 در خانواده مذهبی و متدیّن در منطقه مزرعه سیف اردکان چشم به جهان گشود. سرانجام در تاریخ 1367/1/10 در غرب کشور در منطقه کردستان در عملیات بیت المقدس 4 در منطقه شاخ شمیران مفقود الاثر شد.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۶    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انتظار داریم اصحاب رسانه خصیصه انقلابی بودن انقلاب اسلامی را برجسته کنند و در مسیر روشنگری و امیدآفرینی در جامعه همتی مضاعف داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم در مسیر ایستادگی و پایداری آنان و دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب نقش خطیر و ارزنده ای دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم روز خبرنگار به همت سازمان بسیج رسانه و روابط عمومی سپاه بیت المقدس در جوار مرقد شهدای گمنام سنندج برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۲۰    
گروه استان ها- با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از خانواده شهید شکیبا سلیمی از شهدای حادثه تروریستی رمضان دیواندره تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت روز خبرنگار با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه قلم و دوربین خبرنگاران به مثابه موشک در قلب دشمنان است، گفت: اقدام هوشمندانه اصحاب رسانه در جنگ همه جانبه امروز باعث عقب نشینی دشمنان می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۵    
گروه استان ها-فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به خبرنگاران توصیه هایی ارائه کرد و گفت: قلم و زبان خبرنگار به سان یک موشک بسیار سنگین و مخربی ست که در قلب دشمن نشسته و آن را منفجر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انقلاب اسلامی با همه فشارهای دشمنان نظام در قالب تحریم های ظالمانه اقتصادی استوار، رعنا و رشید مانده و ایستاده و از آرمان های خود دفاع می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری قدس ، ده ها شهرک نشین صهیونیست، صبح امروز با حمایت پلیس اشغالگر به صحن مسجد الاقصی وارد شدند، این در حالی است که اقدامات سختگیرانه ای برای ورود فلسطینیان به بیت المقدس و صحن این مسجد از سوی نیروهای صهیونیست اعمال می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۴    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در دهه ولایت، به همت خیرین 26 هزار و 656 پرس غذای گرم تهیه و در مناطق حاشیه نشین بین اقشار آسیب پذیر توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جوانان بسیجی گردان الی بیت المقدس حوزه مقاومت محمد رسول الله (ص) سی سخت اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی بین نیازمندان کردند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: به همت خیرین و در دهه ولایت، 26 هزار و 656 پرش غذای گرم تهیه و در مناطق حاشیه نشین بین اقشار آسیب پذیر توزیع شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
میدل ایست نیوز: هزاران نفر از مردم اسرائیل روز شنبه 8 اوت علیه بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر، دست به تظاهرات زدند. به گزارش رویترز، معترضان با اجتماع مقابل اقامتگاه نتانیاهو در بیت المقدس او را به فساد مالی متهم کردند و تاکید داشتند که بحران اقتصادی در اسرائیل با شیوع کرونا بدتر شده است . ...
اعطای لوح تقدیر از طرف فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به برادر بسیجی عبدال.. گیتی منش فرمانده پایگاه شهید تندگویان کردستان
آناج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام همایونی جریان نفوذ یهودیت برای جلوگیری از فتح بیت المقدس و کودتای نظامی برای جانشینی پیامبر را از جمله دلایل تحریف غدیر خم می دانند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۱    
جلسه گردان ثارالله حوزه بسیج مالک اشتر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: خبرنگاران باید با رصد هوشمندانه، اقدامات روانی دشمنان انقلاب اسلامی و ایران عزیز که در شرایط سخت اقتصادی کنونی شدت بیشتری یافته، جنگ روانی آنان را خنثی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: خبرنگاران در قبال حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن و منافع ملی مسئولیت دارند و وظیفه این عزیزان امروزه مهمتر از گذشته است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یک فرد مسلح شامگاه پنجشنبه چهار نفر را در شهر لوهاور فرانسه گروگان گرفت. پلیس فرانسه افزود، فرد گروگان گیر یک مرد 34 ساله با سابقه مشکلات بهداشت روان است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۷    
کتاب فاتحان خرمشهر یادنامه تعدادی از شهدای شهرستان ازنا است که در عملیات بیت المقدس به مقام شهادت نائل آمده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت المقدس کردستان از اهدای 21 جهیزیه و توزیع بیش از یک هزار بسته معیشتی در مرحله دوم کمک مؤمنانه در کردستان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۹    
اولین مرحله از دومین پویش کمک مومنانه در مصلی بیت المقدس اراک با توزیع 15هزار بسته معیشتی انجام گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اولین مرحله از دومین پویش کمک مومنانه در مصلی بیت المقدس اراک با توزیع 15هزار بسته معیشتی انجام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه استان مرکزی عصر چهارشنبه در مصلی بیت المقدس اراک آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دهه امامت و ولایت فرصتی بسیار ارزشمند برای معرفی ارزش ها در جامعه و آشنایی آنها با سیره و سبک رفتاری اهل بیت(ع) به ویژه امام علی(ع) است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک رسانه رژیم صهیونیستی نوشت خوان گوایدو رهبر مخالفان دولت ونزوئلا خواستار گشایش سفارت این کشور در بیت المقدس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس گفت: مستند جنایات ضد انقلاب در دوران دفاع مقدس و قبل از آن در کردستان تولید شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۶    
درحالی که هر شب بر تعداد معترضان علیه بنیامین نتانیاهو در خیابان های تل آویو و بیت المقدس اضافه می شود، پسر نتانیاهو با افشای اسامی چند نفر از رهبران معترضان، رو در روی دادگاه و مردم معترض قرار گرفت ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۰    
نیروهای اشغالگر اسرائیلی در ادامه تجاوز خود به فلسطین و قدس اشغالی دوشنبه، 13 مرداد، شماری از جوانان بیت المقدس را بازداشت و تعدادی را تبعید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نقش اساتید دافوس در طرح ریزی عملیات های بزرگی دوران دفاع مقدس چون ثامن الائمه، طریق القدس، فتح المبین، کربلای 6، والفجر 4 و عملیات بیت المقدس سبب گرایش نیرو های بیشتری برای گذراندن دوره های آموزشی فرماندهی و ستاد در سطح نیرو های مسلح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی در شهرستان کامیاران ادای احترام کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: پیرو تأکیدات اخیر مقام معظم رهبری درباره ادامه همدلی و کمک های مومنانه، به مناسبت دهه ی امامت و ولایت مرحله ی جدید رزمایش کمک مومنانه در کردستان برگزار می شود.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۹    
به گزارش کردپرس، نعمان کورتولموش، رئیس فراکسیون حزب عدالت و توسعه ( AKP ) در پارلمان ترکیه طی اظهاراتی با اشاره به تبدیل کاربری بنای تاریخی ایاصوفیه از موزه به مسجد عنوان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس تبیین نقش مردم کردستان در دفاع مقدس را ضروری دانست و گفت: این موضوع موجب جلوگیری از تحریف واقعیت های آن دوران خواهد شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
قاضی یک دادگاه در سرزمینهای اِشغالی با صدور حکمی فرزند ارشد نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به متوقف کردن عملیات ایذایی علیه رهبران اعتراضات مردمی ملزم کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حرکت امت اسلامی در مسیر قرآن و اهل بیت(ع) سبب برون رفت از مشکلات فعلی خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۲    
کارنامه عملیاتی تیپ مستقل 12 قائم آل محمد (عج) در عملیات های بیت المقدس دو، سه و شش
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۲    
جانباز شهید سردار سید حسین فیض اردکانی ، فرزند سید نورالله، در تاریخ 1334/7/1در اردکان متولد شد و در 1397/3/6 به شهادت رسید. وی در عملیات های منطقه کردستان، والفجر مقدماتی، والفجر2، والفجر4، خیبر، بدر، والفجر8، نصر7، بیت المقدس2، بیت المقدس 4، حضور داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اهدای لوح تقدیر از خانواده های شهدای جهادگر در کردستان تقدیر کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شهید عبدالله نجفی اولین فرمانده گردان استان کهگیلویه و بویراحمد بود که در مرحله دوم عملیات بیت المقدس به فیض شهادت نائل آمد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۰    
کمک نظامی آمریکا به اوکراین اسپوتنیک: گروهی از دو حزب اصلی سناتورهای آمریکایی لایحه ای را ارائه کرده اند که اجازه اختصاص کمک نظامی 300 میلیون دلاری در هر سال را به اوکراین می دهد. نماز عیدقربان در بیت المقدس ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۶    
نماز عید سعید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۵    
نماز عید سعید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۵    
اهالی بیت المقدس با شعار تکبیر با یورش شهرک نشینان صهیونیست در مسجدالاقصی مقابله کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۵    
قرائت پرفیض دعای عرفه با نوای دلنشین حاج احمد نیکبختیان در مصلی بیت المقدس شهر اراک از ساعت 16:30 برگزار می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر آخرین تصمیمات قرارگاه زیستی استان مرکزی قرائت دعای پر فیض عرفه در مصلی بیت المقدس شهر اراک برگزار نخواهد شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به نشست زمین در خیابان دانش در مسیر خط یک بی. آر. تی، گفت: در حال حاضر خدمات خط یک بی. آر. تی در دو مسیر، از پایانه امام رضا (ع) تا میدان بسیج و از میدان بیت المقدس تا پایانه طبرسی به صورت رفت و برگشت در حال انجام است.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، محمد قراگوزلو مسئول آموزش سپاه ناحیه همدان اظهار داشت : بسیج برای ایجاد آمادگی رزمی نیروهای تحت امر خودش در گردان های بیت المقدس ، امام علی و امام حسین (ع) برنامه های متنوعی دارد که یکی از این برنامه ها ، برگزاری آموزش تکمیلی 30 روزه بسیج می باشد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۲    
کتاب کبوتران خونین بال خرمشهر ، یادنامه تعدادی از شهدای عملیات بیت المقدس شهرستان بروجرد است که به قلم بنیاد سعادتی به رشته تحریر درآمده است.