یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۲۶Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل 90»

همشهری   ۱۴ دقیقه پیش    
نماینده تالش و رضوانشهر در مجلس با اشاره به اینکه کارگران پروژه سد شفارود، از ابتدای امسال تاکنون حقوق و مزایای خود را دریافت نکردند از شکایت خود به کمیسیون اصل 90 خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: کسب مجوز کسب و کار، میدان مینی است که تولیدکنندگان باید از آن عبور کنند.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به رای قاطع نمایندگان به رفع انحصار از حوزه های وکالت اشاره کرد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛ مجلس یازدهم هیچ مصوبه ای برای محرمانه شدن اموال مسئولان نداشته است.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، علی خضریان نامه عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 در نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس از شکایت خود از محمدجواد ظریف به کمیسیون اصل 90 خبر داد و در این نامه به تشریح اهمال کاری ها و تناقض گویی های وزیر قبلی امور خارجه پرداخت. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۷۲ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس مجلس از طرح شکایت خود ازمحمدجواد ظریف وزیر سابق امور خارجه در کمیسیون اصل نود خبر داد. متن نامه علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس به محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: باسمه تعالی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۴    
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در توییتی به اهمیت تصویب طرح شفافیت آرا،برای یک نماینده تاکید کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از انتخاب، یک نماینده اصلاح طلب مجلس دهم گفت: اظهارات روز گذشته سخنگوی کمیسیون اصل 90 درباره بورسیه های غیر قانونی به دولت احمدی نژاد مربوط می شود. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: چند روز پیش در میدان شهدا شاهد بودم مأموران نیروی انتظامی موتورسواری که با فرزندش در حال حرکت بود را پیاده کردند و سر پدر جلیقه گذاشتند و به او چوب دادند و کنار خیابان به او می خندیدند؛ شأن پلیس نیست که با مردم اینگونه برخورد کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۸    
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در توئیتی از ارسال اسامی متخلفین در موضوع بورسیه ها از جمله آقای روحانی به قوه قضاییه خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 با انتقاد از برخورد نیروی انتظامی با موتورسواران در سطح شهر گفت که اینگونه برخورد کردن عادلانه نیست.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق در گزارشی به اصرار نمایندگان مجلس یازدهم برای تقابل با روحانی و ظریف پرداخته است. در بخشی از این گزارش آمده: * مجلس یازدهمی ها که چشمان خود را بر مشکلات عدیده اقتصادی کشور بسته اند، روز گذشته در صحن علنی مجلس بار دیگر بر طبل محاکمه روحانی کوبیدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تعامل جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه اشاره کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۹    
مدتهاست حرف و حدیث هایی درباره محاکمه رئیس جمهور سابق مطرح می شود. آنطور که رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفته، پرونده قضایی روحانی، 500 هزار شاکی دارد. با این حال امروز رسما بهارستان نشینان، پرونده روحانی را به دلیل تخلفات بورسیه به دادگاه فرستادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: مراجعه به دفاتر ثبت اسناد برای سند قطعی خودرو، براساس رأی دیوان عدالت اداری و همچنین اظهارات دادستان کل کشور و کمیسیون اصل 90 و کمیسیون قضایی مجلس، اختیاری است.
رییس کمیسیون اصل 90 گفت: در تماسی که روز گذشته با رییس سازمان سنجش داشتم، نسبت به ورود غیرکارشناسی این سازمان درطرح تسهیل صدور مجوز تذکر دادم و رئیس سازمان سنجش هم اشتباه رخ داده را پذیرفت.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گزارش این کمیسیون در زمینه اقدامات غیرقانونی دولت یازدهم و دوازدهم درخصوص دانشجویان بورسیه سال های 85 تا 92 را قرائت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون متبوعش در زمینه اقدامات غیرقانونی دولت یازدهم و دوازدهم درباره دانشجویان بورسیه را قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره گزارش کمیسیون اصل 90 در خصوص موضوع بورسیه دانشجویان گفت: این بحث موجب ضرر و زیان و فرار بسباری از نخبگان از کشور شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر: کمیسیون اصل 90 پرونده تخلف حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در تعیین تکلیف موضوع بورسیه ها را به قوه قضائیه ارجاع داد. در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه (20 مهرماه) مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اصل 90 در مورد اقدامات غیرقانونی دولت های یازدهم و دوازدهم پیرامون دانشجویان بورسیه از سال 85 تا 92 ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در گزارش تدوین شده از سوی کمیسیون اصل 90 در خصوص تخلفات دولت گذشته در خصوص ورود به موضوع بورسیه ها و طرح موضوع انحرافی اعطای بورسیه های غیرقانونی به افراد اسامی رؤسای دانشگاه های متخلف نیز اضافه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر در مجلس بعد از قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره بررسی پرونده دانشجویان بورسیه خواستار آن شد که مستندات قانونی این قبیل گزارشات برای ارسال به قوه قضائیه و صدور حکم قضایی کامل باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس خطاب به کمیسیون اصل 90 تأکید کرد که گزارش های تحقیق و تفحص باید از پیوست های لازم برخوردار باشند تا قابلیت صدور حکم قضایی را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در تذکری با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره بررسی پرونده دانشجویان بورسیه گفت: نبایستی در این گزارش فقط به اقدامات خلاف قانون رئیس جمهور و معاون اول سابق و وزرای دولت پیشین اشاره کرد بلکه بایستی اسامی رؤسای دانشگاه هایی که اطلاعات خلاف واقع دادند هم قرائت شده و به قوه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گزارش این کمیسیون درباره اقدامات غیرقانونی دولت یازدهم و دوازدهم در خصوص دانشجویان بورسیه را قرائت کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۶۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آتی خود به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور خواهند پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۰    
حسن شجاعی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در گفتگویی به پرسش ها درباره ماجرای شکایت از حسن روحانی، طرح صیانت و برخی دیگر از مسائل روز پاسخ داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: تلاش همکاران ما در مجلس این است که مفاد باقی مانده طرح تسهیل صدور مجوزها در این هفته به تصویب برسد و زنجیر انحصار از پای حرفه های حقوقی هم باز شود و خیل فارغ التحصیلان رشته حقوق بتوانند با رعایت صلاحیت های علمی، کسب و کار خود را آغاز کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۹    
نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی امروز 18 مهر 1400 برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از تاکید اعضای این کمیسیون به وزیر علوم برای تعیین تکلیف پرونده قدیمی بورسیه ها خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس بر پایان دادن چرخه معیوب انحصار و فساد در عرصه خدمات حقوقی و تضییع حقوق عامه تأکید کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تحلیل ابعاد اعتراف وزیر خارجه سابق کشور در خصوص برجام با حجت الاسلام نبویان نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۱    
نصرالله پژمانفر گفت: ما در کمیسیون اصل 90 مجلس نسبت به تخلفات روحانی پرونده ای تشکیل داده ایم و آن را به دستگاه قضایی فرستاده ایم و امیدواریم تا با سرکرده این جریان وابسته و امیدوار به غرب برخورد لازم صورت گیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۵    
تعدادی پرونده امنیتی در کمیسیون اصل 90 مجلس وجود دارد که دوشنبه و سه شنبه این هفته با حضور مسئولین امنیتی این پرونده ها بررسی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۴    
گروه استان ها- عضو مجمع نمایندگان گیلان گفت: کمبود مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در گیلان سبب ایجاد صفوف طولانی در پایگاه های استان شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، گفت: انصافا از لحاظ کاری توانمندی و انگیزه؛ نمایندگان مجلس یازدهم با سایر مجالس گذشته قابل مقایسه نیستند. اما مشکلاتی وجود دارد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: تاکنون بیش از 500 هزار امضا و شکایت از آقای روحانی به این کمیسیون رسیده رسیده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برخی سعی دارند که حد نصاب شناور برای قبولی در آزمون وکالت را به حد نصاب ثابت و مطلق تغییر دهند و طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار را به ضد خودش تبدیل کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۴    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به رفتارهای اخیر دولت آذربایجان و اختلاف افکنی ها اشاره کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وب سایت دولت بهار، نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم تصاویری منتشر کرده که نشان می دهد احمدی نژاد بعد از مدت ها سکوت و برای اولین بار بعد از انتخابات 1400 در خیابان محل زندگی اش، با مردم دیدار و نامه هایشان را برای پیگیری دریافت کرده است. سکوت روحانی خواهد شکست؟ احمدی نژاد کمتر سخن می گوید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تصمیم به استقرار تیم بازرسی این کمیسیون در نهاد ریاست جمهوری به منظور بررسی ترک فعل های حسن روحانی خبر داد و گفت: این تیم وظیفه رسیدگی به تمامی اسناد و ابعاد مختلف این پرونده را برعهده دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس جزئیات تصمیمات نمایندگان در سفر به شاهین شهر و میمه و برخوار را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس تاکید کرد: برخی بداندیشان داخلی که بلندگوی مافیای واردات کالاهای خارجی و اساساً مخالف خودکفایی و استقلال جمهوری اسلامی هستند در این ماجرا فرصت را غنیمت شمرده و با پیش کشیدن موضوعاتی مانند شکل گیری انحصار و کیفیت پایین، اذهان عمومی را نگران کرده و به موازات آن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس درباره در نظر گرفتن حد نصاب شناور به عنوان معیار پذیرش در آزمون وکالت گفت: حدنصاب شناور به افراد باسواد امکان می دهد که در سایه نبود ظرفیت عددی در آزمون قبول شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
هم دولت و هم سازمان انرژی اتمی به اجرای قانون راهبردی مقید هستند و امروز در کمیسیون اصل 90 گزارش آخرین اقدامات اجرای قانون را ارائه کردیم
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی موضوع توسعه ظرفیت تولید نیروگاههای برق اتمی را یکی از نیازهای امروز سند هسته ای دانست و تاکید کرد ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۹    
برچسب ها توافق انجام شده فرصت قانون قابلیت سازی برای اقتدار ملی مصوبات شورای عالی امنیت ملی برچسب ها
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: هم دولت و هم سازمان انرژی اتمی به اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مقید هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به ابلاغیه مقام معظم رهبری در ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره ای اشاره کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به موضوع محدودکردن فرایند صدور مجوز وکالت از سوی جریان ذی نفع اشاره کرد.