چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۴۳Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل 90»

ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برخی از جریان ها و افراد با اینکه می دانند ارتباط با آمریکا هیچ حسنی برای ما نداشته است، اما فرافکنی می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 می تواند نقش مکمل را برای دولت سیزدهم ایفا کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۱:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: اظهارات منتشر شده از سوی سخنگوی کمیسیون اصل نود درباره قانون لغو تحریم ها برداشت شخصی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: جمع بندی ما پس از بازدید از خط لوله گوره به جاسک و پروژه کوه مبارک و پایانه صادراتی، این است که این حرکت نمایشی بوده و برای این حرکت نمایشی، هزینه های زیادی به بیت المال وارد شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارزیابی کمیسیون پس از جلسات متعدد و استماع گزارش مراکز پژوهشی و کارشناسی این بود که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران توسط سازمان انرژی اتمی به طور کامل اجرا نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در برخی موارد محدودیت بودجه ای و در برخی موارد دیگر هم دخالت های سیاسی توسط بعضی از مقامات باعث عدم اجرای قانون اقدام راهبردی شده است.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۱    
طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی یکی از بزرگترین ترندهای روز اینترنت کشور بوده و عمده توجهات را به سمت خود جلب کرده است. در حالیکه بسیاری از کاربران و حتی برخی از نمایندگان مجلس و دولتمردان نسبت به این رأی انتفادهای فراوانی را مطرح کرده اند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم هشدارهای فراوان کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی به وزیر نفت و رئیس جمهور نسبت به افتتاح زودهنگام پروژه خط لوله گوره- جاسک متاسفانه هفته گذشته با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در نامه ای خطاب به رئیس جمهور در مورد عواقب و مسئولیت حقوقی اتلاف بیت المال در خط لوله گوره به جاسک هشدار داده بودیم اما آقای رئیس جمهور بی توجه به این هشدار به کار خود ادامه داد و مسئولیت قضایی این مسئله برعهده وی است و ما این موضوع را از نظر حقوقی و قضایی پیگیری ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۶    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس ضمن انتقاد از افتتاح زود هنگام خط لوله نفت گوره جاسک در توییتی نوشت: کی شرتان را از سر مردم کم می کنید! مردم برای رفتن شما لحظه شماری می کنند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶    
نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از شکایت از رئیس جمهور بعلت افتتاح زودهنگام خط لوله گوره جاسک خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۲    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به نحوه جبران خسارات مذاکره از سوی آمریکا اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: اجرای طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی 10 میلیون اشتغال پایدار در فضای مجازی ایجاد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بخشی هایی از پروژه با عجله اجرا شده و در شن ریزی، دقت در جای گزاری لوله ها را نیز شاهد بودیم که بررسی ها را طی فردا نیز در مناطق شرقی استان هرمزگان انجام خواهیم داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست مشترک هیات رئیسه اتاق ایران و روسای کمیسیون های تخصصی اتاق ایران با مصطفی میرسلیم عضو کمیسیون اصل 90 مجلس برگزار شد. در این نشست بر ارتباط نظام مند بخش خصوصی و مجلس تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس از بازدید میدانی خود از پروژه انتقال نفت گوره-جاسک خبر داد و گفت: این پروژه زودهنگام به بهره برداری رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمود نبویان در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، با اشاره به برنامه هفته جاری کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: قرار است کمیسیون اصل 90 مجلس صبح روز دوشنبه (11 مرداد ماه) با حضور علی اکبر صالحی جلسه ای را برگزار کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: صالحی روز دوشنبه(11 مرداد ماه) با حضور در این کمیسیون درباره روند اجرایی قانون لغو تحریم ها گزارش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از پیگیری ترک فعل ها و سوتی های مسئولان خوزستان در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ارمغان دولت آقای روحانی برای دولت آقای رئیسی تورم و بیکاری و مشکلات اقتصادی بود و رهبر معظم انقلاب هم به جای تأکید بر استفاده از تجربیات این دولت بر این نکته تأکید داشتند تجربه این دولت نشان داد که اعتماد به غرب چه ثمراتی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در روزهای آینده برای شناسایی مسئولان متخلف در انجام اجرای طرح های خوزستان به استان سفر می کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح مجلس در مورد حمایت از کاربران در فضای مجازی گفت: مجلس در این طرح به دنبال حمایت از کاربران ایرانی در فضای مجازی و صیانت از حقوق آنها است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه 50 هزار میلیارد تومان برای خط لوله گوره به جاسک هزینه شده، گفت: افتتاح زودهنگام و ورود نفت به لوله ها و عدم استمرار انتقال نفت منجر به از بین رفتن بسیاری از تأسیسات و خراب شدن آنها خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۷    
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی از ورود بیش از 400 دستگاه جدید به کارخانه پوشش خبر داد و گفت: در گیلان صنایع بسیار زیادی وجود دارد که می تواند به اقتصاد استان کمک کنند که با ورود این تعداد دستگاه در کارخانه پوشش، بیش از 85 درصد زیرساخت های آن فراهم خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۵    
احمدی با بیان اینکه شاهد یکسری زدوبند توسط مسئولان و خرید املاک شخصی در خارج کشور هستیم گفت: کمیسیون اصل 90 مجلس حتما به زودی به این مورد ورود کرده و افشاگری می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛مجلس و کمیسیون اصل نود بارها به دولت در توزیع به موقع نهاده های دامی تذکر داده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۶    
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به افتتاح زودهنگام طرح ناقص خط لوله گوره جاسک اشاره کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۰    
خارگ نیوز: شجاع ،رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس:ورود کمیسیون اصل 90 با توصیه رهبر معظم انقلاب به مشکلات خوزستان جدی تر شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن شجاعی، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت گو با تازه ترین ها به نقل از مهر به برگزاری جلسه ای در روز گذشته با حضور مجمع نمایندگان استان خوزستان و اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس و با موضوع آب و سایر مشکلات استان خوزستان خبر داد و گفت ...
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون اصل 90 در پاسخ به نماینده چابهار که گفته بود امروز روز خوبی برای مجلس نبود، تاکید کرد: امروز روز مبارک و عیدی برای همه نمایندگان است و باید به همه آن ها تبریک گفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 در پاسخ به نماینده چابهار که گفته بود امروز روز خوبی برای مجلس نبود، تاکید کرد: امروز روز مبارک و عیدی برای همه نمایندگان است و باید به همه آن ها تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از اعزام تیم بازرسی به استان خوزستان خبر داد و گفت: با ترک فعل مسئولان خوزستان برخورد جدی خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از تشکیل پرونده ویژه بررسی مشکلات استان خوزستان خبر داد و گفت: درصدد هستیم که در موضوع خوزستان و موضوعات دیگری که از طریق ترک فعل مسئولین مشکلاتی برای مردم ایجاد شده است ورود پیدا کرده و با مقصرین و افرادی که مرتکب ترک فعل شده اند برخورد کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته به دعوت کمیسیون اجتماعی مجلس، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران و نماینده ای از سازمان اداری استخدامی کشور، جلسه ای برگزار شد و طی آن وضعیت اجرایی قانون تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران را مورد بررسی قرار گرفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو پرونده شکایت از رئیس جمهور تشکیل شده است که به صورت شکایت به دادستان اعلام شده است گفت: یکی از پرونده های شکایت از رئیس جمهور درخصوص مداخلات ارزی است و پرونده دوم درباره بورس است که هر دو به دادستانی ارسال شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
علی خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به کاهش نسبت تعداد چکهای برگشتی به چکهای مبادله ای در چکهای جدید صیادی که به 3.5 درصد رسیده است، گفت: کاهش نسبت تعداد چکهای برگشتی به چکهای مبادله شده به 3 ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، طی نامه ای خطاب به کمیسیون اصل نود و دادستان کل کشور خواستار محاکمه مسببان بحران آبی خوزستان شدند. متن این نامه به شرح زیر است: اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی و دادستان کل کشور! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از بررسی مشکلات آب خوزستان خبر داد و گفت: با ترک فعل مسئولان در این حوزه برخورد خواهیم کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۷    
در برخی از بازپرسی ها اصحاب رسانه بعضا به مواردی برخورد می کنند که هیچ توجیح قانونی نداشته و شائبه اعمال سلیقه را بشدت تقویت می کند. نظیر یکی از پرونده های تشکیل شده برعلیه پایگاه تحلیلی خبری شعار سال که إن شاءالله بعد از اتمام فرآیند رسیدگی قضایی، از چند مرجع حفاظت اطلاعات قوه ...
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ترک فعل وزیر نفت منجر به عدم النفع چند ده میلیارد دلاری برای کشور شده است و مجلس با احدی از پایمال کنندگان انفال و بیت المال رودربایستی ندارد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
دیده بان ایران: یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود از ارجاع پرونده رئیس جمهور و وزیر نفت به قوه قضائیه خبر داد. علی خضریان نماینده تهران، ری، شمیرانات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی سوال نمایندگان از وزیر کشور/ گزارش کمیسیون اصل 90 در خصوص وضعیت خط لوله گوره به جاسک/ تحلیف 6 منتخب میان دوره ای مجلس و... از جمله مهمترین اخبار امروز (سه شنبه) پنجم مرداد ماه 1400 مجلس است که می توانید مشروح آن را در لینک های زیر بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه وزارت نفت به راه اندازی زودهنگام پروژه خط لوله گوره به جاسک اصرار دارد، تعهدات حقوقی ناشی از موارد فنی و مشکلات این طرح متوجه مسوولان مربوطه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 گزارش این کمیسیون درباره وضعیت خط لوله گوره به جاسک را قرائت کرد و گفت: اهداف این خط لوله به نتیجه نرسیده و یا ناقص است ضمن اینکه وزیر نفت مجوزهای ساخت تعدادی پالایشگاه را ابطال کرده که ابهام دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اصل 90 در خصوص وضعیت خط لوله گوره به جاسک را بررسی کردند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مالک فاقد اهلیت هفت تپه به تکاپو افتاده تا از آب گل آلود ماهی بگیرد و ضمن اعمال فشار بر کارگران، از حکم صادر شده دادگاه بگریزد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از انتخاب اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه دوم مجلس خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی از تشکیل پرونده ای برای مشکلات خوزستان در این کمیسیون خبرداد.