پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۳:۰۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشرف غنی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که مذاکرات دولت افغانستان و طالبان از سر گرفته شده است، رئیس جمهور این کشور تلاش می کند تا اختلاف های خود را با شخصیت ها و سایر نهادها کاهش دهد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶    
ارگ ریاست جمهوری از دیدارهای جداگانه اشرف غنی با محمد کریم خلیلی و محمد محقق خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان عنوان داشت که تصمیم اخیر ناتو مبنی بر این که درباره خروج نیروها از این کشور هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده، فرصتی برای تسریع روند صلح ایجاد کرده است. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : واکسیناسیون کرونا امروز سه شنبه 5 اسفند در ارگ ریاست جمهوری و با حضور اشرف غنی و شماری از مقامات بلندپایه دولتی و بهداشتی این کشور آغاز شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
واکسیناسیون کرونا امروز دوشنبه با حضور اشرف غنی و شماری از مقامات دولتی در افغانستان آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهوری افغانستان می گوید: من از بیدهایی نیستم که به بادها خم شوم، وقتی که خواست ملت و افسران پلیس متعهد را می دانم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان با پذیرش احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام برای کمک به روند صلح تاکید کرد که تنها در صورت برگزاری انتخابات قدرت را واگذار می کند. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اشرف غنی گفت که تا زنده هستم اجازه تشکیل دولت موقت را نخواهم داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبر گزاری فارس، اشرف غنی ، رییس جمهور افغانستان، تاکید کرد که افزایش خشونت از سوی طالبان در این کشور سبب اثبات حقانیت نظام جمهوریت شده و این نظام مورد احترام قرار گرفته است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۳    
شفقنا افغانستان- محمد اشرف غنی، رییس جمهور افغانستان با توجه به افزایش خشونت در این کشور می گوید، لازم است که فشارهای مثبت همه جانبه بر طالبان و حامیان شان اعمال شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
روابط دوجانبه کابل-واشنگتن و همچنین روند صلح با طالبان، از جمله محورهای گفتگوی تلفنی رئیس جمهور افغانستان و وزیر خارجه آمریکا بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : ارگ ریاست جمهوری افغانستان از گفتگوی تلفنی اشرف غنی با انتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شاید یکی از مشکلات پیش روی صلح در افغانستان، دو رقیب سیاسی به نام های اشرف غنی و دکتر عبدالله باشد. این دو که در جریان و فرایند تشکل دولت، تنها به واسطه اعمال نفوذ امریکا حاضر به تشکل دولت ائتلافی و تقسیم قدرت شده اند، حالا و در آستانه رسیدن به یک مرحله حساس برای آینده افغانستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که اگر صلح بزودی تامین نشود به احتمال بسیار این کشور در بهار آینده جنگ های شدیدی را تجربه خواهد کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبر گزاری فارس، ارگ ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد اشرف غنی پیش از ظهر امروز (پنج شنبه، 23 بهمن) با امام علی رحمان، رئیس جمهور تاجیکستان، به صورت تلفنی گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۳    
رؤسای جمهور ازبکستان و افغانستان در یک گفت وگوی تلفنی بر اهمیت آغاز اجرای عملی طرح کریدور حمل و نقلی ترانس افغان تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۴    
رسانه ها در افغانستان فاش کردند که عضو ارشد تیم مذاکره دولت افغانستان با طالبان که درباره عدم محبوبیت اشرف غنی و احتمال تشکیل دولت موقت در این کشور اظهاراتی را مطرح کرده بود، قرار است به اجبار به کابل بازگردد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۰    
براساس گزارش ها در حمله جنگجویان طالبان به یک پاسگاه نیروهای خیزش مردمی در منطقه سرخ آب ولسوالی محمدآغه لوگر، یک نفر کشته و هفت دیگر اسیر شده اند. این منطقه، زادگاه اشرف غنی؛ رییس جمهوری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۲    
اقتصاد ایران: درحالی که در ماه های اخیر رئیس جمهور افغانستان چندین نفر از جمله دو وزیر را از پست های دولتی برکنار کرده است، برخی رسانه ها از احتمال برکناری وزیر خارجه این کشور توسط اشرف غنی خبر می دهند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی آشتی ملی افغانستان گفت: طالبان به جای بحث و مذاکره روی قضایای اصلی، پایان جنگ و خشونت، مسلمان کشی و افزودن به درد و آلام مردم افغانستان درگیر سفرها و بحث های حاشیه ای هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ارگ ریاست جمهوری افغانستان در بیانیه ای که در آن اشاره ای به خروج نظامیان خارجی نشده، از گفتگوی اشرف غنی و رئیس جدید پنتاگون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
در گفت وگوی تلفنی اشرف غنی با رییس پنتاگون، هیچ اشاره ای به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان نشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری افغانستان و وزیر دفاع آمریکا طی تماسی تلفنی درباره روند صلح افغانستان گفت وگو کردند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور اشرف غنی و وزیر دفاع لوید آستین در خصوص فرآیند صلح افغانستان و ضرورت حل وفصل مناقشات از طریق مذاکره به منظور پایان دادن به جنگ گفتگو کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات شنیدنی جعفریان کارشناس ارشد مسائل افغانستان در پاسخ به شیطنت مجری بی بی سی در حمایت از اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۴    
رهبران سیاسی طالبان در خارج از میز گفت وگوهای صلح و در جریان رایزنی های خود با کشورهای دیگر، اظهارات جدیدی را در مورد عدم صلاحیت هیئت مذاکره کننده دولت و ضرورت کنار رفتن اشرف غنی به عنوان پیش شرط تداوم همکاری مطرح کرده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۹    
درحالیکه حمایت ها از طرح ایجاد دولت موقت تشدید شده است رئیس جمهور افغانستان در اقدامی کم سابقه برای رایزنی با رئیس شورای عالی مصالحه به اقامتگاه وی رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رایزنی های اشرف غنی با سران کشور های مختلف جهان برای برقراری آتش بس در افغانستان امروز در گفتگوی تلفنی وی با نخست وزیر سوئد ادامه یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
افزایش خشونت ها و روند صلح افغانستان در گفتگوی تلفنی اشرف غنی و رجب طیب اردوغان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ کابل نوشت که براساس طرح رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان برای صلح، پس از توافق با طالبان بر سر نظام سیاسی آینده، رئیس جمهور کنونی این کشور باید کناره گیری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۲    
روزنامه های امروز افغانستان تیترهای یک و صفحات نخست خود را به موضوعاتی همچون عدم اقدام طالبان برای روند صلح، اعزام یک هیات دولتی به بهسود و سخنان اشرف غنی مبنی بر اینکه بازگشت به گذشته مقدور نیست اختصاص داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۰    
ارگ ریاست جمهوری افغانستان از گفتگوی تلفنی اشرف غنی با سدیر جباروف، رئیس جمهور قرقیزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان گفت که طالبان به تعهدات شان در توافق نامه صلح با آمریکا متعهد نبوده اند و 90 درصد زندانیان آزادشده این گروه دوباره به خط نبرد بازگشته اند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان می گوید که کشورهای عضو ناتو به حفظ نیروهای این ائتلاف در خاک افغانستان بسیار علاقمندند ؛ اما این حضور بدون پشتیبانی نیروهای آمریکا امکانپذیر نیست! ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۸    
شفقنا- رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که دولت جدید آمریکا برای بررسی مسئله صلح با طالبان تیمی را به کابل اعزام خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از النشره ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان عصر امروز جمعه از تصمیم رئیس جمهور جدید آمریکا برای اعزام تیم ویژه به کابل خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان، اعلام کرد: جو بایدن ، رئیس جمهور افغانستان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری افغانستان بر لزوم توقف خشونت در این کشور تاکید کرد و گفت: طالبان برای نیامدن به میز مذاکره با دولت، بهانه می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۴    
یک عضو تیم مذاکره دولت افغانستان با طالبان در فایل صوتی افشا شده می گوید که اشرف غنی در جهان محبوبیتی ندارد و حکومت موقت نیز در این کشور آمدنی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: شیر احمد استنکزی، معاون هیأت مذاکره کننده طالبان که به روسیه سفر کرده گفته که "اگر امروز اشرف غنی از جنگ دست بردارد و بگوید که من استعفا می دهم"، این گروه حاضر است با حکومت جدید کار کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری اسلامی افغانستان با انتونی بلینکن، وزیر امور خارجه جدید ایالات متحده آمریکا تلفنی گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دفتر سیاسی طالبان در سفر به مسکو اظهارداشت که دولت اشرف غنی مانع برقراری صلح در افغانستان است و نظامیان خارجی نیز اگر به تداوم حضور ادامه دهند، سلاح بر زمین نخواهیم گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه آمریکا در اولین تماس تلفنی خود با اشرف غنی از بررسی توافقنامه طالبان سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۵    
اشرف غنی رییس جمهور افغانستان در یک وبینار درباره روند صلح این کشور با آنگلا مرکل نخست وزیر آلمان رایزنی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
رئیس جمهور افغانستان، مسئول تیم فلج کودکان اداره حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در افغانستان را از این کشور اخراج کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۲    
اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان روز گذشته با بیل گیتس مؤسس شرکت مایکرو سافت و بنیاد خیریه بیل و ملیندا گیتس در مورد مبارزه با فلج اطفال از طریق ویدیوکنفرانس صحبت کرد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اشرف غنی با اشاره به اینکه توافق بین طالبان و آمریکا در حال بررسی توسط شورای امنیت ملی آمریکا است گفت: بعد از این ارزیابی، یک رایزنی اساسی خواهیم داشت تا بتوانیم به اهداف مشترکمان دست پیدا کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
رئیس جمهور افغانستان ضمن استقبال از بازنگری توافقنامه آمریکا و طالبان گفت: آمریکا بعد از بازنگری قرارداد با ما مشورت خواهد کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
اشرف غنی ، رییس جمهور افغانستان گفت که با آغاز کار دولت جدید آمریکا فصل جدیدی در مناسبات دو کشور آغاز شده است. رییس جمهور افغانستان تصریح کرد شورای امنیت ملی آمریکا بررسی سریع را درباره توافق نامه آمریکا – طالبان آغاز می کند و سپس درباره آن با افغانستان مشورت خواهد شد تا دو کشور به یک نقشه راه ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، اشرف غنی ، رییس جمهور افغانستان گفت که با آغاز کار دولت جدید آمریکا فصل جدیدی در مناسبات دو کشور آغاز شده است. ...