شنبه ۱۸ آذرساعت ۱۸:۰۱Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تمدید آتش بس»

ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، پیرو گزارش های پیشین ایران ، تقریباً مسجل است که رژیم صهیونیستی در دور جدید حملات و تجاوزات به نوار غزه بعد از عدم تمدید آتش بس به دنبال پیاده کردن استراتژی وحشت در میان ساکنان این باریکه برای تحقق اهداف دیگر است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سایت شبکه خبری الجزیره به نقل از منابع فاش کرد که در حال حاضر با فشار آمریکا مذاکرات گسترده ای در دوحه، پایتخت قطر برای تمدید توافق آتش بس انسانی میان مقاومت فلسطین در نوار غزه و رژیم صهیونیستی در دست انجام است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، عبدالباری عطوان تحلیلگر مسائل منطقه در سرمقاله روزنامه رأی الیوم نوشت که موضع جنبش حماس و به ویژه یحیی سنوار فرمانده این جنبش در نوار غزه نسبت به موضوع مذاکرات برای تمدید آتش بس و آزادی اسرا، موضعی قاطع بود که نشان دهنده اعتماد به نفس این گروه ها و آمادگی آن ها برای تمامی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دست رد بنیامین نتانیاهو به تمدید آتش بس و پایان بحران غزه سبب شده است تا بار دیگر محور مقاومت در سراسر غرب آسیا حمله به اهداف و منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی را در دستور کار خود قرار دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی یک هفته طول کشید و پس از آن، مجددا درگیری ها از روز جمعه از سر گرفته شد و اگرچه صهیونیست ها سعی کردند حماس را آغازکننده مجدد جنگ معرفی کنند اما شواهد و قرائن نشان می دهد این صهیونیست ها بودند که تمدید آتش بس را نپذیرفتند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر محمدحسین محترم 1- اسرائیل دقایقی قبلِ از خروج وزیر خارجه آمریکا از سرزمین های اشغالی حملات خود را مجدد از سر گرفت در حالی که بلینکن به اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفته بود طولانی شدن جنگ در غزه فشارها بر این رژیم و آمریکا را افزایش خواهد داد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم اشغالگر برای سومین روز پس از شکست مذاکرات برای تمدید آتش بس بین رژیم صهیونیستی و حماس، مناطق وسیعی در نوار غزه را بمباران کرد، در حالی که میانجی ها تاکید کردند که بمباران اشغالگران تلاش ها برای توقف مجدد عملیات نظامی را پیچیده می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رژیم اشغالگر برای سومین روز پس از شکست مذاکرات برای تمدید آتش بس بین رژیم صهیونیستی و حماس، مناطق وسیعی در نوار غزه را بمباران کرد، در حالی که میانجی ها تاکید کردند که بمباران اشغالگران تلاش ها برای توقف مجدد عملیات نظامی را پیچیده می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رژیم اشغالگر برای سومین روز پس از شکست مذاکرات برای تمدید آتش بس بین رژیم صهیونیستی و حماس، مناطق وسیعی در نوار غزه را بمباران کرد، در حالی که میانجی ها تاکید کردند که بمباران اشغالگران تلاش ها برای توقف مجدد عملیات نظامی را پیچیده می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رژیم اشغالگر برای سومین روز پس از شکست مذاکرات برای تمدید آتش بس بین رژیم صهیونیستی و حماس، مناطق وسیعی در نوار غزه را بمباران کرد، در حالی که میانجی ها تاکید کردند که بمباران اشغالگران تلاش ها برای توقف مجدد عملیات نظامی را پیچیده می کند.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه امروز (شنبه) اعلام کرد که سربازان رژیم صهیونیستی که در بند حماس در غزه هستند، جز در صورت دست یابی به آتش بس دائم و آزادی تمامی اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی آزاد نخواهند شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد که گفتگو ها درباره برقراری آتش بس به بن بست رسیده است. بر اساس این گزارش، بنیاین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سبب بن بست مذاکرات برای تمدید آتش بس موقت در غزه از هیئت موساد خواسته قطر را ترک کرده و به اراضی اشغالی بازگردد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در راستای به بن بست کشاندن مذاکرات برای تمدید آتش بس موقت در غزه، از هیئت موساد خواست تا قطر را ترک کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دفتر نخست وزیری اسرائیل امروز شنبه، دوم دسامبر اعلام کرد که مذاکرات مربوط به توافق آتش بس جدید در نوار غزه به بن بست رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که خبرگزاری رویترز از حضور تیم موساد درقطر برای ادامه مذاکرات درباره تمدید آتش بس در غزه خبر داد، یک رسانه عبری شکست این مذاکرات و دستور به موساد برای بازگشت را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری اسرائیل امروز شنبه، دوم دسامبر اعلام کرد که مذاکرات مربوط به توافق آتش بس جدید در نوار غزه به بن بست رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی حاکی از این است که اکثر مخالفان نتانیاهو و حتی نزدیک به نیمی از حامیان او با تمدید آتش بس و تبادل اسرا با جنبش حماس موافق هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۳    
با پایان یافتن آتش بس موقت میان رژیم صهیونیستی و جنبش حماس بار دیگر آتش جنگ در جنوب و شمال فلسطین اشغالی شعله ور شد. هم زمان دوحه و واشنگتن از ادامه مذاکرات سیاسی میان طرفین منازعه برای رسیدن به نقطه آتش بس و تبادل اسرا خبر دادند ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۲    
حمایت علنی دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی در نسل کشی فلسطینی ها بر کسی پوشیده نیست. حضور رئیس جمهور آمریکا در سرزمین های اشغالی طی ایام جنگ رژیم صهیونیستی و حماس با مداخله علنی و ارسال تجهیزات نظامی همچون تجهیز بمب افکن ها، آشکارا صورت پذیرفت ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار تصاویر بیمارستان کمال عدوان غزه در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: خون آشامان صهیونیست پس از کشتار بیش از 15 هزار فلسطینی، دور جدید کشتار خود را در سایه ادامه حمایت دولت آمریکا آغاز کرده اند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ابوالقاسم قاسم زاده: 1 آنتوبی بلینکن وزیر خارجه آمریکا برای سومین بار از آغاز جنگ در غزه به اسرائیل رفت و چند ساعت با نتانیاهو گفتگوی مستقیم داشت. اگرچه گزارش خبری روشنی از این گفتگو ارائه نشد، اما وزیر خارجه آمریکا در پایان این دیدار خواهان تمدید آتش بس و تغییر تاکتیک برای حذف حماس [...]
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوارغزه، تا شب گذشته و زمان تهیه این گزارش منابع از شهادت 109 فلسطینی در حملات این رژیم خبر دادند. به گزارش ایسنا، خبرنگار الجزیره با اعلام تعداد شهدای دیروز خبر داد، ده ها نفر نیز در این حملات زخمی شده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همزمان با ناکام ماندن تلاش های مصر، قطر و ایالات متحده برای تمدید آتش بس و شروع حملات وحشیانه اسرائیل به غزه از 7صبح روز گذشته به وقت محلی، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از این راز پرده برداشت که اسرائیل از یک سال پیش در جریان عملیات حماس بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از پایان آتش بس، اسرائیل حملات خود را از سر گرفت و به دنبال این حملات ده ها فلسطینی جان خود را از دست دادند. ارتش اسرائیل با ریختن برگه هایی از آسمان به مردم بخش هایی از جنوب ویران شده هشدار داد که آنجا را تخلیه کنند؛ زیرا بمباران سنگین تری در راه است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ناکام ماندن تلاش های مصر، قطر و ایالات متحده برای تمدید آتش بس و شروع حملات وحشیانه اسرائیل به غزه از 7صبح روز گذشته به وقت محلی، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی از این راز پرده برداشت که اسرائیل از یک سال پیش در جریان عملیات حماس بوده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید ، حماس را متهم به عدم تمدید آتش بس موقت در غزه کرد و گفت: حماس مسوول عدم تمدید وقفه در درگیری ها است و ما به تلاش برای احیای وقفه بشردوستانه در غزه همراه با اسرائیل، مصر و قطر ادامه می دهیم.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۱    
اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس تاکید کرد که ما به طرف های واسطه اعلام کردیم آماده تمدید آتش بس موقت در غزه هستیم و توپ اکنون در زمین آمریکا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در تأیید اظهارات جنبش حماس، گفت که صهیونیستها به دنبال ادامه جنگ هستند و از آتش بس برای افزایش آمادگی خود استفاده کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دفتر اطلاع رسانی دولت حماس در غزه با اشاره به تلاش صهیونیست ها برای ادامه جنگ، گفت کمک هایی که وارد غزه شد، کمتر از یک درصد نیازهای مردم را پوشش می دهد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد روز جمعه به از سرگیری عملیات های نظامی اسرائیل در غزه واکنش نشان داد و بابت آن ابراز تأسف عمیق کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل متحد روز جمعه به از سرگیری عملیات های نظامی اسرائیل در غزه واکنش نشان داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸    
در هفتمین روز از تمدید آتش بس موقت در مناطق اشغالی و تلاش برای ادامه مذاکرات، غزه و سایر مناطق اشغالی همچنان فضای ملتهب و پرتنشی داشتند. گزارش ها از نقض آتش بس از سوی صهیونیست ها خبر می دهند و از قدس خبر رسیده 2فلسطینی در عملیاتی ضدصهیونیستی به شهادت رسیده اند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۲    
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت که تصمیم برای تمدید آتش بس بشردوستانه در نوار غزه، به ویژه با توجه به ابعاد فاجعه انسانی که در آنجا رخ داده، مناسب خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در واکنش به عدم تمدید آتش بس در غزه و از سرگیری حملات رژیم صهیونیستی گفت که اسرا با جنگ آزاد نمی شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس امروز (جمعه) در بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی بعد از مخالفتش با تعامل با پیشنهادهای آزادی بازداشت شدگان، مسئول از سرگیری جنگ است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: با عدم تمدید آتش بس جنگنده های رژیم صهیونیستی حملات گسترده ای را به مناطق مختلف نوار غزه آغاز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران ارشد جنبش مقاومت فلسطین (حماس) اعلام کرد که مسئولیت عدم تمدید آتش بس به عهده رژیم صهیونیستی و آمریکاست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با پایان آتش بس موقت در غزه، رژیم صهیونیستی که بارها در این مدت آتش بس را نقض کرده بود، حملات هوایی و توپخانه ای خود به مناطق مختلف غزه را از سرگرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وبگاه شبکه خبری الجزیره خبر داده که تمدید آتش بس در غزه برای یک روز دیگر محتمل است اگرچه هنوز هیچ یک از طرف ها آن را تأیید نکرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی گزارش دادند که جنگنده های ارتش رژیم موقت صهیونیستی امروز (جمعه) حملات ددمنشانه به نوار غزه را از سر گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی عدم تمدید آتش بس موقت و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛ یکی از رهبران جنبش حماس تصریح کرد که اشغالگر تاکید می کند که امکان اعتماد به رفتارهایش وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، منابع از شهادت 178 فلسطینی در حملات این رژیم خبر می دهند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، منابع از شهادت شش فلسطینی در حملات این رژیم خبر می دهند. به گزارش گروه بین الملل حیات ،خبرنگار الجزیره گزارش داد که در حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه، شش تن به شهادت رسیده و ده ها تن زخمی شده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه؛ دفتر اطلاع رسانی نوار غزه اعلام کرد که جامعه بین الملل مسئول ادامه جنگ است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات اسرائیل به نوار غزه، منابع از جان باختن شش فلسطینی در حملات این رژیم خبر می دهند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مهر نوشت: مشاور نتانیاهو به سی ان ان درباره تمدید آتش بس در غزه گفته است: اسرائیل آماده تمدید آتش بس به شرط خروج گروگان های بیشتری است و مشخص نیست که آیا این امکان وجود دارد یا خیر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۶    
در پی عدم تمدید آتش بس و ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، منابع از شهادت 178 فلسطینی در حملات این رژیم خبر می دهند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد: حماس توافق را نقض کرد و راکت هایی را به سمت اسرائیل شلیک کرد
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که مهلت تمدید آتش بس میان اسرائیل و حماس منقضی شده، هیچ توافقی برای ادامه آن میان طرفین اعلام نشده است. خبرگزاری الجزیره که از خان یونس در جنوب نوار غزه گزارش داده که رسانه های وابسته به حماس از صدای تیراندازی و انفجار در شمال نوار غزه به ویژه در شمال غربی شهر غزه خبر دادند ...
علی رغم آتش بس شکننده در غزه رژیم اسرائیل حملات یورش های مرگبار خود در کرانه باختری را ادامه داده و تقریباً به اندازه اسرایی که به عنوان بخشی از آتش بس آزاد کرده اسرای جدید فلسطینی دستگیر کرده است. ...