پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۳:۱۴Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میدل باس»

ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه تزریق میدل باس ها به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اصفهان اقدام شایسته است، گفت: ورود میدل باس ها به ناوگان حمل و نقل شهری می تواند گره های بزرگی از مشکلات ترافیکی شهر همدان را باز کند، بنابراین برای تامین میدل باس ها سال آینده اعتبار قابل توجهی اختصاص یافت.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کتابخانه سیار از استقبال روستاییان از کتابخانه و خاطرات جالبی که از کودکان و نوجوانان روستایی دارد سخن می گوید و از میزبانی خوبی که از مینی بوس حامل یار مهربان صورت می گیرد که اتفاقا پس از رسیدن به روستا این استقبال و میزبانی را به چشم دیدیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون اجرایی رئیس جهمهور 46 دستگاه اتوبوس و میدل باس در اراک به ناوگان حمل و نقل اضافه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون اجرایی رئیس جهمهور 46 دستگاه اتوبوس و میدل باس در اراک به ناوگان حمل و نقل اضافه شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از ورود 200 دستگاه اتوبوس و میدل باس جدید نیمه اول سال1402 به ناوگان اتوبوسرانی مشهد خبر داد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان درباره مزایای به کارگیری اتوبوس های کوچک در حمل و نقل عمومی شهر اصفهان توضیح داد. به گزارش دنیای اقتصاد و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه طرح استفاده از مینی بوس برای شهر اصفهان مطرح شد اما دلایل متعددی باعث شد تا این مدل انتخاب نشود، گفت: با تحقیقات انجام شده میدل باس را انتخاب کردیم، زیرا معایب مینی بوس در آن رفع شده بود، بنابراین خرید 100 دستگاه در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵    
رئیس کمیسیون حمل ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با تأمین منابع مالی مورد نیاز از سوی شهرداری و در صورت مشارکت دولت، امکان خرید 600 دستگاه اتوبوس شهری برای تسهیل حمل ونقل عمومی و نوسازی ناوگان اتوبوس شهری شیراز در نظر گرفته شده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۵    
ارتقای وضعیت خدمت دهی قطارشهری، نوسازی مدام ناوگان حمل ونقل، خریدهای فصلی واگن، اتوبوس و میدل باس و طراحی خطوط جدید ناوگان شهری گام های کوچکی است که برای خدمت به مردم بزرگ برمی داریم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۹    
مریم محسنی: هزاران نقطه رنگی و مشکی و سفید تنیده شده درهم، راه ورود نور و روشنایی را گرفته اند و مسافران با سوار شدن به میدل باس های کوچک که چند وقتی است در خیابان های اصفهان تردد می کنند انگار به زندان وارد شده اند ...
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۵    
مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: این شرکت ظرفیت تولید و تحویل سالانه پنج هزار و 850 دستگاه اتوبوس و میدل باس را دارد که با این ظرفیت بالای تولید داخل، نیازی به نگاه به بیرون و تامین محصول از خارج کشور و واردات اتوبوس دست دوم نیست.
ایکوپرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: این شرکت ظرفیت تولید و تحویل سالانه پنج هزار و 850 دستگاه اتوبوس و میدل باس را دارد که با این ظرفیت بالای تولید داخل، نیازی به نگاه به بیرون و تامین محصول از خارج کشور و واردات اتوبوس دست دوم نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد خرید یکصد دستگاه میدل باس (اتومات) به ارزش 264 میلیارد تومان توسط شهردار مشهد ابلاغ شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه اعتبار لازم برای خرید تعدادی اتوبوس و میدل باس با هدف رفاه هرچه بیشتر مردم حاشیه شهر تخصیص داده شده است، گفت: به دنبال رایگان کردن هزینه حمل ونقل عمومی در حاشیه شهر هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۰    
احمد وحیدی، وزیر کشور درباره امکان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تامین اتوبوس برای ناوگان حمل و نقل شهری گفت: بخش خصوصی مورد حمایت ما است و در بحث اتوبوس، مینی بوس، میدل باس و ون قراردادهای متعددی منعقد کرده ایم و به مقداری که درصد تولید داخل توسط تولید کننده بالا رود ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وحیدی گفت:برگزاری نمایشگاه در مرکز شهر ترافیک و مزاحمت برای مردم دارد. احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بخش خصوصی مورد حمایت است و در بحث اتوبوس، مینی بوس، میدل باس و ون قرارداد های متعددی منعقد کرده ایم. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
درحال حاضر در شرکت ایران کاوه سایپا، خودرو نیسان کاربری سازی می شود و در فاز بعدی نیز تولید اتوبوس، مینی بوس و میدل باس است که در دستور این شرکت کار قرار دارد که تولید این محصولات می تواند ظرفیت اشتغال زایی بالایی در این شرکت ایجاد کند
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از شهرداری درخواست داریم تا نحوه و چگونگی توزیع میدل باس ها را به شورا گزارش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارخانجات خودروسازی در نیمه نخست امسال موفق به تولید 516 هزار و 206 دستگاه انواع خودروی سواری، وانت، ون، مینی بوس، میدل باس و اتوبوس، کامیون، کامیونت و کشنده شدند؛ آماری که در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد 6 درصدی نشان می دهد، البته رشد تولید خودرو کامل 284 درصدی بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت زیارت و گردشگری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: اسکان بر عهده میراث فرهنگی است و از طریق شماره پنج رقمی 37045 ساماندهی می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه خرید 100 دستگاه اتوبوس کوچک (میدل باس) در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، گفت: از این تعداد امروز 53 دستگاه اتوبوس کوچک به ناوگان حمل ونقل عمومی شهر افزوده شد و مابقی آن نیز تا پایان سال وارد شهر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با حضور وزیر کشور، 30 دستگاه میدل باس جدید وارد چرخه خدمات رسانی حمل ونقل مشهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سال تحصیلی جدید از 56 اتوبوس بزرگ و 53 میدل باس و 240 اتوبوس تعمیر شده با اعتباری بالغ بر 490 میلیارد تومان رونمایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان با بیان اینکه ترافیک معضل همیشگی اوایل مهرماه است، گفت: با هماهنگی معاونت حمل ونقل شهرداری اصفهان محل های پرتردد شناسایی شده است تا اتوبوس ها و میدل باس ها در این مسیرها تردد و به دانش آموزان سرویس دهی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امسال 53 دستگاه میدل باس در شهر اصفهان برای جابجایی دانش آموزان فعال می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برنامه قطعی مدیریت شهری توسعه حمل ونقل همگانی و پاک است و تلاش می کنیم خطوط ریلی و نیز ناوگان حمل ونقل همگانی اتوبوس، میدل باس و مینی بوس را گسترش دهیم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور عصر دوشنبه در این مراسم اظهار کرد: اقدامات خوبی در مشهد در نوسازی و بازسازی ناوگان صورت گرفته است. احمد وحیدی افزود: حمل و نقل عمومی از مهمترین نیازهای شهری است و باید به این زیرساخت توجه شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد وحیدی عصر دوشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از 30 دستگاه میدل باس در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به پیش بینی ها مبنی بر حضور میلیونی زائران و عزاداران در ایام دهه پایانی صفر در مشهد، تمام ظرفیت ها و کاستی ها در این سفر مورد بررسی قرار گرفته است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد در مراسم بهره برداری از 30 دستگاه میدل باس با حضور وزیر کشور گفت: سال پیش که مدیریت شهری کار خود را آغاز کرد هزار و 300 اتوبوس فعال داشتیم از سال گذشته تاکنون 83 دستگاه در یک مرحله و هم اکنون بهرهربرداری از 30 دستگاه میدل باس و بازسازی و نوسازی 27 دستگاه از محل تبصره 18 انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۶    
وزیر کشور در مراسم بهره برداری از 30 دستگاه میدل باس توسط شهرداری مشهد گفت: داشتن حمل و نقل عمومی روان و ارزان لازمه کلان شهر مشهد است. شهری که سالانه پذیرای میلیون ها زائر و مجاور است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید از 53 میدل باس (اتوبوس های کوچک) در اصفهان رونمایی می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان از آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات به دانش آموزان و دانشجویان همزمان با آغاز مهرماه خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۰    
به گزارش جام جم انلاین اصفهان؛ علی صالحی درباره علت کاهش تعداد اتوبوس ها در سطح شهر اصفهان اظهار کرد: به دلیل شیوع کرونا و تقریباً نصف شدن استفاده کنندگان از حمل ونقل عمومی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۸:۳۰    
از میدل باس درد ترافیک نصف جهان را درمان می کند؟ تا داستان ادامه دار فرونشست تیتر پر رنگ صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۹    
شهردار مشهد با اشاره به اضافه شدن 83 دستگاه اتوبوس نو به ناوگان حمل ونقل شهری این کلان شهر، گفت: 30 دستگاه میدل باس نیز خریداری شده است که امیدواریم تا یک ماه آینده وارد خطوط حمل ونقلی مشهد شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۸    
شهردار اصفهان گفت: ناوگان حمل ونقل شهر اصفهان ارتقا پیدا خواهد کرد و میدل باس ها و اتوبوس های جدید وارد شهر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: ناوگان حمل ونقل شهر اصفهان ارتقا پیدا خواهد کرد و میدل باس ها و اتوبوس های جدید وارد شهر خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه در دو یا سه هفته پیش رو خبرهای خوبی در حوزه حمل و نقل برای شهروندان خواهیم داشت، گفت: به زودی ناوگان حمل ونقل ارتقا پیدا خواهد کرد و میدل باس ها و اتوبوس های جدید وارد شهر خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، مدیریت شهری اراک اضافه شدن 38 دستگاه اتوبوس و میدل باس به سیستم ناوگان عمومی در سطح شهر را پیش بینی کرده است، همچنین یک هزار دستگاه خودرو سواری شخصی و ون از طریق شورای اسلامی این کلان شهر آمادگی خود را برای سرویس دهی به مدارس اعلام کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه 25 میدل باس وارد این کلان شهر شده است، گفت: تا قبل از مهرماه سال جاری 25 دستگاه میدل باس وارد اصفهان می شود و 50 دستگاه دیگر نیز تا پایان سال به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تلاش می کنیم وضعیت حمل ونقل عمومی را برای اول مهرماه و بازگشایی مدارس بهبود ببخشیم، گفت: نزدیک به 50 دستگاه میدل باس برای خطوطی که مسافر کمتری دارد، خریداری شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۱    
در جلسه علنی دیروز (یکشنبه) شورای اسلامی شهر اصفهان لایحه دوفوریتی تأمین منابع مالی خرید 53 دستگاه میدل باس به تصویب رسید. محسن رنجبر، معاون مالی اقتصادی شهردار اصفهان در این جلسه اظهار کرد: تعداد ناوگان اتوبوسرانی در شهر باید به هزار دستگاه افزایش یابد، برای تحقق این مهم بازسازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
لایحه خرید 53 دستگاه اتوبوس میدل باس (اتوبوس در ابعاد کوچک) با قید دو فوریت در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان تصویب شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان از تحویل 50 دستگاه اتوبوس میدل باس تا مهرماه به شهرداری اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نور صالحی گفت: دوره ششم شورای اسلامی شهر در حوزه حمل ونقل 4 میلیارد و 500 تومان بودجه پیش بینی کرده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به منظور تقویت و توسعه حمل ونقل عمومی، به زودی قرارداد خرید 100 دستگاه میدل باس منعقد می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۱    
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل ونقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی، گفت: جهت تقویت ناوگان اتوبوسرانی خرید 100 دستگاه میدل باس در دستور کار است که 50 دستگاه ابتدای مهرماه و 50 دستگاه دیگر نیز تا پایان سال به خطوط اتوبوسرانی اضافه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: اسفند سال گذشته قراردادی با کمک دولت منعقد شد که در آن 173 اتوبوس پیش خرید شده و همچنین قرارداد 100 دستگاه میدل باس در انتظار است که 50 دستگاه از آن تا پیش از مهرماه به ناوگان افزوده خواهد شد.