شنبه ۰۸ آذرساعت ۲۳:۲۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن قطعه سازان»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۳۹    
دبیر انجمن قطعه سازان خودرو گفت: برآورد ما از پرسنلی که در فرآیند کاهش تولید خودرو تعلیق شده اند چیزی حدود 150 هزار نفر است که امیدواریم با اصلاح شیوه قیمت گذاری و اصلاح قانون همه این افراد به کارشان برگردند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۷    
نایب رییس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با تشریح 6 مشکل اصلی قطعه سازان، وضعیت این صنعت را در حال حاضر اسفناک توصیف کرد. *** مشکلات ارزی قطعه سازان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان اظهار داشت: سرمایه گذاری های غیرمولد، زیان های انباشته و غیره باعث کمبود نقدینگی خودروسازان شده است و با افزایش دلار، زیان زیادی به آنان وارد شده که بیشترین ضرر آن را قطعه سازان می بینند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۳    
یک مقام مسوول در شرکت گلدیران بزرگترین چالش های صنعت لوازم خانگی را تامین و تخصیص ارز، تامین مواد اولیه و نبود انجمن قطعه سازان عنوان کرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۳    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی گفت: موافقت شورای رقابت با افزایش فصلی قیمت خودرو برای خودروسازان و قطعه سازان کارساز نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو انجمن قطعه سازان همگن استان تهران، از طراحی و ساخت نسل پنجم ای سی یو (رایانه خودرو) برای استفاده در انواع خودرو ها خبر داد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- دبیر انجمن قطعه سازان گفت: اگرچه مطالب بسیاری در جلسات تعیین تکلیف قیمت گذاری خودرو، مطرح شده اما هنوز چیزی به تصویب نهایی نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بازرس انجمن قطعه سازان استان تهران گفت : هر وقت به جوانان متخصص و فارغ التحصیل کشور در رفع نیازمندی ها و ساخت قطعات حساس دل بستیم، نتیجه گرفتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازان با بیان اینکه آدرس گرانی خودرو، فولادسازان هستند، گفت: سناریوهای مختلفی برای قیمت گذاری خودرو مطرح است و ایرادات هر کدام در حال بررسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن قطعه سازان خودرو گفت: با بدعهدی و رها کردن طرح پژو 301، این قطعه سازان داخلی بودند که با تکیه بر توانمندی خود خلاء حضور فرانسوی ها را در این طرح پر کردند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی به ارزیابی انتقال قیمت گذاری خودرو از شورای رقابت به سازمان حمایت پرداخت.
مهندس امیر حسین جلالی نایب رئیس انجمن قطعه سازان همگن خودروی استان تهران در گفتگو با واحد مرکزی خبر در خصوص عدم ترخیص قطعات مورد نیاز تولید کنندگان گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۶    
امیرحسین جلالی نایب رئیس انجمن قطعه سازان تهران بیان داشت، به اندازه دو ماه قطعه در گمرک داشته باشیم، اما نتوانیم آن را ترخیص کنیم و به خط تولید ببریم، نکته ای قابل تامل است. چرا آقای جلالی از علت ترخیص نشدن قطعات در گمرک حرفی نمی زند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن قطعه سازان تهران گفت: اینکه به اندازه دو ماه قطعه در گمرک داشته باشیم، اما نتوانیم آن را ترخیص کنیم و به خط تولید ببریم، نکته ای قابل تامل است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۹    
وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ در کمال تأسف با خبر شدیم که عضوهیات مدیره انجمن قطعه سازان و یکی از بانیان هیات جاماندگان اربعین جناب آقای سید مرتضی مرتضوی در سوگ مادر خود نشسته است. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: مطرح شدن مباحثی همچون قیمت گذاری خودرو در بورس یا حاشیه بازار چاره ساز نیست و باید مسوولان اجازه دهند محصولات خودروسازان پس از محاسبه قیمت تمام شده، با یک سود منطقی به فروش برسد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو سابق هیئت مدیره ی انجمن قطعه سازان اظهار داشت: وقتی نرخ ارز به 32 هزار تومان می رسد همه حوزه ها تغییر می کند و خیلی از تولید کنندگان ما از میدان خارج می شوند چون توان تامین را ندارند و نمی توانند از پس آن بر بیایند.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو گفت: محاسبات این انجمن از پرداخت بیش از 100 هزار میلیارد تومانی مابه التفاوت قیمت کارخانه ای و بازاری خودروها از سوی مردم در مدت یک سال است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۲    
دبیر انجمن قطعه سازان ضمن اعلام تعطیلی یک سوم شرکت های قطعه سازی در کشور از قاچاق بودن 80 درصد قطعات خودرو موجود در بازار خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۸    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی از وضعیت پرداخت های معوقه قطعه سازان سخن گفت.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
از الزامات تحقق شعار سال، فراهم نمودن شرایط تولید به منظور رونق و جهش تولید و افزایش صادرات غیر نفتی می باشد که باید متناسب با آن در جهت کاهش فشار بر تولیدکنندگان و اطمینان بخشی به حوزه اقتصادی و صنعتی در کشور حرکت نمود که یکی از الزامات، ایجاد اعتماد میان تولیدکنندگان ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دلایل افزایش قیمت قطعات خودرو و مشکلات پیش روی قطعه سازان، در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، افزایش قیمت قطعات خودرو در بازار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۵۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازان خودرو گفت: از 1200 واحد قطعه ساز شناسنامه دار کشور، حدود 400 واحد قطعه ساز در حالت نیمه تعطیل یا تعطیل بسر می برند.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۷۰ سایت دیگر  
جلسه کمیته خودرو صبح امروز 12 مهرماه با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونین وزارتخانه، مدیران عامل شرکت های خودروسازی و جمعی از اعضای هیأت رئیسه انجمن قطعه سازان خودرو برگزار شد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۱    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی گفت: عوامل مختلفی برای تسهیل فرآیند تولید و کاهش قیمت تمام شده خودرو وجود دارد که باید در شرایط کنونی کشور بررسی شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازان خودرو گفت: قیمت گذاری دستوری باعث میشود که قطعه سازان بین دو سنگ بزرگ اسیاب له شوند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - دبیر انجمن قطعه سازان با انتقاد از تبعات قیمت گذاری دستوری که به زیان انباشته بیش از 80 هزار میلیارد تومانی صنعت خودرو و قطعه ساز انجامیده، گفت: قیمت قطعات باید متوسط 65 درصد افزایش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز (دوشنبه) نشست خبری انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان با مدیرانی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد که در ابتدای این نشست به بررسی مسائل روز صنعت قطعه سازی توسط اعضای هیات مدیره انجمن همگن قطعه سازی در پنج محور مواد اولیه، قیمت گذاری، قرارداد و صادرات، ساخت داخل ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱    
به گفته رئیس کل گمرک ایران با اختیاراتی که به سرپرست وزارت صمت و رئیس کل گمرک داده شده قطعات خودرو بدون دریافت کد رهگیری ترخیص شده و در مورد دو خودروساز بزرگ اینکه در شرایط کنونی خودرو معطل قطعاتی باشد که به کشور وارد شده، اما کد رهگیری اخذ نکرده اند موضوعیت ندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازان خودرو از رسوب قطعات خودرو و عدم ترخیص سریع بر خلاف وعده های داده شده خبر داد و گفت: چرا وقتی قطعات در کشور وجود دارد و می تواند به چرخه تولید تزریق شود، باید شاهد کاهش تیراژ تولید باشیم؟
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن قطعه سازان ایران در خصوص وضعیت بورسی خودروسازان و قیمت گذاری خودرو در بورس، گفت: پیشنهاد ما این است که خودرو در بورس ارائه شود چرا که مکانیزم بورس شفاف است و اینگونه قیمت خودرو شفاف خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۷    
عضو سابق هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران گفت: در شرایط کنونی میزان مطالبات قطعه سازان از 2 خودروساز بزرگ کشور کمتر از 50 هزار میلیارد تومان نیست.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن قطعه سازان ایران گفت: به رغم تلاش جدی قطعه سازان برای تکمیل خودروهای کف، همچنان موانع گمرکی و مشکلات مربوط به تخصیص ارز قطعه سازان حل نشده است بلکه هر روز این موانع بیشتر و بر آمار قطعات و مواد انباشته در گمرکات افزوده می شود. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۱    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 35 درصد از اهداف میزهای تعمیق ساخت داخل محقق شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
پشت پرده عجیب ماجرای افزایش قیمت خودروی پراید به روایت دبیر انجمن قطعه سازان خودرو کشور را در ادامه مشاهده می کنید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 شبکه پنج، امشب شنبه 22 شهریور، به بررسی چرایی رشد قیمت نجومی خودرو در روزهای اخیر می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه تهران 20 امشب میزبان دکتر حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و مازیار علی بیگلو دبیر انجمن قطعه سازان خودروی کشور می شود ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۲    
یک کارشناس صنعت خودرو که ریاست هیات مدیره انجمن قطعه سازان همگن خودرو را نیز به عهده دارد ضمن تشریح دلایل افزایش قیمت خودرو در بازار، پیش بینی کرده است که پراید به قیمت 120 میلیون تومان برسد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی از تاثیر افزایش قیمت ارز بر روند فعالیت قطعه سازان سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن قطعه سازان با اشاره به مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان قطعات خودرو گفت: سیستم جامع مالیاتی ایران از کشورهای اروپایی کپی برداری شده در حالی که نرخ خدمات کشورهای اروپایی از جمله نرخ خدمات بانکی و بیمه تأمین اجتماعی با ایران کاملا متفاوت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان گفت: تا زمانی که منطق قیمت گذاری خودرو توسط دولت ادامه دار باشد، افزایش قیمت خودرو در بازار بدون هیچ ملاحظه ای ادامه دارد و طبیعی است، چراکه با ارز 22 میلیون تومانی واسطه گران یک گام جلوتر از دولت و بازار برای گرانی خودرو هدف گذاری کرده اند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ریشه آشفتگی بازار خودرو کجاست؟ این پرسشی است که خبرنگار خبرگزاری خبر آنلاین از محمدرضا نجفی منش، کارشناس صنعت خودرو پرسید و او هم پاسخ هایی داد که از یک عضو هیئت مدیره انجمن قطعه سازان انتظار می رفت! محمدرضا نجفی منش موضعی گرفت که تیتر جلب توجه کننده شد: پراید 90 میلیونی اصلا گران نیست ...
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
محمدرضا نجفی منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان و کارشناس صنعت خودرو معتقد است پراید 90 میلیونی نه تنها گران نیست، بلکه بسیار ارزن است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان صنعت با انکار گران بودن پراید با قیمت های کنونی اظهار کرد: پراید 90 میلیونی اصلا گران نیست. به گزارش کاماپرس؛ قیمت 90 میلیونی خودرویی مثل پراید در بازار ایران با آن همه حواشی که در سالهای اخیر داشته، همچنان سوژه داغ بسیاری از خبرهاست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن قطعه سازان خراسان رضوی گفت: افزایش 65 درصدی قیمت قطعات نسبت به سال 98، میانگین خواسته ای است که قطعه سازان از بازار دارند.
روز گذشته نشست هم اندیشی انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو استان تهران با مجلس شورای اسلامی و مسئولین گمرک جمهوری اسلامی پیرامون بررسی مشکلات صنعت قطعه سازی کشور برگزار شد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو استان تهران با مجلس شورای اسلامی و مسئولین گمرک جمهوری اسلامی پیرامون بررسی مشکلات صنعت قطعه سازی کشور برگزار شد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی از اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو از عدم رای اعتماد مجلس به حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت انتقاد کردند. *** دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان / تصمیم گرفته شده به صلاح کشور نبود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نجفی منش، رئیس انجمن قطعه سازان کشور گفت: برای بهبود وضعیت خودرو سازی کشور باید این صنعت به بخش خصوصی واگذار شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی از تخصیص مجدد ارز نیمایی و تاثیرات آن بر روند فعالیت قطعه سازان سخن گفت.