سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۰۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شهرستان خوشاب»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۱    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در مورد نبود سوخت در روستای علیک شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی توضیح داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب در غرب خراسان رضوی گفت: گردش مالی تولید، فرآوری و فروش محصول پسته در این شهرستان از 12 هزار و 600 میلیارد ریال گذشته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: این منطقه آماده همکاری برای تامین سوخت کارگاه های تولیدی روستای علیک می باشد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در راستای اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی سوخت با فرماندار خوشاب دیدار و گفتگو کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم روستای علیک از توابع شهرستان خوشاب استان خراسان رضوی به دلیل نبود نفت و گاز در این روستا با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس در شهرستان خوشاب افتتاح شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱    
مراسم رونمایی از کتاب نان سال های جنگ همراه با افتتاح نمایشگاه عکس و کتاب در اولین روز از آغاز هفته دفاع مقدس در سلطان آباد، مرکز شهرستان خوشاب با حضور نویسنده کتاب محمود شم آ بادی و جمعی از مسئولان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷    
500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان خوشاب طی مراسمی و با حضور مسئولین ادارات شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵    
مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: برداشت پسته از سطح 7هزار و 200هکتار از باغات بارور شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
59 طرح همزمان با هفته دولت در شهرستان خوشاب و شهر کدکن خراسان رضوی بهره برداری شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۶    
در هفته دولت دو طرح دامپروری با اعتبار 18 میلیارد ریال و ایجاد 16فرصت شغلی در شهرستان خوشاب راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۳    
سبزوار- ایرنا- 6 طرح عمرانی، ترافیکی و خدماتی شهرداری در شهر سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب خراسان رضوی با هزینه 97 میلیارد ریال همزمان با پنجمین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پنج پروژه جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب به مناسبت هفته دولت با حضور نمایندگان مردم غرب خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 6طرح کشاورزی و مخابراتی با اعتبار 27میلیارد و 500میلیون امروز در شهرستان خوشاب به بهره برداری رسید.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوشاب گفت: آزادگان در برابر بزرگترین ظلم ها و جنایت ها مقاومت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت عید سعید غدیر 118 سری جهیزیه امروز به نوعروسان شهرستان خوشاب به ارزش هر جهیزیه 150 میلیون ریال اهدا شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه اطلاع رسانی بیماری کووید- 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق آخرین آمار اعلام شده هم اکنون تنها شهرستان خوشاب در خراسان رضوی از لحاظ ابتلا به کرونا در وضعیت سفید قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وضعیت ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی طی هفته های اخیر تا حدی پیش رفته است که هم اکنون فقط شهرستان خوشاب این استان 6 و نیم میلیون نفری وضعیت سفید دارد و 31 شهرستان دیگر آن در شرایط قرمز، نارنجی و زرد به سر می برند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۷    
مشهد- ایرنا- مرگ دو تن در نیشابور و کمک 9 میلیارد ریالی به یتیمان شهرستان خوشاب عناوین مهمترین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۶    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوشاب گفت: 239 همیار طبیعت داوطلبانه برای حراست و حفاظت از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان فعالیت می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوشاب از عضویت 239 نفر در طرح همیار طبیعت در شهرستان خوشاب خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۲    
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان "خوشاب" گفت: هم زمان با آغاز سال تحصیلی آینده پنج پروژه به مساحت یک هزار و 790 مترمربع در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خوشاب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: در راستای برنامه توسعه متوازن 45 درصد دانش آموزان دوره دوم متوسطه شهرستان در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش مشغول تحصیل هستند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۵    
رئیس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان خوشاب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: کمبود فضاهای آموزشی، پرورش و ورزشی از جمله مهم ترین دغدغه های آموزش و پرورش خوشاب است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: حدود 20 درصد فضاهای آموزشی شهرستان خوشاب در غرب این استان فرسوده است و نیاز به بازسازی دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان "خوشاب" گفت :170 پروژه آموزشی و پرورشی تا ابتدای سال تحصیلی آینده به بهره برداری خواهد رسید. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی امید وظیفه دان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان 1453 تن کود شیمیایی به شهرستان خوشاب توسط عاملین تحت پوشش این مدیریت هم و در بین کشاورزان متقاضی با رعایت قوانین و مقررات و با ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- زمین لرزه ای به بزرگی سه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب شهر سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب را در غرب خراسان رضوی لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب با بیان اینکه در سال زراعی 3700هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به جو اختصاص دارد افزود: پیش بینی می شود 10هزار تُن جو از این اراضی برداشت شود.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر رحمانی فضلی در ابلاغیه ای به رزم حسینی استاندار خراسان رضوی با تبدیل روستای نوده انقلاب مرکز بخش نوده انقلاب شهرستان خوشاب به شهر موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مبارزه با ملخ بومی در سطح 670 هکتار از مراتع شهرستان خوشاب در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۵    
طرح واکسیناسیون رایگان دامها برعلیه بیماری بروسلوز(تب مالت) در مناطق پرخطر شهرستان خوشاب آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: پیش بینی می شود امسال از 295 جعبه تخم کرم ابریشم که میان نوغانداران شهرستان توزیع شده بود 12 تن پیله کرم ابریشم برداشت شود که این میزان نسبت به سال گذشته 23 درصد رشد داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۷    
شعار سال: بیمارستانی که قرار بود در مدت زمان کوتاهی ساخته شود تا بار مشکلات بیماران شهرستان خوشاب را در روزهای سخت به ویژه روزهای کرونایی از روی دوش شان بردارد، پروژه اش همچنان معطل مانده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت:4 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی قنوات بلوک تکاب در شهرستان خوشاب اختصاص یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به راه اندازی نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان خوشاب، گفت: استقرار این نهاد بخشی از مطالبات به حق مردم برای ارائه خدمات بوده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب از آغاز کشت محصول پنبه در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: متاسفانه گل محمدی برداشت شده در منطقه به دلیل نبود صنایع تبدیلی در شهرستان به شهرستان های مجاور ارسال می شود که مدیریت جهاد کشاورزی خوشاب آمادگی پرداخت تسهیلات کم بهره به متقاضیان ایجاد واحد های فرآوری و صنایع تبدیلی در شهرستان را دارد .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: از محل اعتبارات خط اعتباری مکانیزاسیون، تسهیلات خرید سامانه ضد تگرگ در شهرستان پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خوشاب از سرمایه گذاری 270 میلیارد ریالی در حوزه های صنعت، کشاورزی و توسعه روستایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی طی مراسمی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های علیرضا سلطان آبادی مسئول پیشین دفتر نمایندگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان خوشاب ، محمد ابراهیم شم آبادی را به عنوان مسئول جدید این دفتر معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: 69 درصد خانه های روستایی شهرستان خوشاب فاقد ایمنی لازم در برابر بلایای طبیعی است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
2 مردجوان که بعد از آزار و اذیت یک دختر در خوشاب از او فیلم تهیه کرده و آن را در کانال های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کرده بودند به دام پلیس افتادند و اعترافات هولناکی کردند. اوایل زمستان سال گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی از دو مرد آزارگر شکایت کرد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی : از ابتدای سال جاری تا کنون میزان 1028 تن کود شیمیایی به شهرستان خوشاب توسط کارگزاری های تحت پوشش این شرکت حمل و توزیع شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: با هماهنگی بانک کشاورزی و حوزه های برنامه ریزی وزارت جهادکشاورزی امسال مبلغ 2500 میلیاردتومان به خط اعتباری شماره هشت مکانیزاسیون کشاورزی برای تجهیز و نوسازی ناوگان مکانیزاسیون این شهرستان اختصاص یافت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۱    
به مناسبت گرامیداشت سالروز امام حسن مجتبی(ع) همزمان با شب میلاد آن حضرت، آسمان شهر سلطان آباد، مرکز شهرستان خوشاب با حضور جمعی از مسئولان نورافشانی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه انسجام و هماهنگی برگزاری یادواره شهدای شهرستان خوشاب با حضور مددی؛ دبیر برگزاری کنگره ملی شهدای استان خراسان رضوی برگزار گردید.