سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۳۸Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گناوه»

ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس روابط عمومی مدیریت عملیات عمومی جزیره خارگ از پرداخت یارانه و سوبسید به کشتی های مسافربری مسیرهای خارگ به گناوه و بوشهر و بالعکس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- خادمیاران رضوی گناوه، پرچم متبرک آستان قدس رضوی را به پرسنل و کادر درمان بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهر اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم امید گناوه در خانه خود مقابل شهرداری همدان شکست خورد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۳    
خارگ نیوز: مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: در راستای مسولیت های اجتماعی با همکاری شرکت پایانه های نفتی ایران و شرکت نفت فلات قاره 70درصد فضای خالی شناورهای مهبد و سورو در مسیرهای گناوه و بوشهر مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب دیلم استان بوشهر گفت: چهار هزار مترمربع از اراضی دولتی به ارزش 118 میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان از دست متصرفان خارج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با نظارت دقیق و برخورد قانونی جلوی پارتی بازی و طایفه گرایی در استخدام دستگاه ها را گرفت و برای شایسته گزینی در ادارات چاره اندیشی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: با توجه به شرایط و الزامات کرونایی، افزایش تعداد شعب اخذ رای حوزه های این شهرستان در برنامه کاری ستاد انتخابات این شهرستان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- تیم شهرداری همدان برای بازگشت به صدرجدول لیگ 2 باید در دیدار امروز /دوشنبه/ مقابل شهرداری گناوه به برتری دست یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان راه وشهرسازی استان و فرماندار گناوه چندین بار وعده داده بودند که راه بندرریگ به گناوه که ادامه راه بوشهر به گناوه است تا پیش از پایان سال به بهره برداری می رسد، اما هم چنان کامل نشده و دلیل آن کمبود قیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: همه ورودی های این شهرستان برای دومین بار در اسفند ماه جاری به مدت 10 روز با اعمال محدویت کرونایی روی مسافران غیربومی بسته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
برخی از بازاریان مستأجر گناوه ای از اجاره بهای سنگین مغازه هایشان گلایه دارند .
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت انبارهای پر از کالای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی این استان برای تنظیم بازار و تامین نیاز عمومی مردم بویژه اقشار کم درآمد و محروم استفاده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- روند صعودی ابتلا به کرونا و کاهش سن مبتلایان به این ویروس در شهرستان گناوه نگران کننده است که باید وضعیت شکننده کرونایی باید مورد توجه همگان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گناوه گفت: 55 هکتار از کانون بحران فرسایش بادی این شهرستان در جوار بند آبخیزداری مال قائد امسال در هفته منابع طبیعی درخت کاری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - کارشناس برنامه سلامت مادران شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: زنان باردار نسبت به زنان غیر باردار در صورت ابتلا به کرونا احتمال بیشتری برای بستری در بخش مراقبت ویژه دارند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۶    
اتحادخبر: فرماندار گناوه گفت: همه باید تلاش کنیم زمینه مشارکت جدی مردم درکاشت، احیا و نگهداری و حفاظت منابع طبیعی و فضای سبز در شهر و روستا فراهم شود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
24 میلیارد ریال در بندر دیلم خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ منصوررضا عزیزی اظهار داشت: در راستای تشدید کنترل مرزها و شناورهای ورودی به آب های سرزمینی، ماموران پایگاه دریابانی گناوه مستقر در اسکله دیلم موفق به شناسایی و کنترل یک فروند شناور حامل بار قاچاق شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: کالاهای موجود در انبارهای سازمان جمع آوری اموال تملیکی استان بوشهر تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۹    
یکی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان گناوه توانسته قرآن کریم را با دست در یک ماه کتابت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان گناوه دارای چند راه مواصلاتی است که به شهرستان دیلم، گوره و گچساران، شهرستان دشتستان و بوشهر ختم می شود. جاده گناوه به دیلم سال ها به عنوان جاده مرگ شناخته می شد تا در دی ماه سال 97، پروژه عریض کردن و چهار بانده کردن جاده گناوه به دیلم توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه گفت: اقدامات در زمینه کاشت درخت و توسعه فضای سبز در شهرستان با مطالعه دقیق و کامل متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوا صورت گیرد تا اهداف برنامه توسعه پایدار تحقق یابد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: جام ستارگان فوتوالی استان بوشهر (گرامیداشت روز برازجان و یادواره زنده یاد مهندس علی پورجم) روزهای چهاردهم و پانزدهم اسفندماه 99 در زمین بازیهای ساحلی شهرداری برازجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی گناوه گفت: باتوجه به اینکه احتمال هجوم ملخ های صحرایی در روزهای آینده به استان بوشهر و این شهرستان بسیار زیاد است، کشاورزان و باغداران مناطق روستایی در صورت مشاهده کانون این حشره آفت زا ، به این مدیریت اطلاع دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - - ایرنا- ائمه جمعه شهرهای مراکز شهرستان های استان بوشهر بر حفظ محیط زیست، ترویج فرهنگ صیانت از منابع طبیعی ، محکومیت سیاست های خصمانه دولت امریکا در قبال مردم ایران ، کمک به نیازمندان و بزرگداشت روز قرآنی بوشهر تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: صیانت و حفاظت از منابع طبیعی الهی وظیفه همگانی است و باید درختکاری و حفاظت از درخت در جامعه فرهنگ سازی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۷    
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان بوشهر گفت: جاده ساحلی بندر ریگ به گناوه آماده افتتاح است و به زودی زیر بار ترافیک خواهد رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۱    
گناوه – ایرنا – تحلیگر و کارشناس برند سیاسی کشور گفت: انتخابات رئیس جمهوری 1400 ویژگی و تفاوت های خاصی نسبت به انتخابات دوره های قبل دارد و مباحث برجام، مذاکره و تحریم می تواند در این مهم موثر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گناوه- مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان بوشهر گفت: جاده بندر ریگ به گناوه به زودی زیر بار ترافیک خواهد رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گناوه – ایرنا – معاون سپاه قدس گفت: شهید سلیمانی توانست قدرت دفاعی ایران را به عنوان مهم ترین مولفه بین المللی معماری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
گناوه- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: فردی حدود 55 ساله روز چهارشنبه در آب های ساحلی این بندر غرق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: شیوع بیماری کووید 19 در این شهرستان مجدد روند صعودی به خود گرفته که نگران کننده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - "سیدنجف طباطبایی" ورزشکار معلول بندرگناوه که در مسابقات پاراوزنه برداری کشور به مقام دوم نایل شده است، روز چهارشنبه در جوار یادمان شهدای گمنام این شهرستان توسط مسئولان و مردم مورد استقبال قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر با برگزاری دور برگشت رقابت ها، دانشگاه آزاد قهرمان اولین دوره لیگ برتر روئینگ آقایان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی گناوه گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی گناوه موفق به دریافت عنوان صنعت سبز از سازمان حفاظت محیط زیست شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - در آستانه سال نو، جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه" همزمان با سراسر کشور روز چهارشنبه در شهرستان گناوه آغاز شد و تا 21 اسفند ماه جاری ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر- شهردار گناوه گفت: پل ورودی گناوه به عنوان یکی از دغدغه های مهم مردم و از طرح های ضروری این بندر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیل در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اهمیت احداث آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر، در دیدار با مدیرعامل بانک ملی درخواست تسریع در اعطای تسهیلات به شرکت مپنا را پیگیری کردیم و مقرر شد برای پرداخت این تسهیلات اقدام فوری صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۵    
گناوه - ایرنا - بار دیگر زنگ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پس از گذشت حدود چهار سال به صدا درآمد و داوطلبان از هر طیف و سلیقه سیاسی، اجتماعی در حال آماده شدن برای ورود به این عرصه هستند تا بر کرسی آن تکیه بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۳    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2قطعه از محور گچساران- گناوه به مناقصه رفته است و در چند روز آینده پیمانکار این پروژه انتخاب خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۱    
گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: اجرای طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی که ابتکار هوشمندانه آموزش و پرورش این استان است نیاز به حمایت بیشتر دارد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷    
فکرشهر مصطفی منفرد: سال هاست که مردم جزیره خارگ از تردد دریایی و سفر به آن طرف آب ها رنج برده و می برند و متاسفانه در این میان نه مسوولی با گوش شنوایش می شنود و نه فریادرسی به فریاد حق خواهانه ایشان می رسد! تردد دریایی که عمده ترین راه مسافرت مردم این جزیره ثروتمند به شمار می آید ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم والیبال ساحلی منطقه آزاد چابهار نماینده سیستان و بلوچستان در مسابقات لیگ برتر کشور که از 20 فرودین ماه سال 1400 با شرکت 11 تیم آغاز می شود حضور دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۸    
دور برگشت لیگ برتر روئینگ آقایان با برگزاری مرحله سوم رقابت ها دوشنبه 11 اسفند 1399 در دریاچه آزادی برگزار شد. این رقابت ها با حضور تیم های دانشگاه آزاد، شهرداری بجنورد، بندر گناوه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با اشاره به انتشار تصویری در فضای مجازی گفت: تیراندازی پلیس به راننده خودروی شوتی صحت ندارد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
از هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور دو تیم سپیدرود رشت و امید گناوه در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم کشور برابر امید گناوه به برتری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۰    
تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر تیم امید گناوه به پیروزی رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: اعمال محدودیت کرونایی و بسته بودن ورودی های این شهرستان بویژه گلوگاه شهید موسوی از سمت استان خوزستان همچنان ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - "گمنه" یا "للک، له لک " یکی از غذاهای محلی استان بوشهر بویژه در شهرستان گناوه است که به علت مقوی بودن و سرشاربودن از موادمغذی علاقه مندان زیادی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دیلم استان بوشهر گفت: ترمینال مسافربری این شهرستان به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی کرونایی و وجود مشکلات برای دومین بار در سال جاری تعطیل و مهروموم شد.