شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۸:۴۹Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گناوه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: سرمایه اجتماعی با حضور بیشتر مسئولان بین مردم، شفاف سازی های معقول و لازم، پاسخگویی به موقع، اطلاع رسانی و روایت گری به هنگام، در جامعه احیا و افزایش می یابد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بندر گناوه با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش مهمی در تربیت نسل آینده و ترسیم مدیریت کشور دارد، افزود: دشمن هجمه های سنگینی علیه نسل جوان ما و باورهای دینی مان شکل داده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عبدالرسول رنجبر مدیر حج و زیارت استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر با اشاره به اعزام کاروان های حجاج استان به مکه و مدینه گفت: اولین پرواز سرزمین وحی روز گذشته در قالب گروه 233 نفره ساعت 7 صبح پنجشنبه به جده اعزام شد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بوشهر گفت: ساماندهی نشدن فاضلاب عالیشهر در چند سال اخیر، اکنون تبدیل به چالش اصلی زیست محیطی در این شهر جدید شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با قول مساعد معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطالبه شهروندان عالیشهری برای برخورداری از بیمارستان محلی با شکل و کاربری مدنظر آنان محقق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گفت: دیواره صخره نوردی مستقر در سالن ورزشی شهید عباسی این اداره توسعه و استانداردسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از اجرای پروژه فاضلاب جنوب شهر بوشهر با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گناوه- رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: نخستین محموله ترانزیت خودرو در سال جاری، شامل 24 دستگاه خودرو کیا و چری در بندر گناوه تخلیه شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۴    
مسئول دفتر نمایندگی درسپاه امام صادق (ع)استان بوشهردر دیدار وسرکشی ازجمعی از بسیجیان و پایگاه های بسیج حوزه روستایی در گناوه گفت: بسیج میراث حضرت امام خمینی (ره) و شهداست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گناوه گفت: عملیات توسعه شبکه توزیع آبرسانی در روستای مال خلیفه شهرستان گناوه اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر تیم فوتبال ساحلی حیات داوود گناوه پس از شکست در مقابل تیم صدر شیمی یزد در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران گفت: داور کار خود را به خوبی انجام نداد و صحنه ای را پنالتی اعلام کرد که خطایی روی نداده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: خدمات دندانپزشکی به صورت مستمر در مناطق روستایی و کمتر برخوردار شهرستان گناوه با هدف محرومیت زدایی ارائه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گفت: نماینده فدراسیون فوتبال، ورزشگاه ساحلی شهدای خلیج فارس این شهرستان را برای میزبانی ادامه مسابقات لیگ برتر تائید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه با بیان اینکه اعتبارات خوبی به دستگاه های فرهنگی شهرستان اختصاص یافت گفت: در این راستا با انگیزه و جدیت از طرح ها و برنامه های فرهنگی در شهرستان گناوه حمایت خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- نخستین خانه محیط زیست استان بوشهر در روستای چهار روستایی بخش ریگ شهرستان گناوه افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- رئیس اداره محیط زیست شهرستان گناوه گفت: افزایش تعداد خانه های محیط زیست در سطح شهرستان گناوه در دستور کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته های تخصصی شورای فرهنگ عمومی در بوشهر تشکیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گناوه- فرمانده پلیس راه گناوه گفت: حادثه واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری تیبا در محور گناوه – دشتستان یک کشته برجا گذاشت.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب گناوه گفت: مجوز احداث یک دستگاه آب شیرین کن به ظرفیت 2 هزار و 500 مترمکعبی برای این شهرستان از طریق این مدیریت اخذ شده است که پیگیر تامین زمین برای آغاز اجرای آن هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: افزایش نرخ بلیط شناورهای مسافربری مسیر گناوه و بوشهر به خارگ و بالعکس بدون اعلام مراجع ذیصلاح غیرقانونی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: اگر چه دولت تلاش های در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی داشته است اما این زیرساخت ها باید هر چه بیشتر توسعه یابد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۵    
حوزه/ امام جمعه گناوه گفت: حمایت از جوانان در همه عرصه ها به ویژه در عرصه های ورزشی و فراهم کردن امکانات درخور و شایسته، وظیفه همه مسئولین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید پیگیر بود و حق واقعی ورزش استان بوشهر را از صنایع و شرکت های فعال اقتصادی در استان مطالبه شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۴    
امام جمعه گناوه در آیین سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی امام (ره) در مصلای جمعه اظهار کرد: انتظار است زندگی امام ره و رهبر انقلاب به عنوان الگو در رأس آمورات قرار گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۸    
آیین انس با قرآن کریم وزیارت عاشورا به مناسبت گرامیداشت رحلت ملکوتی امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد توسط خواهران پایگاه اسماء جزیره شمالی شهرستان گناوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر گفت: پیرمرد مفقودی 70 ساله در کلر شهرستان گناوه پس از 15 ساعت عملیات جست و جو پیدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- آئین گرامیداشت سالگرد قیام خونین 15 خرداد در مسجد النبی (ص) گناوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گناوه- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه گفت: جست و جو برای یافتن پیرمرد 70 ساله از اهالی روستای کلر شهرستان گناوه که مفقود شده است ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) در مصلی جمعه گناوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: باید مکتب، اندیشه ها و اهداف امام راحل برای نسل جوان تبیین و معرفی شود و جوانان هرچه بیشتر با سیره و راه و اندیشه های ایشان آشنا شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۳    
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی پور فرمانده سپاه گناوه طی پیامی سالروز رحلت حضرت امام ره و 15 خرداد را تسلیت و گرامی داست
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) گناوه گفت: در آستانه سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) کاروان 250نفری از زائران شهرستان گناوه عازم مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: معلم بازنشسته گناوه ای با اهدای عضو ناجی سه بیمار نیازمند به عضو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- فرماندار گناوه گفت: همزمانی سالروز ارتحال امام راحل و قیام 15 خرداد یادآور این نکته است که انقلاب اسلامی با نام، اندیشه و راه امام (ره) و شهدای والامقام انقلاب، پیوندی عمیق دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه جزیره جنوبی شهرستان گناوه گفت: حضرت امام خمینی (ره) عاملی برای وحدت در جهان اسلام بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه با تاکید بر حمایت جوانان شهرستان گناوه گفت: جوانان شهرستان گناوه در تمام عرصه ها دارای ظرفیت و قابلیت هستند و انتظار می رود مورد حمایت قرار گیرند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۱:۰۵    
به همت پایگاه بسیج محدثه از حوزه خواهران فاطمه زهرا(س) بخش بندرریگ گناوه جشن میلاد امام رضا(ع) در شهر بندرریگ برگزار شد
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۱    
فکرشهر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناوه گفت: یک ساختمان به ارزش 20 میلیارد ریال در روستای فخرآوری توسط خیر نیک اندیش محمدرضا غلامی وقف شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، حسین غلامی اظهار داشت: این ساختمان به مساحت 2 هزار و 500 متر عرصه با نیت انجام امور خیرخواهانه ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: اعضای بدن مرحوم خیری رضایی از همکاران فرهنگی بازنشسته این شهرستان با رضایت خانواده وی به بیماران نیازمند عضو در بیمارستان شیراز اهدا شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: گروه های جهادی نقشی بسیار مؤثر در راستای امیدآفرینی در جامعه ایفا می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- جشن میلاد امام رضا (ع) با حضور خادمان حرم رضوی و قشرهای مختلف مردم در یادمان شهدای گمنام گناوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع) جشن های زیرسایه خورشید و جشن میلادآن حضرت با حضور خدام رضوی و استقبال پرشور مردم در شهرستان گناوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از 90 درصد مراجعه کنندگان از کیفیت خدمات بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه رضایت دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناوه گفت: همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع)، یک باب ساختمان به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال توسط یکی از خیرین در روستای فخرآوری شهرستان گناوه وقف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- سرپرست اداره برق گناوه گفت: 6 هزار و 300 متر از خط 20 کیلوولت انتقال برق روستای محمد صالحی شهرستان گناوه اصلاح و بهسازی شد و مبلغی بالغ بر پنج میلیارد ریال هزینه شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری 9 سارق و سه مال خر و کشف 18 فقره سرقت در سطح شهر گناوه خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گناوه- رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: با بکارگیری 2 شناور آتشخوار جدید در این بندر، حادثه آتش سوزی موتور لنج سنتی در این بندر در کمترین زمان ممکن مهار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۹    
فکرشهر: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل تعاونی لنجداران گناوه گفت: یک فروند شناور باری در خور این بندر که دچار حریق شده بود، به موقع مهار شد. به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، سیدعلی موسوی گمارانی اظهار کرد: این حادثه که ظهر روز جاری در ساعت 14 رخ داد ...