جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۵۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کفاره روزه»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۳    
زکات فطریه و کفاره روزه داران توسط پایگاه های بهزیستی در سطح شهرستان جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد یزد گفت: طبق آمار حدود هشت میلیارد ریال فطریه و کفاره روزه در روز عید سعید فطر در استان جمع آوری و به حساب مددجویان این نهاد واریز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۶    
رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در خصوص کلاهبرداری های احتمالی در ایام پایانی ماه مبارک رمضان در پوشش پرداخت فطریه، زکات و کفاره روزه هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - رئیس پلیس فتای البرز گفت: کاربران چنانچه قصد پرداخت فطریه و کفاره روزه خود در بستر فضای مجازی یا از طریق مؤسسه های خیریه را دارند نسبت به اصالت آنها اطمینان حاصل کنند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمدرضا رضایی رئیس پلیس فتای استان کرمان، درباره پرداخت فطریه و کفاره به صورت اینترنتی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
موسسه خیریه کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: مردم مهربان ایران موسسه خیریه کهریزک با افتخار آمادگی دارد تا زکات فطریه و کفاره روزه را به توان خواهان (سادات و عام) تحت پوشش خود، هم رسانی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۱    
دفتر نهاد امامت جمعه کیش میزان فطریه و کفاره روزه رمضان 1444 در جزیره کیش را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 119 پایگاه ثابت و سیار شهری و روستایی در نقاط مختلف استان آماده جمع آوری فطریه و کفاره روزه داران است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سهم کفاره روزه (عمد و غیرعمد) از درآمد در سال جاری به بالاترین سطح خود در 11 سال گذشته رسیده است. جزئیات این بررسی نشان می دهد در سال جاری افراد ساکن مناطق روستایی در مقایسه با افراد ساکن مناطق شهری سهم بیشتری از درآمد سالانه خود را باید برای کفاره روزه عمد و غیرعمد پرداخت کنند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا اردبیل در خصوص کلاهبرداری شیادان سایبری به بهانه پرداخت اینترنتی فطریه و کفاره روزه به هموطنان هشدار داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل بیان داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۹    
میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان در کرمان اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کَفّارهٔ روزه جریمه ای در ازای باطل کردن روزه های ماه رمضان است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فتای استان کرمان درباره کلاهبرداری های احتمالی در ایام پایانی ماه مبارک رمضان در پوشش پرداخت فطریه، زکات و کفاره روزه هشدار داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دفتر مراجع عظام تقلید میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان را در سال 1402 را اعلام کردند.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان زکات فطره امسال و کفاره روزه عمد و غیر عمد، از سوی دفاتر مراجع عظام تقلید اعلام شد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان کرمان در خصوص کلاهبرداری های احتمالی در ایام پایانی ماه مبارک رمضان در پوشش پرداخت فطریه، زکات و کفاره روزه هشدار داد. به گزارش گفتار نو به نقل از پایگاه خبری پلیس ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶    
دفتر مراجع معظم تقلید در قم میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان را در سال جاری اعلام کردند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: امسال زکات فطریه به ازای هر نفر 60 هزار تومان، کفاره روزه غیرعمد روزی 12 هزار تومان و کفاره روزه عمد روزی 720 هزار تومان اعلام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۳    
زکات فطریه و کفاره روزه رمضان المبارک سال 1444 قمری هرمزگان توسط دفتر وجوهات شرعی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ رسول جلیلیان گفت: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر، کاربران چنانچه قصد پرداخت فطریه و کفاره روزه خود در بستر فضای مجازی یا از طریق موسسه های خیریه را دارند نسبت به اصالت آن ها اطمینان و سپس اقدام به پرداخت وجه کنند.
یافته   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار میزان زکات فطره و کفاره روزه را اعلام شد. به گزارش یافته، دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در اطلاعیه ای میزان زکات فطره و کفاره روزه را اعلام کرد. بر این اساس: ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از ترفندهای مجرمان سایبری در خصوص سوء استفاده از مناسبت های مذهبی، هشدار داد و گفت: شهروندان و کاربران در پایان ماه رمضان و قبل از پرداخت فطریه یا کفاره روزه خود به صورت مجازی از اصالت و صحت مؤسسه یا خیریه مورد نظر مطمئن شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و همچنین دفتر آیت الله سید محمد حسینی زنجانی میزان زکات فطره بر پایه گندم را اعلام کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۸    
شفقنا- دفتر آیت الله کریمی جهرمی میزان زکات فطره و کفاره روزه 1402 شمسی را اعلام کرد. به گزارش شفقنا، در اطلاعیه دفتر ایشان آمده است: میزان زکات فطره ماه مبارک رمضان 1444 هجری قمری مطابق با فروردین ماه 1402 شمسی به شرح ذیل اعلام می گردد: ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- میزان فطریه و کفاره روزه سال 1402 شمسی از سوی آیت الله دوزدوزانی تبریزی اعلام شد. به گزارش شفقنا، در اطلاعیه دفتر ایشان آمده است: مبلغ فطریه 1444 قمری – 1402 شمسی، از سوی آیت الله دوزدوزانی تبریزی، شصت هزار تومان (60.000) بابت سه کیلوگرم گندم برای هر نفر اعلام شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۶    
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان زکات فطره بر پایه گندم برای هر نفر 45 هزار تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان زکات فطره بر پایه گندم برای هر نفر 45 هزار تومان است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دفتر مقام معظم رهبری در قم میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان را در سال جاری اعلام کرد.
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
زمان وجوب زکات فطره از غروب شب عید فطر است و مراجع تقلید تأخیر پرداخت آن را بعد از نمازعید جایز نمی دانند، اما اگر کسی نماز عید را نخواند، باید فطریه را تا ظهر عید پرداخت کند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۸    
متأسفانه افراد سودجو در ماه مبارک رمضان به خصوص ایام شبهای قدر با سوءاستفاده از احساسات انسان دوستانه هم وطنان به دنبال کلاهبرداری از آنان هستند. هم وطنانی که قصد دارند کمک های مردمی و خیرخواهانه به نفع ایتام، نیازمندان، زندانیان و یا کفاره روزه خود را ازطریق مؤسسات خیریه ی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
برخی مراجع تقلید میزان زکات فطره را بر اساس غذایی که بیشتر مصرف می شود، از 60 هزار تا 240 هزار تومان اعلام کردند. مراجع تقلید در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان با اعلام میزان زکات فطره برای میهمانان ضیافت الهی، میزان کفاره روزه را نیز مشخص کردند ...
598   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۷:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
دفتر مراجع معظم تقلید میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان را در سال جاری اعلام کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
طی نشست شورای زکات خراسان شمالی، مبلغ زکات فطره برای هر نفر 45 هزار تومان و کفاره روزه غیرعمد و عمد نیز به ترتیب 12 هزار تومان و 720 هزار تومان تعیین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
درباره موضوع باطل کردن عمدی روزه مطابق فتوای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای می خوانیم: کسی که عمداً روزه خود را باطل کرده، اگر در آن روز به سفر رود، کفاره ساقط نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
دفتر مراجع معظم تقلید در قم میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان را در سال جاری اعلام کردند که بر این اساس، حداقل مبلغ زکات فطره بدل از گندم یا آرد 60 هزار تومان و حداقل مبلغ کفاره روزه غیرعمد به ازای هر روز 12 و کفاره روزه عمد به ازای هر روز 720 هزار تومان است.
سلام نو / خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
میزان فطریه و کفاره روزه ماه مبارک رمضان طبق نظر آیت الله مکارم شیرازی با صدور اطلاعیه ای از سوی دفتر این مرجع تقلید اعلام شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به عید سعید فطر، دفاتر مراجع عظام تقلید مبلغ زکات فطره و کفاره روزه سال 1402 را اعلام کردند.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام دفتر آیت الله جوادی آملی، مبلغ فطریه سال 1402 برای هر نفر سه کیلو گندم، برنج و مانند آنها و یا معادل قیمت اینها به قیمت روز پرداخت شود.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۵۹ سایت دیگر  
با توجه به این که روزهای پایانی ماه مبارک رمضان را سپری می کنیم؛ به رسم هر ساله و در آستانه عید سعید فطر، برخی از مراجع تقلید میزان زکات فطریه امسال را اعلام کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۶:۴۲    
کسانی که روزه قضا دارند اما نتوانسته اند تا رمضان سال بعد روزه های قضای خود را بگیرند، باید برای هر روز یک کفاره تأخیر پرداخت کنند.
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بندر سیراف: ماه مبارک رمضان، ماه روزه داری و خودسازی، ماه رحمت و مغفرت الهی است اهمیت و فضائل ماه مبارک رمضان آنقدر مهم است که در آیات سوره بقره در مورد روزه داری، احکام روزه و کفاره روزه سخن به میان آورده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۸    
حجت الاسلام پروین نژاد با اشاره به اینکه کفاره روزه عذر باید تنها برای تهیه نان هزینه شود،گفت: بنا به نظر آیت الله مکارم شیرازی به جای نان می توان به همان اندازه کفاره، ماکارونی تهیه و به نیازمندان داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
حکم کسانی که با عذر یا بدون عذر، در ماه مبارک رمضان روزه دار نبوده اند چیست و آیا تکلیف خاصی بر عهده آنها است؟
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۱    
شفقنا – حضرت آیت الله العظمی سبحانی به پرسشی درباره وقت انجام کفاره روزه پاسخ گفته است. به گزارش شفقنا متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است: سؤال ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عسکری نژاد بیان اینکه در سال گذشته در همه ی عرصه ها فطریه، کفاره و ذکات حدود 105 میلیارد تومان جمع آوری شده، گفت: از این میزان 13 میلیارد تومان ذکات واجب، 84 میلیارد تومان زکات مستحب، 870 میلیون تومان فطریه و کفاره روزه بوده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بوئین میاندشت از جمع آوری فطریه و کفاره روزه مومنین در پایگاه های ثابت و صندوق های تعبیه شده بهزیستی در شهرستان خبر داد.