دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۱    
شماری از مهاجران پناهجو از کشور های آمریکای مرکزی، با عبور از مسیر خطرناک رودخانه ریو گرانده Rio Grande خود را به خاک آمریکا می رسانند.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۹    
پلتفرم تبلیغات اینترنتی یکتانت که بهمن ماه سال 99 برای اولین بار در ایران از تبلیغات رفتار محور رونمایی کرده بود، روز گذشته اعلام کرد که دایره جدیدی از مخاطبان را به این محصول افزوده است. مخاطبین جدید افزوده شده عبارتند از: گردشگران، افراد مذهبی، مهاجران و برنامه نویسان. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۷    
در میان فیلمهای سینمایی، سریالها و برنامه های تلویزیونی، کم و بیش داشته ایم محصولاتی که حول و حوش زندگی افغانیان مهاجر روایت شوند با این حال کمتر دیده ایم که درباره توانمندی های مهاجران افغان، داستان پردازی شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدت هفتاد سال است که مردم فلسطین و بازماندگان آواره و محصورین در فلسطین با دست های خالی و با مبارزه ای همه جانبه با مهاجران و مهاجمان اشغالگر طی نبردهای خونین و خونبار برای بازگشت به سرزمین اجدادیشان با ازخودگذشتگی تمام و به معنای واقعی کلمه می جنگند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۶:۳۹    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، اولین باری که ارامنه به شکلی منسجم راهی ایران شدند، بعد از حمله تاتارها در قرن سیزدهم میلادی بود. این مهاجران در مراغه، تبریز و نواحی اطراف آن ساکن شدند، اما تا سالها بعد از اقامتشان در ایران، کلیسا نساختند و نهادهای اجتماعی تشکیل ندادند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
علی اشرف قنبری درباره مسابقات تیم پناهندگان، ویژه مهاجران مقیم ایران در رده سنی بزرگسالان توضیحاتی را مطرح کرد.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور مهلت تمدید روادید گذرنامه های خانواری را تا پایان اردیبهشت ماه1400 اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۵    
جانبداری دبیرکل سازمان ملل از صهیونیست ها، حمله صهیونیست ها به نوار غزه با چراغ سبز آمریکا و هجوم گسترده مهاجران به شهر مرزی تیخوانا بین مکزیک و آمریکا، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعتراف کرده اند که از زمان آغاز تجاوزات این رژیم به نوار غزه، تا کنون بیش از 1600 موشک از سمت غزه به شهر ها و شهرک های ساکن مهاجران صهیونیست شلیک شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی رویترز در گزارشی از هجوم گسترده مهاجران به یکی از شهر های مرزی مکزیک در نتیجه سیاست های جو بایدن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاجران افغانستانی که با شاخه های گل در مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد تجمع کرده بودند، جنایت آمریکا و ایادی آن در به شهادت رساندن دانش آموزان دختر مدرسه سیدالشهدای کابل را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جامعه مهاجران افغانستانی مقیم مشهد با صدور بیانیه ای در محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر در غرب کابل اعلام کردند: حضور دولت های اشغالگر و مستکبر غربی که به دنبال تامین امنیت، دولت سازی و مبارزه با تروریسم، افغانستان را اشغال کرده اند هیچ دستاوردی برای این کشور نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حدود 400 نفر از اقشار مختلف مهاجران افغانستانی مقیم مشهد روز چهارشنبه با تجمع مقابل کنسولگری کشورشان در مشهد انزجار خود را نسبت به وقایع اخیر تروریستی در منطقه شیعه نشین کابل ابراز داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مهاجران افغانستانی با تجمع در مقابل کنسولگری کشورشان در مشهد حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
برنامه این هفته عکس های تکان دهنده به نمایش چهره ترامپ و دستورات جنون آمیزش با مهاجران و همچنین وضعیت دردناک مهاجران مرز آمریکا اختصاص دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶    
ظهر امروز شماری از مهاجران افغانستانی ساکن در مشهد با حضور در مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی افغانستان خشم و انزجار خود را از حمله به مدرسه سیدالشهدای شهر کابل اعلام کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل:با کاهش همه گیری کرونا، سرعت هجوم مهاجران خارجی به قاره اروپا افزایش یافت. رئیس اداره پناهندگان سازمان ملل متحد با اشاره به اینکه صدها مهاجر در آخر هفته گذشته از طریق قایق خود را به جزیره لامپدوزا ایتالیا رسانده اند اعلام کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - آئین گرامیداشت شهدای دانش آموز افغانستانی با حضور جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و مهاجران اتباع در صحن مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۱    
اشک و غم افغانستانی های مقیم مشهد در حرم مطهر رضوی برای شهدای حمله تروریستی اخیر در کابل.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- آب شرب اصفهان کاملا سالم است، جزئیات بزرگ ترین زمین خواری درگاوخونی، امید دوباره به دیدار زاینده رود،خروج 213 واحد تولیدی استان اصفهان از رکود، شکاف بین آموزش بومی و مهاجران مجازی و تیم فوتبال دختران پشتوانه ندارد از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های چهارشنبه اصفهان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات تیروکمان خراسان رضوی گفت: اگر قوانین اجازه دهد کمیته ای تحت عنوان مهاجرین تشکیل داده و از تمامی ورزشکاران افغانستانی در محله گلشهر و سایر مناطق در قالب یک تیم مهاجرین استفاده خواهیم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰    
کارگردان و تهیه کننده تهرانی با انتخاب بازیگران گلشهری در حال ساخت نمایشی مذهبی در مشهد است. در گفت وگو با او درباره توانایی مهاجران افغانستانی در هنر گفت وگو کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- اداره ورزش و جوانان در شهر مهاجران از توابع شهرستان بهار استان همدان راه اندازی و فعال شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر نمایندگی گفت: آماده ایم تا در خصوص واکسیناسیون مهاجران افغانستانی در ایران از جمعیت هلال احمر این کشور حمایت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با تداوم عزیمت مهاجران به اروپا، سازمان ملل از اروپا خواست در مورد مسئله رسیدگی به موج مهاجران و پناهجویان به کشورهای این قاره سازوکارهای موثرتر و کارآمدتری را مورد استفاده قرار دهد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تست دمای بدن توسط نیروهای ارتش تایلند از مهاجران غیر قانونی در نزدیکی مرز میانمار. عکس: AFP
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بزرگترین کریدور (مسیر) مهاجرتی پرندگان، از ایران می گذرد. بیش از 550 گونه پرنده هر سال به ایران مهاجرت می کنند. تالاب عشق آباد در جنوب تهران فقط میزبان پرندگان مهاجر است و پذیرای گردشگران نیست، هرچند می توان برای پرنده نگری به این محل مراجعه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت کشور ایتالیا اعلام کرد از ابتدای سال جاری میلادی تا 7 می، بیش از 11.000 مهاجر به سواحل ایتالیا رسیدند که در مقایسه به مدت مشابه 3 برابر شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۰    
عسلویه(پانا)- وضعیت سلامتی مردم عسلویه به دست دود فلرهای گازی افتاده است و با جان مردم منطقه بازی می کند. چندین سال است که دود حاصل از سوختن گازهای سمی در شهرستان عسلویه بحث برانگیز شده است و هر ساله ساکنین و اهالی بومی این شهرستان را دچار نگرانی کرده است. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۱    
خلیج فارس: کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر در پاسخ به این سوال که آیا جمعیت هلال احمر از طریق مجامع بین المللی واکسن برای اتباع وارد می کند، گفت: نکته ای که وجود دارد، این است که جمعیت مهاجران افغانستانی در کشور ما حدود دو الی سه میلیون نفر هستند ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر در پاسخ به این سوال که آیا جمعیت هلال احمر از طریق مجامع بین المللی واکسن برای اتباع وارد می کند، گفت: نکته ای که وجود دارد، این است که جمعیت مهاجران افغانستانی در کشور ما حدود دو الی سه میلیون نفر هستند، این افراد بعضا مشکل شناسنامه دارند و یا کد شناسایی ندارند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
احسان هوشمند در شرق نوشت: بیش از پنج دهه است که ایران به یکی از بزرگ ترین کشورهای میزبان مهاجران و آوارگان در جهان بدل شده است. از اوایل دهه 50 خورشیدی (70 میلادی سده گذشته) حضور صدها هزار نفر از آوارگان عراقی به ویژه کردهای شمال عراق و نیز معاودین عراقی در جای جای ایران موجب شد تا میزبانی و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دانیل مونوز روخاس درباره روند تزریق واکسیناسیون کووید 19 برای اتباع بیگانه، آوارگان در سراسر دنیاگفت: برای افراد در معرض مخاصمات و آسیب پذیر در برابر کرونا در حالی کمک ها از سوی صلیب سرخ انجام می شود که افراد دسترسی به واکسن و شرایط مطلوب برای درمان نداشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- گاردین فاش کرد: تحقیقات سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد 46 میلیون نفر از آوارگان، پناهجویان و مهاجران در سراسر جهان از برنامه های ملی واکسیناسیون برای مبارزه با کووید-19 محروم شده اند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نما ، مهدی قلی پور کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه برخی از کارشناسان در رابطه با تورم زا بودن طرح های پیشنهادی برای حمایت از بورس صحبت می کنند، تصریح کرد: مصوبات جدید مطرح شده شامل سرمایه گذاری در سهام برای اعطای تابعیت به شهروندان خارجی (عمدتا با مخاطب مهاجران و پناهندگان افغان) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مسابقات انتخابی تیم پناهندگان ویژه مهاجران مقیم ایران در رده سنی بزرگسالان و گروه زنان و مردان در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
آلبوم جامانده ترین به آهنگسازی فرهاد میرمحمد صادقی در ژانر موسیقی بی کلام پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر خارجه و امور مهاجران اردن گفت: فلسطینی هایی که تهدید به ترک خانه های خود شده اند، مالکان قانونی خانه هایشان هستند و اسنادی که اردن به فلسطین تحویل داده است، گواه این امر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۰    
گروهک های تندرو صهیونیست در مناطق اشغالی در فراخوان هایی مهاجران صهیونیست غاصب را به یورش گسترده به مسجد الاقصی در روز 28 ماه مبارک رمضان دعوت کرده اند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۴    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده: شهرستان ری با آمار تقریبی 900 هزارنفری خود را به یک شهری با جمعیت استان شدن نزدیک می کند. جمعیتی که بیشترین مهاجران را در محروم ترین مناطق پایتخت در خود جای داده و قومیت های مختلفی را کنار هم جمع کرده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰    
مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان یزد از چاپ و انتشار 2 کتاب تاریخ شفاهی از رفاقت تا طبابت و مهاجران در یزد خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۶    
شفقنا- فرانسه به صدها نفر از خارجی هایی که در خط اول نبرد با کرونا کار می کنند شهروندی اعطا خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای 80 سال در ایران مهاجران افغانستانی بالای 80 سال ساکن در مهمانشهر سمنان واکسن کرونا دریافت کردند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مسلمانان اسپانیا معتقدند این تصور که اسلام فقط دین مهاجران است باید از بین برود. آنها از رشد تعداد افرادی که در اسپانیا به اسلام می گروند سخن می گویند و یکی از علل مهم گسترش اسلام هراسی را رسانه ها می دانند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سکونت مهاجران افغانستانی در ایران همواره یکی از مسائل بحث برانگیز در روابط میان تهران-کابل بوده است. به عقیده بسیاری از کارشناسان در صورت مدیریت اصولی و مناسب، مهاجران می توانند ظرفیت های بسیاری را برای ایران و افغانستان فراهم آورند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۵۰    
تعداد زیادی از مهاجران سوری، برای حمایت از کاندیداتوری بشاد اسد در انتخابات ریاست جمهوری لبنان، راهپیمایی کردند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۵    
دانمارک برای بسیاری از مردم از دور همچون یک بهشت لیبرال جلوه گری می کند اما شرایط واقعی زندگی در این کشور برای مهاجران غیرسفیدپوست اروپایی بسیار متفاوت است به گونه ای که برخی این کشور را یک آزمایشگاه اجتماعی بزرگ برای خارجی ها می نامند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
در پی واژگونی قایق حامل مهاجران در آب های لیبی حداقل11 تن کشته شدند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۵    
کشور کانادا به علت داشتن فاکتورهای مناسب مقصد مناسبی برای مهاجرت، اقامت، کار و تحصیل است، از این رو در بین افرادی که قصد مهاجرت دارند محبوبیت فراوانی کسب کرده است. از جمله استان هایی که تمایل به مهاجرت در آن بیشتر است ساسکاچوان است. ...