پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۱۳Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار طلا»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طلای جهانی از مرز 1900 دلاری فاصله بیشتری گرفته است. رفتن طلا به سطح 1850 دلار زمینه ساز تغییر انتظارات بخشی از معامله گران بازار جهانی شده و انتظارات افزایشی را پایین تر آورده است ...
جی اس ام   ۱۰ ساعت پیش    
اگرچه بازار طلا و جواهر در ماه های اخیر نوسانات زیادی را شاهد بوده است، با این وجود خرید طلا همچنان ادامه دارد، هنوز هم بسیاری از بانوان برای خرید "سرویس طلا" یا نیم ست طلا برنامه ریزی می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۳    
تحلیل هفتگی بازار طلا و ارز 26 خرداد 1400 را در پادکست این برنامه بشنوید؛
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۱    
محمدرضا نصیری از نوسانات قیمتی بازار طلا و سکه طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: شدیداً بازار طلا این روزها در رکود است و به دلیل نوسانات قیمت، خریداران از انجام معاملات می ترسند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۴    
کرج- ضرابی، رئیس اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره کرج با اشاره به رکود بازار طلا گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون پروانه 80 واحد صنفی باطل شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، از نوسانات قیمتی بازار طلا و سکه طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: شدیداً بازار طلا این روزها در رکود است و به دلیل نوسانات قیمت، خریداران از انجام معاملات می ترسند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار طلا امروز شاهد افزایش قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,080,900 (یک میلیون و هشتاد هزار و نهصد ) تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۲    
انس جهانی طلا در بازار امروز به 1860 دلار رسید. قیمت طلا 18 عیار به یک میلیون و 70 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا درباره آینده بازار طلا اعتقاد دارد اگر ثبات نرخ ارز ادامه داشته باشد، روند ثبات قیمت ها همراه با کمی کاهش در انتظار بازار طلا خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۴    
بازار طلا امروز شاهد افزایش قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1074200 (یک میلیون و هفتاد و چهار هزار و دویست ) تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا درباره آینده بازار طلا اعتقاد دارد اگر ثبات نرخ ارز ادامه داشته باشد، روند ثبات قیمت ها همراه با کمی کاهش در انتظار بازار طلا خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
باتوجه به ثبات قیمت طلا و سکه طی چند ماه اخیر و نوسان جزیی با انتشار اخبار مثبت یا منفی، فعالان بازار طلا معتقدند که این روند ادامه دار خواهد بود.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بازار طلا همچنان در حالت رکود قرار دارد زیرا در این شرایط اقتصادی و گرانی قیمت ها خریداران کمتری برای خرید مصنوعات طلا به بازار مراجعه می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 25 خرداد 1400 شاهد افزایش قیمت سکه و دلار در بازار بودیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۹    
اقتصاد نیوز : بازار طلا امروز شاهد افزایش قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,074,200 (یک میلیون و هفتاد و چهار هزار و دویست ) تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
از آغازین ساعات معاملات امروز در بازار طلا، سکه و ارز، قیمت ها افزایشی شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا که روز دوشنبه به پایین ترین رقم از 17 یعنی 1843 دلار و 99 سنت رسیده بود، امروز با 0.2 درصد افت به 1861 دلار و 96 سنت رسید. به گزارش راه مردم به نقل از رویترز ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۸    
انس جهانی در بازار دوشنبه حدود 18 دلار کاهش داشت و دبیر اتحادیه طلا اعتقاد دارد اگر روند ثبات و کاهش نرخ ارز ادامه داشته باشد، همین روند موجود در بازار طلا ادامه دار است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دلار به قیمت 24 هزار و 25 تومان رسید و سکه امامی 10 میلیون و 598 هزار تومان معامله شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
انس جهانی در بازار امروز حدود 18 دلار کاهش داشت و دبیر اتحادیه طلا اعتقاد دارد اگر روند ثبات و کاهش نرخ ارز ادامه داشته باشد، همین روند موجود در بازار طلا ادامه دار است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه- نایب رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: بهای انواع سکه در بازار روز دوشنبه به دلیل کاهش نرخ ارز و بهای جهانی طلا، روند نزولی داشته است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴    
قیمت دلار در بازار آزاد امروز افزایش یافت و به 24,010 (بیست و چهار هزار و ده ) تومان رسید. قیمت طلا اما پایین آمد. به گزارش وقت صبح به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت طلا و سکه امروز در بازار در حالی پایین آمد که قیمت دلار روند صعودی را طی کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۶    
نوسان قیمت در بازار طلا و ارز همچنان ادامه دارد تا جایی که اکنون دلار در آستانه 24 هزار تومان قرار گرفته و نرخ سکه نیز به بیش از 10 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصاد مجمع مشورتی توسعه ای خراسان بزرگ گفت: چیزی که مسلم است، امروز تولید در کشور ما توجیه اقتصادی ندارد؛ اگر تولید توجیه اقتصادی داشته و سودآور باشد، سرمایه ها به سمت تولید هدایت می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۸    
اقتصاد نیوز : بازار طلا امروز شاهد افت قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,068,900 (یک میلیون و شصت و هشت هزار و نهصد ) تومان رسید.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
روند کاهش قیمت طلا متاثر از بازار ارز و اونس جهانی به راحتی مشهود است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۷:۲۶    
به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه انس جهانی تغییری نکرد و در قیمت 1878 دلار ثبات ماند. با توجه به نزدیکی به انتخابات مبادلات در بازار طلا کاهش یافته و اگر تغییر زیادی در روند قیمت دلار و انس حهانی رخ ندهد ثبات قیمتی در بازار ادامه دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۸    
سرمقاله طولانی شدن روند مذاکرات موجب شده تا اثرات احتمالی توافق و یا عدم توافق در بازار طلا و سکه پیش خور شود. بنابراین با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری را نیز پیش رو داریم و مذاکرات نیز به نتیجه نرسیده نمی توان انتظار تغییر چندانی در بازار طلا و سکه داشت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی انس جهانی تغییری نکرد و در قیمت 1878 دلار ثبات ماند. با توجه به نزدیکی به انتخابات معادلات در بازار طلا کاهش یافته و اگر تغییر زیادی در روند قیمت دلار و انس حهانی رخ ندهد ثبات قیمتی در بازار ادامه دارد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 77 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 710 هزار تومان و قیمت دلار 24 هزار تومان است. ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۹    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز علیرغم کاهش نرخ اونس جهانی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۹    
رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات گفت:امروز قیمت طلا و سکه افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۵    
اقتصاد نیوز : بازار طلا امروز شاهد افزایش قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,076,500 (یک میلیون و هفتاد و شش هزار و پانصد ) تومان رسید.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در این هفته، 15 تحلیلگر در نظرسنجی طلای کیتکو نیوز شرکت کردند. در یک نتیجه بی سابقه، سه تساوی حاصل شد و هر سناریو پنج رای به دست آورد. بر اساس جدیدترین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو نیوز، بازار طلا بار دیگر ثبات پیدا کرد و در محدوده معین معامله می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار طلا در حال استراحت است اما در تابستان، قیمتها حرکت خواهند کرد و همه به 1950 دلار چشم دوخته اند. این اتفاق معامله گران غیر طلا را برای بازگشت تشویق خواهد کرد. در نهایت طلا به سمت 1950 دلار و در مقطع بعدی به مرز 2000 دلار صعود خواهد کرد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۴    
روز گذشته بازار طلا با وجود مساعد بودن شرایط صعودی شاهد افت نسبتا شدیدی در قیمت ها بود که قیمت فلز زرد به پایین ترین سطح طی هفته اخیر سوق داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۲    
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا معتقد است به دلیل کاهش سطح معاملات و تعطیلی بازارهای جهانی، قیمت ها در بازار طلا تا دوشنبه ثابت می ماند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بهای هر گرم طلا در بازار ایران مدت هاست که بین یک میلیون تا کمتر از یک میلیون تومان نوسان دارد. فعالان بازار طلا می گویند در حال حاضر معاملات در این بازار متوقف شده است چرا که بسیاری از مشتریان معتقد هستند قیمت طلا پس از انتخابات کاهش خواهد داشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا معتقد است به دلیل کاهش سطح معاملات و تعطیلی بازارهای جهانی، قیمت ها در بازار طلا تا دوشنبه ثابت می ماند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید در حال حاضر سکه حدود 150 هزار تومان حباب دارد و پیش بینی می شود که قیمت طلا و سکه تا پس از انتخابات ریاست جمهوری در محدوده کنونی باقی بماند.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نرخ دلار افت کرد تا لحظه تنظیم این خبر؛ دلار 23 هزار و 735 تومان برای فروش قیمت خورد. قیمت یورو نیز 27 هزار 890 تومان برای فروش درج شد. افت قیمت ها در بازار طلا و سکه ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 60 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت دلار 23 هزار و 650 تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 60 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت دلار 23 هزار و 650 تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۷    
اقتصاد نیوز : بازار طلا امروز شاهد کاهش قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که به 1,060,400 (یک میلیون و شصت هزار و چهارصد )تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در جریان بازار امروز انس جهانی طلا به 1878 دلار رسید؛ اما در بازار داخلی طلا و سکه با کاهش قیمت همراه بودند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد بازار طلا بار دیگر در فاز تحکیم گرفتار شده است و تحلیلگران هیچ جهت شفافی برای قیمت طلا در کوتاه مدت نمی بینند. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
داد و ستدهای معامله گران در بازار طلا و سکه هفته گذشته با کاهش تقاضا روبه رو بود به طوری که مرز حساس 10 میلیون و 800 هزار تومانی این فلز گرانبهای داخلی به سمت پایین شکسته شد و ارزش هر سکه بهار آزادی در آخرین روز معاملاتی به 10میلیون و 600هزار تومان رسید. ...
نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد بازار طلا بار دیگر در فاز تحکیم گرفتار شده است و تحلیلگران هیچ جهت شفافی برای قیمت طلا در کوتاه مدت نمی بینند.