یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۲۹Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار طلا»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: فعالان بازار طلا و سکه امروز شاهد رکورد شکنی جدید قیمت سکه بودند که برای اولین بار از 16 میلیون و 750 هزار تومان هم عبور کرد.
هر گرم طلای 18 عیار در بازار امرور به یک میلیون و 522 هزار تومان رسید و قیمت سکه امامی با افزایش حدود 200 هزار تومانی با قیمت 16 میلیون و 791 هزار تومان داد و ستد شد.
سلام نو / همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز 5 آذر 1401 ادامه داشت و قیمت نیم سکه به 9 میلیون تومان رسید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
نرخ سکه امامی در بازار امروز با افزایش قیمتی که پیدا کرد از نیمه کانال 16 میلیون عبور کرد و به رقم بی سابقه ی 16میلیون 604هزار تومان قیمت گذاری شد. در بازار ارز، نرخ دلار با نوساناتی در کانال 35 هزار تومان همراه بود. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه امروز نوسانی اما عموما سبزپوش بوده است؛ به نحوی که قیمت طلای 18 عیار در حال تلاش برای ماندگاری در کانال یک میلیون و 500 هزار تومانی است و سکه امامی نیز سعی می کند همچنان در سطح 16 میلیون و 600 هزار تومان پایدار بماند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز شنبه پنج آذر به یک قدمی مرز 34 هزار تومان رسید. همزمان با شروع معاملات بازار متشکل ارزی هر اسکناس دلار معادل 33 هزار و 990 تومان فروخته شد که این رقم 390 تومان بیشتر از نرخ روز پنجشنبه است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
تحلیلگران کالا اظهار کردند که موضع سیاست پولی تهاجمی فدرال رزرو همچنان مهمترین عامل برای بازار طلاست.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
طلا و سکه در هفته گذشته با افزایش قیمت همراه شد. قیمت طلای 18 عیار به یک میلیون و 503 هزار تومان و سکه امامی به 16 میلیون و 275 هزار تومان رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
انتشار اوراق سکه و ارز موجب شد تا سرمایه گذاران به جای خرید طلا و سکه، اوراق این کالاها را بخرند، اقدامی که به کسادی بازار مصنوعات طلا و سکه منجر شد و نقدینگی را از این بازار به بازارهای جدید برد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فعال بازار طلا از ثبات قیمت ها و آرامش بازار طلا در هفته نخست آذرماه خبر داد و پیش بینی کرد این روند ادامه داشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته تحلیلگران ، موضع سیاست پولی تهاجمی فدرال رزرو همچنان مهم ترین محرک برای بازار طلا است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بازار طلای جهانی کم نوسان است و این هفته بازار طلا آرامش بیشتری نسبت به هفته های قبل خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعال بازار طلا از ثبات قیمت ها و آرامش بازار طلا در هفته نخست آذرماه و افزایش حباب سکه به یک میلیون و 800 هزار تومان خبر داد و پیش بینی کرد این روند ادامه داشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دیروز قیمت طلا در بازارهای جهانی ثابت ماند، و مس با وجود پیش بینی های روزهای اخیر روندی افزایشی یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بررسی عملکرد یک ماه بازار طلا در ماه میانی پاییز، از گران شدن 149 هزار و 600 تومانی قیمت طلا حکایت دارد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمد کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه در گفتگو با ایبِنا با اشاره به ثبات نسبی و رو به کاهش نرخ طلا در بازار های جهانی اظهار داشت: قیمت هر اونس طلا با افت نسبی به 1737 دلار رسیده است. قیمت هر اونس نقره نیز به 21 دلار و 19 سنت است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
سرپرست گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران گفت: بزودی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا راه اندازی و سرمایه گذاران با سرمایه های اندک نیز می توانند اقدام به سرمایه گذاری در بازار طلا کنند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی در بازار امروز 30 آبان 1401 کاهش یافت و به 16 میلیون و 253 هزار تومان رسید اما قیمت طلای 18 عیار افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طلا پس از زیان های اخیر دوباره افزایش یافت، اما اظهارات تندروانه فدرال رزرو افزایش را محدود کرد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت دلار روز گذشته یعنی 1 آذر 1401 روند نزولی داشت با کاهش 400 تومانی به 34 هزار و 800 تومان رسید
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۶    
می متالز - معاملات بازار طلا و سکه تهران در اولین روز آذر با نوسان نسبی تحت تاثیر قیمت دلار و اونس جهانی همراه بود.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
موقعیت های سفته بازی نزولی در بازار طلا طی هفته های اخیر کاهش قابل ملاحظه یی داشته است چرا که صندوق های پوششی موفق شدند بخش عمده یی از موقعیت های فروش خود را در سود ببندند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز قیمت فروش دلار از سوی صرافی ملی 30 هزار و 853 تومان اعلام شد. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) نیز به 16 میلیون و 353 هزار تومان رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷    
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 497 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 16 میلیون و 300 هزار تومان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت فروش دلار از سوی صرافی ملی 30 هزار و 853 تومان اعلام شد. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) نیز به 16 میلیون و 353 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل گران می گویند که فضای کلان اقتصادی بیشتر به سمت افزایش نرخ بهره است و این موضوع می تواند برای طلا خبر بدی باشد. خبری بد پس از افزایش دو هفته ای امیدواری ها.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر ان می گویند بازار جهانی ارزهای دیجیتال تا پایان سال جاری میلادی به میزان 30 درصد کاهش می یابد و به همین دلیل سرمایه گذاران به جای بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه های خود را روانه بازار طلا می کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: صبح امروز تعدادی از کسبه بازار طلا فروشان همدان کشف جسد بی جان یک طلا فروش را در داخل مغازه به پلیس گزارش دادند.
برترین ها / نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز حباب سکه به یک میلیون و 750 هزار تومان رسید که نسبت به روزهای قبل، 200 هزار تومان بیشتر شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در یک ماه آبان رشد داشت و بیشترین سهم افزایش قیمت در ربع سکه بود. دیروز قیمت سکه امامی در کانال 16 میلیون تومانی نوسان داشت و انس جهانی طلا نیز 10 دلار ریخت. اما روند قیمت در بازار این فلز خوش رنگ در آذر ماه چگونه رقم می خورد؟
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۵    
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز دوشنبه 30 آبان با رشد 415 تومانی به 33 هزار و 690 تومان رسید. همزمان نرخ فروش یورو در بازار متشکل ارزی 660 تومان ارتقا پیدا کرد و وارد کانال 35 هزار تومان شد. با این حال در بازار طلا شاهد ثبات نسبی قیمت ها بودیم ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه 29 آبان در بازار متشکل ارزی با رشد 375 تومانی به 33 هزار و 645 تومان رسید. همزمان نرخ فروش یورو در بازار متشکل ارزی که به شکل توافقی تعیین می شود، به 34 هزار و 630 تومان ارتقا پیدا کرد و این اسکناس رشد قیمت 380 تومانی را به ثبت رساند ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
محمدولی؛ کارشناس بازار طلا و سکه گفت: هر ساز و کاری که برای انتشار اوراق سکه در بورس مشخص می شود باید از همان اول شفاف باشد و دچار تغییرات آنی نشود. نگاه فعالان بازار طلا به انتشار اوراق سکه مثبت است و امیدواریم روند آن ادامه دار باشد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
بازار طلا در حالی به پایان هفته خود رسید که بیشترین افزایش های این ماه را حفظ کرده است. قیمت اونس در حدود 1750 دلار حفظ شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصانیوز: گاوهای بازار طلا باید در هفته آینده محتاط باشند زیرا جو بازار نمی تواند هیچ جهت روشنی برای قیمت ها در کوتاه مدت ارائه دهد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - عوامل جهانی و داخلی و ریسک های اقتصادی و به ویژه سیاسی در دو ماه گذشته بازار ارز و طلا را با التهاب روبرو کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۲    
طراحی طلا و جواهر در حال حاضر یکی از محبوب ترین و درآمدزاترین مشاغل به شمار می رود. ظرفیت بالای رشته طراحی طلا و جواهر فرصتی را برای علاقمندان به وجود آورده است تا بتوانند با ایده های جدید، خلاقیت و نوآوری در کنار دانش تخصصی طراحی طلا و جواهر ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز شنبه 28 آبان در نیمه نخست معاملات بازار متشکل ارزی روی پله 33 هزار و 600 تومان ایستاد. عصر پنجشنبه خرید دلار در بازار متشکل ارزی حدود 350 تومان کمتر تمام می شد. همزمان نرخ فروش یورو امروز نزدیک 500 تومان ارتقا پیدا کرد به 34 هزار و 285 تومان رسید ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قیمت طلا حفظ شد زیرا فروش مسکن موجود در ایالات متحده در ماه اکتبر 5.9 درصد کاهش یافت که تقریباً مطابق با انتظارات است. به گزارش ایسنا ...
بازار ارز در حالی معاملات آخرین روزهای آبان را تجربه می کند که دلار اولین روز هفته را با دو مانع مهم برای صعود مواجه خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت دلار که در آبان ماه دچار افزایش قیمت شد، طلا و سکه هم به دنبال آن گران شدند و با کاهش قیمت دلار در بازار قیمت ها در بازار طلا هم نزولی می شد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
انس جهانی طلا و قیمت دلار فاکتورهای تعیین کننده قیمت طلا و سکه روز پنج شنبه روند کاهش قیمت داشتند و بازار طلا هم روند کاهشی در پیش گرفت. با وجود کاهش قیمت این فلز خوش رنگ در 2 روز گذشته اما سکه همچنان کانال 16 میلیون تومانی را حفظ کرده. روند قیمت طلا و سکه در بازار نزولی است؟ ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس نظر تحلیل گران در مقطع کنونی طلا دو عامل مختلف را مد نظر دارد که به نوعی نیز این دو عامل در مقابل هم قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
افزایش فاصله بین ارز بازار آزاد و نیمایی تأثیر مطلوبی بر بازار سرمایه نخواهد داشت و موجب می شود سرمایه گذاران بازارهای موازی همچون بازار طلا و ارز را به سرمایه گذاری در سهام شرکت های بورسی ترجیح دهند.
سلام نو / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اسبق اتحادیه طلا و سکه درباره روند بازار سکه و طلا در هفته آینده پیش بینی کرد که قیمت ها تا روز دوشنبه هفته آینده تغییری نمی کند.