سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۲۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرزی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵    
اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان با حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین، عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی و عبدالرب رسول سیاف، از رهبران سرشناس جهادی افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزی، با توجه به روابط تاریخی و فرهنگی میان دو کشور دوست و برادر، برتحکیم دوستی و تقویت هرچه بیشتر همکاری های فرهنگی میان افغانستان و ایران تبادل نظر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با حامد کرزی رییس جمهور سابق افغانستان درباره گسترش همکاری های دوجانبه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که مذاکرات صلح افغانستان در دوحه با بن بست روبرو شده است، فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در این کشور و کاردار سفارت آمریکا درباره صلح با حامد کرزی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین افغانستان از سرگیری حملات هوایی آمریکا در افغانستان را محکوم و تاکید کرد که تنها راه پایان جنگ در این کشور مذاکرات بین الافغانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۵    
حامد کرزی در واکنش به انفجار تروریستی امروز یکشنبه در ولایت غور گفت: این اقدام تروریستی دشمنی آشکار با مردم افغانستان و تلاش برای تضعیف روند مذاکرات صلح افغانستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۵    
حامد کرزی رئیس جمهور پیشین افغانستان امروز با لیو جیان، نماینده ویژه چین برای افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۲    
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، حامد کرزی رئیس جمهور سابق افغانستان در واکنش به مذاکرات بین الافغانی در قطر گفت که صلح اولویت تمام مردم افغانستان است و باید از مسیر صلح به مداخلات طولانی بیگانگان در این کشور پایان دهیم. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حامد کرزی رئیس جمهوری سابق افغانستان روز شنبه همزمان با شروع مذاکرات بین افغانستانی در قطر با انتشار بیانیه ای این گفت وگو ها را خبری خوش و موجب امیدواری زیاد برای افغان ها دانست. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، محمدابراهیم طاهریان فرد نماینده ویژه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان در رأس هیأتی در سفر چند روز پیش خود به کابل با مقامات عالیرتبه دولت جمهوری اسلامی افغانستان از جمله محمد اشرف غنی رئیس جمهور، عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه ظریف در امور افغانستان، با حامد کرزی دیدار و رایزنی کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از کابل؛ نماینده ویژه وزارت امور خارجه ایران در امور افغانستان در دیدار با حامد کرزی رئیس جمهور سابق این کشور درباره آخرین تحولات روند صلح افغانستان رایزنی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین افغانستان گفت از موضع رییس شورای عالی مصالحه ملی این کشور مبنی بر انتخاب اعضای این شورا در مشورت با رهبران سیاسی و نخبگان افغانستان استقبال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۵    
در پی اختلافات اشرف غنی و عبدالله عبدالله در خصوص اعضای شورای عالی مصالحه ملی، حامد کرزی، رئیس جمهور سابق افغانستان از موضع عبدالله حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق افغانستان در حمایت از عبدالله برای تشکیل شورای مصالحه این کشور گفت که اعضای این شورا باید پس از مشاوره با رهبران سیاسی، نمایندگان پارلمان، بزرگان قومی، عالمان دین و جامعه مدنی انتخاب شوند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حامد کرزی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان، عاشورا را روزی به مناسبت فداکاری های امام حسین و یارانش نامید. کرزی در پیامی گفت امام حسین (ع) و یاران باوفایش در برابر ظلم و استبداد ایستادند. وی افزود که فداکاری های امام حسین می تواند الهام بخشی برای آزادی خواهان باشد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، فرمان اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان برای تعیین اعضای شورای عالی مصالحه افغانستان با واکنش های گسترده ای میان سیاسیون افغان و انتقاد شماری از اعضای برجسته این شورا قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - حامد کرزی رییس جمهوری سابق افغانستان پس از اعلام شورای عالی مصالحه ملی به ریاست عبدالله عبدالله، درخواست ریاست جمهوری برای عضویت در این شورا را رد کرده و گفته است به عنوان یک افغان به تلاش های خود در این روند ادامه می دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان در صفحه فیس بوک خود اعلام کرده است که عضویت در شورای عالی مصالحه ملی را قبول ندارد چون نمی خواهد که در هیچ ساختار حکومتی شرکت کند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
حامد کرزی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان تاکید کرد که آمریکا مسئول مشکلاتی است که امروزه در افغانستان وجود دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان که خواستار تکمیل روند آزادی زندانیان جنجالی طالبان و آغاز فوری مذاکرات بین الافغانی است، رایزنی های را از دیدار با حامد کرزی رئیس جمهور سابق افغانستان آغاز کرده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین افغانستان می گوید که مذاکرات دولت با طالبان 3 روز بعد در قطر برگزار می شود. نمایندگان مردم افغانستان در نشست مشورتی صلح توافق کردند که 400 زندانی طالبان با امضای اشرف غنی از زندان آزاد شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان چهارشنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد؛ در دیدار خلیل زاد با اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان که عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه و حامد کرزی رئیس جمهوری سابق افغانستان نیز حضور داشتند ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان- حامد کرزی، رییس جمهور پیشین افغانستان، در واکنش به گزارش دفتر نماینده گی سیاسی سازمان ملل متحد در کابل (یوناما) درباره تلفات غیرنظامیان در شش ماه اول سال 2020 میلادی، با نشر اعلامیه ای گفته است که جنگ جاری، جنگ مردم افغانستان نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور پیشین افغانستان با ابراز نگرانی از افزایش خشونت ها در این کشور و جان باختن غیرنظامیان، خواستار آغاز مذاکرات بین الافغانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۵    
حامد کرزی، رئیس جمهور سابق افغانستان در دیدار با عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی درباره توافق سیاسی و روند صلح گفتگو و تبادل نظر کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقناافغانستان-حامد کرزی، رییس جمهور پیشین افغانستان گفته است که ادامه ی جنگ و عملیات نظامی راه حل مشکل افغانستان نیست، بلکه ادامه ی دسیسه های بیگانگان است که می خواهند تلاش های صلح را متضرر و تضعیف کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در کتاب جنجالی خاطراتش اظهارداشت که ترامپ بارها اشرف غنی را با کرزی اشتباه گرفته است و معتقد بود که زلمی خلیلزاد یک شیاد است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، با اعلام وزارت دارایی افغانستان مبنی بر کاهش قابل ملاحظه درآمد، دولت این کشور امروز چهارشنبه پروازهای بین المللی را برای کاهش اثرات منفی ویروس کرونا بر اقتصاد، از سرگرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حامد کرزی ترور علمای دین در افغانستان را دسیسه ای آشکار علیه مردم این کشور و تلاش های صلح خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۵    
رئیس جمهور سابق افغانستان با استقبال از آمادگی طالبان برای آغاز مذاکرات بین الافغانی گفت: توافق طالبان برای این گفتگو یک گام مثبت برای تامین صلح در افغانستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسجد جامع کابل که نام دیگرش مسجد عبدالرحمان است، یکی از بزرگترین مساجد در افغانستان است که در سال 2009 توسط رئیس جمهور وقت افغانستان حامد کرزی افتتاح گردید.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از ایرنا، صدیق صدیقی سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان به خبرنگاران گفت که محمداشرف غنی در نشست شورای وزیران خواستار پیگیری جدی رویداد آتش گرفتن خودرو حامل شهروندان افغان از طریق مراجع دیپلماتیک دو کشور شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۱:۲۵    
دیمیتری ژیرنوف، سفیر روسیه در کابل با حامد کرزی، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان 18 ساله شد. هجده سال پیش جوزای 1381 حامد کرزی رئیس جمهور دولت موقت افغانستان براساس فیصله اجلاس بن فرمان ایجاد کمیسیون مستقل حقوق بشر را صادر کرد. بعد در قانون اساسی که در قوس1382 تصویب شد، ایجاد کمیسیون مستقل حقوق بشر نیز مبنای قانونی یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۶    
رئیس جمهوری اسلامی افغانستان به منزل حامد کرزی و عبدالله عبدالله رفت و عید سعید فطر را به آنان تبریک گفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان به همراه رئیس جمهور اسبق این کشور به خانه عبدالله عبدالله رفتند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان به همراه رئیس جمهور اسبق این کشور به خانه عبدالله عبدالله رفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق افغانستان با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود، حمله هوایی ارتش به یک درمانگاه در ولایت قندوز را به شدت محکوم کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پس از چند ماه کشمکش ها و بحران ناشی از انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، توافق نامه سیاسی بین عبدالله رهبر تیم ثبات و همگرایی و اشرف غنی رئیس جمهوری این کشور امضا شد و این بحران به نقطه پایان رسید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶    
رئیس جمهور پیشین افغانستان گفت: امروز مطمئنا همه خوشحالیم که در یک فضای اتحاد و اتفاق ملی و همکاری مشترک به سوی صلح و آبادانی خاک مان به پیش می رویم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
این توافقنامه بعد از ظهر امروز یکشنبه با حضور حامد کرزی رییس جمهوری سابق، محمدکریم خلیلی رهبرحزب وحدت اسلامی افغانستان، عبدالرب رسول سیاف از بزرگان سابق جهادی، محمدیونس قانونی از اعضای رهبری جمعیت اسلامی افغانستان و نعمت الله شهرانی، امضا شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۴    
تهران - ایرنا - حامد کرزی رییس جمهوری پیشین افغانستان حمله روز سه شنبه تروریست ها به بیمارستانی در کابل را محکوم کرد و آن را توطئه بیگانگان علیه مردم افغانستان دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰    
رئیس جمهور سابق افغانستان حمله های تروریستی کابل و ننگرهار را محکوم کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حامد کرزی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان در پیامی تاکید کرد که جنگ جاری در این کشور در راستای منافع بیگانگان است. وی با ابراز نگرانی از شدت یافتن جنگ و خونریزی در افغانستان بار دیگر از طرف های درگیر خواست که به جنگ و برادرکشی پایان دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۱    
رئیس جمهور سابق افغانستان حمله انتحاری را امروز در کابل محکوم کرد.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ابراز نگرانی کرزی از تشدید خشونت ها در افغانستان رئیس جمهور سابق افغانستان گفت علیرغم پیشرفت در روند صلح و امضای توافقنامه میان آمریکا و طالبان از تشدید خشونت عمیقا نگران است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد ابراهیم طاهریان امروز دوشنبه با عبدالله عبدالله رئیس سابق اجرایی دولت وحدت ملی، حامد کرزی رئیس جمهور سابق این کشور، صلاح الدین ربانی رهبر حزب جمعیت اسلامی و عبدالرب رسول سیاف رهبر تنظیم دعوت اسلامی و دیدار و گفت وگو کرد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، محمد ابراهیم طاهریان امروز دوشنبه با عبدالله عبدالله رئیس سابق اجرایی دولت وحدت ملی، حامد کرزی رئیس جمهور سابق این کشور، صلاح الدین ربانی رهبر حزب جمعیت اسلامی و عبدالرب رسول سیاف رهبر تنظیم دعوت اسلامی و دیدار و گفت وگو کرد. ...