چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۵۶Oct 2020 28

جدیدترین‌های «بازنشستگان کشوری»

مدیرکل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آخرین وضعیت اعطای وام ازدواج به فرزندان بازنشسته، توضیحاتی داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، بر اساس توافقهای صورت گرفته بین سازمان برنامه و بودجه، صندوق بازنشستگی کشوری و... یکسان سازی حقوق بازنشستگان از مهر ماه سال جاری عملیاتی شد. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از توافق دولت و مجلس برای تامین منابع کالاهای اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و تکمیل پروژه های ناتمام و توازن در مناطق محروم خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی امسال همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اجرا شد که این سوال مطرح است که آیا در سال های بعدی نیز این فرایند ادامه پیدا خواهد کرد؟
شبکه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان (امروز پنجشنبه) به مدت یک ماه خبر داد. در ادامه مطلب به شرایط دریافت و راهنمای ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری در آبان 99 اشاره شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۰۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه خبر داد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت هفتم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان این صندوق تا آخر وقت امشب (چهارشنبه 30 مهرماه) به حساب مشمولان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان سازی و متناسب سازی حقوق بسته خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت هفتم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان این صندوق تا آخر وقت امشب (چهارشنبه 30 مهرماه) به حساب مشمولان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای مرحله سوم ارایه تسهیلات خرید کالا از فروشگاه های رفاه از ابتدای آبان ماه 1399 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دیروز اولین واریزی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در راستای همسان سازی حقوق شان انجام شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 77 درصدی حقوق 1/5 میلیون بازنشسته با هدف همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 77 درصد به طور متوسط افزایش دستمزد در سال 99 نسبت به سال قبل در جریان افزایش و همسان سازی حقوق و دستمزد امسال برای بازنشستگان کشوری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه ای خطاب به دستگاه های اجرایی، سه هزار و 458 میلیارد تومان را بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشوری تا پایان سال 1398 اختصاص داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان از مهرماه سال جاری با تغییراتی به حساب واریز می شود. جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و زمان واریز حقوق بازنشستگان کشوری مهر 99 را در ادامه می خوانید.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با اجرای طرح متناسب سازی حقوق ها، حقوق بازنشستگان در مهر ماه به طور میانگین 45 درصد نسبت به ابتدای سال جاری افزایش می یابد. ( منبع )
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: احکام جدید بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق که بیش از یک میلیون و 480 هزار نفر از مشترکان را شامل می شود، براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور اداری و استخدامی به صندوق بازنشستگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
افتخاری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان صندوق بازنشستگی براساس احکام جدید تا آخر وقت امشب واریز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
واریز حقوق مهر 99 بازنشستگان کشوری بنا به تاریخ هر ماه انجام می شود. حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید واریز و افزایش حقوق بازنشستگان اعمال می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بسته هفتم طرح یاری با هدف تأمین کالای مصرفی بادوام به ارائه پنج نوع از مهمترین لوازم خانگی مورد نیاز برای جامعه بازنشستگان کشوری به اجرا گذاشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در ماه جاری برخی از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تفاوت همسان سازی حقوق خود با بازنشستگان کشوری انتقاد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت باید حقوق بازنشستگان کارگری و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی به اندازه بازنشستگان کشوری افزایش دهد و تبعیض در پرداخت حقوق بازنشستگی میان این 2 قشر را از بین ببرد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: امیر عابدزاده از بچگی در محیط فوتبال بود. احمدرضا عابدزاده، او را به تمرینات پرسپولیس می برد. امیر رفته رفته رشد کرد و به دروازه بانی علاقمند شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
باشگاه بخرنگاران جوان: رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات وام 5 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد. علی دهقان کیا درباره جزئیات اعطای وام به بازنشستگان تامین اجتماعی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری می گویند همه مستمری بگیران کشوری بالای 4 میلیون تومان نمی گیرند و اینکه ادعا می کنند بازنشستگان کشوری، اوضاع بسیار خوبی دارند، اصلاً درست نیست.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- با اعلام محمد شریعتمداری وزیر کار صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری آغاز شده است و حقوق آن ها در سال جاری به طور میانگین 77درصد افزایش یافته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشسته، خبر داد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشت: خوشحالم که اعلام کنم در سال جاری حقوق بازنشستگان کشوری به طور میانگین 77درصد افزایش یافت.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۸۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد. به گزارش روزانه نیوز به نقل از اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی ، اکبر افتخاری در گفت وگوی تلویزیونی با شبکه خبر درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۸۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: با صدور پیش نویس احکام مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، بازنشستگان تاخیری در دریافت حقوق و مزایایشان نخواهند داشت و بلافاصله مطالباتشان را دریافت می کنند. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی اعلام کرد: تا پایان سال 99 شرکت کفش ملی برای بازنشستگان کشوری تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
توییت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در آن از افزایش 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری خبر داده بود، با سوالات و ابهاماتی مواجه شد که صندوق بازنشستگی کشوری با صدور اطلاعیه ای درباره آن توضیحاتی ارائه کرد.
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اکبر شیرمحمدی مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حداقل حقوق بازنشستگان کشوری به مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان خبرداد.
اگر بازنشسته کشوری هستید و دوست دارید بدانید که بعد از اجرای طرح جدید متناسب سازی حقوق بازنشستگان از مهر، این ماه حقوق شما چقدر بیشتر شده است؟ گزارش امروز اقتصادآنلاین را بخوانید؛
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
اگر بازنشسته کشوری هستید و می خواهید بدانید بعد از اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری از مهر ماه، این ماه حقوق شما چقدر بیشتر شده است؟ گزارش امروز اقتصادآنلاین را بخوانید.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام اینترنتی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهمین جلسه شورای ملی سالمندان اظهار کرد: دولت تدبیر و امید به موضوع سالمندان توجه ویژه دارد و همواره تلاش کرده در تأمین معیشت بازنشستگان کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی قدم های خوبی بردارد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهمین جلسه شورای ملی سالمندان با تاکید بر حرکت در راستای توانمندسازی سالمندان، ایجاد نشاط اجتماعی، حضور موثر آنها در جامعه و بروز و ظهور تجربیات و اندوخته های آنها برای بکارگیری در نظام اجرایی کشور، اذعان کرد: حقوق بازنشستگان کشوری 77 درصد افزایش پیدا کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون با اشاره به صدور احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری اعلام کرد: حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری به طور میانگین 77درصد افزایش یافته است. ...