جمعه ۱۱ مهرساعت ۰۲:۰۹Oct 2020 2

جدیدترین‌های «بازنشستگان کشوری»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان کشوری در پایان مهرماه به بالای 4 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان کشوری در پایان مهرماه به بالای 4 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن زنگنه به برخی ابهامات در روند اجرایی شدن طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد و گفت: در قانون، اساسا بحث بازنشستگان لشگری مطرح نشده است و فقط همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری از نظر قانونی موضوعیت دارد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری پس از اجرای همسان سازی، در مهرماه 90 درصد شاغلان همتراز دریافتی خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون 2 برابر افزایش یافته و از رقم 900 هزار تومان به یک میلیون و 815 تومان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۴۹ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از صبح امروز آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد و گفت: ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از امروز دوشنبه 7 مهرماه آغاز می شود.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از امروز دوشنبه 7 مهرماه 99 آغاز شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
خبرگزاری پانا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی مرحله جدید ارائه تسهیلات 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد و گفت ثبت نام اینترنتی این تسهیلات از روز دوشنبه 7 مهرماه آغاز می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تعالی سازمانی صندوق بازنشستگی کشوری: در یک ماه اخیر بیش از 125 هزار تماس ورودی به مرکز ارتباط با ذی نفعان صبا ثبت شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵    
وام ضروری بازنشستگان کشوری در مرحله دوم از نوبت ششم از 7 میلیون به 10 میلیون تومان افزایش یافت.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اعتبار 50 هزار میلیارد تومانی برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و اعتبار 32 هزار میلیارد تومانی برای همسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از فراهم شدن شرایط برای اجرای کامل قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان خبرداد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری که حقوق بالایی دارند، می گویند عدم شمول همسان سازی برای پردرآمدها، عادلانه نیست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه: خبری که بسیاری از بازنشستگان کشوری و لشکری منتظر آن بودند، بالاخره در انتهای تابستان سال جاری تایید شد. هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران، روز 30 شهریور با تأدیه دیون دولت بابت تحقق متناسب سازی دریافت های بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشکری از طریق واگذاری سهام دولت موافقت کرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت که در حال حاضر دولت و به ویژه آقای دکتر نوبخت آمادگی کامل برای اجرایی کردن مصوبه مجلس درباره بازنشستگان را دارند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بعد از سال ها فرازونشیب بالاخره در ماه مهر بازنشستگان کشوری شاهد تحقق مطالبه اصلی خود خواهند بود؛ مطالبه جنجالی همسان سازی حقوق. حدود یک دهه است که بازنشستگان می گویند حقوق آنها باید با حقوق شاغلان همسان یا دست کم به آن نزدیک باشد ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه ومحاسبات مجلس با اعلام خبر تشکیل جلسه ویژه خود با محمد باقر نوبخت گفت: اکنون که دولت اراده کرده است که مواد 12و30قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی واجتماعی وفرهنگی اجرایی شود، باید کمک کنیم تادقیقا اجرا شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
از اول مهر ماه سال جاری و با ابلاغ دستورالعمل اجرایی همسان سازی تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری همسان سازی می شوند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، از اول مهر ماه سال جاری و با ابلاغ دستورالعمل اجرایی همسان سازی تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری همسان سازی می شوند . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۰    
حذف اسناد زائد در فرایند صدور کارت بازرگانی، پیش پرداختی در طرح مسکن محرومان دریافت نمی شود، ابلاغ دستورالعمل اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری، خرید و فروش ارز صرفاً در چارچوب مقررات بانک مرکزی برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دستورالعمل اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با شاغلان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (بخشنامه شماره 241863 مورخ 1/7/1399 سازمان برنامه و بودجه کشور) ابلاغ شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد با ابلاغ دستورالعمل اجرایی همسان سازی، تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری همسان سازی می شوند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز فرآیند ثبت نام و حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به صورت آنلاین خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها موضوع حقوق بازنشستگان و همسان سازی حقوق ها موضوع داغ روز شده است و آخرین خبر حکایت از دو برابر شدن حقوق بازنشستگان در سال 99 دارد در ادامه به بررسی جزئیات دو برابر شدن حقوق بازنشستگان در سال 99 و مشاهده جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری سال 99 می پردازیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان اداری و استخدامی دستورالعمل اجرایی متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری را به دستگاه ها ابلاغ کردند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بعد از فراز و فرود های بسیار در نهایت جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری سال 99 منتشر شد و روسای سازمان های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشور در نامه ای مشنرک آیین نامه متناسب سازی حقوق بازنشستگان را ابلاغ کردند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۴۰ سایت دیگر  
شاخص : وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره تصمیم این وزارتخانه برای افزایش حقوق کارکنان گفت: به دلیل اینکه این بحث بسیار مهم است و به شورای عالی کار ارتباط دارد، در آینده در مورد آن صحبت شود. بیشتر بخوانید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به تأدیه دیون دولت بابت تحقق متناسب سازی دریافت های بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشکری از طریق واگذاری سهام دولت را ابلاغ کرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 99 بین 30 تا 70 درصد بیشتر شد و این مبلغ افزایش حقوق بازننشستگان در فیش حقوقی مهرماه 99 اعمال می شود.
آنا / اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آیین نامه متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در هیئت دولت و اختصاص 18 هزار میلیارد تومان به آن، از این ماه (مهرماه) مبالغ درنظرگرفته به فیش های حقوقی بازنشستگان افزوده خواهد شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۶۳ سایت دیگر  
با مصوبه جدید (یک شنبه گذشته) آیین نامه متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در هیئت دولت و اختصاص 18 هزار میلیارد تومان به آن، از این ماه (مهرماه) مبالغ درنظرگرفته به فیش های حقوقی بازنشستگان افزوده خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر توزیع واکسن آنفلوآنزا در هفته اول مهر ماه در داروخانه های کشور، برای اولین بار هزینه های مربوط به تهیه و تزریق واکسن آنفلوآنزا (از ویزیت تا تزریق) ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه حقوق پرداختی به بازنشستگان در سال 99 نسبت به سال 93، 327 درصد افزایش یافته است و بیش از 3 برابر رشد را نشان می دهد گفت: در واقع میانگین سالانه بالای 30 درصد رشد حقوق داشته ایم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۷۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به تأدیه دیون دولت بابت تحقق متناسب سازی دریافت های بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشکری از طریق واگذاری سهام دولت را ابلاغ کرد.