چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۳:۳۲Sep 2020 30

جدیدترین‌های «کالای ایرانی»

دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲    
موضوعات مورد بررسی - برنامه جایگزینی شناورهای سنتی تجاری با ظرفیت کمتر از 500 تن(لنج تجاری). - اصلاح عبارتی تصویب نامه موضوع نحوه تعیین مابه التفاوت نرخ ارز در متن الحاقی. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۱    
رئیس هیات مدیره اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان با اشاره به اهمیت آشنایی دو کشور به توانمندی های تجاری و تولیدی گفت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی یکی راهکارهای مناسب و قابل اعتماد در توسعه روابط تجاری پایدار میان کشورهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۴    
در بخش جوایز بین الملل برای اینکه نمی خواستیم ارز سنگینی از کشور خارج شود، آثار صنایع دستی ایرانی را به عنوان کالای ایرانی و معادل مبلغی که به برگزیدگان ایرانی داده می شود به شرکت کنندگان خارجی هم اعطا خواهیم کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۳    
تهران (پانا) - آری به تولید ملی یعنی دست به دست تولید کننده ایرانی دادن؛ یعنی همنفس شدن با نفس های کارگر ایرانی؛ آری به تولید ملی یعنی حس غرور وقتی که فروشنده فریاد بزند تولیدی ایران! آری به تولید ملی یعنی کالای ایرانی خریدن، کالای ایرانی فروختن. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمدرضا ابراهیمی یزدآبادی در سال 1344 در خانواده ای مذهبی در شهر ابریشم محله یزدآباد شهرستان فلاورجان متولد شد و پس از 3 دهه از دوران جنگ تحمیلی به جمع یاران شهیدش پیوست.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران شرایط فعلی اقتصاد و تداوم کرونا را بهترین فرصت برای رونق بازار کار،خلق فرصتهای شغلی جدید و جهش تولید دانست و گفت:در شرایطی که درآمدهای صادراتی، نفتی و گردشگری کاهش یافته باید روی تولید و صنعت داخلی متمرکز شویم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۸    
فریدون داوری, مسئول بسیج جامعه کارگری استان سپاه حضرت نبی اکرم(ص ) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال طرح شهید برونسی تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی و طرح شهید کریمی در قالب حمایت از کارخانه جاتی که دچار رکود شده اند در سطح استان اجرا شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دانایی فر معتقد است که به دلیل آزاد بودن بازار عراق، برخی از کشورهای رقیب از گذشته در بازار عراق حضور داشته و پس از آن ایران ورود پیدا کرد و با وجود این موضوع ذائقه عراقی با کالاهای ایرانی انطباق و نزدیکی خاصی دارد.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان بر لزوم جلب مشارکت سازمان های مردم نهاد و همیاران طبیعت در امر مقابله با قاچاق چوب تأکید کرد و گفت: لازم است رسانه ها ، در تبیین اهمیت استفاده از کالای ایرانی نقش آفرینی بیشتری داشته باشند ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-بانک ملی ایران حمایت از کالای ایرانی را در بسته سیاست اعتباری خود قرار داده و براین اساس در پنج ماه ابتدای امسال بیش از هفت هزار فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی به متقاضیان پرداخت کرد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک از ابتدای امسال تا پایان مردادماه بالغ بر هفت هزار و 540 فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای داخلی را با هدف رونق بازار کسب و کار و حمایت از کارفرمایان و کارگران شاغل در حوزه تولید داخل به ارزش یک هزار و 510 میلیارد ریال تخصیص داده است. ...
اقتصاد آنلاین / عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
کمبود و افزایش قیمت انواع لوازم خانگی تولید داخل و وارداتی در حالی موجب اقبال مشتریان به تعمیر این محصولات و کالاهای دست دوم شده است که دست اندرکاران تولید از ناکارآمدی تسهیلات پرداختی در چارچوب کارت اعتباری خرید لوازم خانگی خبر می دهند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۲:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمت سبد لوازم خانگی در طرح ویژه تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر را 9میلیون و 700هزار توان عنوان کرد و درباره طرح توزیع کارت اعتباری خرید کالای ایرانی که در سال های اخیر مطرح بود ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال تعاونی با اشاره به ارزآوری بالای صنعت فرش ایران بر لزوم رفع مشکل تامین مواد اولیه و تسهیل صادرات تعاونی های فرش تاکید کرد. به گزارش ایسنا، عبداله بهرامی اظهار کرد: فرش دستباف به لحاظ تامین مواد اولیه، نیروی کار ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دستورالعمل چگونگی اجرا برنامه های پرورشی و فرهنگی در فضای مجازی و تولید محتوای الکترونیک در این حوزه به شهرستان ها و مناطق استان ابلاغ شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۷    
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از برگزاری همایش ملی مدیریت، کارآفرینی و اقتصاد با رویکرد حمایت از تولید کالای ایرانی و رشد تولید توسط دانشگاه پیام نور استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: راهبردها و اقدامات فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در سطوح خانواده، جامعه، سازمان ها و دستگاه های دولتی و غیردولتی توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و ابلاغ شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای برای حمایت از خرید کالای ایرانی گفت: تعداد صندوق های تامین مالی روستایی تا سال آینده به پنج هزار صندوق می رسد.
جدیدترین آمار ارائه شده از سوی سازمان توسعه تجات نشان می دهد که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، همچنان جزو اصلی ترین واردکنندگان کالا از ایران به شمار می روند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷    
با استفاده از بیمه مسئولیت کالا می توان علاوه بر ایجاد آرامش روانی در تولیدکننده نسبت به نگرانی خسارت های احتمالی که کالای تولیدی اش می تواند برای مصرف کننده ایجاد کند، این اطمینان خاطر را نیز برای مصرف کننده ایجاد کند که کالایی که دارای بیمه مسئولیت کالا است از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
با استفاده از بیمه مسئولیت کالا می توان علاوه بر ایجاد آرامش روانی در تولیدکننده نسبت به نگرانی خسارت های احتمالی که کالای تولیدی اش می تواند برای مصرف کننده ایجاد کند، این اطمینان خاطر را نیز برای مصرف کننده ایجاد کند که کالایی که دارای بیمه مسئولیت کالا است از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - یک مقام افغان گفت: گشایش مرز جدید شمتیغ در خراسان رضوی با استان هرات افغانستان امیدواری جدیدی را در این کشور بوجود آورده است که با شروع فعالیت آن توسعه تجارت میان دو کشور افزایش چشمگیر یافته و در کنار ترانزیت کالا به کشورهای آسیای میانه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۹    
همدان - حمایت از کالای ایرانی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی است که تمام آحاد جامعه از مسئولان و تولیدکنندگان گرفته تا کارگران و مردم به عنوان مصرف کننده در قبال تحقق این مهم مسئولند ؛ این جملات بخشی از یادداشت فاطمه خزایی کارشناس مدیریت بازرگانی برای بازار است که در ادامه می خوانید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
به منظور رضایت مشتریان و افزایش رفاه خانواده به کلیه مشتریان در قالب عقد مرابحه تسهیلات پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۱    
گروه استان ها_ مسئول بسیج اصناف استان قم گفت: در 3 سال حضور در بسیج اصناف 40 واحد صنفی در استان قم شناسایی شدند که کالای صرفا ایرانی توزیع می کنند و برای حمایت از آنها برنامه های مناسبی تدارک دیده ایم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز ساخت، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت از ثبت 77 هزار واحد تولیدی در سامانه بهین یاب این وزارتخانه خبر داد. *** راه اندازی مرکز ساخت داخل به گزارش خبرگزاری صنایع ، سید محمد مهدی هادوی در رسانه ملی در خصوص راه اندازی مرکز ساخت داخل، اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
هیأتی ها هم در کمک رسانی های خود در قالب بسته های ارزاق به نیازمندان و هم در تهیه پوشاک یا لوازم بهداشتی و لوازم التحریر، شعار خود را خرید کالاهای داخلی قرار داده اند تا بتوانند با یک تیر دو نشان بزنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه به رشد تجارت ایران با افغانستان اشاره کرد و گفت: کانال جدیدی برای صادرات کالاهای ایرانی به آسیای مرکزی از راه افغانستان ایجاد شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت بیمه سامان در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی، با شرکت توسعه سرزمین پارس ماهو به عنوان اولین سازنده دستگاه هوشمند تصفیه هوای ژنیک همکاری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از خبرنگاران خبرگزاری های گیلان امروز به همت سازمان بسیج رسانه از 2 شرکت تولیدی و صنعتی بازدید کردند تا با انعکاس فعالیت های کارگران ایرانی، فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را هر چه بیشتر در جامعه نهادیه کنند.
شادا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
عباس اشرف نژاد عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل بانک تجارت در گفت وگویی به تشریح عملکرد اعتباری این بانک و اعطای تسهیلات به بخش های مختلف اشاره کرد.
آنا / نماینده   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کفش ملی گفت: از 15 شهریور تا 15 مهرماه، فروش فوق العاده تابستانه در فروشگاه های کفش ملی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۱۷    
پنجمین نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت 1 و پنجمین نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی در نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سبزوار گفت: در قالب رزمایش کمک مومنانه 70 سری جهیزیه به زوج های نیازمند این شهرستان اهدا شد. سرهنگ هادی موحدنیا در آیین رزمایش کمک مومنانه سبزوار افزود: هر سری از این جهیزیه ها شامل هشت قلم کالای ایرانی به ارزش 80 میلیون ریال است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از پایانه مرزی بیله سوار به کشورهای آذربایجان ،روسیه ،گرجستان و حوزه قفقاز 83 هزار تن کالای ایرانی صادر شده است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، کلیم الله وثوقی افزود: این میزان کالا توسط 3 هزارو686 دستگاه کامیون از مرز بیله سوار صادر شده که از این تعداد بیش از 80 هزار تن کالا توسط 3 هزارو552 دستگاه کامیون ایرانی و 2هزارو971 تن کالا توسط134 دستگاه کامیون گرجی از مرز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 83 هزار تن کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار در 5 ماه گذشته صادر شده است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر مناطق آزاد تجاری به جای تبدیل شدن به محلی برای تولید و صادرات کالای ایرانی به بازارهای خارجی، به مکانی برای رجوع مردم ایران و خرید کالای خارجی تبدیل شده اند. این مناطق همچنین نقشی غیرقابل انکار در تسهیل فرآیند قاچاق کالا به کشور و فرار مالیاتی شرکت ها دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۵    
تهران (پانا) - – عضو کمیسین انرژی مجلس اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به عدالت اجتماعی نزدیک تر می داند و می گوید قطعا اجرای این طرح اثرگذار و تشویقی برای کاهش مصرف بنزین هر خانواری است که به آن تعلق میگیرد و از انجایی که که خرید کالای ایرانی شاید مدنظر باشد هدف این است که خانوار تشویق بشوند که ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
طبیعی است مصرف کننده ای که سال ها از محصول شناخته شده خارجی استفاده کرده است، خطر استفاده کردن از کالای داخلی را که هیچ گونه تجربه استفاده از آن در گذشته نداشته است را نمی پذیرد. ایجاد بیمه مسئولیت کالا یک راهکار مناسب برای برطرف شدن این مشکل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان 'حمایت از کالای ایرانی' گفت: تحقق این شعار به حل مشکل اشتغال سه میلیون جوان بیکار در کشور کمک می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی پنجمین نمایشگاه سراسری تخصصی تجارت 1 در سالن شهریار و پنجمین نمایشگاه تولیدات خوداشتغالی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی (کمیته امداد امام خمینی ره استان) در تبریزبرگزار می شود.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم گفت: اعطای کارت های اعتباری براساس ارزش سهام عدالت یکی از طرح های مثبت سامانه سککوک محسوب می شود. هادی بیگی نژاد با بیان اینکه اعطای کارت های اعتباری به عموم مردم برای خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی در شرایط شیوع ویروس کرونا می تواند طرح مفید و مؤثری ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه چهارمین سال مدیریت دولت دوازدهم، اغلب کارشناسان معتقدند کارنامه این دولت در توسعه محورهای صادراتی کالای ایرانی به کشورهای همسایه و خاورمیانه قابل دفاع است اما انزوای بین المللی ایران در اقتصاد جهانی باید مورد بررسی و پژوهش بیشتری قرار بگیرد تا در آینده تصمیمات بهتری در این حوزه اتخاذ شود.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
موتور جستجوی کالا نوبشو، بعنوان یکی از محبوب ترین موتور جستجوهای کالای ایرانی ماه هاست با در اختیار گذاردن امکانات ساده، مهندسی شده و البته بسیار ....
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۹    
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی حمایت از خرید کالای ایرانی را از اهداف سامانه سککوک در طرح اعطای کارت اعتباری عنوان کرد. به گزارش بانکداری ایرانی ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۹    
نماینده مردم نهاوند در مجلس یازدهم گفت: سامانه سککوک دست دلالان و واسطه ها را در تأمین منابع مالی برای حمایت از واحدهای تولیدی کوتاه می کند. به گزارش بانکداری ایرانی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: دستگاه نظارتی در زمینه حمایت از کالای ایرانی وجود ندارد که در این زمینه نظارت هایی را انجام دهد و با وجود تولید داخل و نیاز مبرم به این تجهیزات مسئولان مدام از خارج وارد می کنند که این امر باعث می شود که کالای ایرانی فدای وارادت شود ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو انجمن علمی استاندارد ایران کم توجهی برندهای ایرانی به جایگاه یابی موثر برندها و عدم بهره مندی از استانداردهای این حوزه را عامل سلب شدن توان رقابتی از آنها دانست و گفت: این مساله به ظهور و گسترش برندهای غیر ایرانی در کشور کمک می کند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۵    
با خرید لوازم التحریر ایرانی گامی در جهت جهش تولید برداریم.