پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۰:۵۴Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجارستان»

وزیر خارجه مجارستان روز چهارشنبه گفت که این کشور هرگز به اوکراین سلاح نمی فرستد، زیرا ارسال تسلیحات تنها جنگ را طولانی تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین مجمع انرژی مجارستان و قرقیزستان با حضور مقامات ارشد دو کشور در شهر بیشکک برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه مجارستان اعلام کرد که در حال حاضر همه کشورهای عضو ناتو توافق دارند که پیوستن اوکراین به این ائتلاف نظامی غیرممکن است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، پیتر سییارتو روز سه شنبه در حاشیه نشست دو روزه وزرای خارجه ناتو که در پایتخت بلژیک برگزار می شود گفت:" اهداف و امیدهای مرتبط با ضد حمله اوکراین باطل می شوند زیرا از زمان شروع آن هیچ تغییر عمده ای در میدان نبرد و هیچ پیشرفتی رخ نداده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیتر سیارتو وزیر خارجه مجارستان سه شنبه تاکید کرد که ناتو در هیچ شرایطی نباید وارد درگیری مستقیم با روسیه شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۷    
فعال صنعت برق از احتمال حذف ایران از بازار صادراتی عراق خبر داد و گفت: زمانی به مجارستان و انگلیس کالا صادر می کردیم اما حالا به دلیل تحریم های خارجی و داخلی بازارهای صادراتی ما در حال محدود شدن است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۲    
گزیدۀ اخبار و تحولات اقتصادی مجارستان در هفتۀ اول آذر 1402 مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. کاهش نرخ بهرۀ پایه توسط بانک مرکزی مجارستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان تاکید کرد، غرب باید دست از امید واهی خود برای شکست خوردن روسیه در جنگ اوکراین برداشته و یک طرح جایگزین را در پیش بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپایی در سفری به بوداپست به منظور متقاعد کردن این کشور برای همراهی با اتحادیه اروپا در سیاست اوکراین ناموفق ماند و پس از دیداری دو ساعته بدون برگزاری کنفرانس مطبوعاتی به کار خود پایان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تورم روزافزون و اقتصاد ضعیف در مجارستان شرایط دشواری برای شهروندان این کشور ایجاد کرده و آن ها را در معرض خطر فقر روزافزون قرار داده است.
با اعلام سایت رسمی فدراسیون جهانی هندبال، فاطمه مریخ یکی از 9 استعداد درخشان هندبال جهان معرفی شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ صفحه رسمی فدراسیون جهانی هندبال در آخرین خبر خود 9 ستاره جوانی که در رقابت های هندبال قهرمانی زنان بزرگسال جهان خواهند درخشید را معرفی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان گفت، استراتژی آمریکا و اتحادیه اروپا برای تامین بودجه اوکراین در جنگ به امید آنکه روسیه شکست بخورد و تغییر رژیم در مسکو صورت بگیرد، پوچ و بی فایده بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تهدیدات مجارستان مبنی بر وتو کردن طرح اتحادیه اروپا برای آغاز مذاکرات الحاق با اوکراین، بروکسل تلاش می کند این کشور را رام کند و در همین راستا رئیس شورای اروپایی به بوداپست سفر می کند.
فاطمه سعادتی ملی پوش کاراته کشورمان امروز زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، فاطمه سعادتی ملی پوش کاراته کشورمان که در جریان مسابقات قهرمانی جهان 2023 در مجارستان دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پارلمان مجارستان عملکرد سازمان ملل، اتحادیه اروپا، مقامات آلمان و سفیر آمریکا در مجارستان را مورد انتقاد شدید قرار داد و به مواضع اتخاذی از جانب آن ها حمله ور شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارلمان مجارستان انتقادات شدیدی را علیه دولت آلمان به رهبری اولاف شولتس، سازمان ملل و سفیر آمریکا مطرح کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۶:۴۷    
راست های افراطی از چند سال پیش تا کنون قدرت زیادی در اروپا و آمریکا به دست آورده اند. در اروپا به جز هلند، ایتالیا و مجارستان هم به دست راست های افراطی افتاده اند و این احزاب در فرانسه و آلمان هم روز به روز قدرت بیشتری به دست می آوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیران کشورهای برزیل، نیکاراگوئه و مجارستان با حضور در قبله تهران از آثار باستانی و میراثی شهرری بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۵    
شهرری - ایرنا - سفیران کشورهای نیکاراگوئه، برزیل و مجارستان در ایران از کارخانه سیمان و آثار تاریخی شهرری دیدن کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۷    
میز دانشجو در این قسمت به فراخوان بورس مجارستان و به سؤالات شما درباره بورس مجارستان می پردازد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد در گفت وگو با ستاره صبح آنلاین تشریح کرد: ستاره صبح آنلاین-گروه بین الملل: عملیات طوفان الاقصی در 15 مهرماه و آغاز جنگ اسرائیل با حماس باعث شد تا کانون توجهات افکار عمومی در غرب به جنگ اسرائیل معطوف شود. پس ازاین واقعه رسانه و دولتمردان جنگ در اوکراین را فراموش کردند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۲    
نخست وزیر مجارستان از مشکلات اقتصادی اروپا گفت و اذعان داشت که این قاره در بدهی غرق شده است. ویکتور میهای اوربان ، سیاستمدار اهل مجارستان است که از 2010 تاکنون سمت نخست وزیر مجارستان را برعهده دارد ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دانمارک، اسلواکی، آلبانی و مجارستان جدیدترین کشور هایی هستند که جواز حضور در یورو 2024 را به دست آورده اند.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری چک ضمن تاکید بر حمایت از اوکراین گفت که ناتو، روسیه را بزرگترین تهدید در اروپا می داند و برای یک درگیری بزرگ آماده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تردید سنای آمریکا درباره توان مقاومت ارتش اوکراین، درخواست مجارستان برای طرح B توقف درگیری، تلاش واشنگتن برای انداختن هزینه حفظ زلنسکی به گردن اروپایی ها و انتقال 1.5 میلیارد یورو از اتحادیه اروپا به کی یف، از مهمترین رویدادها پیرامون جنگ هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۰    
نخست وزیر مجارستان ضمن آنکه خواستار بازنگری استراتژی اتحادیه اروپا برای تامین مالی اوکراین شد، تاکید کرد که مانع کمک های بیشتر به کی یف خواهد شد، مگر اینکه رهبران این اتحادیه مطمئن شوند که اهدافشان بدون حمایت مستمر ایالات متحده به طور واقع بینانه ای قابل دستیابی است .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۲:۴۹    
تهران-ایرنا- ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان در زوریخ سوییس گفت که راهکار اتحادیه اروپا در مورد جنگ اوکراین شکست خورده است و روسیه را نمی توان شکست داد و بنابراین اتحادیه اروپا باید به یک برنامه اقدام جدید روی آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان با اذعان به ناکامی راهبرد اتحادیه اروپا ضد روسیه در جنگ اوکراین خواستار طرح جایگزین در برابر کرملین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان در نامه ای به اتحادیه اروپا بروکسل را به وتوی تصمیمات در مورد استراتژی اروپایی در قبال اوکراین تهدید کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه گاردین با اشاره به تاخیر ترکیه و مجارستان برای تایید عضویت سوئد در پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو)، از تلاش های گسترده این کشور برای پیوستن به متحدان غربی اش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین نشست شورای راهبردی قزاقستان و مجارستان اعلام شد آستانه قصد دارد صادرات خود را به این کشور به سطح 700 میلیون دلار برساند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیتر سیجارتو وزیر خارجه مجارستان با تاکید براینکه به همکاری با روسیه در زمینه انرژی ادامه می دهیم، گفت: بوداپست همکاری با مسکو در زمینه انرژی را به دلیل جنگ در اوکراین رها نخواهد کرد و در این خصوص واقعگرایانه رفتار کرده و اجازه نخواهد داد که تعاملاتش با مسکو در حوزه انرژی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دوازدهمین بازارچه خیریه انجمن همسران دیپلماتیک مجارستان با حضور پررنگ سفارت کشورمان در مجتمع فرهنگی- تجاری بلنا در شهر بوداپست برگزار شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بوداپست در یک مبارزه طولانی با اتحادیه اروپا بر سر نقض حاکمیت قانون و استانداردهای حقوق بشر در این کشور است. این امر منجر به عدم پرداخت میلیاردها یورو از بودجه اتحادیه اروپا به این کشور شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان تأکید کرد که این کشور از اتحادیه اروپا پیروی نمی کند و از اوکراین حمایت نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب حاکم فیدژ مجارستان اورسولا فون در لاین رئیس کمیسیون اروپا را آماج حملات تبلیغاتی خود قرار داد و روز دوشنبه بیلبوردهایی را علیه وی نصب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت مجارستان به نخست وزیری ویکتور اوربان در پوسترهایی ضد اروپایی نوشت نباید به ساز بروکسل رقصید .
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری صراط دارنده 2 مدال نقره و 2 مدال برنز رقابت های قهرمانی آسیا در ازبکستان در ادامه به سطح مسابقات جهانی اشاره کرد و گفت: اسم مسابقات جهانی کاملا سطح و کیفیت این رقابت ها را نشان می دهد. بهترین قایقران های جهان، با بهترین شرایط وارد مجارستان می شوند تا بهترین نتیجه را بگیرند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۶    
حزب حاکم مجارستان در مخالفت با خواسته های رئیس کمیسیون اروپا و با هدف جلب افکار عمومی بیلبورد هایی علیه او در سراسر بوداپست نصب کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تورم در کشورهای اروپایی در ماه اکتبر به 2.9 درصد رسید و مجارستان بالاترین نرخ تورم را داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در نروژ و مجارستان درباره آینده غزه می گوید: اسرائیل می خواهد منابع گازی غزه را در اختیار خود بگیرد و به سهم خود بیافزایند. این موضوع مساله ای مهم است و اسرائیل به این جنگ به چشم فرصتی نگاه می کند و هزینه های این جنگ را از آن منبع گازی بر می دارد اسرائیل به دنبال افزودن بر ثروت خود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دیدار مجارستان و مونته نگرو در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2024 با برتری 3-1 مجارستان خاتمه یافت. در دقایق پایانی این مسابقه، دینش دیبوس، سنگربان مجارستان با چهار واکنش دیدنی و متوالی مانع از فروپاشی دروازه کشورش و به تساوی کشیده شدن بازی شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پوکر سیو تماشایی دروازه بان مجارستان برابر مونته نگرو را ببینید.
در چارچوب رقابت های انتخابی یورو 2024، تیم ملی فوتبال صربستان مقابل بلغارستان به تساوی 2 بر 2 رسید تا با شکست مونته نگرو مقابل مجارستان راهی این رقابت شود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مجارستان در یورو 2024 حاضر خواهد بود. طرفداری | تیم ملی مجارستان موفق شد در آخرین بازی دور گروهی مقدماتی یورو 2024، با پیروزی 3-1 مقابل مونته نگرو در خانه جشن صعود بگیرد ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دومینیک سوبوسلای، ستاره لیورپول، با دو گل انفرادی و زیبا به مجارستان کمک کرد تا مونته نگرو را در مرحله مقدماتی یورو 3-1 شکست دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرحله انتخابی رقابت های فوتبال یورو 2024 با برگزاری 2 دیدار پیگیری شد که طی آن مجارستان از سد مونته نگرو گذشت و صربستان به رغم توقف برابر بلغارستان، مسافر آلمان شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۵    
در ادامه مسابقات مقدماتی یورو 2024، عصر امروز دو دیدار همزمان در گروه G برگزار شد. تیم ملی صربستان که در بازی مهمتر میزبان بلغارستان بود، به تساوی دو بر دو دست یافت. در این بازی ولیکوویچ (17) و بابیچ (82) برای صربستان و روسف (59) و دسپودوف (69) برای بلغارستان گلزنی کردند. صربستان با [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دومنیک سوبوسلای در دیدار مجارستان مقابل مونته نگرو نمایشی عالی داشت و گلی دیدنی به ثمر رساند.