جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۴۱Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابهر»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان شهردار ابهر از حل مشکل صدور پروانه ساختمانی در شهرک های گلریس و پونک پس از 30 سال خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۵    
فرماندار ابهر گفت: به دلیل ناقص انجام شدن مصوبات جلسه شورای ترافیک طرح دوزمانه شدن چراغ راهنمایی و رانندگی تقاطع امام حسین (ع) و معلم متوقف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان موضوع دوزمانه شدن چراغ راهنمایی چهارراه معلم و امام حسین (ع) این روزها حاشیه های فراوانی در ابهر ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۴    
سالانه 100 تن زغال اخته از باغات قشلاق مرشون شهرستان ابهر برداشت می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۰    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: در سال 1402_1401 سطح 794 هکتار از باغات بیمه شده است که تاکنون غرامتی به باغداران پرداخت نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان جاده ابهر به قیدار یکی از حادثه خیزترین جاده های استان زنجان است که هر روز شاهد حوادث بعضا با تلفات جانی است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ابهر گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و جلوگیری از آلودگی های ناشی از پساب های صنعتی سیستم تصویه خانه یک واحد تولید لبنیات در شهرستان ابهر به حد استاندارد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: محیط بانان این شهرستان در حین گشت و کنترل مناطق شهرستان سلطانیه، سه شکارچی متخلف را به جرم شکار کبک دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر ابهر گفت: قرار است طی روزهای آتی 94 نفر در آزمون شهرداری ها جذب شوند که سهم شهرداری ابهر از این تعداد، فقط یک نفر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار ابهر گفت: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا و راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز، تصاویری از آغاز سال تحصیلی در شهر ابهر را منتشر کرده که جنجال برانگیز شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۵    
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی در ابهر گفت: امسال 34 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در سطح شهرستان ابهر پرداخت شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به مشکل فضاهای آموزشی در ابهر گفت: دستگاه های دولتی در تأمین و تجهیز فضاهای آموزشی و دست آموزش و پرورش را بگیرند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۴    
همزمان با سراسر کشور، مراسم بازگشایی مدارس در تمامی واحدهای آموزشی شهری و روستایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ابهر برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی ابهر گفت: سال های اخیر به دلیل خشکسالی و کم شدن منابع آبی، تغییرات اقلیمی و سرمازدگی، آفت زنجره مو، بیماری های پوسیدگی ریشه و بیماری های قارچی و ویروسی عملکرد باغات انگور بسیار کم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اداره راه و شهرسازی ابهر گفت: مشکلی برای تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن در شهر هیدج وجود ندارد و سایت 17 هکتاری تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰    
رئیس بهزیستی شهرستان ابهر گفت: اطلاعات اشتغال بیش از 65 مددجوی تحت حمایت بهزیستی شهرستان ابهر که متقاضی تسهیلات اشتغال زایی بودند تا پایان شهریور جمع آوری و در سامانه رصد ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: دوران دفاع مقدس عظمت و جایگاه انقلاب اسلامی و ملت ایران و پویایی تمدن اسلام را به اثبات رساند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: 33.5 هکتار از مراتع شهرستان ابهر در شش ماه ابتدای سال جاری بر اثر بی احتیاطی در آتش سوخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه ابهر گفت: اتحاد و وحدت و همدلی مردم نقطه قوت کشور ایران است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: با توجه به آغاز سال زراعی1403_ 1402 و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، مبنی بر شکل گیری پدیده ال نینو کشاورزان ابهری تمهیدات لازم را انجام دهند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲    
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به حمایت بسیج سازندگی از توسعه طرح استفاده از پنل های خورشیدی در ابهر گفت: 4 طرح پنل خورشیدی در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد و 6 مورد در دست اقدام است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ابهر گفت: حیاط 8 آموزشگاه به متراژ 15 هزار مترمربع با همکاری اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در راستای پروژه مهر در دستور کار است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی ابهر از کشف 22 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان و دستگیری چهار سوداگر مرگ خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱    
مدیر خدمات درمانی بسیجیان استان زنجان گفت: عملیات عمرانی احداث درمانگاه بسیجیان شهرستان ابهر آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/زنجان یکی از مهم ترین مزیت های کشت دانه های روغنی مانند گلرنگ، بی نیازی از واردات است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۷    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین علی فرجی برحق در اولین سفر به حوزه های قضایی از دادگستری ابهر بازدید کرد. رئیس کل دادگستری زنجان ضمن بازدید از بخش های مختلف شهرستان ابهر در دیدار با قضات و کارکنان دادگستری ابهر گفت: این اولین سفر بعد از تصدی مسئولیت دادگستری استان است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان شهرستان ابهر یکی از قطب های اصلی تولید انگور در استان محسوب می شود که برگزاری جشنواره هایی مانند جشنواره انگور می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در فروش و بازاریابی این محصول ایفا کند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: برای سال تحصیلی جدید تاکنون تعداد 29 هزار463 نفر دانش آموز برابر آخرین آمار در سامانه سیدا در واحدهای آموزشی ثبت نام کردند که پیش بینی می شود امسال حدودا 33 هزار دانش آموز خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس آموزش وپرورش ابهر گفت: کمبود نیروی انسانی یکی ار دغدغه های این روزهای آموزش وپرورش شهرستان است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راه استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی سواری سمند در کیلومتر 17 محور قیدار به ابهر یک نفر فوت و یک نفر مصدوم شد.
سی هشتمین جلسه ی انجمن قصه گویی با حضور و مشارکت اعضا نوجوان و علاقمند به قصه گویی در مرکز فرهنگی هنری ابهر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۳    
واژگونی سمند در محور قیدار - ابهر سبب فوت یک نفر و مصدومیت شش نفر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۹    
زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان ابهر گفت: تا کنون بالای 90 درصد مصوبات دهگردشی در روستاهای این شهرستان اجرا شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸    
رئیس بهزیستی ابهر گفت: 450 کوله دانش آموزان ابهری با دست مهربان خیرین پر از مهر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو در جاده ابهر به قیدار 6 مصدوم و یک کشته برجا گذاشت که مصدومان توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ابهر خبر داد که برای نخستین بار، تولید انگور و گلابی به صورت گلخانه ای در این شهرستان انجام می شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۸    
حرکت دسته عزاداری به مناسبت شهادت امام رضا(ع) از آستان مقدس امامزاده محمد ابهر (مسجد نور) به سمت آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شناط برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به منظور افزایش سرانه بهداشت و درمان و خدمات توسعه ای بخش سلامت در دولت سیزدهم ساخت بیمارستان 450 تختی رازی در شهر تهران توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی آغاز شد. پیش تر مطالعات احداث این بیمارستان آغاز و تکمیل شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه و منابع انسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گردشگری ابهر در حال پیشرفت است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تور خودرویی جهانگردان هندی لال پری با میزبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی پس از عبور از بندرعباس، لار، شیراز و آباده، اصفهان، تهران و زنجان رسید و از از پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه و مجتمع گردشگری پاسارگاد ابهر بازدید کردند ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۸    
امام جمعه ابهر با اشاره به اینکه باید در مقابله با فتنه های دشمن آگاه عمل کنیم گفت: افزایش بصیرت مهمترین ابزار مقابله با دشمن در شرایط فتنه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ابهر با تاکید بر اینکه دشمنان کمیته ای دارند که در منطقه بحران درست کند، گفت: نقطه امید دشمنان در ضربه زدن به کشور بهره گیری از اختلافات قومی و قبیله، عقاید دینی و مسئله جنسیتی است در حالی که در هیچ جای دنیا زن به اندازه جمهوری اسلامی ایران عزیز نیست.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۱    
ابهر- ایران پرس: تور خودرویی جهانگردان هندی لال پری با میزبانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی پس از عبور از شهرهای بندرعباس، لار، شیراز و آباده، اصفهان، کاشان و تهران عصر پنجشنبه وارد ابهر در استان زنجان شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰    
طلوعی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی با همراهی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی استان زنجان و معاونین اداره کل از مجتمع گردشگری گلدیس، پاسارگاد و موزه باستانشناسی پیر احمد زهرنوش شهرستان ابهر بازدید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و منابع انسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مجتمع های گردشگری پاسارگاد، گلدیس و موزه باستانشناسی شهرستان ابهر بازدید کرد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۲    
حرکت دسته عزاداری مسجد خاتم الانبیاء به مناسبت رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت جانسوز امام حسن مجتبی علیه السلام در ابهر برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان زنجان گفت: تور خودرویی جهانگردان هندی لال پری در مسیر سفر خود از هند به انگلستان با شعار صلح جهانی از مجتمع گردشگری پاسارگاد شهرستان ابهر بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: امروز ما هر چه داریم به برکت صلح امام حسن (ع) و قیام امام حسین (ع) است.