یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۳May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابهر»

پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۲    
زنجان (پانا) - سیروس صارمی سرپرست اداره کل استاندار استان زنجان با وجیه اله نوروزی فرماندار ابهر دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، در ابتدای جلسه امیر حاجی قربانی، رئیس اداره استاندارد شهرستان ابهر، به ارائه گزارشی از عملکرد استاندارد ابهر در سال 99 پرداخت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان ابهر گفت: چهار نقطه ابهر مهیای واکسیناسیون می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان از صدور 198 مورد کشاورز کارت در شهرستان ابهر خبر داد . آقای ادیبان با اعلام این مطلب افزود : تعداد کشاورزانی که تا کنون از این تسهیلات استفاده کرده اند 176 نفر بوده اند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۶    
ایسنا/زنجان مدیر آموزش وپرورش ابهر گفت: با توجه به برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم برای پیشگیری از کرونا، حوزه های امتحاتی در این شهرستان افزایش می یابد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان از تخصیص 325 تن کود اوره جهت مصرف در باغات شهرستان ابهر خبر داد .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان زنجان در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۵    
زنجان-در راستای برگزاری کنگره 3535شهید استان زنجان در سال جاری، یادواره شهدای جوان انقلابی به همت گردانهای امام حسین(ع)و پایگاه شاهد شهرک شهرستان ابهر برگزار می گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۴    
گروه استان ها - نماینده مردم ابهر با تاکید بر اینکه در هیئت عالی نظارت به سفارش های بیرون توجه نکرد، گفت: وضعیت تایید صلاحیت های استان زنجان نسبت به سایر استان ها خوب است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همایش کتابت قرآن کریم با موضوع آیات و سوره های قرآن کریم با حضور علاقه مندان پیشکسوت، جوان و نوجوان انجمن خوشنویسی ابهر در دوره های عالی، ممتاز و فوق ممتاز برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-امام جمعه ابهر گفت: انتخابات 1400 ریاست جمهوری فصل نوسازی در مدیریت کشور و وارد کردن افراد تازه نفس در دستگاه های اجرایی کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: بخش قابل توجهی از مردم نسبت به وضع موجود به ویژه در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی گله مند و ناراضی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۴    
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر، از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منزل و اماکن خصوصی با 8 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: شهرک های صنعتی شهرستان ابهر با بحران آب مواجه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: برنامه مصوب اجرای طرح فراز (داربستی کردن) تاکستان های این استان در سال گذشته 250 هکتار بود که با افزایش 40 درصدی نسبت به 350 هکتار در شهرستان های ابهر و خرمدره رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- جزءقاسمی، مدیرعامل شرکت آبفای زنجان با بیان اینکه سه شهر بزرگ استان شامل زنجان، ابهر و خرمدره 80 درصد جمعیت شهری استان را در خود جای داده اند،گفت: این شهرها در حوزه آب شرب وضعیت مناسبی ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۵    
ایسنا/زنجان فرماندار ابهر کفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در ابهر 70 درصد است که در این زمینه باید اهتمام بیشتری وجود داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دادستان عمومی و انقلاب ابهر، از آزادسازی 12 هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه به طول 5.4 کیلومتر در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۶    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر از تماس تلفنی و جویای احوال 408 نفر از ایثارگران سالمند بالای 60 سال این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۱    
انبار احتکار 24 تن سیمان در عملیات پلیس شهرستان ابهر کشف و ضبط شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۷    
زنجان- علیزاده، مدیرعامل توزیع برق زنجان از شناسایی دو هزار و 128 دستگاه ماینر در استان خبر داد و گفت: در شهرستان های زنجان و ابهر بیشترین دستگاه ماینر کشف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۴    
بارش یک ساعته ی باران درابهر میدان چمن در خیابان مطهری این شهر را به در یاچه تبدیل کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵    
مراسم محفل انس با قرآن کریم به یاد شهدا با عنوان گلشن وحی در ابهر برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم محفل انس با قرآن کریم به یاد شهدا با عنوان گلشن وحی در ابهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۸    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در خانه ملت در پاسخ به دغدغه های شهروندان هیدجی در زمینه فعالیت شرکت فولاد آسین ابهر گفت: اگر وجود این مجموعه به ضرر مردم بوده و آلایندگی آن سلامت مردم را تهدید کند، مانع راه اندازی آن خواهیم شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده گردان دوم امام حسین(ع)شهرستان ابهر از برپایی نمایشگاه راه روشن با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب به همت این گردان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 9 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آب در شهرستان ابهر در سال جاری با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان ابهر گفت: گردش ویروس کرونا در ابهر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۰۶    
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: خسارت تگرگ ابهر برآورد نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان گفت: ورزشکار پیوند اعضا شهرستان ابهر با موفقیت به قله 2 هزارو 900 متری آلاقاپو در شهرستان خدابنده صعود کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۴    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر از واکسیناسیون کووید -19، 104 نفر از والدین بالای 80 سال معزز شهدا و 3 تن از جانبازان ابهری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۵    
ایسنا/زنجان دادستان عمومی و انقلاب ابهر گفت: شعبه ویژه جرایم انتخاباتی در این شهرستان تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۸    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان ابهر گفت: خوشبختانه دریافت کنندگان واکسن کرونا تاکنون عوارض خاصی جز تب، لرز و سردرد که از علائم سرماخوردگی است، نداشته اند که این علائم نیز به دلیل بارگذاری ویروس کرونا بر روی ویروس ضعیف شده سرماخوردگی بوده و امری طبیعی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۱۸    
گلزار مطهر شهدای ابهر به ویژه شهدای فرهنگی، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، غبارروبی و گلباران شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از توابع استان زنجان گفت: سارق طلاهای کودکان از سوی ماموران انتظامی این شهرستان و با هماهنگی مقام قضایی، شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ابهر در مجلس از تشکیل کارگروهی برای اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ در فروردین ماه مقدار 479.027 کیلوگرم انواع کود شیمیایی توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان جهت توزیع میان کشاورزان به کارگزاری های رسمی این شرکت در شهرستان ابهر ارسال شده است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره ورزش و جوانان ابهر گفت: ورزش همراه با ماسک خطرناک است و بنا به گفته کارشناسان سازمان جهانی بهداشت نباید هنگام انجام دادن فعالیت های فیزیکی ماسک به صورت داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: سارق طلاجات کودکان خردسال در شهر هیدج دستگیر شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: حسن شجاعی، نماینده ابهر و خرمدره در مجلس با هشتگ ظریف از وزیر امور خارجه به خاطر انتشار فایل صوتی جنجالی انتقاد کرد. او در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: پسر نوجوان که در منطقه بیر شهرستان ابهر به منظور شنا وارد استخر یکی از باغات شده بود دچار غرق شدگی شده و جان خود را از دست داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/زنجان رئیس آموزش وپرورش ابهر گفت: ثبت نام دانش آموزان در مدارس این شهرستان بر اساس کروکی محل زندگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان دادستان عمومی و انقلاب ابهر گفت: جمع آوری کمک های مردمی جشن گلریران تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مسئول آتش نشانی ابهر از غرق شدن جوان 15 ساله ابهری طی روز گذشته (11 اردیبهشت ماه) در یکی از استخرهای کشاورزی باغات بیگیر ابهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۷    
گروه استان ها - مراسم احیای شب قدر در شب نوزدهم ماه رمضان در شهرستان ابهر در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۵    
طاهرخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر زنجان در گفتگو با میزان گفت: مشکلات تولید شرکت خرم گرانیت سالار که یک شرکت فعال در زمینه گرانیت ساختمان است با اقدام قضایی دادستانی ابهر مرتفع شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۷    
زنجان-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سال جاری 9 کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه شبکه را در شهرستان ابهر در دستور کار داریم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طاهرخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر زنجان در گفتگو با میزان گفت: مشکلات تولید شرکت سانا عایق که یک شرکت فعال در زمینه عایق های برودتی و حرارتی ساختمان است با اقدام قضایی دادستانی ابهر مرتفع شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/زنجان فرماندار ابهر از تایید صلاحیت 93 نفر از داوطلبان شورای شهر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
20 هزار کارگر در شهرستان ابهر عزم خود را جزم کرده اند تا چرخ های تولید را در این شهرستان به چرخش در آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۱    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: کلاس های تقویتی رایگان در بستر فضای مجازی برای دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم ابهری برگزار می شود.