یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۳۳Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکواش»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۳    
ساجدی رییس هیات اسکواش استان اردبیل در جلسه هیات رییسه این هیات، رشته اسکواش را به یک رشته پر طرفدار در استان تبدیل خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ جهان یوسف زهی نخستین مربی ملی تاریخ ورزش اسکواش ایران گفت که این رشته ورزشی در استان همدان از استعداد، ظرفیت و قابلیت های قابل توجهی برخوردار است و با توجه به اقدامات انجام شده به طور قطع این استان در آینده به قطب اسکواش کشور تبدیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون اسکواش گفت: شرایط سبب شده تا بخش خصوصی بداند که هزینه در اسکواش و حتی در پدل بازگشت پذیر است و زیان ده نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود سلیمانی رییس فدراسیون کشورمان با هیات همراه از پروژه اسکواش برج میلاد بازدید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱    
صفری مسئول کمیته مربیان اسکواش استان اردبیل موفق به دریافت مدرک مربیگری جهانی شد به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیأت اسکواش استان اردبیل، آقای حمید صفری مسئول کمیته مربیان اسکواش استان اردبیل موفق به دریافت مدرک مربیگری مقدماتی جهانی ورزش اسکواش گردید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ساجدی رییس هیات اسکواش استان اردبیل از آماده بهره برداری بودن سالن اسکواش اردبیل خبر داد:
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۰    
به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی و مسعود سلیمانی رییسان فدراسیون های همگانی و اسکواش این تفاهمنامه را امضا کردند. عبدالحمید احمدی معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم حضور داشت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در راستای توسعه فعالیت های شبکه شکوه و فعالیت موثر کمیته همگانی فدراسیون های ورزشی ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۱:۲۶    
رئیس هیأت اسکواش مازندران در دو انتصاب جدید، سکانداران هیأت اسکواش محمودآباد و سرخ رود را معرفی کرد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمران شرکت عمران، آب و خدمات کیش از تکمیل پروژه سالن اسکواش تا آبان 1400 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۵    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه با اشاره به اینکه در مجموعه ورزشی 15 خرداد کرمانشاه پروژه های استخر رشته کانوپولو، زمین ساحلی، پیست دوچرخه سواری، زمین تنیس روباز، زمین گلف، خانه اسکواش و خانه پینگ پینگ پنگ در دست اجرا است، گفت: در صورت تامین اعتبار 6 پروژه امسال افتتاح می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۵    
مهندس شرفی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از توسعه و بازسازی سالن های اسکواش کیش با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی و اعتباری بالغ بر 74 میلیارد ریال خبر داد .
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات اسکواش استان لرستان در سفر به بروجرد ودیدار با رئیس اداره ورزش وجوانان این شهرستان با امضای تفاهم نامه ساخت خانه اسکواش این شهرستان را کلید زد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: با همکاری هیات اسکواش استان لرستان خانه اسکواش بروجرد در زمین به مساحت 300 متر مربع در جوار سالن ورزشی ولایت این شهرستان احداث می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۸    
همدان- رئیس هیئت اسکواش استان همدان گفت: اولین کورت پارکی اسکواش همدان با همکاری شهرداری افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ رییس هیات اسکواش استان همدان گفت که نخستین کورت (زمین بازی) پارکی اسکواش استان با همکاری شهرداری منطقه یک در بوستان مردم شهر همدان احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دو پسر جوان اقدام به بازی شبیه به اسکواش با بادکنک کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسعود سلیمانی در گفت و گو با میزان، در رابطه با انتخاب حمیدرضا سجادی به عنوان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: وزیر جدید ورزش و جوانان فردی است که روحیه ورزشکاری دارد. من پیش تر با او آشنایی داشتم و از نزدیک شاهد بودم که در هر کاری موفق بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
از تلاش دختر اسکواش باز یزدی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا تا مشخص شدن برترین های مسابقات پرش با اسب در تفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس فدراسیون اسکواش کشورمان گفت: دو شرکت ایرانی وظیفه و مسوولیت ساخت 6 سالن اسکواش را در کشور عراق بر عهده خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رییس فدراسیون غرب آسیا و رییس فدراسیون اسکواش عراق با اشاره به دیدارش با رییس فدراسیون کشورمان گفت: طبق توافق، مسابقات اسکواش غرب آسیا به میزبانی سلیمانیه عراق برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی اسکواش زنان ایران گفت: نیمه دوم شهریور انتخابی تیم ملی را برگزار خواهیم کرد و از 7 بانویی که دعوت شده اند 4 نفر را برای اعزام به پیکارهای قهرمانی آسیا در مالزی انتخاب خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس فدراسیون اسکواش گفت: امروز با نایب رییس فدراسیون عراق دیدار و گفت و گو داشتیم و در خصوص تعامل و همکاری ورزشی به تفاهم رسیدیم.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:یک بی تدبیری و ندانم کاری مدیریتی دیگر در ورزش کشور رقم خورد و مجمع انتخابات هیات استانی اسکواش کرمان به دلیل بستری شدن یکی از کاندیداها با علائم کرونا ، لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۶    
رئیس فدراسیون اسکواش با بیان اینکه زیرساخت های استان کرمان در رشته اسکواش کم است، گفت: این استان هنوز تا وضعیت استاندارد فاصله دارد.
استاندار در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام، از مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکر و قدردانی کرد که در شرایط سخت اقتصادی و حتی کرونا پیگیر پروژه های عمرانی حوزه ورزش و جوانان بوده و شبانه روز با فعالیت های جهادی به ورزش استان خدمت کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۵    
مجمع انتخاباتی هیات ورزشی اسکواش استان سیستان و بلوچستان با حضور مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون اسکواش گفت: سجادی مدیری انقلابی و ورزشی است و به اعتقاد من رییس جمهوری یکی از بهترین گزینه ها را برای این وزارتخانه به مجلس معرفی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۶    
از دعوت دختر اسکواش باز یزدی به اردوی تیم ملی تا آغاز رقابت کمانداران یزدی ملی پوش در رقابت های جهانی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۳    
یک بانوی گلستانی به مرحله اول اردوی انتخابی تیم ملی اسکواش دعوت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۳    
ایسنا/خراسان جنوبی سالن اسکواش بیرجند، با وجود اینکه یک سال از افتتاحش می گذرد اما هنوز مکانی برای ورزشکاران این رشته نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون اسکواش گفت: فعالیت های ما در 3 ماه نخست سال تقدیر مسوولان فدراسیون جهانی و آسیایی را به همراه داشت و در آبان میزبان رییس فدراسیون جهانی هم خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف رئیس هیات اسکواش لرستان رئیس هیات اسکواش خرم آباد منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۸    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: برطرف کردن مشکلات زیرساختی موجب توسعه اسکواش در استان می شود که این مهم در دستور کار قرار دارد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش وجوانان استان لرستان از تعویض کفپوش ومشکلات فنی سالن بین المللی اسکواش خرم آباد خبرداد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، در این دیدار که با حضور حشمت اله امان الهی، منصور داودی نژاد رئیس هیات ،مهرداد صالحی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مددجوی نوجوان کمیته امداد با پشتکار و حمایت مربیان خود در 14 سالگی به یکی از اعضای اصلی تیم ملی کشورمان در رشته ورزشی اسکواش تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۸    
شهرکرد - ایرنا - رییس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه این فدراسیون به دنبال اقدامات اثرگذار برای پشتوانه سازی تیم های ملی و همگانی کردن این رشته ورزشی است، گفت: نخستین دوره مسابقات اسکواش با استفاده از تجهیزات تولید داخل شهریور امسال در زاهدان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات اسکواش لرستان از توزیع کمک های مومنانه بانوان این هیات در پک های بهداشتی در خرم آباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۲    
رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران گفت: باید گام های بلندی برای توسعه رشته اسکواش در استان چهارمحال و بختیاری برداشته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - عملیات ساخت خانه اسکواش چهارمحال و بختیاری به عنوان نخستین فضای اختصاصی این رشته ورزشی، روز شنبه با حضور رییس فدراسیون اسکواش در شهرکرد آغاز شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکواش مجمع سالانه فدراسیون اسکواش روز سه شنبه بصورت حضوری و وبیناری در تالار فارسی آکادمی ملی المپیک به ریاست مهدی علی نژاد برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بازیکن ملی پوش اسکواش یزد، گفت: یزد با استفاده از ظرفیت های خود توانسته از نظر زیرساخت و بازیکن در بهترین سطح کشور باشد اما این رشته ورزشی به دلیل بی توجهی رسانه ها در پوشش فعالیت هایش در بین ناشناخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۱۱    
رئیس هیات اسکواش شهرستان شهرکرد، از برگزاری جشنواره تابستانه آشنایی با ورزش اسکواش خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۴    
سیدمحمدجواد سیادت دانشجوی دانشگاه بیرجند موفق به کسب مقام اول مسابقات مجازی اسکواش دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس هیات اسکواش لرستان گفت: جشنواره اسکواش کودکان دختر در لرستان از بیست و پنجم تیرماه آغاز و به مدت 2 ماه ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
منصور داودی نژاد از برگزاری جشنواره اسکواش کودکان دختر با مساعدت بانوان این هیات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۳    
رییس هیات اسکواش استان از احداث دومین سالن اسکواش کرمانشاه خبر داد و گفت: این سالن با 4 کورت استاندارد در زمینی به مساحت 1200 متر ساخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات اسکواش کرمانشاه گفت: اسکواش کرمانشاه پس از 30 سال در انتظار احداث یک سالن چهار کورته استاندارد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مربی تیم اسکواش بانوان یزد با اشاره به جایگاه این استان در ورزش اسکواش کشور، اظهار کرد: برترین اسکواش بازان کشور را در یزد داریم اما مردم این رشته را نمی شناسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت اسکواش کرمانشاه گفت: این هیأت در ارزیابی عملکرد هیأت های استانی سراسر کشور در سه ماهه نخست سال 1400 توسط فدراسیون، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.