پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۱:۳۸Oct 2020 1

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با بیان اینکه دانشگاه های کشورهای اسلامی مشتاق دریافت تجربیات و نسخه کارآمد دانشگاه توانمند اسلامی از ما هستند ولی ما از این نکته غفلت کرده ایم ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: کندی و تاخیر در پرداخت به پژوهش در حوزه اربعین به عنوان یک پدیده اجتماعی بی نظیر از نظر ابعاد، از نظر مشارکت و میزان حضور اجتماعی قابل تامل است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲    
بر اساس این گزارش، این نشست که با حضور دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه، حجت الاسلام موسی مستقیمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی دیگر از مسئولان و مدیران دانشگاهی برگزار شد ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نبوی گفت: اربعین پیوند دهنده عینی ظهور امام زمان(عج) و عاشوراست .
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: نظام مدنظر اربعین نظامی است که رابطه مردم با حاکم نه از جنس تبادل بین شهروند و دولت، بلکه از جنس تعلق درونی، وابستگی عاطفی و ایثارگری و ازخودگذشتگی است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین و معاونین در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در دومین نشست مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فضای دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید تحت سیاست، اثر و مدیریت جریان انقلابی است .
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با همدلی، حامی معنوی مدیران دانشگاه باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی گفت: امروز فراگیر شدن طرح ولایت بعنوان فعالیت بنیادین فرهنگی برای آحاد و اقشار مردم یک ضرورت است و باید به آن توجه کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: 15 راهبرد برای دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تدوین و به زودی ابلاغ می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۸    
اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی استان مرکزی با حضور حجت الاسلام ایمانی مقدم رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی و جمعی از مسئولین دانشگاهی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی گفت: طرح ولایت یک طرح عمیق و بنیادین فرهنگی محسوب می شود و امروز جای خالی این طرح در بسیاری از مراکز و مجموعه ها خالی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: دفاع مقدس به جهانیان نشان داد که می توان با ساده ترین ابزارهای جنگی اما با توکل، تدبیر و همت، دشمنان را به زانو درآورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد از اجرای طرح اندیشه تحول ساز با مشارکت مؤسسه انقلاب اسلامی در واحدهای این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵    
مدیر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی، از برگزاری سوگواری حسینی داغ آفتاب در ماه صفر خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای طرح تحول ساز اندیشه در 200 واحد دانشگاهی خبر داد.
آنا / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: برخی از مسئولان نهاد، روحیه تحول خواهی ندارند و از وضع موجود راضی هستند؛ درحالی که همه وظیفه دارند روحیه تحول خواهی را در خود تقویت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان حجت الاسلام علی جولایی مفرد به عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعت نفت منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۹    
کرمان - مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کرمان گفت: دشمنان بیشتر از ما روی بیانیه گام دوم انقلاب کار می کنند و در دانشگاههای جهان این بیانیه مورد بررسی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کرمان گفت: بیش از آنکه شما روی بیانیه گام دوم انقاب کار کنید، دشمنان نیز دارند کار می کنند و در دانشگاه های دنیا دارد کار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مقوله دشمن شناسی به معرفی 3 دسته از دشمنان پرداخت و راه های مقابله با آنها را تشریح کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۴    
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های قزوین گفت: اگر این جنگ بر ما تحمیل نمی شد، الان ما برتری خاصی نسبت به کشورهای دیگر نداشتیم و نمی توانستیم داعیه دار مبارزه با ظلم و زیاده خواهی ها شویم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاه ها از نهضت حسینی و دفاع مقدس در عرصه های مختلف علمی الگو بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۶    
معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از مهم ترین اهداف خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۳    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر برای انجام امور، اجرایی کردن برنامه های مدون، داشتن جاذبه و کرامت و چشم پوشی از خطاهای کوچک برنامه ریزی وجود داشته باشد، موفقیت دست یافتنی است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۱    
به گزارش تابناک خوزستان، علی آستوی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان اظهار داشت: جامعه دانشگاهی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به مناسبت دفاع مقدس رزمایش کمک های مومنانه در دانشگاه برگزار می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان از آمادگی دانشگاه محقق اردبیلی برای برگزاری اولین همایش ملی اربعین حسینی در روزهای آتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۳    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همایش ملی اربعین حسینی 15 مهر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۴    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویر احمد، جلسه تقدیر از طلاب جهادی فعال در عرصه کرونا، در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد. ...
آنا / ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج درباره اقامه نماز در جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور مسئولان مطرح و بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان تهران گفت: جنگ تحمیلی 6 رمز موفقیت داشت که نیاز است در شرایط کنونی کشور در مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی مورد توجه ویژه قرار گیرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: فضای کشور فضای جنگ است؛ همان کسانی که در زمان جنگ تحمیلی به صدام کمک می کردند، امروز هم با ما در حال دشمنی بوده وعلیه این کشور نقشه می کشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با بیان اینکه کشور با نسخه مدیریت جهادی و انقلابی اداره نشد، گفت: نمی خواهیم بگوییم هیچ مشکلی نیست و همه چیز را ما حل کردیم؛ ما می گوییم خیلی کار کردیم ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: متاسفانه دانشگاه های ما یک محصول تولید شده در بستر تمدن غرب است و این محصول تولید شده عینا وارد کشور ما شده و تحولات دانشگاه ها منطبق با آن چیزی است که در مرکز تولد آن دارد اتفاق می افتد ...
آنا / حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با صدور حکمی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه قم را منصوب کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاهیان احیاگر فرهنگ جهاد و شهادت و در عرصه آموزش انتقال دهنده دستاوردهای گران مایه دفاع مقدس باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دوران دفاع مقدس چراغ راه و برگ زرینی برای آینده کشورمان است که با هیچ یک از اتفاقات تاریخی کشورمان قابل مقایسه نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تأکید کرد: دانشگاه های تهران جزو دانشگاه های ویژه به حساب می آید و در این دانشگاه ها انتظار از عملکرد نهاد و مجموعه دفاتر آن بالاست.
آنا / روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تأکید کرد: شرایط خاص احتمالا کمتر مجال حضور فیزیکی در دانشگاه را فراهم می کند اما رسالت های بنیادی دانشگاه ایرانی و انقلابی پابرجاست و دانشگاهیان برای رسیدن به این اهداف، جدی تر از گذشته عمل خواهند کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۶    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با بیان اینکه برپایی روضه اهل بیت(ع) کابوس دشمنان اسلام است، گفت: اندیشمندان غربی معتقدند وقتی روضه ای برپا می شود، غربی ها اثر این روضه را در عملکرد مردم و حاکمیت ایران به خوبی مشاهده می کنند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: جریان اقامه نماز امروز، در دانشگاه های ما جریانی زنده و پویا است و در دستگاه های مختلف اتفاقات خوبی افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام رستمی طی حکمی حجت الاسلام جناب آقای سیدامین الله دادگر را به سمت رئیس حوزه ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها منصوب کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: تبدیل علم به ثروت موضوعی است که می توان از آن به عنوان حلقه گمشده در دانشگاه نام برد، بنابراین دانشگاه ها باید به سمت ارتباط نزدیک دانشگاه و صنعت حرکت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی نشست شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های آذربایجان شرقی روز گذشته با حضور معاونان فرهنگی و اجتماعی و نمایندگان دانشگاه های مختلف استان، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و جهاد دانشگاهی استان به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۵    
ایسنا/لرستان رئیس جدید دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان گفت: رسالت همه ما تلاش برای پیشرفت هرچه بیشتر نظام اسلامی و خدمت به کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۹    
ایسنا/لرستان معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: در هر جایگاهی که باشیم توانایی تشخیص تکلیف در لحظه، اهمیت دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۶    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب گفت: موضوع مهدویت در همایش اساتید معارف دانشگاه آزاد اسلامی بررسی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۹    
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: هدف آموزه های دینی، رهایی از زندگی سبک غیراسلامی و رسیدن به حیات طیبه است.
آنا / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به اینکه جریان اقامه نماز در دانشگاه ها زنده و پویاست، گفت: هر مقدار که انس بیشتری با نماز وجود دارد به همان میزان آسیب های اجتماعی کمتری متوجه دانشجوهاست.