دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۸Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت نجات ملی یمن»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مقامات ارشد دولت نجات ملی یمن با اشاره به اینکه مردم این کشور سلاح های خود را به سمت دشمن صهیونیستی نشانه گرفته اند خطاب به آمریکایی ها گفت: از همان راهی که آمده اید برگردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در محل سفارت یمن در تهران با ابراهیم الدیلمی سفیر دولت نجات ملی یمن دیدار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نگرانی شدید آمریکا از اشتباه محاسباتی و آغاز جنگ با ایران، ادعای آمریکا درباره سرنگونی پهپاد ایرانی، حرکت ناوگروه ضربتی آیزنهاور در آب های خلیج فارس، هشدار دولت نجات ملی یمن به آمریکا و تحریم 20 فرد و نهاد ایرانی از سوی آمریکا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که هر گونه رفتار تنش آمیز علیه منافع ملت یمن به منزله اعلان جنگ است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۲    
یمنی ها معروفند به اینکه آتش شان تند است. آنها از همان هفته دوم جنگ با تسلیحاتی که موشک بالستیک نیز در میان آنها حضور داشت، مستقیم به فلسطین اشغالی حمله کردند. وزارت دفاع آمریکا روز 27 مهر ( 19 اکتبر) اعلام کرد سه موشک بالستیک و چندین پهپاد از سوی یمن به سرزمین های اشغالی پرتاب شده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
یمنی ها معروفند به اینکه آتش شان تند است. آنها از همان هفته دوم جنگ با تسلیحاتی که موشک بالستیک نیز در میان آنها حضور داشت، مستقیم به فلسطین اشغالی حمله کردند. وزارت دفاع آمریکا روز 27 مهر (19 اکتبر) اعلام کرد سه موشک بالستیک و چندین پهپاد از سوی یمن به سرزمین های اشغالی پرتاب شده اند ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ارتش یمن تاکید کرد که دریانوردی در دریای سرخ برای تمامی کشتی ها تنها به استثنای کشتی های رژیم اشغالگر صهیونیستی تا پایان حملاتش علیه کودکان و غیرنظامیان بی دفاع در غزه، ایمن و بی خطر خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن گفت: کشتیرانی در دریای سرخ برای همه کشورها غیر از کشتی ها رژیم صهیونیستی امن است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن به تهدید علیه تروریستی خواندن مجدد جنبش انصارالله یمن توسط آمریکا واکنش نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۴    
معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در امور دفاعی و امنیت با اشاره به اینکه آتش بس موجود تنها مختص به نوار غزه است، تأکید کرد که تصمیم یمن برای بستن دریای سرخ به روی دشمن همچنان پابرجاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در امور دفاعی و امنیت با اشاره به اینکه آتش بس موجود تنها مختص به نوار غزه است، تأکید کرد که تصمیم یمن برای بستن دریای سرخ به روی دشمن همچنان پابرجاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در امور دفاعی و امنیتی در سخنانی تاکید کرد که توافق آتش بس به دست آمده میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی مختص نوار غزه بوده و شامل جبهه یمن نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یکی از رهبران انصارالله و دولت نجات ملی یمن با اشاره به توافق تبادل اسرا بین حماس و رژیم اسرائیل خواستار تسریع در اجرای توافق تبادل اسرا بین ریاض و صنعاء شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
یکی از مقامات دولت نجات ملی یمن با اشاره به اینکه صنعا از همه کشتی های صهیونیستی اطلاعات دارد اعلام کرد که همه کشتی های اسرائیلی در دریای سرخ هدف مشروع نیروهای مسلح یمن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دولت نجات ملی یمن اعلام کرد ما درباره همه کشتی های اسرائیلی که از دریای سرخ عبور می کنند، اطلاعات در اختیار داریم و اهداف مشروع ما هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که صنعا اطلاعاتی در مورد تمام کشتی های اسرائیلی که از دریای سرخ عبور می کنند، دارد و آن ها را هدف قانونی خود می داند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-وزارت امورخارجه دولت نجات ملی یمن مستقر در صنعا سه شنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد: شورای امنیت سازمان ملل و کنفرانس اسلامی - عربی در دفاع از غیرنظامیان در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی ناکام مانده و شکست خوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه دولت نجات ملی یمن ضمن رد چانه زنی بر سر مسئله فلسطین، تأکید کرد که آمریکا و غربیها از رژیم صهیونیستی حمایت همه جانبه ای انجام می دهند.
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن با انتقاد از تمجید آمریکا و وزیر خارجه آن از رژیم های عربی، بر شرم آور بودن این موضوع برای همه نیروهای آزادی خواه نه تنها در جهان اسلام و عرب بلکه در سطح جهان تاکید کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن خاطرنشان کرد: طبیعتاً ما خود را جزء محور مقاومت می دانیم و محور مقاومت (در خود ساختاری) شبیه اتاق عملیات مشترک واحد برای هماهنگی همه طرفها از منظر رسانه ای و سیاسی و همچنین نظامی و امنیتی دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۳    
ایران پرس: در حالی که کشورهای مهم عربی در قبال جنایت های رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه و وقوع فاجعه انسانی در این باریکه موضع انفعالی در پیش گرفته اند، دولت نجات ملی یمن مستقر در صنعا رسما از ورود به جنگ علیه رژیم صهیونیستی خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۶:۴۹    
وزیر اطلاعات رسانی دولت نجات ملی یمن در صنعا بر همکاری گروه های مقاومت تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات رسانی دولت نجات ملی یمن در صنعا بر همکاری گروه های مقاومت تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام دولت نجات ملی یمن با تأکید بر اینکه یمن در جنگ مستقیم با آمریکا قرار دارد و هرگز دیکته های آن را نمی پذیرد گفت: ما پاسخ پیام های تهدیدآمیز واشنگتن را با حمله موشکی و پهپادی به اهداف رژیم اشغالگر دادیم.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۰۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از رسانه های فلسطینی، در تصویری که رسانه های از تهدید انصارالله منتشر کرده اند، تأسیسات هسته ای دیمونا نشان داده شده و به زبان عربی و عبری نوشته شده که [در حمله به این تأسیسات] تردید نخواهیم کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۸:۵۱    
تهران- ایرنا- معاون اداره تبلیغات وزارت دفاع دولت نجات ملی یمن در سخنانی پس از حمله موشکی و پهپادی نیروهای مسلح کشورش به سرزمین های اشغالی بر آمادگی صنعا برای انجام حملات بیشتر طی ساعات آتی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی ضمن اعلام همبستگی با ملت فلسطین در نوار غزه بر مقاومت در راستای آزادسازی سرزمین های اشغالی تاکید کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشبرد امور(موقت) دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله تصریح کرد که دولت این کشور کشتی های متعلق به رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ هدف قرار خواهد داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نخست وزیر دولت پیشبرد امور نجات ملی یمن گفت که آمریکایی ها بخشی از موشک ها و پهپادهایی پرتاپ شده به سمت اراضی اشغالی را رهگیری و منهدم کردند، اما بخشی دیگر به اهداف خود رسیدند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشبرد امور (موقت) دولت نجات ملی یمن تهدید کرد که دولت این کشور کشتی های متعلق به رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ هدف قرار خواهد داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشبرد امور (موقت) دولت نجات ملی یمن تهدید کرد که دولت این کشور کشتی های متعلق به رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ هدف قرار خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن با ارائه پیش نویس قطعنامه ای خواستار برگزاری نشست فوری مجمع عمومی سازمان ملل متحد با هدف توقف نسل کشی ملت فلسطین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن مستقر در صنعاء با صدور بیانیه ای تعرض و هتک حرمت شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالأقصی را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۹    
تهران-ایرنا- وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن تداوم یورش صهیونیست ها به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن تصمیم جدیدی درباره دولت نجات ملی این کشور گرفت.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی یمن تصمیم جدیدی درباره دولت نجات ملی این کشور گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت و فلزات دولت نجات ملی یمن خسارات واردشده به بخش نفت این کشور بر اثر حمله ائتلاف سعودی را بیش از 123 میلیارد دلار اعلام کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان از نتایج مثبت گفت وگوهای جدی درخصوص نقشه راه برای حمایت از روند صلح در یمن خبر داده و از آن استقبال کرده است. به نظر می رسد که مذاکرات صنعا و ریاض به نتایج خوبی رسیده است و خبرگزاری رسمی عربستان موسوم به واس سه شنبه شب تصویری از دیدار چند روز گذشته وزیر دفاع سعودی با هیئت ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در ریاض با وزیر دفاع عربستان دیدار کردند که بنا به اظهارات دو طرف، احتمالا این مذاکرات با هدف دست یابی به توافق فراگیر تکرار شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه امارات در بیانیه ای از گفت وگوهای هیأت دولت نجات ملی یمن در ریاض استقبال کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۶    
تهران-ایرنا-ضیف الله الشامی وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن که مورد حمایت انصارالله اعلام کرد که سفر هیأت صنعا به ریاض با میانجی گری عمان و نه به دعوت عربستان بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه عربستان سعودی پنجشنبه شب اعلام کرد که از هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن برای سفر به ریاض با هدف انجام مذاکرات و گفت وگوهای صلح دعوت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن پیش از عزیمت به ریاض برای انجام مذاکرات صلح با طرف سعودی گفت که به دنبال دستیابی به یک راه حل جامع سیاسی برای بحران این کشور است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در مذاکرات قبل از عزیمت به ریاض، پایتخت عربستان سعودی گفت که مسائلی مانند مسائل اسنانی و پرونده خروج نیروهای بیگانه از خاک یمن را بررسی خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن گفت: هیئت میانجی گر عمانی و هیئت دولت نجات ملی یمن امروز صنعا را با یک هواپیمای عمانی به مقصد عربستان برای تکمیل گفتگوهای قبلی ترک خواهند کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بن حبتور، در سخنانی با اشاره به میانجیگری صادقانه عمان، پایان جنگ را به ائتلاف سعودی منوط دانست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از شبکه المسیره، عبد العزیز بن حبتور، نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی اعلام کرد: درآمدهای نفت و گاز 75 درصد و مالیات و درآمدهای گمرکی 15 درصد از بودجه دولت های سابق در یمن را تشکیل می داد و الباقی آن از طریق کمک ها ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی با هشدار به متجاوزان تاکید کرد که برهه فعلی آخرین فرصت برای ائتلاف در راستای گام برداشتن در مسیر حل و فصل بحران این کشور است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن به اتهامات دبیرکل اتحادیه عرب به صنعا واکنش نشان داد و این اظهارات را نشانگر عدم آگاهی وی از رنج های مردم یمن دانست.