سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۹May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت نجات ملی یمن»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن دوشنبه شب گفت که مانع تراشی در اجرای مفاد آتش بس به معنای بازگشت به جنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن به ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی هشدار داد که بر هم زدن آتش بس یا مانع تراشی در این مسیر، به معنای بازگشت جنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن ضمن بازدید از نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در مناطق مرزی با عربستان، گفت که وقت بیرون رفتن دشمن متجاوز از خاک یمن فرا رسیده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸    
شفقنا- وزارت دفاع دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) اعلام کرد که نیروهای این کشور از تسلیحات بازدارنده راهبردی برخوردار هستند و دیگر زمان آن رسیده که محاصره یمن پایان یابد و ائتلاف متجاوز سعودی خاک یمن را ترک کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در سخنانی گفت که نیروهای این کشور از تسلیحات بازدارنده راهبردی برخوردار هستند و زمان پایان دادن به محاصره یمن و ترک خاک این کشور توسط ائتلاف متجاوز عربی فرا رسیده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعا بر خروج نیروهای متجاوز از این کشور و رفع محاصره یمن تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن یکشنبه شب اعلام کرد: سلاح راهبردی در اختبار داریم و ائتلاف متجاوز بزودی از یمن خارج خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن تأکید کرد که زمان آن فرا رسیده است که نمایش های ائتلاف متجاوز متوقف شود، محاصره رفع گردد و ائتلاف نیز از یمن برود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مذاکره کننده در دولت نجات ملی یمن ضمن انتقاد از عملکرد سازمان ملل در نظارت بر فرایند آتش بسِ این کشور، گفت: سازمان ملل متحد مسئول نقض مکرر آتش بس توسط متجاوزان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان دولت نجات ملی یمن با اعلام اینکه سازمان ملل و جامعه جهانی با سکوت خود مسئول تداوم تجاوزات علیه ملت یمن است، سکوت عربی و جهانی مقابل جنایات صهیونیست ها علیه ملت فلسطین را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن امروز سه شنبه گفت، آتش بس بشردوستانه تقریباً به پایان رسیده است و مردم یمن هیچ اثری از آن در جنبه های انسانی احساس نکرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در توئیتی به روابط تاریخی و برادرانه ایران و یمن پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو جنبش انصارالله و دولت نجات ملی یمن در هیئت مذاکره کننده این کشور گفت این دولت مخالف سیاست ها و دیکته ها و فشارهای عربستان سعودی علیه گرو ه های یمنی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۱    
شفقنا – سخنگوی رسمی شرکت گاز دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که ائتلاف عربی یک کشتی گازی را که 11 روز توقیف کرده بود، آزاد کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از النشره، این مقام یمنی تصریح کرد: ائتلاف کشتی Eugenia Gas که حامل 8259 متریک تن گاز وارداتی است و آن را در 7 آوریل توقیف کرده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت حقوق بشر دولت نجات ملی یمن با بیان اینکه اسرای این کشور توسط عربستان سعودی مورد شکنجه قرار می گیرند، گفت: سازمان ملل متحد از سعودی و امارات جانبداری می کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت حقوق بشر دولت نجات ملی یمن گفت:عربستان سعودی، آتش بس یمن و پرونده اسرا را به بازی گرفته است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ملی امور اسرای یمن تاکید می کند تنها 5 تن از 40 نفری که ریاض آزاد کرده، اسرای جنگی هستند و مابقی ارتباطی به درگیری ها ندارند و گارگر هستند! ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۶    
تهران - ایرنا- دولت نجات ملی یمن از آمادگی خود برای مبادله همه اسیران با ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرای دولت نجات ملی یمن در سخنانی با اشاره به نیتهای خبیثانه عربستان، اعلام کرد که پرونده اسرا پرونده ای انسانی است و نباید تحت تأثیر تسویه حساب های سیاسی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله تاکید کرد که نیروهای مسلح این کشور از موضع قدرت و مسؤولیت به خویشتن داری و آتش بس اعلام شده از سوی سازمان ملل متعهد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرا در دولت نجات ملی یمن ضمن اشاره به نیت های خبیثانه عربستان سعودی، گفت، افرادی که عربستان به عدن فرستاده اسیر جنگی نبوده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته ملی امور اسرای دولت نجات ملی یمن جمعه شب در بیانیه ای در واکنش به آزادی 117 نفر از سوی عربستان سعودی اعلام کرد که تنها 5 نفر از کسانی که ریاض آزاد کرده است، اسیر جنگی هستند و ما پیگیر آزادی همه اسرای ارتش و کمیته های مردمی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن با اشاره به جدی نبودن متجاوزان در صلح از آمادگی نیروهای صنعا برای مقابله با هر نیت شومی خبر داد که متجاوزان و حامی آنها داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن از طرح ابتکاری صنعاء برای توقف جنگ یمن و مخالفت مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی با این طرح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرا در دولت نجات ملی یمن گفت، به علت تعلل طرف مقابل پرونده تبادل اسرا بسیار کند پیش می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پرونده اسرا در دولت نجات ملی یمن از کُند پیش رفتن مذاکرات مبادله اسرا با سازمان ملل در پی وقت کشی دولت فراری وابسته به عربستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۲:۰۲    
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امور اسیران در دولت نجات ملی یمن چهارشنبه شب گفت که مذاکرات با سازمان ملل متحد درباره پرونده اسرا بسیار کند پیش می رود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه المسیره یمن به نقل از عبدالقادر المرتضی رئیس کمیته امور اسیران در دولت نجات ملی این کشور اعلام کرد: عربستان سعودی مدعی آن است که ابتکار عملی را ارائه کرده است تا برخی از اسیران انصارالله آزاد شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- رییس کمیته امور اسیران در دولت نجات ملی یمن سه شنبه از ائتلاف متجاوز خواست که با موضوع بشردوستانه یمن کاسبی نکرده و از آن بهره برداری اقتصادی نکنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، الشایف به شبکه "المسیره" یمن گفت که دو پرواز در هفته چه دستآوردی برای ده ها هزار بیمار یمنی دارد؟ و تعلل ائتلاف متجاوز، جان بیمارانی که به موجب آتش بس انسانی، در انتظار انتقال به مراکز در مانی کشورهای منطقه هستند، تهدید می کند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۱:۵۷    
"محمد عبدالسلام" رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن از تداوم نقض آتش بس در این کشور از سوی ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۵    
رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت: با وجود گذشت یک ماه از مدت 60 روزه آتش بس در یمن، اما ائتلاف سعودی اجازه هیچ پرواز بشردوستانه به فرودگاه صنعاء را نمی دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن از تداوم نقض آتش بس از سوی متجاوزان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالملک العجری عضو هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن بامداد یکشنبه گفت که کشورهای عضو ائتلاف سعودی با بدعهدی خود دارند فرصت های برقراری صلح در یمن را از بین می برند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی امور اسرای دولت نجات ملی یمن شنبه شب در توییتی خواستار پایبندی ائتلاف سعودی به توافق مبادله اسرا میان دو طرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رسانه ها از آزادی 163 اسیر یمنی توسط عربستان سعودی طی روزهای آینده در واکنش به ابتکار کمیته امور اسیران در دولت نجات ملی یمن خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای دولت نجات ملی یمن در نشست امروز خود بر ابراز همبستگی با فلسطینیان در جریان روز جهانی قدس تأکید کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در صنعا مسئولیت عدم عمل به تعهدات آتش بس از جمله بازگشایی فرودگاه بین المللی صنعا را متوجه کشورهای متجاوز به یمن دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن از توطئه و توافق رسمی کشورهای ائتلاف متجاوز خبر داد که قصد دارند یمن را به رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی حامی آن تحویل دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن در سخنانی اعلام کرد که عربستان سعودی با عدم بازگشایی فرودگاه صنعاء عملا توافق آتش بس را نقض کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن گفت که عدم بازگشایی فرودگاه صنعاء، نادیده گرفتن مهمترین بند آتش بس درباره مسائل بشردوستانه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- منابع خبری یمن روز دوشنبه از آغاز برگزاری نشست چهار روزه موسوم به "فلسطین؛ مسأله مرکزی و محوری امت اسلامی" با حضور مقامات بلندپایه دولت نجات ملی یمن در صنعا خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی در نشست کنگره فلسطین در صنعا، گفت: برپایی این کنگره نشان می دهد که ما در یک سنگر هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی سیاسی انصار الله یمن بر موضع ثابت دولت نجات ملی یمن نسبت به صلح عادلانه و شرافتمندانه که ملت یمن به دنبال آن هستند و آرمان های آن ها در آزادی و استقلال را محقق می کند، تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن در سایه تداوم کارشکنی ریاض در مسیر اجرای آتش بس ادعایی سازمان ملل، 2 سناریو در پیش دارد که نتیجه انتخاب هر یک از این دو، برای آل سعود پشیمانی به بار خواهد آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در سخنانی گفت: شواهد جملگی نشان می دهند که عربستان سعودی هیچ تمایلی به برقراری صلح در یمن ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن (صنعاء) در واکنش به لغو سفرهای تجاری مردم یمن از سوی ائتلاف سعودی گفت که سعودی ها تمایلی به صلح ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن با وساطت عمان 14 تبعه خارجی را آزاد کرده که گفته می شود خدمه کشتی توقف شده امارات نیز همزمان آزاد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پس از آنکه رئیس کمیته امور اسرا در جنبش انصارلله یمن خبر از آزادی 42 اسیر جنگی به مناسبت ماه رمضان و عیدفطر داد، دولت نجات ملی یمن پیشنهاد جدیدی مبنی بر تبادل 200 اسیر جنگی از دو طرف قبل از عید سعید فطر را ارائه کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که تعطیلی فرودگاه صنعاء و اجازه ندادن به رسیدن کشتی ها به بندر الحدیده ستم آشکار و جدی نبودن ائتلاف سعودی در آتش بس را نشان داد.