دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۴۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت نجات ملی یمن»

سخنگوی وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن گفت که سازمان ملل باید با فشار به کشورهای متجاوز به یمن، در راستای حفظ جان غیر نظامیان اقدام کند.
برترین ها / ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله در واکنش به توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی به مقصد بندر حدیده، تهدید کرد، تاسیسات حیاتی اقتصادی عربستان را هدف قرار می دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن به موضع سازمان ملل نسبت به بحران نفتکش صافر در نزدیکی سواحل استان الحدیده در غرب یمن واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن سخنان نادرست مسئولان سازمان ملل درباره کشتی صافر را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت نجات ملی یمن روز شنبه اظهارات مقام های سازمان ملل متحد درباره نفتکش صافر را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاعات نظامی دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت رویکرد اصلی، تعیین تکلیف نهایی نبرد و اخراج اشغالگران و متجاوزان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵    
وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن ، بر لزوم توقف حملات هوایی و پایان محاصره اقتصادی این کشور، پیش از هر نوع مذاکره سیاسی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیرخارجه دولت نجات ملی یمن با اشاره به لزوم لغو محاصره ملت این کشور قبل از آغاز مذاکرات سیاسی از کمک های ایران تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در سخنانی تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران در مراحل مختلف از ما حمایت کرده است و ما قدردان این حمایت ها هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن با تأکید بر لزوم لغو محاصره فرودگاه ها و بندرگاه های این کشور، گفت که صنعاء قدردان حمایت های جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین نقشه میدانی از نبرد مأرب نشان می دهد که بلندی های استراتژیک این شهر به دست نیروهای دولت نجات ملی یمن افتاده و خط دفاعی نیروهای ائتلاف سعودی و هادی بسیار شکننده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری فارس ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از پیشروی ارتش یمن در استان مأرب، تأکید کرد آمریکا به دنبال متوقف کردن آزادسازی مأرب است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: مارب در شمال شرق صنعا به کانون درگیری ائتلاف سعودی با دولت نجات ملی یمن تبدیل شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فارس: محمد عبدالسلام ، سخنگوی انصارالله و رئیس هیأت مذاکره کنندگان دولت نجات ملی یمن اخراج بیگانگان از این کشور را وظیفه همه یمنی ها دانست. او سه شنبه شب در حساب توییتری خود نوشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرای دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که مسئولیت شکست مذاکرات تبادل اسرا در اردن برعهده عربستان است.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت کشور دولت نجات ملی یمن از آزادی اسیر ارتش و کمیته های مردمی این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته امور اسرای دولت نجات ملی یمن گفت که لجاجت عربستان سعودی در رد همه پیشنهادهای منصفانه هیئت مذاکره کننده صنعاء در مذاکرات امان علت به نتیجه نرسیدن این مذاکرات بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت کشور دولت نجات ملی یمن از تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی بر یک زندان وابسته به نیروهای هادی در شهر مأرب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مذاکرات تبادل اسرا بین دولت نجات ملی یمن در صنعاء و دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی در پایتخت اردن بی نتیجه پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی تأکید کرد: تروریست های القاعده و داعش در مأرب یمن در کنار مزدوران سعودی می جنگند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۳    
شفقنا- عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) در سخنانی گفت که ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان مأرب یا طیفی از تروریست ها در کنار عناصر ائتلاف سعودی می جنگند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت کشور دولت نجات ملی یمن با استقرار نیرو های امنیتی و محلی، از جان، مال و آرامش شهروندان در استان مأرب به ویژه در مناطق آزاد شده حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ادامه پیشروی نیروهای صنعاء به سمت مأرب و انجام دیدارهایی میان مقامات دولت نجات ملی یمن و سران قبایل مأرب، ریاض این قبایل را تهدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در واکنش به اظهارات سفیر انگلیس در یمن گفت، این سخنان تأکید می کند که شرکت های تسلیحاتی غربی موتور پنهان جنگ ها در منطقه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن به اظهارات روز گذشته مایکل آرون سفیر غیرمستقر انگلیس در یمن مبنی بر ادامه فروش تسلیحات به رژیم سعودی واکنش نشان داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷    
رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در واکنش به بیانیه وزارت امور خارجه یمن گفت: زیر آتش جنگ عربستان سعودی نمی توان به سمت میز مذاکره رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مقامات نظامی یمن در نشستی فوق العاده ضمن درخواست از بزرگان قبایل برای ارشاد مزدوران ائتلاف سعودی به منظور بازگشتشان به آغوش دولت نجات ملی یمن گفتند که اراده آزادسازی مأرب قاطع است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و سخنگوی جنبش انصار الله خواستار روند سیاسی سازنده و موفقیت آمیز برای برون رفت از بحران موجود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و سخنگوی جنبش انصار الله خواستار روند سیاسی سازنده و موفقیت آمیز برای برون رفت از بحران موجود شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس: محمد عبد السلام ، سخنگوی انصارالله و رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در گفت وگوهای این کشور گفت که زیر آتش و جنگ عربستان سعودی علیه یمن نمی توان به سمت فرایند سیاسی رفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن با بیان اینکه رهبران این کشور همواره برای تحقق صلح مصمم بوده اند، گفت: عجیب است که عربستان از حق خود سخن می گوید و حقوق دیگران را نادیده می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "حسین العزی" معاون وزیر امورخارجه دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله یکشنبه شب به حملات بازدارنده ارتش و کمیته های مردمی اشاره کرد و گفت: طبیعی است که به حملاتی که می شود، پاسخ در خور دهیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از المسیره، نشست امنیتی مهمی به ریاست عبدالله الحاکم رئیس سازمان اطلاعات نظامی دولت نجات ملی یمن در صنعا برگزار شد. در این نشست سازوکار رقم زدن سرنوشت جنگ مأرب و پیروزی نهایی در آن با همه ابزار مشروع برای نابودی توان دشمن تأکید شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در صنعا با وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت اقدام دولت بایدن درباره جنبش انصارالله، تلاش برای پاک کردن رسوایی ترامپ است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و سخنگوی جنبش انصار الله گفت: دفاع مشروع از یمن تا توقف نهایی تجاوز و محاصره کشور ادامه خواهد یافت.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله اعلام کرد این جنبش در صورت توقف حملات ائتلاف عربی به یمن، حملاتش به عربستان را متوقف میکند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- هشام شرف وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت: حملات انصارالله علیه عربستان و نیروهای وفادار به دولت مستعفی یمن زمانی متوقف خواهد شد که ائتلاف تحت رهبری ریاض، حملاتش را علیه یمن متوقف کند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان – هشام شرف ، وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن می گوید برای استقرار صلح آماده ایم تا تمامی عملیات خود را متوقف کنیم. به گزارش الجزیره، این اظهارات مقام یمنی در واکنش به ادعای آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه آمریکا، مطرح می شود که توقف جنگ در یمن را از اولویت های واشنگتن توصیف کرده بود. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: محمد البخیتی ، عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت که این جنبش و دولت نجات ملی یمن برای پایان دادن به بحران و جنگ در این کشور آمادگی دارد. او جمعه شب در گفت وگو با شبکه المیادین لبنان گفت که ما آماده گفت وگو هستیم ولی سازوکار گفت وگوی های سابق درست نبود . ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در گفت وگوهای این کشور، بر حفظ معادله حملات موشکی در مقابل حملات سعودی ها به یمن تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن در گفت وگوهای این کشور، بر حفظ معادله حملات موشکی در مقابل حملات سعودی ها به یمن تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مقام های دولت نجات ملی یمن به ادعاهای رئیس جمهور جدید آمریکا درباره اینکه قصد دارد حمایت عملیات های تهاجمی در یمن را متوقف کند واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و سخنگوی جنبش انصار الله گفت: برقراری صلح در یمن به پایان یافتن تجاوز و لغو محاصره بستگی دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۱:۰۲    
شفقنا- محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارلله و رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که صلح در یمن تنها در صورت پایان حملات و پایان محاصره یمن اتفاق می افتد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۵۳    
شفقنا- هشام شرف وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن گفت که این دولت از هرگونه تلاش دولت آمریکا برای توقف جنگ بیهوده یمن و رفع محاصره استقبال می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
زکریا الشامی وزیر حمل و نقل دولت نجات ملی یمن اعلام کرده که رژیم صهیونیستی با پوشش امارات ثروت های مجمع الجزایر سقطری (سوکاترا) را به یغما می برد. پایگاه خبری المسیره به نقل از الشامی گزارش داد که رژیم صهیونیستی با پوشش امارات در مجمع الجزایر سقطری در حال سرقت منابع طبیعی این جزیره بکر است . [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن و سخنگوی جنبش انصار الله، آزمایش موشکی جدید ایران (ماهواره بر) را مهم و دارای پیام برای دوست و دشمن دانست.