جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۱۴Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت نجات ملی یمن»

تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن مستقر در صنعاء شهریور ماه گذشته در یک نشست خبری اعلام کرد که از مارس 2015 (فروردین 1394)، 47 هزار و 81 نفر در اثر حملات و تجاوزات ائتلاف سعودی کشته و یا زخمی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن با صدور بیانیه ای هتک حرمت به قرآن کریم در سوئد را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه دولت نجات ملی یمن رفتار جنایتکارانه انگلیس در قبال مردم یمن و ممانعت از ایجاد صلح در یمن را محکوم کرد و گفت که در سنگر مفسدان و تروریست های رانده شده از یمن ایستاده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن با بیان اینکه اظهارات اخیر سفیر انگلیس غیرمسوولانه است، اعلام کرد، لندن نقش محافظ دولت مزدور را ایفا می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۸    
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن دولت انگلیس را به مانع تراشی در برابر تلاش ها برای صلح متهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۰    
عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت نجات ملی یمن گفت : انگلیس نقش اساسی در تجاوز به یمن دارد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن اصرار انگلیس در تشدید رنج مردم یمن و مانع تراشی لندن در مسیر صلح را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در بیانیه ای موضع جنایتکارانه انگلیس در قبال ملت یمن و کارشکنی آن در برابر تلاش های صلح را محکوم کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) به بیانیه روز سه شنبه جو بایدن که به مناسبت سالروز حمله تلافی جویانه یمنی ها به امارات، صادر شده بود واکنش نشان داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا با واکنش به بیانیه رئیس جمهور آمریکا درباره نقش امارات در یمن، این بیانیه را نشانگر ماهیت نقش مخرب آمریکا در برقراری صلح برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۵:۱۷    
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا با واکنش به بیانیه رئیس جمهور آمریکا درباره نقش امارات در یمن، این بیانیه را نشانگر ماهیت نقش مخرب آمریکا در برقراری صلح برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در واکنش به سخنان دیروز جو بایدن در سالروز پاسخ موشکی و پهپادی ارتش یمن به تجاوزات چند ساله امارات، اعلام کرد که اطمینان دادن رئیس جمهور آمریکا به امارات تلاشی برای دخالت مجدد این کشور در تجاوز و حمله به یمن است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظامی دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله با اشاره به اینکه صنعاء برای پاسخ و بازدارندگی آماده است و خواستار صلح است نه تسلیم شدن، تاکید کرد، ارتش یمن می تواند تمامی این حقوق را به زور بگیرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هشام شرف عبدالله وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن روز سه شنبه در دیدار با هانس گراندبرگ نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن بر اهمیت نقش سازمان ملل در پایان دادن به تجاوزات و محاصره همه جانبه این کشور تأکید کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار به نقل از منابع آگاه خود گزارش داد که عربستان با مطالبات هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن درباره موضوع مسائل انسانی و در راس آن ها، پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت یمن موافقت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن با اشاره به تلاش برای آتش بس در این کشور، گفت که امروز مذاکرات مثبت و سازنده ای با سران دولت نجات ملی یمن داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هانس گراندبرگ به صنعا رفت تا با مقامات دولت نجات ملی یمن دیدار و درباره تحولات این کشور با آن ها گفت وگو کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن بر حفاظت از سواحل و آب های منطقه ای این کشور تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن امروز دوشنبه اعلام کرد: صلح در دریا اگر حاکمیت آبهای منطقه ای و جزایر ما محقق نشود، امکان ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۳    
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن در صنعا، تاکید کرد آمریکا و انگلیس از برقراری ثبات در یمن ممانعت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هیئت عمانی بعد از چهار روز دیدار و گفت وگو با مقامات دولت نجات ملی یمن و انصارالله این کشور را به مقصد عمان ترک کردند و به گفته منابع سیاسی این دیدار و وساطت موفق بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن گفت که جان پنج هزار بیمار مبتلا به نارسایی کلیه در معرض مرگ قرار دارد و سازمان ملل و جامعه بین الملل مسئول جان این افراد هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۵    
دستگاه اطلاعاتی دولت نجات ملی یمن با انتشار مستندی به نام در چنگال دستگاه امنیتی پرده از یک غافلگیری امنیتی بزرگ علیه منافع یمن برداشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۵    
عضو هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن تاکید کرد که کشورهای متجاوز اگر به دنبال امنیت خود هستند، باید حاکمیت ملی یمن را محترم بشمارند و ثبات و استقلال این کشور محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن اقدام موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه دولت نجات ملی یمن ضمن تمجید از مقام معظم رهبری، تأکید کرد که انتشار تصاویر موهن توسط شارلی ابدو علیه دنیای اسلام، محکوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن تأکید کرد سفر هیأت عمانی به صنعا در راستای تکمیل دیدارهای اخیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو تیم مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن به ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی هشدار داد که ملت یمن، فریبکاری را نمی پذیرد؛ یا جنگ یا مذاکراتی که به راهکار روشن ختم شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان امنیت دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) امروز (یکشنبه) با اعلام خبر کشف و انهدام دو تیم ترور (وابسته به سازمان اطلاعات عربستان سعودی) گفت که این افراد قطد عملیات در صنعاء، إب و ذمار را داشتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۰    
در پی اعلام موضع قاطع انصار الله برای پایان دادن به وضعیت نه جنگ و نه صلح، برخی منابع خبری از اعلام آمادگی بن سلمان برای خروج از یمن در ازای دریافت تضمین های امنیتی خبر داده اند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۶    
وزارت حقوق بشر دولت نجات ملی یمن تداوم جنایات و نسل کشی ارتش متجاوز سعودی علیه غیرنظامیان یمنی و مهاجران آفریقایی بویژه در مناطق مرزی این کشور را به شدت محکوم کرد و از جامعه جهانی خواست تا به جای سکوت و گرفتن موضع انفعالی، حکومت سعودی را به خاطر ارتکاب این جنایت ها پاسخگو کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۰    
عبدالعزیز بن حبتور، نخست وزیر دولت نجات ملی یمن گفت: فرماندهان مقاومت، مایه سربلندی ما هستند؛ همه بر یک اصل تاکید می کنند و آن، توسعه مقاومت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن در تظاهرات گسترده خود با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که در کنار دولت نجات ملی یمن ایستاده اند و گفتند که ادامه محاصره یمن خود یک نوع جنگ علیه مردم یمن است و ائتلاف سعودی با ادامه محاصره با پاسخ بی سابقه و غیرمنتظره نظامی روبه رو خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که دولت نجات ملی یمن با تداوم وضعیت نه صلح و نه جنگ مخالفت و پیام ها و هشدار های قاطع و روشنی به ائتلاف متجاوز سعودی ارسال کرده است، برخی منابع خبر می دهند که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی ناتوان از ادامه اشغال یمن، بدنبال گرفتن تضمین امنیتی برای فرار از باتلاق این کشور است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۱    
صنعا- ایران پرس: دولت نجات ملی یمن به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهیدان محور مقاومت و در صدر آنان شهید سردار قاسم سلیمانی مراسمی را در صنعا، پایتخت یمن، برگزار کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی افشا کرده که ولیعهد سعودی در پیامی به انصارالله، نرمش زیادی در مذاکرات اخیر از خود نشان داده است. خبرگزاری میزان – روزنامه لبنانی الاخبار جزئیاتی در خصوص مذاکرات اخیر که با میانجیگری عمان میان عربستان و دولت نجات ملی یمن برگزار می شود، ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن تاکید کرد که یمنی ها با کسانی که مخالف طرح غربی و صهیونیستی هستند، کاملا موافقند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دولت نجات ملی یمن در مراسمی سالگرد شهادت فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر شهدای محور مقاومت را گرامی داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۲    
تهران- ایرنا-هشام شرف عبدالله وزیر امورخارجه دولت نجات ملی یمن چهارشنبه شب بار دیگر با تشریح شروط انصارالله برای آتش بس دوباره در یمن تأکید کرد که هرگونه برقراری آتش بس در آینده، فرصتی برای اعتمازسازی و آغاز روند صلح در یمن است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن تاکید کرد که هرگونه آتش بس آینده باید فرصتی برای اعتمادسازی و اقدامی ضروری جهت وارد شدن به روند برقراری صلح عادلانه و پایدار در راستای منفعت مردم یمن باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۰    
وزارت امور خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعا، اقدام رژیم صهیونیستی را علیه مسجد الاقصی به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر دولت نجات ملی یمن در سوریه گفت: سوریه، عراق وایران با داعش مبارزه کردند و یمن هم با القاعده جنگیده و این نمایانگر وحدت نبرد است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۴۱    
محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن گفت: ائتلاف متجاوز پس از ناکامی در تضعیف اراده ملت یمن، به جنگ روانی و شایعات دروغ متوسل شده است تا جبهه داخلی را هدف قرار دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۰۲    
وزیر مشاور در دولت نجات ملی یمن تأکید کرد که توافق واگذاری بندر قشن به امارات طبق قانون اساسی این کشور غیر قانونی است و به رسمیت شناخته نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن با تأکید بر ادامه اصل بازدارندی راهبردی، به ائتلاف سعودی هشدار داد که تداوم بازی با پرونده انسانی در یمن، همه منطقه را به فاجعه خواهد کشاند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن در بیانیه ای تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالأقصی را که آخرین مورد آن هتک حرمت این مسجد توسط یک وزیر جدید بود، محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت نجات ملی یمن به شدت هتک حرمت مسجدالاقصی از سوی صهیونیستها که آخرین مورد آن یورش بن گویر به محوطه این مکان مقدس بود را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۵    
وزیر امور خارجه دولت نجات ملی یمن در صنعاء، از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان شخصیتی یاد کرد که مایه رعب و وحشت محور شرارت در جهان بود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن وابسته به جنبش انصارالله در سخنانی به مناسبت سومین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ایشان را مایه ترس و وحشت محور شرارت در جهان خواند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در گفت وگو با فارس با اشاره به این که حاج قاسم هم منبع هراس محور شرارت بود و هم منبع الهام تمام انسانهای وطن پرست در سراسر جهان، درباره دلیل این امر توضیح داد.