دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۹:۲۶Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرانه باختری»

تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی و درمانی نوار غزه و حمله وحشیانه به منازل فلسطینی ها در کرانه باختری از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۴۲ دقیقه پیش    
تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی و درمانی نوار غزه و حمله وحشیانه به منازل فلسطینی ها در کرانه باختری از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شکست امنیتی و نظامی مطلق رژیم اشغالگر قدس در عملیات طوفان الاقصی، مولد نگرانی ها و دغدغه های تازه ای در میان مقامات صهیونیست بوده و می باشد. کلیت وقوع این عملیات، تصور ادعایی و همیشگی تل آویو مبنی بر تسلط اطلاعاتی بر نوار غزه و کرانه باختری را مخدوش ساخته است.
مثلث آنلاین   ۲ ساعت پیش    
یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: ممکن است کرانه باختری وارد جنگ شود و انتفاضه ای تازه را شاهد باشیم.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر اسرائیل هم زمان با بمباران غزه، به 5 منطقه مختلف در کرانه باختری نیز یورش بردند.
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در آغاز نشست خبری مشترک با بدر البوسعیدی، وزیر خارجه عمان، درباره تحولات غزه، گفت: ما در 50 روز گذشته مشغول تحولات فلسطین و جنایت های جنگی و نسل کشی رژیم اسرائیل بودیم و امشب فرصتی شد یا بدر البوسعیدی وزیر خارجه عمان درباره موضوع های دوجانبه ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
وزیر امورخارجه کشورمان گفت:اطلاعات لپ تاپ هایی که در عملیات طوفان الاقصی به دست مقاومت رسیده نشان می دهد رژیم صهیونیستی دنبال انتقال ساکنان غزه به مصر و ساکنان کرانه باختری به اردن است.
سلام نو / 8 صبح   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: در بخشی از لپ تاپ هایی که در اختیار نیروهای مقاومت فلسطینی هست این فرضیه ثابت شده که رژیم صهیونیستی به دنبال انتقال همه ساکنان غزه به بخشی از مصر و انتقال همه ساکنین کرانه باختری به اردن است.
ایران پرس   ۹ ساعت پیش    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان گفت: به جنگ افروزانی که به دنبال گسترش جنگ در غزه و کرانه باختری هستند هشدار می دهیم که تا دیر نشده آمریکا حمایت خود را از جنایتکاران اسراییلی فورا متوقف کند.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کامالا هریس، معاون رئیس جمهور آمریکا گفت که ایالات متحده به شدت با انتقال اجباری ساکنان غزه به خارج از این منطقه مخالفت می کند. در بیانیه کاخ سفید آمده است ...
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه گفت: رژیم صهیونیستی دنبال انتقال ساکنان غزه به مصر و ساکنان کرانه باختری به اردن است. مصر با بازگشایی مرز رفح مانع تحقق توطئه صهیونیست ها شود.
صدای ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران،حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شامگاه یکشنبه 12 آذرماه در نشست مطبوعاتی مشترک با سید بدر البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان در محل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن خیرمقدم به همتای عمانی گفت ...
تدبیر و امید   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه ادامه داد: مرحله جدید حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه و کرانه باختری با حضور وزیر خارجه آمریکا در نشست کابینه جنگی رژیم صهیونیستی آغاز شد. آمریکا از یک طرف در رسانه سخن از توصیه به اسرائیل برای عدم کشتار زنان و کودکان و غیرنظامیان می گوید اما در عمل با دادن چراغ سبز به تل آویو از نسل کشی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی از بازداشت 60 فلسطینی در نقاط مختلف کرانه باختری توسط صهیونیست ها خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات و توسعه جهاد عرب (اوراد) نظرسنجی را در کرانه باختری و نوار غزه در مورد جنگ فعلی انجام داده است. طبق نتیجه منتشر شده در وبگاه مرکز اوراد، در این نظرسنجی تأثیر این عملیات طوفان الاقصی و رویدادهای پس از آن بر نگرش فلسطینی های ساکن کرانه باختری و نوار غزه مورد بررسی قرار گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی در بامداد یکشنبه اردوگاه عین السلطان در کرانه باختری را هدف حملات وحشیانه خود قرار دادند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نگرانی های اصلی بسیاری از فلسطینی های کرانه باختری، شرایط داخل زندان های رژیم اسرائیل است، چراکه در حال حاضر حدود 7000 فلسطینی در آنجا نگهداری می شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی: نیروهای امنیتی وابسته به محمود عباس، در کنار نیروهای امنیتی ما برای جلوگیری از گسترش عملیات ضد اسرائیلی در کرانه باختری فعالیت می کنند. در شرایط فعلی، آنها تنها شریک بالفعل ما در این درگیری محسوب می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یک فلسطینی در یورش نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به شهر قلقیلیه در کرانه باختری به شهادت رسید، همچنین الجزیره از یورش این نیروها به منزل خطیب مسجد الاقصی در شهر قدس اشغالی خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۷    
عملیات طوفان الأقصی توسط گروه حماس باعث تغییرات بسیاری در زندگی فلسطینیان و بخصوص مردم نوار غزه شد. آخرین نظرسنجی صورت گرفته در فلسطین، تأثیر این عملیات و رویدادهای پس از آن بر نگرش فلسطینیان کرانه باختری و نوار غزه را بررسی کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه گاردین نوشت: درحالی که توجهات جهانی فقط به اعمال محدودیت های فیزیکی و اقتصادی و خشونت اسرائیل در غزه معطوف است که اوضاع در کرانه باختری نیز بهتر از آن نیست، اما فقط از چشم جهانیان دور مانده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فعال حقوق بشر، رابرت مارتین، وضعیت نامساعد فلسطینی های ساکن در کرانه باختری را در گفت وگو با پرس تی وی تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رابرت مارتین؛ فعال حقوق بشر در تشریح وضعیت نامساعد فلسطینی های ساکن در کرانه باختری که از برخوردهای آپارتایدی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دو جوان فلسطینی بامداد یکشنبه با شلیک مستقیم نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک رسانه صهیونیستی درباره افزایش محبوبیت حماس، وقوع انتفاضه در کرانه باختری و بازشدن جبهه جدید جنگ از این منطقه علیه اسراییل هشدار داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یکی از درس های دو جنگ غزه و اکراین، حمایت و عدم حمایت مردم است. با شروع جنگ در اوکراین، برخی از مردم این کشور با وجود همه حمایت های مادی و تسلیحاتی غرب از کشور خود گریختند اما اظهار علاقه مردم برای ماندن در هر شرایطی و حمایت از فرماندهان حماس نشان از جایگاه مردمی حماس در میان مردم غزه و کرانه ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین، کامالا هریس معاون رئیس رئیس جمهور آمریکا روز شنبه با عبدالله دوم شاه اردن در حاشیه کنفرانس آب و هوایی COP28 در دبی دیدار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست بامداد امروز علاوه بر حمله به مناطق مختلف کرانه باختری تعدادی از جوانان فلسطینی را بی دلیل بازداشت کرده و اقدام به تخریب منازل فلسطینی ها در این منطقه کردند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲    
فعال حقوق بشر، رابرت مارتین، وضعیت نامساعد فلسطینی های ساکن در کرانه باختری را در گفت وگو با پرس تی وی تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از افزایش آمار شهدای تجاوزات بامدادی ارتش رژیم صهیونیستی به کرانه باختری به سه نفر خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۵:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
در پنجاه و هشتمین روز طوفان الاقصی، مقاومت فلسطین از عملیات و ضربه سخت این جنبش علیه نظامیان صهیونیست در منطقه جحرالدیک غزه و هلاکت ده ها صهیونیست در این عملیات خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۳:۲۰    
به گزارش ایران آنلاین، جهان از آغاز جنگ 7 اکتبر شاهد دو نوع خشونت علیه مردم فلسطین بوده است؛ اول وحشت از نسل کشی که در غزه رخ می دهد و دومی که شاید توجه کمتری به آن شده، حملات وحشیانه ارتش و شهرک نشین های صهیونیست علیه کرانه باختری است که هر روز نیز بیشتر می شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قنادباشی گفت: افزایش و گسترده تر شدن جبهه های نبرد علیه رژیم صهیونیستی را می توان یکی از راهبرد های محور مقاومت دانست که بسیار هوشمندانه طراحی شده و با دقت در حال اجراست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۷    
مارتین ایندیک / ترجمه: محمدحسین باقی پادشاه نگرانی عمیق خود را درباره حمایت فزاینده از سازمان آزادی بخش فلسطین در میان رهبران عرب ابراز کرد. رابین گفت که اولویت اول او مذاکره با مصر است ...
نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی گفت : اتحادیه اروپا تلاش می کند اسرائیل را به احترام به حقوق بین الملل متعهد سازد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور آمریکا در راستای بررسی تحولات غزه با رئیس جمهور مصر دیدار کرد و با امیر قطر تماس تلفنی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه کیفری بین المللی امروز (شنبه) اعلام کرد که کریم خان، دادستان ارشد این دادگاه برای دیدار با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و دیگر مقامات ارشد، وارد رام الله در کرانه باختری شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۲    
سازمان کودکان را نجات دهید در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک به 100 کودک فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله اشغالگران اسرائیلی به شهادت رسیدند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۴    
کریم خان، دادستان دادگاه بین المللی لاهه وارد رام الله در کرانه باختری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد نگرانی عمیق خود را نسبت به افزایش گسترده بازداشت فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی ابراز کرد و خواستار تحقیق در مورد اتهامات شکنجه در بازداشتگاه های اراضی اشغالی شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایلون لوی سخنگوی دولت اسرائیل از اظهار نظر درباره این تصمیم خودداری کرد اما گفت که تل آویو قاطعانه هرگونه اوباشگری یا تلاش افراد برای به بازیچه گرفتن قانون مقابله را محکوم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون ریاست جمهوری آمریکا قرار است امروز (شنبه) با شرکت در اجلاس اقلیمی کاپ 28 دوبی به اهداف کلیدی آمریکا در زمان اتمام درگیری ها در غرب آسیا اشاره کند و همچنین تاکید خواهد کرد که فلسطینی های غزه و کرانه باختری در نهایت باید تحت یک نهاد اداره شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، یک دوربین مداربسته در یکی از خیابان های شهر جنین در کرانه باختری یک سرباز زن صهیونیست را در حال تصویربرداری از باسل ابوالوفا ، نوجوان به شهادت رسیده فلسطینی پس از اصابت گلوله نظامیان صهیونیست به وی ثبت کرده است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست بامداد شنبه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند و ده ها نفر را بازداشت کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۷    
جوانان فلسطینی طی ساعات گذشته با عناصر متجاوز که به مناطق مختلف کرانه باختری حمله کردند درگیر شده و آن ها را هدف قرار دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مقام های وزارت امور خارجه آمریکا گفت، دولت بایدن به رژیم صهیونیستی اطلاع داده که آمریکا قرار است در هفته های آتی علیه شهرک نشینان افراطی دخیل در خشونت ها علیه غیرنظامیان فلسطینی در کرانه باختری ممنوعیت ویزا وضع کند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۵    
عبدالباری عطوان تحلیلگر سرشناس فلسطینی تبار در مورد تحولات غزه معتقد است که کرانه باختری در روزهای آینده به غزه ای دیگر تبدیل خواهد شد، سلاح و فناوری های تسلیحاتی و پهپادی به این منطقه منتقل می شود و تل آویو و حیفا از این منطقه به راحتی هدف قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هواپیما های رژیم صهیونیستی طی ساعات اخیر حملات بسیار شدیدی را به شهر خان یونس و رفح در جنوب نوار غزه انجام دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاسی در جریان برنامه 60 دقیقه تلویزیون بی بی سی فارسی گفت: اکنون محبوبیت حماس به شدت و به شکل تصاعدی نزد فلسطینی ها افزایش پیدا کرده است؛ به خصوص نزد فلسطینی های کرانه باختری و لبنان.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
جوانان فلسطینی طی ساعات گذشته با عناصر متجاوز که به مناطق مختلف کرانه باختری حمله کردند درگیر شده و آن ها را هدف قرار دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
هواپیماهای رژیم صهیونیستی طی ساعات اخیر حملات بسیار شدیدی را به شهر خان یونس و رفح در جنوب نوار غزه انجام دادند.