سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۱۶Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرانه باختری»

خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی، شب گذشته با حمله به منزل یکی از رهبران جنبش حماس که از اعضای فهرست انتخاباتی این جنبش در کرانه باختری است، وی را دستگیر کردند.
پرس شیعه   ۴ ساعت پیش    
نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی یک عضو ائتلاف انتخاباتی القدس موعدنا در کرانه باختری را بازداشت کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از قدس الاخباریه ، نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به منزل ناجح عاصی عضو ائتلاف انتخاباتی القدس موعدنا در شهر البیره واقع در کرانه باختری یورش برده و وی را با خود ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه های عضو سازمان آزادی بخش فلسطین بر لزوم پیشبرد تمامی مراحل برگزاری انتخابات در در سرتاسر اراضی فلسطینی اعم از قدس، کرانه باختری و نوار غزه تاکید و عنوان کردند که بدون قدس انتخاباتی در کار نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
نظامیان اشغالگر صهیونیست به خانه های فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی رود اردن یورش بردند و 25 جوان فلسطینی را بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست، طی شب گذشته و امروز با حمله گسترده به مناطق مختلف در کرانه باختری و قدس، 28 شهروند فلسطینی را دستگیر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی از بازداشت 25 تن در کرانه باختری طی ساعات گذشته توسط رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نظامیان رژیم صهیونیستی بیش از 25 فلسطینی از جمله رئیس انجمن علمای فلسطین و دو تن از رهبران جنبش حماس را در کرانه باختری به اسارت گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به بهانه تامین امنیت ، به مدت 3 روز ورودی ها و خروجی های کرانه باختری و نوار غزه را خواهد بست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: اسرائیل نمی خواهد جنبش حماس پیروز انتخابات فلسطین شود و به همین دلیل نه تنها از آمریکا کمک خواسته، بلکه در حال طرح سناریوی جدید برای ایجاد تفرقه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر ویدئویی نجات کودک فلسطینی از خفگی در واپسین لحظات حیاتش توسط مجاهد نزال پزشک درمانگاهی در شهر جنین در کرانه باختری و اشک های شادمانی پدر و مادر این کودک با بازتاب گسترده در رسانه های منطقه همراه بوده است./خبرفوری
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری با انتشار فیلمی گزارش دادند که صهیونیست ها در جنوب کرانه باختری با شلیک مستقیم به سمت یک نوجوان فلسطینی باعث نابینا شدن یک چشم او شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی روز جمعه از ورود شهروندان فلسطینی ساکن کرانه باختری به مسجدالاقصی در شهر قدس برای شرکت در نماز جمعه جلوگیری کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر با گازهای اشک آور و گلوله پلاستیکی فلسطینیان را در راهپیمایی مسالمت آمیز هفتگی در مخالفت با شهرک سازی و احداث کانون های شهرک سازی در مناطق کرانه باختری نشانه گرفتند و در اثر آن ده ها تن زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۵    
نظامیان اشغالگر، اعتراض فلسطینیان به مصادره زمین های شان در منطقه بیت بجن در شمال کرانه باختری را سرکوب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- سازمان عفو بین الملل جمعه شب اقدام رژیم صهیونیستی در جلوگیری از ورود واکسن کرونا برای پنج میلیون فلسطینی ساکن کرانه باختری و نوار غزه را به شدت محکوم کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۴:۳۵    
نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی روز جمعه باردیگر به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن یورش بردند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل طی گزارشی اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در واکسینه کردن ساکنان فلسطین اشغالی، تبعیض سیستماتیک در پیش گرفته و پنج میلیون جمعیت ساکن در کرانه باختری و نوار غزه را از دریافت واکسن کرونا محروم کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شرایط دردناک یک اسیر فلسطینی پس از آزادی، یورش مجدد نظامیان صهیونیست به برخی مناطق کرانه باختری و اعلام آمار شهدا از ابتدای ماه جاری میلادی از جمله خبرهای مربوط به فلسطین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۲    
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، امروز با یورش به کرانه باختری هفت شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، امروز با یورش به کرانه باختری 7 شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سازمان عفو بین الملل در گزاشی اسرائیل را به تبعیض نهادی برای واکسیناسیون اسرائیلی ها ضد ویروس کرونا بدون واکسیناسیون پنج میلیون فلسطینی مقیم کرانه باختری و نوار غزه متهم کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
منابع از محروم شدن یک شخصیت اسرائیلی از جایزه ریاضیات و علوم رژیم صهیونیستی برای سال 2021 به دلیل درخواستش از اتحادیه اروپا برای توقف حمایت مالی از دانشگاه "ارئیل" در کرانه باختری خبر دادند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود مربوط به سال 2020 میلادی نوشت که اشغالگران صهیونیست کودکان را شکنجه کرده و رفتارهای بسیار خشونت آمیزی علیه فلسطینیان انجام می دهند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۰    
هزاران شهرک نشین صهیونیست شب گذشته به اماکن مقدس و مزارهای مسلمانان در روستای کفل حارس واقع در کرانه باختری یورش برده و به این مکان های مقدس بی حرمتی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف در کرانه باختری شماری از فلسطینی ها را بازداشت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هزاران شهرک نشین اشغالگر اسرائیلی چهارشنبه شب به اماکن مقدس اسلامی در شهرک "کفل حارس" واقع در شمال "سلفیت در کرانه باختری تعرض کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۹    
کاربران عرب در اعتراض به ارائه محصولات اسرائیلی با برچسب اردن یا کرانه باختری در بازارهای امارات و صادرات آن به سایر کشورهای خلیج فارس، کمپین تحریم امارات را به راه انداختند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فارس: سازمان عفو بین الملل اعلام کرد، رژیم صهیونیستی به عنوان یک قدرت اشغالگر طبق قوانین بین المللی آشکارا تعهدات را نقض می کند . به نوشته پایگاه خبری جویش نیوز ، در گزارش سالانه این سازمان که روز چهارشنبه منتشر شده آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اقدام رژیم صهیونیستی در بازداشت یکی از نامزدهای انتخاباتی این جنبش در کرانه باختری را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین بازداشت شیخ حسن وردیان از سوی رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم و آن را مداخله مستقیم در روند انتخابات عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه گفتگوهای تعیین کننده ای با رهبران ارشد سیاسی، امنیتی و حقوقی این رژیم دارد تا تصمیمی درخصوص چگونگی واکنش به تصمیم دیوان کیفری لاهه مبنی بر آغاز تحقیقات پیرامون جنایت های رژیم صهیونبستی در کرانه باختری و نوار غزه گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه شنبه شیخ حسن وردیان از رهبران حماس و یکی از اعضای لیست انتخاباتی این جنبش را در شهر بیت لحم واقع در جنوب کرانه باختری بازداشت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست، بامداد امروز یکی از رهبران حماس و عضو فهرست انتخاباتی این جنبش در کرانه باختری را بازداشت کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان - نظامیان رژیم صهیونیستی خودروی یک زوج فلسطینی را در کرانه باختری، هدف گلوله قرار دادند. به گزارش شبکه قدس ، در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست، مرد فلسطینی به شهادت رسیده و همسرش نیز مجروح شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کودتای نافرجام در اردن در حالی روی داد که شواهد امر نشان می دهد که صهیونیست ها و سعودی با هدف فشار بر اردن برای پذیرش اشغال کرانه باختری و نیز سلطه سعودی بر مسجدالاقصی در این کودتا نقش داشته اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۹    
لیست انتخاباتی حماس با شعار "قدس وعده گاه ماست" اولین نشست خود را در کرانه باختری برگزار کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اگر ثابت شد که برگزاری انتخابات یک اقدام محال است باید رهبران فلسطینی با حمایت مصر و اردن به سرعت وارد عمل شده و دولت وحدت ملی واقعی تشکیل دهند که غزه و کرانه باختری تحت یک قدرت ملی واحد باشند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نمابه نقل از النشره، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جدیدترین اقدام، دستور تمدید مجدد وضعیت اضطراری در فلسطین برای مقابله با ویروس کرونا را صادر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی می گوید که وزیر خارجه آمریکا ضمن اطلاع دادن به تل آویو درباره تصمیم واشنگتن برای رفع تحریم ها از دیوان کیفری بین المللی، مخالفت جدی خود با تحقیقات این دادگاه علیه اسرائیل را اعلام کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد، انتخابات جزو برنامه هایی در قالب به رسمیت شناختن اشغالگری است، این امر تحولی خطرناک است که به اشغالگری به واسطه الحاق کرانه باختری و قدس مشروعیت می بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به جنایات علیه فلسطینی ها ادامه می دهد و تنها ظرف دو هفته گذشته 26 منزل فلسطینی را تخریب کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۵    
بنا به اعلام سازمان ملل، رژیم صهیونیستی با تخریب 26 ساختمان در کرانه باختری، آوارگی ده ها فلسطینی را موجب شده است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : انتخاباتی که اکنون با عنوان انتخابات پارلمانی فلسطین شناخته می شود نخستین بار در سال 1996 برگزار شد. در آن انتخابات تنها جنبش فتح به عنوان یک جنبش دارای سابقه حضور داشت و به دلیل تشکیل حکومت خودگردان فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری از محبوبیت بالایی برخوردار بود اما دیگر گروه های ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۳    
یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و درگیری آنها با فلسطینیان به زخمی شدن دهها شهروند فلسطینی منجر شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۹    
شفقنا- سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد: نیروهای اسرائیلی در طول دو هفته گذشته 26 ساختمان را در کرانه باختری مصادره و تخریب کرده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از معا، دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در بیانیه ای که روز گذشته(جمعه) منتشر کرده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و درگیری آن ها با فلسطینیان به زخمی شدن ده ها شهروند فلسطینی منجر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یورش وحشیانه نظامیان رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و درگیری آنها با فلسطینیان به زخمی شدن دهها شهروند فلسطینی منجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با شلیک گلوله پلاستیکی و گاز اشک آور به سمت تظاهرات فلسطینی ها در روستای المغیر درمرکز کرانه باختری ده ها نفر از آنها را مصدوم کردند.
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که عدم استفاده از واژه “اشغالی” در کنار کرانه باختری در گزارش سالانه حقوق بشر آمریکا حساسیت هایی را برانگیخته بود، وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد که بایدن کرانه باختری را منطقه “اشغالی” می داند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور این کشور کرانه باختری را یک منطقه اشغال شده از سوی رژیم صهیونیستی می داند. به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به خبرنگاران گفت: این یک واقعیت تاریخی است که اسرائیل کرانه باختری ...