شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۶:۵۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفیق دوست»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر سپاه در دوران جنگ به برنامه تلویزیونی "سرچشمه" آمد و از ناگفته هایش گفت. از خسارت هایی که توسط میرحسین موسوی و بهزاد نبوی به بیت المال در جنگ وارد شده تا ملاقات با قذافی و آشنایی با شهید طهرانی مقدم.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محسن رفیق دوست در برنامه سرچشمه گفت:
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اصرار دارند ثابت کنند اگر اواخر جنگ امکانات بیشتری داده می شد سرنوشت جنگ تغییر می یافت؛ حال آن که دولت کشور را با 7 میلیارد دلار در سال اداره می کرده و نمی توانسته همه را به جنگ اختصاص دهد و مردم را گرسنه نگاه دارد.
برنامه تاریخی سرچشمه، پنج شنبه این هفته ( 10 مهرماه) با موضوع بررسی و تحلیل چگونگی تامین تسلیحاتی ایران در دوران دفاع مقدس روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بعد از فتح خرمشهر امام شعار را عوض کردند از جنگ جنگ تا پیروزی ، شد جنگ جنگ تا رفع فتنه . برداشت منِ محسن رفیق دوست از فتنه، این بود که ما باید این قدر قوی شویم که کسی به حمله به ما فکر نکند و در وزارت سپاه تشکیلات صنعتی به وجود آوردم که بعد ادغام شد، معاونت صنایع وزارت سپاه، صنایع دفاع را بلعید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: شرق گفت وگویی با محسن رفیق دوست وزیر سپاه در کابینه میرحسین موسوی انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی، درگذشت جواد رفیق دوست، برادر محسن رفیق دوست رئیس اسبق بنیاد مستضعفان را تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شرط عجیب قذافی برای دادن موشک به ایران در دوران جنگ از زبان محسن رفیق دوست
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
بسیار جدی بود در کار مستقل و مصمم بود و مراعات روابط را نمی کرد و همیشه برایشان حق ملاک بود و بر مبنای حق عمل می کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
درگذشت شادروان حاج جواد رفیقدوست از پیشکسوتان انقلاب و از خدمتگذاران با بصیرت به محرومان را تسلیت عرض می کنم و علو درجات او و صبر جمیل و اجر جزیل را برای بازماندگانش از خدای متعال طلب می کنم.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: در سفر به لیبی، مسئول مهمات لیبی گفت برای دادن موشک یک شرط دارم و آن این است که یک موشک را به عربستان بزنید. محسن رفیق دوست وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس صبح امروز(یکشنبه) در مراسم تداوم دفاع مقدس در جبهه مقاومت که به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بررسی نقش ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۲    
مرحوم رفیق دوست بسیار صبور، با اخلاص، خوش برخورد، آگاه و ولایتمدار و از هر جهت مرد شایسته ای بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۲    
رخ صفت پیرامون ویژگی برجسته تشکیلاتی مرحوم رفیق دوست گفت: آن مرحوم علاقه وافری به تشکیلات داشت. وقتی ایشان را به جلسات دعوت می کردند خیلی منظم بود و سر ساعت در جلسات حضور می یافت و هر کاری را که به او محول می کردند به بهترین نحو انجام می داد و مورد رضایت همه مسئولین در حزب مؤتلفه اسلامی بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یار دیرین امام و رهبری، پدر شهید ، دلسوز محرومان و جهادگر راه تولید و خدمات مردمی مرحوم حاج محمد جواد رفیق دوست از خوب ترین یاران موتلفه اسلامی بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲    
توکلی بینا پیرامون ویژگی های مهم تشکیلاتی مرحوم محمدجواد رفیق دوست گفت: ایشان از نظر کاری و تشکیلاتی آدم سالم و صاحب نظری بود. درست، پاک و مقاوم بود. هر جا مسئولیتی به عهده می گرفت آن را به نحو احسن انجام می داد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در باره مرحوم محمدجواد رفیق دوست به خبرنگار ما گفت: ایشان بسیار مؤمن و متدین بود. از قبل از انقلاب انقلابی بود و بعد از انقلاب انقلابی تر شد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲    
خوش اخلاق بود و روحیه خوبی داشت و با عزم استوار وارد کارهای مختلف می شد. تبعیت او از ولایت زبانزد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: یکی از نشانه هایی که خدا با ما بود این است که 90 درصد از تمام موشک ها به اهداف می خورد. به عنوان مثال موشکی که من دکمه شلیکش را فشردم دعا و توسل کردم که به باشگاه افسران عراق اصابت کند که اینگونه شد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: در سفر به لیبی، مسئول مهمات لیبی گفت برای دادن موشک یک شرط دارم و آن این است که یک موشک را به عربستان بزنید. به گزارش شیعه پرس ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت : محسن رفیق دوست، اولین وزیر سپاه و از فرماندهان سابق سپاه پاسداران در گفت وگو با خبر آنلاین با بیان اینکه مردم در انتخابات ها حرف اول را می زنند، گفت: الان با توجه به وضع موجود اگر تشخیص دهند که شاید یک نظامی بتواند این وضع لجام گسیخته را که از دست در رفته است درست کند ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ترقی پیرامون ویژگی های تشکیلاتی مرحوم رفیق دوست گفت: بسیار تابع نظر جمع و تشکیلات بود و سفارش پذیر نبود. در هزینه ها قاطع و سختگیر بود. در مدیریت مسائل و منافع تشکیلات برای او اهمیت داشت، نه منافع اشخاص.
ویژه برنامه تلویزیونی قرن 14 با موضوع بازخوانی تاریخ هشت سال جنگ تحمیلی و با حضور محسن رفیق دوست، شنبه شب پنجم مهرماه از شبکه افق پخش می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۴    
محمدجواد رفیق دوست از موسسان حزب موتلفه اسلامی و از پیشکسوتان نهضت انقلاب اسلامی دعوت حق را لبیک گفت. ابوالشهید حاج محمدجواد رفیق دوست از پیشکسوتان نهضت انقلاب اسلامی و از موسسان موتلفه اسلامی روز جمعه 4 مهر بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
آقای رفیق دوست از ابتدای امسال بحث حضور چهره های نظامی در عرصه های سیاست مطرح می شود، فکر می کنید به طور کلی یک فرمانده نظامی می تواند شاخصه های یک رجل سیاسی را داشته باشد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۵    
محمدجواد رفیق دوست دعوت حق را لبیک گفت.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: حاج محمدجواد رفیقدوست از موسسین موتلفه اسلامی دعوت حق را لبیک گفت. به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، ابوالشهید حاج محمدجواد رفیقدوست از پیشکسوتان نهضت انقلاب اسلامی و از موسسین موتلفه اسلامی که عمر خود را در خدمت به محرومان سپری کرد، بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ابو الشهید حاج محمد جواد رفیق دوست عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی در گذشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی قطعنامه 598 از سوی ایران یکی از مقاطع حساس سیاسی و بین المللی در دهه شهصت محسوب می شود. در همین رابطه محسن رفیق دوست وزیر وقت سپاه در دوران دفاع مقدس که مدیریت لجستیک جنگ را بر عهده داشت در کتاب خاطرات خود که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ و منتشر شده است ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱    
شهدای ایران ؛ رفیق دوست درباره عادی سازی روابط کشورهای حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی و اثر آن بر ترتیبات امنیتی منطقه،در مصاحبه ای با ایرنا گفت: خاطره ای می گویم. سفیر یک کشور قدرتمند خارجی، 2 سال پیش به ملاقات من آمد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محسن رفیق دوست، وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان خاطره ای از سفرش به سوریه برای تامین مهمات مورد نیاز رزمندگان در عملیات والفجر 8، گفت: در هواپیما به خودم گفتم که اگر دست خالی برگردی هم جنگ و هم آبرویت را باخته ای.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۸    
ایرنا-تهران- محسن رفیق دوست وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس امروز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایرنا، به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مستند تلویزیونی "فرزندان شب" تولید شبکه جهانی سحر به مسابقه مستند جشنواره بوسان راه پیدا کرد و در شبکه العالم ناگفته های جنگ به روایت اولین وزیر سپاه پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۱    
محسن رفیق دوست گفت: ما در جنگ کاملا با ارتشی ها با هم بودیم و با هم جنگیدیم و امروز هم سپاه و ارتش با هم هستند و خیلی با هم خوب هستند. من قبلا خیلی در جلسات مشترکمان سخنرانی کرده ام. ما در جنگ خونمان با هم یکی شد که الان رفیق هم هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محسن رفیق دوست درباره جنگ احتمالی بین ایران و آمریکا گفت: قطعا درگیری اتفاق نمی افتد؛ به دو دلیل جنگ نمی شود یکی اعتقاد ما به فرمایش مقام معظم رهبری است که ایشان فرمودند جنگی اتفاق نمی افتد. دلیل دوم اینکه دشمن می داند اگر جنگی را شروع کند در این جنگ بازنده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۵    
محمد فروزنده را به شخصیت نظامی اش می شناسند و حتی در ابتدای این دولت گفتند که قرار است دبیر شورای عالی امنیت ملی شود. با این حال، طولانی ترین دوره فعالیت او، دوره مدیریت بنیاد مستضعفان است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶    
در صفحه14روزنامه شماره 8005، چاپ شده در روز سه شنبه 14 مرداد 99، به اشتباه عکس محسن رفیق دوست در مطلبی مربوط به مرتضی رفیق دوست به چاپ رسیده است که از این بابت از آقای محسن رفیق دوست و خوانندگان عزیز پوزش می طلبیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت : سید عادل حیدری، وکیل محمود احمدی نژاد درباره مطالب منتشرشده در کتاب محسن رفیق دوست مبنی بر اینکه سفیر انگلیس رئیس جمهور شدن احمدی نژاد را پیش بینی کرده بود، گفت: برای حفظ آبروی نظام از محسن رفیق دوست شکایت کرده اند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: وکیل احمدی نژاد با دروغ دانستن مطالب منتشر شده در کتاب محسن رفیقدوست، تاکید کرد که برای حفظ آبروی نظام از او شکایت کرده اند. سید عادل حیدری وکیل احمدی نژاد درباره مطالب منتشر شده در کتاب محسن رفیق دوست مبنی بر اینکه سفیر انگلیس رئیس جمهور شدن احمدی نژاد را پیش بینی کرده بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محسن رفیق دوست بعد از انقلاب اولین و آخرین وزیر سپاه در سه دهه انقلاب بود. او در بخشی از کتاب برای تاریخ می گویم به ماجرای تشکیل مجمع ادوار وزرا اشاره کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
24آنلاین نوشت: رفیق دوست گفت: نمی خواستم محسن رضایی رئیس جمهور شود؛ به او رای دادم چون می دانستم رای نمی آورد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
علی اکبر جوانفکر مشاور رئیس جمهور در کانال تلگرامی خود نوشت: آقای محسن رفیق دوست رئیس اسبق بنیاد مستضعفان و آخرین وزیر سپاه پاسداران، در طول سالهای گذشته بارها علیه دکتر احمدی نژاد موضعگیری کرده است و حتی در یک برنامه زنده صدا و سیما درسال 1397 نیز اعلام کرد که به دولت ایشان نمره صفر می دهد. ...
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: آقای محسن رفیق دوست خاطره ای را به این شرح در کتاب خود نوشته است: سفیر فلسطین با من رفیق است. آمد پیش من... گفت فلانی، دیشب جلسه همه سفرا(ی خارجی مقیم ایران) بود و بحث انتخابات (1384) ایران شد، هر کس چیزی می گفت ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: این روزها بازار تاریخ داغ است. برای دیده شدن بهتر است که یک داستان تاریخی را سرهم کرد و گفت: فرقی هم نمی کند که علیه چه کسی و له چه کسی باشد. کافی است جذاب باشد. حتی توجهی هم به تبعات و الزامات گفتار هم نمی شود. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ناصر آملی، فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی تلگرامی با عنوان همان که اوّل گفتم: رئیس جمهور ایران، شهردار تهران است! نوشت: اخیراً به رغم میل ام، سه جلد خاطرات محسن رفیق دوست را گرفتم؛ با اینکه حدس میزدم نوعی رپرتاژ باشد؛ که این نیز هست؛ اما انصافاً واجد چیزهای دیگر هم؛ از جمله در لا به لای صفحات ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پیام نو: محسن رفیق دوست در جلد سوم کتاب خاطرات خود با عنوان برای تاریخ می گویم روایت عجیبی را از ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد نقل می کند. در صفحه 219 از جلد سوم کتابِ برای تاریخ میگویم (1)، رفیق دوست می نویسد: وقتی باهنر سفارش احمدی نژاد را می کند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: محسن رفیق دوست برای دومین بار به اظهارات محمد غرضی واکنش نشان داد. رفیق دوست در متنی که در اختیار اعتمادآنلاین قرار داد، نسبت به اظهارات غرضی مواکنش نشان داد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد غرضی بار دیگر به ادعای محسن رفیق دوست واکنش نشان داد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اعتماد، جدال رسانه ای محمد غرضی و محسن رفیق دوست ادامه دارد. ماجرای جدال رسانه ای این دو که خود از السابقون اند نیز به ابتدای انقلاب بازمی گردد ...