پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۳۴Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی فرمان امام»

تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خراسان جنوبی از اجرای 810 طرح اشتغالزایی اجتماع محور بامبلغ 115 میلیارد تومان در شهرستان خوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی حضرت امام(ره) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح شهید پناهی برای حذف مدارس کانکسی در سطح استان گفت: بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مشارکت در ساخت 14 مدرسه را برعهده دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کمک هزینه خرید عینک به بیش از 4 هزار کودک پرداخت شد.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۲    
نهادهایی مثل بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، آستان قدس رضوی و سپاه پاسداران، از جمله نهادهایی هستند که با توجه به اهدافشان و البته سرمایه در دسترس خود می توانند در تولید پارچه چادر مشکی مشارکت کنند و کمبود در این حوزه را برطرف کنند
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جلسه معارفه حسین واعظیان، بعنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام و تکریم صادق مهدی غفرانی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با صدور حکمی، واعظیان را به عنوان رئیس مرکز ارتباطات، اطلاع رسانی و امور رسانه ای بین الملل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) منصوب کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۷    
شاهرود- جلالی، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام استان سمنان از توزیع سه میلیارد و 600 میلیون ریال تجهیزات گرمایشی بین خانواده های نیازمند استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی با سید پرویز فتاح، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) دیدار کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد مهاجری از انتصاب اعضای جبهه پایداری در ستاداجرایی فرمان امام خبر داد. محمد مهاجری، در توییتر خود نوشت: با اطلاع دقیق می گویم آقای پرویز فتاح اعضای تشکل جبهه پایداری را در مناصب متعدد ستاداجرایی گماشته و این روند ادامه دارد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳    
سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در نظر دارد تعدادی از واحدهای تجاری خود را در تهران از طریق مزایده کتبی جهت اجاره عرضه نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
268 قلم تجهیزات توانبخشی به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خراسان جنوبی بین معلولان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
میثم کلهر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمانشاه گفت : متقاضیان ثبت نامی پروژه 712 واحدی مسکونی شهرک امام (ره) در فاز 1 و 3 تا پایان شهریور سال بعد، فاز 2 تا پایان سال 1403 صاحبخانه می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیات امنای ستاد اجرایی فرمان امام با حضور اعضای جدید تشکیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از خانواده هایی که صاحب فرزند سه قلو به بالا می شوند حمایت می کند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۸    
پاچه خواری عجیب تیم اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام برای فتاح، سوژه شد!
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پویش لبخند احسان در شهرک امیرالمومنین علیه السلام، به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و مشارکت گروه جهادی منتظران صالح (عج) برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه اجرای کارویژه های 5 گانه جمعیتی خود اقدام به انتشار کتاب آموزشی برای مادران ایرانی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خراسان جنوبی از اجرای پویش دلگرمی احسان و توزیع 166دستگاه بخاری در آذر ماه بین نیازمندان این استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهامی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام خمینیی (ره) براساس رسالت تعریف شده به طور مستمر شرایط و وضعیت معیشتی مردم را بررسی می کند و به گروه های جهادی تاکید جدی شده تا حین توزیع وسایل گرمایشی شان و منزلت افراد حفظ شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شایعه ارتباط ستاد اجرایی فرمان امام با بانک پاسارگاد و سهامداری دراین بانک تکذیب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فتاح، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه روند بازدید از بخش های مختلف ستاد، از بنیاد 15 خرداد بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۶    
فتاح، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، در دو سفر به استان های خوزستان و قم، از پروژه های گروه توسعه اقتصادی تدبیر بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای مسکن استان روند طرح نهضت ملی مسکن و پروژه های ستاد اجرایی فرمان امام بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از آغاز پویش ملی دلگرمی احسان همزمان با سراسر کشور در استان یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_ مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری گفت: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری تسهیلاتی را در اختیار زوج های نابارور قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۵    
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان از برگزاری رزمایش دلگرمی احسان با محوریت توزیع لوازم گرمایشی و آبگرمکن در استان خبرداد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات امنای ستاد اجرایی فرمان امام تغییر کردند و افراد جدیدی به ترکیب اضافه شدند و برخی افراد نیز کنار گذاشته شدند. شریعتمداری، مخبر، ایروانی و نیری بعد از سال ها کنار گذاشته شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان از توزیع 176 دستگاه وسایل گرمایشی در طرح احسان به خانواده نیازمند در سطح استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه طبق سیاست های کلی برنامه هفتم باید حداقل 90 درصد تولیدات حوزه کشاورزی در داخل کشور تولید شود ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲    
سازمان اموال و املاک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در نظر دارد تعدادی از واحدهای تجاری خود را در تهران از طریق مزایده کتبی جهت اجاره عرضه نماید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان از حمایت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، برای احداث و نوسازی مدارس هرمزگان و فاز اول، بخش دوم رینگ جزیره هرمز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در لرستان با اشاره به کلنگ ساخت مدرسه 6 کلاسه مله خان نورآباد با سرمایه گذاری این ستاد گفت: ساخت 271 مدرسه در مناطق محروم لرستان با مشارکت ستاد اجرایی در حال انجام است که تاکنون 110 واحد تکمیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۸۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح ملی یسنا با اتکا به آستان قدس رضوی و بنیاد کرامت رضوی و با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و وزارت تعاون، برای حمایت از 27 هزار و 500 مادر باردار یا دارای کودک شیرخوار دهک یک درآمدی اجرایی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای هر مادر مشمول طرح تا سقف 4 میلیون تومان واریز می شود که در مدت 6 ماه باید از کالاهای تعریف شده خریداری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) ایلام گفت: از سال ها گذشته تاکنون بیش از 73 مدرسه در مناطق محروم و کم برخودار سطح استان ساخت کامل و یا تکیمل شده اند.
پرویز فتاح از وضعیت بزرگنمایی ستاد اجرایی از لحاظ بودجه و بنگاه اقتصادی ناراضی است و بعضا با مقایسه آماری بین بودجه و عملکرد اقتصادی این ستاد با زیرمجموعه های دولت از رویه ای که ستاد را زیر ذره بین برده گلایه کرده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۷:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سیما پروانه گهر:با گذشت کمتر از یک ماه از حضور پرویز فتاح در ستاد اجرایی فرمان امام و حسین دهقان در بنیاد مستضعفان، شنیده ها حاکی از تغییرات در بدنه این نهادها است ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پویش دلگرمی احسان به منظور کمک به خانواده های نیازمند کردستانی به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در کردستان اجرا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) یزد گفت: برای ما هیچ محدودیت و خط قرمزی در زمینه محرومیت زدایی وجود ندارد و تلاش داریم تا با فعالیت در روستاها و مناطق محروم نسبت به امیدآفرینی در این مناطق گام برداریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان یزد از اجرای طرح تحول توانمندسازی محلات در این استان خبر داد و گفت: در 10 محله با ایجاد خانه احسان خدمات لازم ارائه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان یزد با بیان این که هیچ خط قرمزی در مورد محرومیت زدایی نداریم، از تحویل حدود 680 واحد مسکن نهضت ملی در شهرهای یزد و مهریز به متقاضیان تا دهه فجر امسال خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمانشاه گفت: سه هزار دستگاه بخاری در مناطق محروم استان کرمانشاه توزیع شد.
در راستای همکاری مشترک آموزشی؛ تفاهم نامه سه جانبه برای پیشرفت طرح جهش تولید دیمزارها کمال شهبازی گفت: تفاهم نامه سه جانبه آموزشی برای پیشرفت طرح جهش تولید دیمزارها میان سازمان جهاد کشاورزی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مارگون گفت: محرومیت زدایی از بخش محروم زیلایی با همکاری دولت و ستاد اجرایی فرمان امام با تعریف پروژه های متعدد در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) 300 دستگاه وسیله گرمایشی به نیازمندان در استان کرمانشاه اهداء شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام بر تجهیز 5 مرکز ناباروری در استان های کم برخوردار کشور تا پایان سال جاری تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان امام 170 دستگاه بخاری گازی را به ارزش سه میلیارد و 700 میلیون ریال بین اقشار کم برخوردار استان توزیع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی از اشتغالزایی برای 3 هزار نفر با بهره گیری از تسهیلات این نهاد خبر داد. موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی گفت ...
هرمز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۲:۲۴    
سه طرح تولیدی با حضور مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) هرمزگان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار هرمزگان، امام جمعه و فرماندار رودان در این شهرستان افتتاح شد.