یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۳۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی فرمان امام»

دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۳    
عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرعامل بنیاد برکت گفت: خدمات اقتصادی، عمرانی و زیرساختی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و بنیاد برکت موجب تقویت روح امید در جامعه می شود و در این ایام سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه قدر و ارزش آن را بیشتر می دانیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱    
یک شرکت همزمان با شیوع ویروس کرونا در چندین فاز روی 46 بیمار کرونایی با توجه به معیارها و استانداردهای پزشکی، سلول درمانی انجام داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۲    
ایسنا/قزوین مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با اعلام اینکه از 6 کانال، در حال پیگیری تولید واکسن کرونا هستیم، گفت: واکسنی که وزیر بهداشت خبر از تست حیوانی آن دادند در ستاد اجرایی فرمان امام تولید و تست حیوانی این واکسن انجام شده است و نتیجه مطلوب دریافت کردیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – یک واحد تولید مخازن پلی اتیلن روز شنبه با حضور سیدامیرحسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین و جمعی از مسوولان در البرز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت هم زمان با شیوع ویروس کرونا در چندین فاز روی 46 بیمار کرونایی با توجه به معیارها و استانداردهای پزشکی، سلول درمانی انجام داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۷    
اراک- سنگ بنا و رسالت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مرکزی بر خروج کارخانه ها از رکود و به حرکت در آوردن چرخ صنعت و ایجاد اشتغال و رونق تولید بوده است و هم اکنون این ستاد در نبرد با کرونا نیز خوش درخشیده و با رزمایش های اجرا شده کمی از بار سنگین این ویروس بر شانه های مردم کاسته و مجموعا 60 میلیارد ریال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) پویش نذر رهایی را با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۳    
گروه استانها -رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان فارس با قبول پیشنهاد تسنیم مبنی بر تشکیل گروه جهادی رسانه ای برای خدمت به مردم گفت: این موضوع می تواند به عنوان الگو در سطح کشور مطرح شود تا خدمات رسانی به مردم با کمک رسانه سرعت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: مرحله دوم رینگ دور جزیره هرمز به طول 10 کیلومتر و با اعتبار بیش از 300 میلیارد ریال با قول تخصیص سهم اعتبار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت به زودی آغاز می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی از اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در احداث مسکن در این استان قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۰    
مدیرکل ستاداجرایی فرمان امام در سیستان و بلوچستان از سرمایه گذاری60هزار میلیارد ریالی ستاد در این استان طی 3 سال خبر داد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گیل خبر/ مراسم افتتاح و آغاز به طرح اقدام ملی مسکن با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد. بنا به گفته مدیرکل راه وشهرسازی گیلان در این طرح 13 هزار واحد به گیلان واگذار شده است که با 2 کارگزار بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان اجرایی می شود.
زریان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۲    
سرویس موکریان_ بوکان سومین شهر پرجمعیت استان آذربایجان غربی است اما از احداث دو هزار واحد مسکونی در شهرهای بزرگ این استان محروم مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از احداث 400 هزار واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن و نیازمند در سراسر کشور خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) 12193 بسته لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت و نیازمنداین نهاد در استان اهداء شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در استان فارس از توزیع پک های بهداشتی و ضد کرونایی در مناطق محروم و کمتر برخوردار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت تامین مسکن برای نیازمندان و محرومان گفت: با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، 2 هزار واحد مسکونی در سه شهر ارومیه، خوی و مهاباد احداث می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه تازه ترین ها ، یکی از شرکت های دانش بنیان به دانش فنی ساخت واکسن نسل سوم کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی شده سرخک دست یافت. این شرکت با همکاری یکی از شرکت های وابسته به هلدینگ ستاد اجرایی فرمان امام به این دانش فنی رسیده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندارهرمزگان گفت: با تخصیص اعتبار 100 میلیارد ریال برای بازگشایی یک قطعه راه در شهرستان بشاگرد از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) موافقت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نشست رسانه ای ساخت نمونه اولیه واکسن نوترکیب کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی شده سرخک، ظهر امروز با حضور دکتر بابک نگاهداری مدیر گروه بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین نمونه واکسن نوترکیب نسل جدید علیه ویروس کرونا به همت محققان ایرانی ساخته شد. به گزارش آبادان خبر ، شرکت دانش بنیان هوم ایمن زیست فناور با همکاری شرکت بیوسان فارمد وابسته به مجموعه دارویی برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) موفق به ساخت نخستین نمونه واکسن نوترکیب نسل جدید علیه ویروس کرونا ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
نخستین نمونه واکسن نسل جدید کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی سرخک ساخته شد. این دستاورد با تلاش متخصصان شرکت دانش بنیان هوم ایمن زیست فناور و با همکاری شرکت بیوسان فارمد که وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است، حاصل شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محققان یکی از شرکت های دانش بنیان به دانش فنی ساخت نسل سوم کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی شده سرخک دست یافتند. این فناوری در اختیار 5 کشور است که ایران در زمره این دسته از کشورها قرار دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 11 هزار شغل برای کولبران 484 روستای مرزی ایجاد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، از اجرای طرح احسان سلامت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و توزیع بسته های بهداشتی خبر داد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۰    
توئیت- ماسک سه لایه بسته 50 تایی 60 هزار تومن و محلول ضدعفونی کننده یک لیتری 39 هزارتومان از سایت ستاد اجرایی فرمان امام ،توجه داشته باشید هر کد ملی فقط یک بار میتواند از اقلام سایت خرید کند. قیمت ها زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت هست. بسته های لوازم التحریر زیر قیمت بازار نیز موجود است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مسؤول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، از اجرای طرح احسان سلامت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب توزیع بسته های بهداشتی در بین دانش آموزان روستاهای استان خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان گفت: هر ساله به حدود 13 هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد هزینه کمک تحصیلی پرداخت می شود، همچنین امسال با استفاده از ظرفیت سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام و مراکز نیکوکاری توانستیم 14 هزار و 500 بسته تحصیلی میان دانش آموزان بی بضاعت توزیع کنیم.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امیرحسین مدنی در بازدید از طرح های پارک علم و فناوری کرمانشاه، گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از طرح های دانش بنیانی که اشتغال زایی به دنبال داشته باشد قطعاً حمایت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح توزیع ماسک ارزان قیمت از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) آغاز شده است .
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از عقد تفاهم نامه میان این اداره کل با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره ) برای ساخت 250 واحد مسکونی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بهره برداری از 1361 طرح اشتغال زایی، تحویل 10 مدرسه سیار و اهدای 10 هزار بسته نوشت افزار از جمله دستاورد های سفر مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به استان کرمانشاه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) 10 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار استان کرمانشاه توزیع می شود.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان امام گفته برای روستای "گواتامک" که کلیپش جنجالی شده بود، مدرسه می سازد، اما رئیس آموزش و پرورش منطقه می گوید: گواتامگ مشت نمونه خروار بود، مدارسی داریم که اوضاع شان وخیم تر است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
آذربارگون گفت: این سومین پویش ملی مشق احسان است که به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری گروه جهادی شهید نویدی در کهگیلویه اجرایی شده است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به تفاهمات صورت گرفته از سوی استان با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد های زیر مجموعه آن گفت: این تفاهم نامه ها موجب کمک به توسعه مناطق محروم استان خواهند شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :کشاورزی هوشمند و دانش هوشمندسازی یکی از فعالیت هایی است که محققان جهاددانشگاهی به آن ورود پیدا کرده اند. رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه برای ایجاد گلخانه های بزرگ با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)قراردادی منعقد کرده ایم ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۰    
خبر خوب حجت نیکی ملکی: به دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام یک مدرسه با 4 کلاس برای دانش آموزان روستای گواتامک خاش ساخته خواهد شد. در سال 1399 بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 250 مدرسه در مناطق محروم تحویل آموزش و پرورش خواهد داد که 150 مدرسه از آنها تحویل شده است. چه کسی مریض است؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خراسان رضوی گفت: 8 هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در خراسان رضوی ساخته می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ظهر روز بیست وسوم مهر ماه با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد ، رئیس بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان سرهنگ حسینی ، کرمی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و جمعی از مسئولین بیش از 4200 بسته آموزشی بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی گیلان توزیع شد .
خبرگزاری ایسنا: درپی انتشار فیلمی در فضای مجازی از یک مدرسه کانکسی دریکی از روستاهای سیستان و بلوچستان، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام دستور ساخت فوری یک مدرسه دراین منطقه را صادر کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تاکید کرد: اگر یک درآمد حداقلی برای کولبران تامین شود، بخش اعظم آن ها کولبری را کنار می گذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۲    
ستاد اجرایی فرمان امام که پیگیر به نتیجه رساندن واکسن کروناست، مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت را با ارسال هفت میلیون بسته بهداشتی، ماسک و مواد ضدعفونی کننده آغاز کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۳    
به گزارش عصر همدان ، بعد از رویکرد ستاد اجرایی فرمان امام در خصوص فروش اراضی باغ بدیع الحکما و عدم پاسخ شفاف و روشن به مردم و احداث منطقه ای مشابه بایستی هیلز لواسان در شهر انقلابی و دارالمومنین همدان از خانه های لوکس و لاکچری برخی آقایان ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۲:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شاخص : رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درباره جزئیات سومین پویش احسان سلامت و تولید واکسن کرونا توضیحاتی داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مرحله سوم پویش ملی احسان سلامت با توزیع یک میلیون بسته بهداشتی و اقلام دارویی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و سایر نقاط کشور آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا ؛ "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در نشست ویدئوکنفرانسی آغاز مرحله سوم پویش ملی احسان سلامت و توزیع یک میلیون بسته بهداشتی و اقلام دارویی توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) که با شرکت پنج استان برگزار شد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درحاشیه مراسم ارسال یک میلیون بسته بهداشتی و اقلام دارویی و اعزام کاروان های سیار پزشکی به مناطق محروم کشور، از نهایی شدن مراحل ساخت واکسن کرونا توسط محققان جوان این ستاد خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان آذربایجان شرقی از ساخت 68 مدرسه با 255 کلاس توسط این ستاد در استان خبر داد. مصباح ربانی گفت: کمک به رونق حوزه تولید و اشتغال اولویت مهم ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد برکت است. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، آیین آغاز مرحله سوم پویش ملی احسان سلامت با هدف ارسال یک میلیون بسته بهداشتی و اقلام دارویی و اعزام کاروان های سیار پزشکی به مناطق محروم کشور برای مقابله با بیماری کرونا، با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ...