جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۰:۳۲Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی فرمان امام»

تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
یزد- محمدپناه، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام یزد از هم اندیشی این ستاد و سازمان جهادکشاورزی یزد جهت تسریع در اشتغالزایی براای متقاضیان حوزه دامی به ویژه در مناطق محروم استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۵    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: این ستاد در اجرای طرح آبرسانی به 39 روستای استان به مبلغ 14 میلیارد تومان مشارکت داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سامه یح نجف آبادی گفت: تولید واکسن کرونا به خوبی در حال انجام است اما میزان تولید پایین تر از گفته های قبلی مسئولین ستاد اجرایی فرمان امام است.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۹    
در دیدار مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان با امام جمعه شاهرود، موضوع اشتغالزایی در شهر شاهرود، کمک به بهبود وضعیت آب و فاضلاب شهرهای شاهرود و بسطام، و معیشت مردم مطرح شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در 8 بهمن 99 ستاد اجرایی فرمان امام از آغاز بکار خط تولید واکسن کوو ایران با ظرفیت تولید 3 میلیون دوز در ماه خبر داد و همچنین شرکت دارویی برکت نیز وعده داد که تا خردادماه سال جاری، ظرفیت این خط تولید به بیش از 15 میلیون دوز در ماه ارتقا پیدا خواهد کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن پولادی اظهار کرد: با فرا رسیدن دهه امامت و ولایت و خصوصاً روز عید غدیر، بسیاری از گروه های جهادی و خیران به دنبال اطعام مردم و محرومان هستند. دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در خراسان شمالی ادامه داد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، بهرام سرمست در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم، رشد 43 درصدی پروژه های اقتصاد مقاومتی قم در بخش تولیدی در سه ماه اول سال جاری را رضایت بخش دانست و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۰    
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان مرکزی از توزیع 1740 بسته معیشتی بین نیازمندان استان به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خبر مشکل در خط تولید واکسن برکت را روز 13 تیرماه حجت نیکی ملکی رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام اعلام کرد و گفت یک میلیون و دویست هزار دُز واکسن در مرحله پُر کردن ویال ها دچار مشکل شده.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۳    
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) گیلان اظهار کرد: در حال حاضر از 15 طرح اقتصادی با مشارکت کار آفرینان، سرمایه گذاری 150 میلیارد تومانی با اشتغال 1500 نفر و ایجاد و راه اندازی 4000 شغل خانگی در قالب 63 روستا و 7 شهرستان هدف در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۴    
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام استان گیلان با اشاره به سفر رئیس کل این ستاد به گیلان و اجرای 10 هزار طرح عمرانی محرومیت زدایی بااعتبار دو هزار و 600 میلیارد تومان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گیلان طرح به روستا برمی گردیم را از مهم ترین برنامه های این نهاد برای تشویق مهاجرت معکوس دانست و گفت: این طرح در حال حاضر برای روستای گیلان اجرایی و در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۶    
گروه استان ها – مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از حضور گروه های امدادی و جهادی ستاد در کنار مردم سیل زده استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: در 721 روستای لرستان 36 هزار شغل ایجاد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان های مرکزی و لرستان با بیان اینکه شورای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان مرکزی راه اندازی شد گفت: فعالیت های اجتماعی ستاد اجرایی در استان مرکزی افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: تقریبا بیش از 100 دام سنگین و 300 راس دام سبک در خوزستان از بین رفته اند که به این منظور قرار شد 6 میلیارد تومان در اختیار استانداری قرار دهیم که به عنوان خسارت به دامداران پرداخت شود تا بتوانند جبران کنند و به وضعیت سابق برگردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: ضرورت اجرای سه طرح ملی در خوزستان را به اطلاع مقام معظم رهبری و دولت آینده خواهم رساند تا سازوکار انجام این پروژه ها در استان فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت : 60 میلیارد ریال برای کمک به دامداران خسارت دیده از خشکسالی در استان توسط این ستاد پرداخت می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۶    
کرمان - روح اللهی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی در استان کرمان گفت: قریب به 10 گروه جهادی وابسته به ستاد اجریی فرمان حضرت امام در مناطق سیل زده استان مشغول به فعالیت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در هرمزگان گفت: 400 میلیون تومان از سوی این ستاد برای استقرار مخازن 5 و 10 هزار لیتری آب در بیش از 40 روستای هرمزگان اختصاص یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد مخبر درجریان سفر به خوزستان و بازدید از برخی مناطق بحران زده این استان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام برای حل مشکل تمام روستاهای دچار تنش آبی خوزستان و اجرای طرح های آبرسانی دراین روستاها اعتبار ویژه اختصاص می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) لرستان گفت: 440 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی توسط بنیاد برکت در لرستان پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) گفت: پس از بازدیدهای صورت گرفته این نتیجه حاصل شد که می شود با اعتباری قریب به 300 میلیارد تومان که بخش زیادی از آن توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) تامین خواهد شد، 702 روستا از نعمت آب بهره مند شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس ستاد اجرای فرمان امام(ره) گفت: در مسئله تنش آبی در خوزستان، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با تمام وجود و امکانات پای کار خواهد بود و در این جهت هر کمکی لازم باشد، انجام خواهیم داد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 وبه نقل از اقتصادنیوز، طبق اخبار رسیده، رئیس جمهور منتخب پس از رایزنی با همفکران وحامیان خود محمد مخبر را برای این سمت در نظر گرفته است. محمد مخبر نیز فعالیت های مقدماتی خود را آغاز کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: تصمیم داریم با تامین اعتبار مشکل آبرسانی در 702 روستای خوزستان را حل کنیم تا دیگر شاهد بحران آب در این استان نباشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه امکانات خوبی از سوی نهادهای انقلابی از جمله سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام و ستاد نیروهای مسلح، در اختیار ما قرار داده شده است، گفت: ستاد اجرایی و بنیاد برکت در پروژه آبرسانی به 471 روستا مشارکت داشتند و تقریبا 45 میلیارد تومان به ما کمک کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان جانشین مدیر ارشد ستاد اجرایی فرمان امام در خوزستان گفت: به 471 روستای استان اعتباری جهت بازسازی و رفع مشکلات تجهیزات آبرسانی روستاها اختصاص داده شد و همچنین تعدادی تانکر آب خریداری و دستور داده شد که 100 دستگاه تانکر سیار آب اجاره شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: برای تسریع و پوشش هر چه بیشتر توزیع آب آشامیدنی در مناطق بحرانی خوزستان، از سوی این ستاد مخزن و تانکر آبرسان تهیه شده که در حال ارسال به منطقه دارای تنش آبی این استان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در پیامی، شهادت جانباز سرافراز، حاج علیرضا شهربانوزاده را تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی گفت: در این چند روز تصمیماتی در رابطه با مشکلات آب خوزستان از جمله آب رسانی به 471 روستا اتخاذ شده و بخشی از مخازن آب خریداری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
فناور واکسن برکت به شایعات و ابهامات مطرح شده در فضای مجازی درباره این واکسن کرونا پاسخ داد. او از وجود مواد خام برای ساخت 100 میلیون واکسن خبر داد. اصغر عبدلی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۲    
اولین محموله کمکهای ستاد اجرایی فرمان امام (ره)به منطقه سیل زده بافت رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۷    
یاسوج- نادری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو هزار و 400 دوز واکسن برکت به کهگیلویه و بویراحمد وارد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گروه های امدادی و محموله اقلام اضطراری به مناطق سیل زده کرمان ارسال شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار پاکدشت از ایجاد اشتغال برای 175 نفر با افتتاح 7 طرح اشتغالزایی با حمایت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به 471 روستای واقع در مناطق تنش زا و بحرانی استان خوزستان آبرسانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فردگفت: به گفته مقام معظم رهبری یکی از حلقه های مفقوده کشور مدیریت جهادی بوده که ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مصداق بارز آن است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۱    
یکی از مناطقی که سریعا رسیدگی می کنیم، منصوریه شادگان است. حدود 45 میلیارد تومان ستاد اجرایی فرمان امام و 100 میلیارد تومان هم دولت برای حل این مشکلات اختصاص دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - تفاهمنامه رفع تنش آبی برای 471 روستای خوزستان بین ستاد اجرایی فرمان امام و شرکت آب و فاضلاب خوزستان منعقد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱    
افزایش دسترسی وزارت بهداشت و درمان به واکسن باعث شده از چند روز پیش روند واکسیناسیون عمومی سرعت بگیرد. به گواه اخبار و شواهد تعداد قابل توجهی واکسن در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار گرفته و آن طور که سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا می گوید: شش میلیون دوز واکسن دیگر هم در راه است ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام از اثربخشی واکسن کووایران برکت روی کرونای دلتا خبر داد.
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: استاندار خوزستان گفت: ناراحتی و گلایه مندی مردم از آب به حق است و ما هم باید به صورت شبانه روزی تلاش کنیم برای اینکه دغدغه های مردم را کاهش دهیم؛ تمام هم و غم و پیگیری های ما برای این بوده است که به درد مردم برسیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در توییتر خود اعلام کرد که واکسن کوو ایران برکت در برابر کرونای دلتا موثر است.
برترین ها / سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: هیچگونه مشکلی در خط تولید واکسن کوو ایران برکت نداشته ایم و هرگونه اختلال در خط تولید واکسن ایرانی را تکذیب می کنیم. ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با تکذیب توقف تولید یا هر گونه اختلال و اشکال در خط تولید واکسن ایرانی کرونا ، کمبود مواد اولیه برای تولید این واکسن را نیز تکذیب کرد. به گفته مخبر تولید واکسن کوو برکت بی وقفه و به صورت شبانه روزی در حال انجام است. ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: نشست رئیس جمهور منتخب با مسئولان و کارشناسان حوزه واکسن کرونا برگزار شد. در این جلسه مسئولان ذیربط از جمله وزیر بهداشت، رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، نمایندگان مجلس، مدیران نهادها و شرکت های متولی امر واکسن ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره چگونگی تولید و تحویل 50 میلیون دز واکسن کوو ایران برکت به وزارت بهداشت تا شهریور ماه توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام تا پایان امسال 1000 روستای کشور ، "روستای بدون بیکار" خواهند شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب با مسئولان و کارشناسان حوزه واکسن کرونا دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین ، این جلسه با حضور وزیر بهداشت، رییس انستیتو پاستور ایران، رییس ستاد اجرایی فرمان امام، رییس جمعیت هلال احمر، رییس سازمان غذا و دارو، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ...