یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۳۱Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی فرمان امام»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - جانشین مدیریت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خوزستان گفت: طرح بهبود تولیدات کشاورزی در سال زراعی 1401-1400در سطح 45هزار هکتار از دیم زارهای خوزستان با کمک و مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مصوب شده است.
درپی استقرار مجلس انقلابی، خوشبختانه دولت انقلابی، جوان و حزب الهی هم مستقر شده است. حداکثر تا دو ماه دیگر آخرین بقایای دولت قبلی تا رده بخشداری و ادارات شهرستانها از بدنه مدیریت کشور کنار گذاشته می شوند. زیاد طول نمی کشد که دیگر انتقاد از روحانی و دولتش آبی برای کسی گرم نمی کند ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خوزستان گفت: یک هزار بسته معیشتی توسط بنیاد احسان این ستاد بین زلزله زدگان شهرستان اندیکا توزیع شد .
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- دبیر ستاد اجرایی فرمان امام در زنجان گفت: تاکنون بیش از 200 هزار بسته کمک معیشتی در استان زنجان توسط ستاد اجرایی فرمان امام بین نیازمندان توزیع شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۷    
مدیر قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از توزیع هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان تحت سرپرستی بهزیستی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۲    
یاسوج- چرخ زنگار گرفته کارخانه قند یاسوج به همت ستاد اجرایی فرمان امام بارقه امیدی برای روشنایی و چرخش یافته تا شاید این بار پایان بلاتکلیفی مادر صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد رقم بخورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲    
بندرعباس- مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در هرمزگان گفت: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) 20 کپسول اکسیژن 50 کیلویی به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۰    
رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان گفت: ما به دنبال این هستیم که تسهیلات اشتغال زایی روستا در استان چه خرد و چه کلان هدفمند باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۶۰ سایت دیگر  
علی لاریجانی که از سوی رهبری به عنوان مجری توافقنامه 25 ساله ایران و چین منصوب شده بود، از این سمت استعفا داده است. خبر این استعفا چند ماه پس از ردصلاحیت او در انتخابات و چند هفته پس از استعفای برادرش از شورای نگهبان منتشر شده ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز طب پیشگیری و ارتقای سلامت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با تاکید بر این که تنها زمانی عوارض ناشی از ابتلای مادران به کرونای شدید، نوزادان را درگیر می کند که کرونای شدید مادران منجر به تولد زودرس آنها شود ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام استان آذربایجان شرقی گفت: سهم استان آذربایجان شرقی در طرح جهش تولید در دیمزارها در سالزراعی جاری به 350 هزار هکتار افزایش یافته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
محمد مخبر، معاون اول دولت سیزدهم که به شکل همزمان ریاست ستاد اجرایی فرمان امام را هم بر عهده دارد، می گوید: خوشبختانه به میزان کافی واکسن کرونا از سوی دولت تهیه شده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با انتشار اطلاعیه ای به گزارش تفریغ بودجه سال 99 دیوان محاسبات واکنش نشان داد. این ستاد ضمن رد برخی موارد طرح شده در این گزارش تاکید کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام آذربایجان شرقی از پشتیبانی و تامین ادوات کشاورزی برای کشاورزان توسط ستاد اجرایی فرمان امام خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- هادی نژاد، دبیر ستاد اجرایی فرمان امام در زنجان، گفت: 6 هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند توسط ستاد اجرایی فرمان امام در زنجان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۱    
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی از برگزاری از ششمین رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان امام در استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۶    
کارخانه قند یاسوج مسیر پرفراز و نشیبی را تا به امروز طی کرده است؛ اکنون با واگذاری این واحد تولیدی به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مردم کهگیلویه و بویراحمد منتظر احیای دوباره کارخانه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان اردبیل برای حمایت از 2 هزار واحد تولیدی بیش از 100 میلیارد تومان اختصاص داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مشارکت سایر نهادها، 1400 خانواده دارای دومعلول به بالا صاحب خانه شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اکبر برندگی، رئیس گروه دارویی برکت: الان نیکاراگوئه، ونزوئلا، فیلیپین، تایلند و پاکستان درخواست خرید واکسن برکت را داده اند و تعداد زیادی درخواست از سایر کشور ها نیز به ستاد اجرایی فرمان امام تحویل شده و در صورت رفع نیاز به کشور های دیگر صادر می کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان کردستان از احداث 22 واحد مسکن معلولان در کردستان خبر داد و گفت: از این تعداد، 18 واحد آن امروز، 20 مهرماه به بهره برداری رسیده و 4 واحد دیگر تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه رسمی طرح جهش تولید در دیم زارها به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خبرهای امیدوار کننده ای داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان از توزیع دو هزار و 500 بسته معیشتی به نیازمندان شهرستان های غرب استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۵    
سنندج - ایرنا - مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در استان کردستان گفت: 22 واحد مسکونی برای خانوارهای دارای دومعلول شهری به نمادین در شهر هزارکانیان دیواندره و با دستور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از طریق ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۱    
مدیرعامل بنیاد برکت، از موافقت رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای بازسازی منازل و مدارس زلزله زده اندیکا خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱    
رئیس کمیته امداد درپهن گفت: این نهاد با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مراکز نیکوکاری اقدام به توزیع 150 بسته معیشتی و 500 بسته تحصیلی بین نیازمندان درپهن و سندرک کرده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی درویشی روز سه شنبه در نشست بررسی نحوه توزیع اعتبارات خسارت زلزله گناوه افزود: در این ارتباط مقرر شد، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد مستضعفان در شهرستان گناوه به لحاظ دارابودن ظرفیت های اقتصادی در بخش های مختلف حضور یابند و سرمایه گذاری هایی انجام دهند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: هم اکنون، ستاد اجرایی فرمان امام به عنوان کارگزار این پروژه در حال کار است اما اگر کارگزار فعلی کارش را کند پیش ببرد، کارگزار پروژه را تغییر داده و کار را به بنیاد مسکن همدان می دهیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام و مشارکت سایر نهادها، 1400 خانواده دارای دومعلول به بالا صاحب خانه شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
تسنیم : رئیس گروه دارویی برکت گفت: الان نیکاراگوئه، ونزوئلا، فیلیپین، تایلند و پاکستان درخواست خرید واکسن برکت را داده اند و تعداد زیادی درخواست از سایر کشورها نیز به ستاد اجرایی فرمان امام تحویل شده و در صورت رفع نیاز به کشورهای دیگر صادرش می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
با هماهنگی صورت گرفته توسط هیأت میثاق با شهدا و مسئولین ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، امروز طرح واکسیناسیون عزاداران در کنار مراسم هفتگی این هیأت برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
1400 واحد مسکونی به همت ستاد اجرایی فرمان امام تحویل خانواده های دارای دو معلول شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با حکم پیمان جبلی - رییس سازمان صداوسیما - احمد نوروزی معاون برون مرزی این سازمان شد. مدیریت اروپا و آمریکای اتحادیه رسانه های مجازی 90 تا 93، دبیر یادداشت ها و مصاحبه های پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری Khamenei ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حمید سلیمی مدیر قرارگاه عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از توزیع هزار بسته لوازم التحریر به دانش آموزان تحت سرپرستی بهزیستی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در استان کرمان گفت: مرحله ششم رزمایش همدلی و احسان امروز در کرمان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از توزیع 7 هزار و 500 بسته معیشتی کمک مؤمنانه در بین نیازمندان استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، از اولین لحظات وقوع زلزله روزگذشته در اندیکای خوزستان تیم های امدادی و کمکی بنیاد احسان به منطقه اعزام و اقدامات حمایتی از آسیب دیدگان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر پروژه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام در خصوص آخرین خبرها از تولید نخستین واکسن ایرانی کرونا گفت: تولید واکسن برکت در فاز یک و دو کارخانه شفافارمد به صورت 24 ساعته در حال انجام است که محصول آن تا امروز بیش از 16 میلیون دوز واکسن است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام گفت: مدارک لازم برای کارآزمایی واکسن برکت برای سنین 12 تا 18 سال تحویل وزارت بهداشت شده است و پس از صدور مجوز کارآزمایی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی از مناطق زلزله زده اندیکا درخوزستان ، بازدید کرد.
با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان ایلام، بسته های فرهنگی بین اعضای کتابخانه امام حسین (ع) سراب ایوان توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۰    
زنجان- هادی نژاد، دبیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در زنجان گفت: همزمان با ماه ربیع الاول 70 دست جهیزیه در بین نوعروسان نیازمند استان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۸    
یاسوج-ایرنا-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای شیوع کرونا توسط بنیاد احسان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) تاکنون 160 هزار بسته معیشتی، آموزشی و حمایتی در استان توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان فارس درباره برپایی پویش "مشق احسان" گفت: در استان فارس تعداد 10 هزار و 700 بسته نوشت افزار تهیه و برای توزیع در اختیار گروه های جهادی قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان/قلمنا-رئیس کمیته امداد شهرستان رودان گفت: کمیته امداد با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه جهادی شهید همت در راستای تامین معیشت خانواده های نیازمند تعداد 360 بسته غذایی بین نیازمندان در شهرستان رودان توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از راهبردهایی که ستاد اجرایی فرمان امام و گروه توسعه اقتصادی تدبیر درسال های اخیر به طور جدی دنبال میکند، حمایت از فعالیت های منتهی به تأمین امنیت غذایی کشور به خصوص در روستاهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از راه اندازی 7 هزار و 500 شغل برای زندانیان آزاد شده و خانواده هایشان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۵    
با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، 150 بسته معیشتی و 500 بسته لوازم التحریر در بخش سندرک شهرستان میناب توزیع شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در روز جمعه مورخ 15 مهرماه 1400 مهندس الهایی مدیر کل امور روستایی و شوراها به همراه جناب آقای شهابی مسئول بیمه بنیاد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با هدف ارزیابی کارشناسی بیمه ای منازل مسکونی آسیب دیده از زلزله اخیر و رسیدگی به مشکلات مردم نواحی روستایی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یاسوج-ایرنا-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای حمایت از مردم و اشتغالزایی کارخانه راکد قند یاسوج به ستاد اجرایی فرمان امام واگذار شد .