سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۳۱Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد اجرایی فرمان امام»

اقتصاد ایران: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس و اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به بازدید اعضای این کمیسیون از ستاد اجرایی فرمان امام گفت که طبق توضیحات ارائه شده کیت آنتی ژن تشخیص جهش یافته ویروس کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام تولید شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۹    
به گزارش مشرق، احمدنادری نماینده مجلس در توییتی نوشت: تحریم رئیس ستاد اجرایی فرمان امام توسط آمریکا، نشان از تاثیرگذاری این نهاد است. درسال های اخیر که دولت نئولیبرال و شیفته غرب بسیاری امور کشور را زمین گذاشته، ستاد اجرایی سعی کرده است کم کاری ها راجبران کند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۱    
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دوشنبه 29 دی ماه از ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) بازدید کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۷۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر کمیته ملی اخلاق در پژوهش وزارت بهداشت ضمن تشریح جزئیات پروتکل اجرای مطالعه بالینی دومین واکسن کرونای ایرانی، گفت: این واکسن نوترکیب بوده و یک پروتئین نوترکیب است که تکنولوژی آن با واکسن کرونای ایرانی قبلی که مجوز دریافت کرده، متفاوت است. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : رئیس قوه قضائیه : تحریم این مجموعه ها به دستور آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان دهنده اقتدار داشتن این مراکز است. دانلود
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: آیت الله رئیسی با بیان اینکه تولید واکسن ایرانی منشا تولید قدرت شده و دشمن را عصبانی کرده است تصریح کرد: از همین جهت ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس رضوی را که یک بنگاه بزرگ خیریه و حمایت از محرومان است را تحریم می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از تزریق واکسن ایرانی کرونای تولیدی این ستاد به گروه چهارم داوطلبان در روز سه شنبه (فردا) خبرداد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه : تحریم این مجموعه ها به دستور آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان دهنده اقتدار داشتن این مراکز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تولید واکسن ایرانی توسط ستاد اجرایی فرمان امام تحریم شدن این ستاد را محکوم کرد و گفت: بهانه عدم دخالت حزبی – سیاسی نیروهای مسلح نقش آنها در عرصه های سازندگی، پیشرفت و امنیت کشور را کمرنگ نخواهد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با بیان اینکه تولید واکسن ایرانی منشا تولید قدرت شده و دشمن را عصبانی کرده است تصریح کرد: از همین جهت ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس رضوی را که یک بنگاه بزرگ خیریه و حمایت از محرومان است را تحریم می کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در واکنش به تحریم ستاد اجرایی فرمان امام در توییتر نوشت: نگران سلامتی مردم ایرانند اما ستاداجرایی فرمان امام(ره) تولید کننده واکسن کرونا و بزرگترین سازمان خیریه ایران را تحریم میکنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به همت ستاد اجرایی فرمان امام، مدرسه تولید در منطقه محروم سیستان و بلوچستان افتتاح و 8 هزار بسته معیشتی و بهداشتی و آموزشی با اولویت آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۵    
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: در راستای ارتقای خدمات بهتر و دسترسی آسان مردم 21 مرکز داوطلبانه و مردمی در استان فعال شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حسن حاتمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای ماموریت توسعه مناطق محروم و فقر زدایی و تحت رویکرد اشتغال زایی از فعالیت کارآفرینان اقتصادی به شیوه مشارکت مدنی و مشارکت با طرح های اقتصادی بنگاه محور حمایت می کند. وی ادامه داد: در بخش مشارکت مدنی [...]
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، پس از شروع فاز اول کار آزمایی بالینی آزمایش موفق واکسن کرونای ایرانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) بر روی گروه اول، دوم، سوم داوطلبان همچنان این تست بدون هیچ عارضه ای ادامه دارد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تزریق واکسن ایرانی تولیدی ستاد اجرایی فرمان امام به گروه چهارم داوطلبان از 30 دی ماه آغاز می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
19 هزار بسته غذایی درمرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تزریق واکسن ایرانی تولیدی ستاد اجرایی فرمان امام به گروه چهارم داوطلبان از پس فردا آغاز میشود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با بیان اینکه تزریق گروه چهارم از دوشنبه آغاز می شود، گفت: نکته مهم این است که تزریق دوز 5 میکروگرم نیز به این تست اضافه خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۷    
مرحله چهارم رزمایش احسان و همدلی به همت ستاد اجرایی فرمان امام در استان مرکزی اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، مرحله چهارم توزیع بسته های غذایی با توزیع 19 هزار بسته آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
درویش نژاد از توزیع یک هزار و 400 بسته معیشتی میان نیازمندان شهرستان آبادان خبر داد و گفت: این کمک های مومنانه در قالب مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان خوزستان و گروه های جهادی فعال منطقه صورت گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدرسه کسب و کار به صورت پایلوت در منطقه دلگان سیستان و بلوچستان به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و گروه جهادی محمد رسوال الله در زمینی به مساحت 3 هکتار راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۲    
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با رسالت محرومیت زدایی و اشتغال آفرینی تا اینجای سال از پنجاه و دو هزار طرح در حوزه مشاغل خرد و کوچک حمایت مالی کرده که حمایت مالی از هزار طرح صنایع دستی هم در همین راستاست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زاهدان - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام سیستان و بلوچستان از برگزاری چهارمین مرحله رزمایش همدلی و احسان در قالب توزیع بسته های معیشتی بین اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در مهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه لنده از توزیع بیش از سیصد بسته معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) وبه همت گروه های جهادی شهرستان لنده خبرداد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از کاربران توئیتر در واکنش به تحریم رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و مؤسسه دانش بنیان برکت، تولیدکننده نخستین واکسن ایرانی کرونا توئیتی را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سال آینده از 5 هزار طرح صنایع دستی و قالیبافی با اولویت آسیب دیدگان از کرونا در مناطق محروم، روستا ها و حاشیه شهر ها حمایت می کند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۱    
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و موسسه دانش بنیان برکت (تولیدکننده واکسن ایرانی کرونا) به لیست تحریم آمریکا اضافه شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در شرایطی که تنها چند روز به پایان ریاست جمهوری دونالد ترامپ باقی مانده اسامی 2 فرد و 16 نهاد ایرانی را به فهرست اتباع و افراد خاص تحریم شده (SDN) این وزارتخانه اضافه کرد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۳    
رکنا:وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و شرکت های زیرمجموعه این ستاد را تحت تحریم قرار داد.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اسامی سه فرد و 16 نهاد ایران را در تازه ترین لیست تحریم های ایران قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: با هدف ایجاد دسترسی آسان مردم به کالاهای اساسی، سامانه هست اینجا توسط ستاد اجرایی فرمان امام راه اندازی شد.
ایسنا: دولت ایالات متحده آمریکا در واکنش به موفقیت دانشمندان جوان ایرانی در تولید و تست انسانی نخستین " واکسن ایرانی کرونا" ، عوامل دستیابی به این دستاورد انسانی و دارویی را تحریم کرد. ...
وزارت خزانه داری آمریکا اسامی فرد و 16 نهاد ایرانی از جمله شرکت تولیدکننده واکسن کرونا در ایران را تحریم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: کاروان سلامت احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف غربالگری و ارائه خدمات درمانی در روستاها و مناطق کم برخوردار استان سمنان، خدمت رسانی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی بانوی برکت را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی بانوی برکت را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۰    
مسئول گروه جهادی شهید حاجیوند الیاسی اندیمشک با اشاره به اقدامات انجام شده توسط این گروه جهادی در ایام فاطمیه گفت: توزیع 240 بسته معیشتی با همکاری مرکز نیکوکاری شهید سلیمانی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) میان خانواده های نیازمند صورت گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۵    
پنجمین مرحله رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه شهرستان دامغان به استعداد 2100 بسته معیشتی به ارزش بیش از سه میلیارد تومان به همت قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اجراشد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الله نیکی ملکی رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام با انتشار عکسی در توییتر، فعالیت های بی وقفه نیرو های حوزه عمرانی ستاد اجرایی فرمان امام را به نمایش گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام درباره گروه های مختلف داوطلب برای تست واکسن ایرانی کرونا، توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۱    
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام درباره طرح های اشتغالزایی ایجاد شده توسط بنیاد برکت توضیحاتی داد.
بامنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۹    
روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام اعلام کرد که ظهر امروز و بعد از گذشت 14 روز از آغاز تست انسانی واکسن ایرانی کووایران برکت، با توجه به عدم بروز هرگونه عوارض دارویی و علائم بیماری و صدور مجوزهای لازم از سوی کمیته عالی نظارت بر واکسن ...
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: در راستای گام جدید تست انسانی واکسن ایرانی کرونا در مرحله تزریق دوز دوم، واکسن به فرزند رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و دو داوطلب دیگر گروه اول تزریق شد. ...
فارس: دومین دوز واکسن ایرانی کرونا بعد از دو هفته به فرزند رئیس ستاد اجرایی و دو داوطلب دیگر تزریق شد. در این دو هفته هیچ گونه عوارض دارویی و علایم بیماری در این افراد بروز نداشت. ...